Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
16 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Çocuk - Bölüm Yorumları

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Cevap: Çocuk

Çocuk dizisinin yayınlanma tarihi açıklandı!
    Ranini tv

1441 Yapım yapımı Çocuk dizisinin yayın tarihi açıklandı!

Başrollerini; Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney’in paylaştığı, dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci otuyor. Dizinin senaryosunu ise Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız birlikte kaleme alıyor.

“ÇOCUK” GENEL HİKAYE
    “Çocuk” Dört kadının annelikleriyle sınandığı yolda, çocuklarının da anneleriyle sınanacağı bir hikayedir… Hayat kadını bir annenin kızı olan Akça kendi evladına daha iyi bir gelecek verebilmek için anneliğinden vazgeçerken, varlıklı bir ailenin gelini olan Şule, bir ömür boyu Akça’nın bebeğine annelik yapmaya söz verir. Adını Efe koyduğu bebeğe evladı gibi bakıp büyütürken kendi çocuğunun doğmasıyla işler değişir. Kayınvalide Asiye’nin ise herkesin hayatını alt üst edecek büyük bir sırrı vardır.

Sevilen isimleri ve sürükleyici hikayesi ile “Çocuk” 9 Eylül Pazartesi günü Star’da!

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Çocuk dizisinin afişi yayınlandı!
    Ranini tv

1441 Productions imzasını güçlü isimleri kadar çarpıcı senaryosuyla da dikkat çeken sezonun iddialı dizisi, “Çocuk” dizisinin tanıtım afişi yayınlandı.

Tüm oyuncu kadrosunun birlikte yer aldığı afiş, merak uyandırdı. Annelikleriyle sınan 4 farklı kadın, herkesin hayatını alt üst edecek büyük bir sır, bu karanlık sırrın ortasında masum bir çocuk, gerçeklerin yerine alan yalanlar ve tutkulu bir aşkın anlatıldığı “Çocuk” göz dolduran afişi ile beğeni topladı.

Başrollerini; Nazan Kesal, Serhat Teoman, İsmail Hacıoğlu, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney’in paylaştığı, yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturduğu, senaryosunu ise Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız birlikte kaleme aldığı “Çocuk” 9 Eylül Pazartesi akşamı Star’da.

Durum:
    dreams_blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ♥ ArHas ! Ezbur &#9
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    35

Aldığı Beğeni: 103

Bahsedilme
    1 Mesaj

herşey iyi hoşda,
    neden pazartesi !
    yani uzun zaman sonra ilk kez yeni başlayan bir dizi beğendim.
    o da tek izlediğim dizi ile aynı gün..
    İzleyeceğim varsada izleyemiycem.
    Bu da benim şanssızlığım !

4. Beğenenler;
    Saykos (11-09-19)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,484

Aldığı Beğeni: 1,369

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben Geldimmm

Pazartesi günü izleidğim bir dizi olmadığı için bu dizinin ilk bölümüne bakayım dedim. Efe'ciğim sarı şekeri görünce de izlemeye devam ettim ama ama iş Ali Kemal'in Efe'yi alıp da Akça'nın yanına gidip bir toplantım var diyerek çocuğu bulup, kurtaran kadın bile olsa Akça'nın yanında bırakıp gittiğinde koptu bende ve TÜK DİZİSİ işte dedirten sahneler devamında geldi.

Kusura bakılmasın ama DRAM dizisi diye ne kadar insanı zıvanadan çıkartan şey, olay kurgusu varsa maşallah bu dizi hepsini bünyesine toplamış. Raiting aracı da Efe'ciğim olacak maalesef Babanenin meğer önce ki hayatında doğurduğu, yurtta büyüyen psikopat sayılacak bir oğlu varmış ve bu oğlan da sarı şeker Efe'nin esmer babası.

Sonra Akça bu psikopattan hamile kalıyor, bebeği veriyo ki aman o ne babanemiz yeni evliliğinden olan oğlu Ali Kemal ve Şule'nin çocuğu olmuyor diye bu çocuğu evlat alıyor ki (bu çiftimiz çok genç ileride çocukları olmayacağı ne malum diye düşünmeyiniz lütfen) Şule güya Efe'ciğime iyi davranırken sonra kendi çocuğu doğunca öyle bir ÜVEY ANNE oluyor ki evlere şenlik. Çocuğu alıp SDultan Ahmet'te bırakmalar ve bölüm son sahnesinde çocuk balkondan düşerken öyle bakıp kalma ki YETERRRRR cidden yeter içinizdeki bu RAITING şakı için yapmayacağız, yazmayacağınız kurgular aşkına yeter

Beni mi ilk bölüm bana yetti. Sadece yazık diyorum. Gerçek hayatta bu kadar şiddet var iken hala yeni başlayan diziler de olmazsa olmaz hala şliddet, kötülük, entrika felan filan

Çok söylenecek şey var ama sussam iyi olacak
    Konu deren1970 tarafından (11-09-19 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    Cemned (12-09-19), Saykos (11-09-19)

Durum:
    alpingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Mersin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 7

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Geldimmm

Pazartesi günü izleidğim bir dizi olmadığı için bu dizinin ilk bölümüne bakayım dedim. Efe'ciğim sarı şekeri görünce de izlemeye devam ettim ama ama iş Ali Kemal'in Efe'yi alıp da Akça'nın yanına gidip bir toplantım var diyerek çocuğu bulup, kurtaran kadın bile olsa Akça'nın yanında bırakıp gittiğinde koptu bende ve TÜK DİZİSİ işte dedirten sahneler devamında geldi.

Kusura bakılmasın ama DRAM dizisi diye ne kadar insanı zıvanadan çıkartan şey, olay kurgusu varsa maşallah bu dizi hepsini bünyesine toplamış. Raiting aracı da Efe'ciğim olacak maalesef Babanenin meğer önce ki hayatında doğurduğu, yurtta büyüyen psikopat sayılacak bir oğlu varmış ve bu oğlan da sarı şeker Efe'nin esmer babası.

Sonra Akça bu psikopattan hamile kalıyor, bebeği veriyo ki aman o ne babanemiz yeni evliliğinden olan oğlu Ali Kemal ve Şule'nin çocuğu olmuyor diye bu çocuğu evlat alıyor ki (bu çiftimiz çok genç ileride çocukları olmayacağı ne malum diye düşünmeyiniz lütfen) Şule güya Efe'ciğime iyi davranırken sonra kendi çocuğu doğunca öyle bir ÜVEY ANNE oluyor ki evlere şenlik. Çocuğu alıp SDultan Ahmet'te bırakmalar ve bölüm son sahnesinde çocuk balkondan düşerken öyle bakıp kalma ki YETERRRRR cidden yeter içinizdeki bu RAITING şakı için yapmayacağız, yazmayacağınız kurgular aşkına yeter

Beni mi ilk bölüm bana yetti. Sadece yazık diyorum. Gerçek hayatta bu kadar şiddet var iken hala yeni başlayan diziler de olmazsa olmaz hala şliddet, kötülük, entrika felan filan

Çok söylenecek şey var ama sussam iyi olacak
    Tum yazdiklariniza sonuna kadar katiliyorum. Hele Efe'cigin o odada saldiran adamlari korku icinde odada bekleme sahnesi yokmu, cok rahatsiz etti beni, ne bahtsiz bir cocukmussun sen dedim, dun annen seni birakti, bugun bunlar, tabii arkasindan da ertesi gunu balkondan dusmeler, lutfen bu cocugu ertesi gunu hic bir sey olmamis gibi normal tavirlarla gostermeyin, ben bu yasimda bu travmalari yasasam uzun muddet normale donemem, lufen sanki bunlar normal seylermis gibi izlettirmeyin insanlara.

8. Beğenenler;
    deren1970 (11-09-19), Saykos (11-09-19)

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri