Sayfa 181/199 İlkİlk ... 81131171177178179180181182183184185191 ... SonSon
991 sonuçtan 901 ile 905 arası

Konu: Çukur - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    614

Aldığı Beğeni: 186

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Çukur - Bölüm Yorumları (2)

sizinle aynı fikirde olduğumuza sevindim demek ki çoğunluk aynı kulvarda ben şahsen dizi için aklımdan kapattım ve bana göre geçen sezonun son sahnesi final niteliğinde, ama şapka o son sahnede başa uymadı, ilgi odağı olmak için başkalarını sokmaya çalıştılar olmadı efendiler, ama dediğim gibi ben sildim, başkaları daha akıllı olabilir seyredebilirler, maalesef pazartesi gününde şimdilik aklımda 1. öncelikli olarak söz var, olmadı egenin hamsisi, kendimi, biraz da matrak olaylara salabilirim, bence çukur dizisi bitti...
    Keepintouch

2. Beğenenler;
    Selin (12-09-18)

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,833

Aldığı Beğeni: 1,040

Bahsedilme
    2 Mesaj

Selamlar, iyi yorumlar.

Geçen sezon Söz izliyordum, Çukur’un yeni sezon tanıtımları çok ilgimi çekti. Berkay Ateş isimli oyuncu dikkatimi çekti, çok tanımıyorum aslında sadece daha önce bir dizide görmüş performansına bayılmıştım. 1-2 arkadaş da özellikel Vartolu’yu övünce... dedim ki diziye başlamak farz oldu. Sonuç olarak bu sezon ben de Çukur’a düştüm. En kısa zamanda yetişip ben de sohbete geleceğim.

Durum:
    NeelaSeven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sen söyle,..
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    26

Aldığı Beğeni: 175

Bahsedilme
    0 Mesaj

biz gecenler de büyük toramanda arkadaslari ziyarete gittik, bize yemek hazirliyacaklardi bir yere alisverise gidilecekti öncesinde, yasli teyze demez mi cukura gidin alisveris icin diye orasinin adi gercekten cukurmus
    NeelaSeven

5. Beğenenler;
    SaraCeren (12-09-18)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    364
    Verdiği Beğeni
    178

Aldığı Beğeni: 570

Bahsedilme
    25 Mesaj

Alıntı itouch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana göre geçen sezonun son sahnesi final niteliğinde, ama şapka o son sahnede başa uymadı, ilgi odağı olmak için başkalarını sokmaya çalıştılar olmadı efendiler
    Merhaba, ikinci sezondaki konu degisimini ben söyle yorumluyorum: Bir yandan Kocovali ailesinin Vartoluyla mücadelesini izledik. Sonra Vartolu'nun gercek kimligi ortaya cikti, isler degisti, kötü birinden gri bir karaktere dönüstü. Ilk sezon konusu böylelikle kapanmis oldu. Ikinci sezonda da yeni düsmanlarla yola devam ediliyor. Mafya dizisi sonucta, düsmansiz olur mu, olmaz elbette.

Ilk sezonun düsmanlik disinda farkli bir konusu daha vardi: Aile. Cukur ailesini ve Kocovalilarin bu aileyi korumaya calismasini izledik ilk sezon. Ve düsmanlarinin aslinda aileden biri oldugunu, ama aileden dislandiktan sonra intikam yoluyla geri dönen Vartolunun hikayesini izledik. Ailesini kücük yasta kaybeden birinin kötüye dönüsümünü izledik. Simdi ise bir adim ileri gidiyoruz, Karakuzular'la ailesi olmayan kötülerin hikayesini izleyecegiz. Hikaye aslinda derin; aile önemi, sevgi, merhamet vs. konulari ele aliniyor. Ana hikayeye ve verilmek istenen mesaja sadik kalindigi icin yapilan radikal degisimler bence diziye zarar vermiyor, aksine daha cok merak uyandiriyor ve izleyici cekiyor.

Alıntı Osysia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar, iyi yorumlar.

Geçen sezon Söz izliyordum, Çukur’un yeni sezon tanıtımları çok ilgimi çekti. Berkay Ateş isimli oyuncu dikkatimi çekti, çok tanımıyorum aslında sadece daha önce bir dizide görmüş performansına bayılmıştım. 1-2 arkadaş da özellikel Vartolu’yu övünce... dedim ki diziye başlamak farz oldu. Sonuç olarak bu sezon ben de Çukur’a düştüm. En kısa zamanda yetişip ben de sohbete geleceğim.
    Hos geldiniz
    Ilk 10-12 bölümü bence atlamadan ileri sardirmadan izleyin, cok güzeldi o bölümler. 20 civari tempo biraz düstü, haliyle full konsantre izlemek de zorlasti. Anlamadiginiz konular olursa burada yardimci olmaya calisiriz.

Alıntı NeelaSeven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz gecenler de büyük toramanda arkadaslari ziyarete gittik, bize yemek hazirliyacaklardi bir yere alisverise gidilecekti öncesinde, yasli teyze demez mi cukura gidin alisveris icin diye orasinin adi gercekten cukurmus
    teyze tanidiginizsa ellerinden öperim :-D Dizi Balatta cekiliyor, ama Cukur isimli bir mahalle gercekten varmis, yanlis hatirlamiyorsam Beyoglu/Taksim civarinda.

Alıntı CaniMelekkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fragman şahane bir o kadar da ürkütücü. Ben keli Cumali sanarken, çok farklı bir abimiz Cumali çıktı. Acilen ona özel bir fragman lazım, haftaya gelmeden. Şahane bir fragman defalarca izlesem bıkmam. Vartolu yine satmış gibi duruyor, kötülerle iş birliği yapmış gibi.

Ama bence, Yamaç ile bir plan gibi geldi bana. Bu o kadar kolay değil. Sonuçta orada Vartolu da kaybetti. Böyle bir şey oyun olmaz, böyle bir kötülüğü de neden yapsın ki. Ya bana çok saçma geldi açıkcası.
    Vartolu benim de kafami karistirdi. Kiligi kiyafeti falan Sadis'in kacirilmasindan hemen sonra Karakuzularla is birligi yaptigini gösteriyor. Sadis'in Karakuzular tarafindan kacirildigini farzedelim; "Ben sözümü tuttum, siz de tutacakmisniz?" dedigine göre onlara istedikleri birseyi verdi - Cukur'u. Karsiliginda da Sadise ve bebesine kavusacak. Ama anlasilan adamlar sözünü tutmuyor, sonra da sezon finalinin son sahnesi yasanacak.

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,833

Aldığı Beğeni: 1,040

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı TurkeyStyler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hos geldiniz
    Ilk 10-12 bölümü bence atlamadan ileri sardirmadan izleyin, cok güzeldi o bölümler. 20 civari tempo biraz düstü, haliyle full konsantre izlemek de zorlasti. Anlamadiginiz konular olursa burada yardimci olmaya calisiriz..
    Ben başladım mı çok hızlı ilerler yetişirim zaten size. Tatildeyim, internet sıkıntısından yavaşım şu an ama döneyim hemen yetişirim. Çenem de hiç durmaz gelir gelir sorarım hiç merak etme Teşekkürler, hoşbuldum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri