Sayfa 10/10 İlkİlk ... 678910
48 sonuçtan 46 ile 48 arası

Konu: Çocuk - Bölüm Yorumları

Durum:
    fifi92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    35

Aldığı Beğeni: 51

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Çocuk - Bölüm Yorumları

Hasan, Yavuz cinayetiyle ilgili delil bulunamadığı için serbest bırakılırken Ali Kemal ve Murat da cesedin gömüldüğü yerin boş çıkmasıyla allak bullak olmuştur. Ortada bir ceset yoksa işlenen bir suç da yoktur.

hasan Yavuz’un yerdeki kanını temizlerken demişti zaten senin böyle silinip gitmene izin vermem,nerde olduğunu biliyorum diye

belkide bunlara güvenmemiştir siz gidin benim işim var demişti Asiye’yle Murat onlar gittikten sonra götürüp mezarlıga falan gömmüştür,ormanda öylece bırakmazdı zaten arkadaşını

alikemaller mezarın boş olduğunu gördüğünde suratlarını merak ediyorum ,doğru adam Alikemal Murtın gerçek katil olduğunu öğrendin ne yapacan şimdi bakalım

2.fragman çıkmış.Hasan Akça ona inanmadığı için kızgın ki haklı bence,anlamadan dinlemeden anahtarı fırlatıp sırtını dönüp gitti,ama Hasan ona asla yalan söylemedi hatalar yaptığını inkar etmiyor ve pişmanlıktan hala geberiyor,ama bitek ona yalan söyleyemeyecegini ona inanmasını istiyor,nikah masasına kadar gidiyorlar ama acaba imzalar atılıyorda sonramı Şule geliyor yoksa nikahtan öncemi,keşke imzalar atılsada öyle gelse,böylece kaçamaz Hasan biyere gerçeği ögrendiikten sonra akça fragmanda dedi ya kaçamazsın öyle olsun,Hasanın akçaya ihtiyacı var bu berbat insanların içinde

Durum:
    ^nymph^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Kemal 💕 Nihan
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    19

Aldığı Beğeni: 54

Bahsedilme
    0 Mesaj

Son bölümün tekrarı var şuan.Kanal dizinin sürekli tekrarını verse,reklamını yapsa keşke.Çok kaliteli çok özgün bir senaryoya sahip olduğunu düşünüyorum açıkçası.Her bölüm film tadında.Her bölüm sezon finali olacak kadar vurucu.Bölüm boyunca heyecan hiç bitmiyor,senarist bunu nasıl başarıyor bilmiyorum.
    Reytingler bu hafta biraz yükseldi sanırım,umarım daha da yükselir.Son yıllarda izlemekten keyif aldığım nadir dizilerden.Bu diziyi daha uzun zaman izlemek istiyorum.

9.bölümün 2.fragmanı çıkmış.Akça son bölümde Hasan’ı dinlemedi ama sanırım Emine Akça’ya olayı tüm ayrıntıları ile anlatacak.Keşke dinleseydi Hasan’ı.
    Yine de Akça’nın Hasan’ı benimsemesi,ona aile olmaya çalışması çok çok hoşuma gitti.Açıkçası umutsuzdum dizinin ilk bölümlerinde.Hasan battıkça batacak,Ali Kemal ile Akça yakınlaşacak,Hasan hepten dışlanacak,bir ailesi olmayacak diye düşünüyordum.
    Artık umutluyum.Akça Hasan’a aile olacak,onun yanında olacak.Hasan Efe’yi öğrenecek.Kendisinden gerçekleri,hayatını saklayanların,çocuğunu da sakladıklarını çaldıklarını öğrenecek.
    En çok merak ettiğim sahne Efe’nin oğlu olduğunu öğrenen Hasan’ın Efe ile İlk sahnesi.İsmail Hacıoğlu her bölüm zaten devleşiyor.O sahne de bakalım daha ne kadar devleşecek.

3. Beğenenler;
    angelic (09-11-19), bhr94 (09-11-19), fifi92 (09-11-19)

Durum:
    fifi92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    35

Aldığı Beğeni: 51

Bahsedilme
    0 Mesaj

Her gece ne güzel hikayeler kuruyordum kafamda,beni doğurup bırakan kadını haklı çıkaracak hikayeler
    birinde çok fakirdi mesela,süt alacak parası yoktu,ne yapsın,o yüzden bıraktı
    Birinde kocası çok dövüyordu,ben zarar görmiyim diye bırakmıştı
    Teyze dedim ben sana,oturduk biz çay içtik seninle,sohbet ettik,defalarca ya defalarca
    ya sen beni doğuran kadınsın ha,hiç mi yaa ulan bu kadar mi hiçim?
    sen var ya şu kadarcık merhameti haketmiyorsun!

bu bölüme yürek dayanmaz

işte yüzleşme,gereken can alıcı soru ve sözler,çay içtik,sohbet ettik defalarca derken tüylerim ürperdi,İsmaile muhteşem lafı bile az ,artık başka bi şey yaptığı,yaşatıyor karakteri,gerçekten canlandırıyor Hasanı,

bu kadar mı hiçim!
    içim cız etti,Hasan’a sımsıkı sarılasım geldi,Asiye’nin yerinde olsam kalkıp sarılırım,kucaklar öper yalvarır,affdiler,özür dilerdim.ama kadın buz dolabı sanki belki bölümde başka olur bilemem,Hasan kadının karşısında haykırıyor,kendini parçalayacak nerdeyse insan nasıl kıyar,kıyamam ya insanın sevesi yanaklarını sıkası kucaklayası öpesi geliyor

muratlardan intikamını da alacak dertlerini büyütecek ohh olsun,ama bunları yaparken eski Hasan olmasın yaa,masumlugunu,çocukluğunu kaybettirecekler pislikler
    Konu fifi92 tarafından (10-11-19 Saat 20:21 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 678910

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (2 üye ve 3 konuk)

1. bhr94,
  2. fifi92

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri