Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
20 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: CSI: New York - 8. Sezon Bölüm Yorumları

Durum:
    lilyum5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Mystery Train
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    60

Aldığı Beğeni: 27

Bahsedilme
    1 Mesaj

8x10

Bu 10. bölümde aklımda kalan en belirgin şey Gazeteci Kızın birden bire peyda olup da Mac'e açıkça asılmasıydı.Flack'in yanlış istikbaratlarına gülmekten öldüm.:img-hysteMac'in de bu ilgi karşısında kendinden geçmesi başka bir alemdi cidden.O asık suratlı ciddi adam kadınlardan azcık ilgi görünce hep böyle oluyor ya.Bir dağılıyor ki toparlayabilene aşk olsun.:img-hysteSonunda da Jo iyi laf çaktı ama Mac'e.:cheer:

Kafes döğüşleri hep ilgimi çekmiştir.O yüzden de benim için çok ilgi çekici bir bölümdü.Adamın gerçekten ölmediğini öğrenince çok şaşırdım.Karısı neden kocasını ispiyonladı ve de neden kocasını eleverdi yav?:hıhOnu da geçtim bir de neden gidip işbirliği yaptı polislerle?Yani karısnına çok kızdım.En azından işbirliği yapmayaydı iyidi.

Adam ile Mac'in diyaloglarıona her daim bayılıyorum zaten.:img-hyste

8x11

Bölümün başında bir masada soğuk bir şekilde yemek yiyen karı-kocayı gördükten sonra ahanda dedim bunlar birbirini öldürmeye girişecekler.:img-hysteNitekim öyle de olmuş.Sadece işin içinde kızlarının da olmasına şaşırdım o kadar.Onun dışında normal bir bölüm olmuş.

Lindsay ve Danny'in kart numarası bölümü bu bölümün tek güzel sahnesiydi sanırım.

Mac'in gazeteci kızından ses seda çıkmadı henüz.Beklemedeyim.

Durum:
    Figüran
    Yer
    Mystery Train
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    60

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart 8x12

Sıkıcı bir bölüm diye bekliyordum açıkçası.Neden böyle bir önyargılı beklenti içine girdim onu da anlamadım zaten de iyi oldu bana.:img-hysteBeklentiyi yüksek tutmayınca bölüm de böyle heyecanlı,yüksek tempolu olunca 2 kez izlerim işte.Bana bunlarla gelin canımı yiyin.:img-hyste

Bu fidye işine ne zamandır bulaşmıyorlardı iyi olmuş.Çocuğun babası da ne kadar gaddarmış ama ne kadar üzüldüm.

Bölümün başındaki sahneler ve bölüm içerisinde çalan tüm müzikler favorim oldu.Bölüm içinde çalan müziklerin hepsini bulmam şart oldu artık.

O değil de benim aklıma bu sıralar sürekli Mac'in etrafında birden peyda olan gizemli kadınlar takıldı.Gazeteci Kızın akibeti ne olacak diye beklerken bu sefer de Pastacı Kız geldi iyi mi.Hayırdır inşallah,hayırdır inşallah.:img-hyste

Durum:
    Figüran
    Yer
    Mystery Train
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    60

Bahsedilme
    1 Mesaj

Wink 8x13

Hemen isyanımı edeyim başta:Adam neden yok?:img-tomatPuf ya.Adam'a gülüyordum ama ben en çok.Olmadı böyle.

Danny ile Lindsay'nin tatlı şakalaşmalarına bayıldım.:love01:

Sid'in meşhur yastığı nihayet üretilmeye başlanacakmış.Nasıl sevindi garibim bu duruma.Jo'nun da onun bu sevincini daha da coşturmasına çok güldüm.:img-hystePiyano sahnesi güzeldi.Zaten Sid azcık yanık Jo'ya.Jo Sid'e sarılınca garibim nasıl bi' tuhaf oldu öyle.:img-hyste

Jo'nun cinayetlerin birbirlerini tetiklemiş olması ile ilgili "dalga etkisi" yorumuna ben de Türk usulü şöyle adlandırıyorum:"Kader örmüş ağlarını":img-hyste

Mac ve Pastacı Kadın arasında neler oluyor?Bu karşılıklı jestler yeni bir ilişkinin habercisi mi yoksa?Bu sorular beni yordu bile şimdiden.:img-hysteEn iyisi izleyip görem bari.Zaten hepi topu 5 bölümcük kalmış sezonun bitmesine.

Sanırım gene ben kendi kendime yazıp kendim okuyorum yorumlarımı.:img-hysteBaşlık çok ıssız.Sezon bitiyor ama.:icon_sorr

Durum:
    Figüran
    Yer
    Mystery Train
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    60

Bahsedilme
    1 Mesaj

Wink Sezon finali üzerine

Ne çabuk bitti sezon derken fark eyledim ki zaten 18 bölümcüktü 8. sezon de mi ya.:img-hyste

Bu sezon nedense hiç keyifle izleyemedim diziyi.Beğendiğim bölüm sayısı toplasan hepi topu 3 bölümü geçmez.17. bölümde Rizzoli&Isles'dan Frost'u canlandıran oyuncu konuktu.:love01:Bir o bölümde heyecanlandım.O kadar.

Sezon finaline gelince;Mac temalı bir bölüm olacağını tahmin etmiştim.Daha önceden kaçırılmıştı.O nedenle vurulma olayını seçmişler bu sefer.Ölmeyeceğini elbette biliyordum.Zira 9. sezonda dipçik gibi olduğunu ve hatta müstakbel kız arkadaşı ile romantik kaçamaklara bile vakit ayırdığı haberlerini önceden aldım bile.:img-hyste

Bürodaki herkesle konuşma sahneleri güzel olmuştu;ama en çok Flack ile konuşmalarını beğendim.Flack'in hala Jessie'yi özlediğini söylediği bölüm çok güzeldi.:love01:

Bir de Jo'nun Christine'den daha fazla üzülmesi ve Mac ile ilgili olması gözümden kaçmadı.:icon_whisChristine de öyle düşünmüş olmalı ki Jo'ya acil durumlarda ilk aranılacak sen olmalısın dedi.:icon_whisJo'nun Mac'e olan sevgisi bayağı aşmış anlaşılan.:icon_whis

Son olarak sezon açılışı Claire ile olmuştu.Kapanışın da Claire ile olmasına bayıldım ben.Cidden çok güzel ve tatlı bir bayan kendisi.Mac ile konuştukları her sahneyi beğendim.Arada sırada ruhu ziyaret edebilir bence Mac'i.:img-hyste

Durum:
    Zeynoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara-Philedelphia
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ooo.. nerdeyse 9 un sonuna gelindi burda halen 8.sezondan bahsediliyor..Pek haraketli değil bu sayfa anlaşılan :)

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri