Sayfa 1/4 1234 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: CSI: New York - 8. Sezon Bölüm Yorumları

Durum:
    nfl
    nfl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    221b Baker Street
    Konular
    1127
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    8 Mesaj

Standart CSI: New York - 8. Sezon Bölüm Yorumları

Yeni sezon 10 Eylül Pazartesi saat 21.00'den itibaren Cnbc-e'de .

Durum:
    lilyum5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Mystery Train
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    60

Aldığı Beğeni: 27

Bahsedilme
    1 Mesaj

Post 8x1

Sezon açılışı güzel ve anlamlı olmuştu.7 koca sezondan sonra nihayet Mac'in karısı Claire'i görebilme şerefine nail olduk ya çok şükür Yarabbim.:img-hysteDizinin bitmemesini isteme sebeplerimden birisi de Claire'i merak etmemdi.Amma velakin kadıncağız çok az göründü yahu.Ne bileyim Mac ile daha fazla sahnelerini görmek isterdim.Claire çok güzelmiş bu arada.

Mac'in ekibi öksüz bırakıp da gitmesine üzüldüm.Jo geçici olarak ekibin başına geçmiş;ama Mac de akıl hocalığı yapmaya devam ediyor.Çok yakında döner sanırım ekibin başına.

Asıl merak ettiğim konulardan bir diğeri de Danny'nin ekipten ayrılıp ayrılmayacağıydı.Ben Lindsay'den kopamaz sanıyordum,ama ilk bölümden adam çoktaaan yuvadan uçmuş da yeni mevkisini benimsemiş.Ne yalan söyleyeyim yadırgadım.Flack ile çok iyi bir takımdılar zira.Yine de Danny ekip ile bağını kesmiyor Flack ile birlikte suçluları haklıyor.Bir de "Bom" demeyecek mi artık yani?:icon_sorr

Adam bayağı tontonlaşmış;ama gene formundan bir şey kaybetmemişti.En çok ona gülüyorum zaten.:img-hyste

Son olarak yine gözlerim Stella'yı arıyor işte.:icon_sorr

Durum:
    lilyum5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Mystery Train
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    60

Aldığı Beğeni: 27

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart 8x2

Daha 2. bölümden Mac'in hemencecik ekibin başına dönmesine çok şaşırdım.Zira ben Mac'in daha 2-3 bölüm ekiple ayrı gayrı kalacağını sanıyordum.Zaman atlaması mı oldu ne oldu anlamadım ki.:img-hysteJo zavallı ya şef olmanın tadını tam olarak çıkartamadı bile kadın;ama şikayeti de görünmüyordu gerçi.

Jo ve çocukları ile olan ilişkisini çok seviyorum.Jo çok cool bir anne doğrusu ve çocuklarıyla da arkadaş gibi.

Mac'in odasında hala Claire'in bir fotoğrafının bile olmamasına da çok şaşırdım yav.Artık o eski ABD Başkanının resmini kaldırsa da karısının resmini koysa bari.

Bölümün konusu da ilginçti cidden.Gitarcı kız suçlu mu diye düşündüm ben bölüm sonuna kadar.Bir de öldürülen çocuk Mac'in gençliği gibiydi.Acayip benzettim.

Danny'nin ekipten ayrı olması fikrine alışamadım henüz.:icon_sorr

Son olarak Adam'ın her haline gülüyorum artık.Jo'ya ev arkadaşları hakkında verdiği bilgiler çok enteresan ve komikti.:img-hyste

Durum:
    amylee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Flack's Bedroom
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizinin mac odaklı devam eden 8 senelik rutini artık beni sıkmaya basladı..dizi iptalin esiginden dondugune göre büyük bir çogunluk böyle dusunuyor demekki.Umarım artık dizi biraz mac'den uzaklaşır da bu monotonluk biter.

Durum:
    nessssliii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    küçükkarabalık
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

sezon açılışı gerçekten çok güzel olmuştu tarihe uygun ve bir o kadarda anlamlıyıdı....ama mac'in bende bi kaç bölüm ayrı kalacagını düşündüm pat ikinci bölümden tekrar ekibe katıldı danny'nin ayrı olmasını sevemedimm ben vee bu yayınlanan üçüncü bölümde danny'nin yanında çalışan kızı gözüm tutmadı ya umarım lindsay ve danny'nin arasına girmez....

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri