Sayfa 193/199 İlkİlk ... 93143183189190191192193194195196197 ... SonSon
991 sonuçtan 961 ile 965 arası

Konu: Çukur - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    Saykos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    506

Aldığı Beğeni: 613

Bahsedilme
    4 Mesaj

Standart Cevap: Çukur - Bölüm Yorumları (2)

Alıntı NeelaSeven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Ceto ve Mahsun ikilisini gördükce Emrahi ve digerlerini daha cok özledim

Bir iki capulcu gibiler, nerde o Emrahin sahneye girisleri, nerde bunlar onun piskopat olduguna hemen inanmistim. Yeniler kötüler demiyorum sadece digerleri benim gözümde daha iyidiler. Baykalin adi bile Beyefendiydi, saygin adamlardilar, o olsun avukat nazim olsun, ben Temiz kötüleri daha cok severim, kötü gibi durmayan ama tam manyak olan kötüleri.

Ceto ve Mahsun sanki Cukurun Kocovallilarin yasam filozofisini onlara karsi kullaniyorlar. Sen onlari koru onlar seni korusun. Bizim ailemiz yok diyorlar onlarda olmuslar kocaman aile. Benim anlamadigim bunlarin Kocovallilar la dertleri ney, onlar cukura geldi de dislandilar falan mi? Bir yere sigmadilar da cukuru mu kalacak yer diye sectiler, anlamis degilim.

Şimdi Çeto abimizin de hakkını yemeyelim. Kendisinde bir koğuşa yetecek kadar akıl hastalığı var, belli. Adam sürekli içine içine konuşup, içine içine gülüyor. Birde hastalık hastası, histerik ,çakma Floki gibi bir tip! Nerde karizmatik kötü adam gülümsemesi, nerde bizim Çeto'nun ihiihihileri... Yazık! Sahip çıkalım Çeto'ya! Şaka bir yana zamanla tanıdıkça ona bile üzüleceğimizi düşünüyorum nedense. İlk sezonda beyefendi, Emrah, Nazım beni izlerken hiç tedirgin etmemişlerdi.Hatta bir yanım Selim ve Vartolu'dan dolayı onlara hak verdi, yeri geldi Yamaç'ı sevmeme rağmen kazansınlar istedim. Ama Çeto ve Mahsum'un sahnelerinde - her ne kadar yanlarındaki minik adamla birlikte Gora üçlüsüne benzeselerde- aradığım tedirginliği yaşadım. Çeto ve Mahsum bu gücü nerden alıyor olabilirler, kafam karıştı. İlerleyen bölümlerde başka kötülerin de diziye dahil olacağını düşünüyorum.

Senarist kadın karakterlere önem vermiyor gerçekten. Keşke dizinin en başında toparlasaydı bu durumu. Karakuzulara kötü bir kadın karakter ekleyebilirdi mesela. Gerçi onu da benim Cumalime yazardı kesin. Neyse. Vazgeçtim.

Birde aklıma geldi. Mahsum Yıldız'ın aşkından Mecnun olmasın? Mahsum al Yıldız'ı, çocukları Tokat'a git. Aile kur. Çeto'nun karakuzusu olacağına git aile babası ol.

İyi forumlar...
    <span style=font-family: times new roman><font color=#00ffff><font size=1><font size=3>"Sarışın bir kurda benziyordu.
Ve mavi gözleri çakmak çakmaktı."</font>
</font></font></span>

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    122
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 418

Bahsedilme
    6 Mesaj

Bu sezon çok kanlı bir Çukur olacak

Çukur pazartesi akşamı sezonun ilk bölümüyle görücüye çıktı. Öyle bir bölüm izledik ki, neredeyse hiçbir başrol oyuncusu finale kadar yoktu. Zaten İdris Koçovalı’yı göremedik bile... Sanki bambaşka bir diziye dönüşmüştü Çukur. Erkan Avcı ve Berkay Ateş’in başrole oturduğu bölümde biz aslında Çukur’un yeni sahipleri Karakuzular’ı tanıdık. Finalde de Selim’in ölmediğini gördük. Bence haftaya Karakuzular’ın Çukur’u nasıl ele geçirdiğini izleyeceğiz. Sonra da Koçovalılar ve Karakuzular savaşı başlayacak. Risk alan işleri seviyorum. Yeni sezonunun ilk bölümünde iki yan karakteri başrole taşımak ve tüm kategorilerde zirveye oturmak büyük başarı. Net olarak bildiğim bir şey var. Erkan Avcı’nın canlandırdığı Çeto daha ısınıyor. Bekleyin, bize inanılmaz lezzetli bir karakter gösterisi sunacak. Berkay Ateş zaten çok yetenekli ama Çukur’da oyunculuğunun yanına bir de karizma eklemiş. Bu sezon çok daha kanlı bir Çukur bizi bekliyor. Haydi hayırlısı...

OYA DOĞAN- VATAN

3. Beğenenler;
    Saykos (21-09-18)

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,010

Aldığı Beğeni: 217

Bahsedilme
    3 Mesaj

Kanlı kanlı hee hee. Kesin birileri ölmüş gibi yapar ama aslında olmezler.
    Nolcak canım alt tarafı bileklerini dikine kesiyo. Ölümsüz o. Misfits Nathan gibi
    Bu sefer de bombadan kurtulur Cukur halkı. Cocuk dizisi çünkü. :)
    Kibar tabirle. :)))
    Konu Selin tarafından (20-09-18 Saat 19:50 ) değiştirilmiştir.

5. Beğenenler;
    Saykos (21-09-18)

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,833

Aldığı Beğeni: 1,040

Bahsedilme
    2 Mesaj

Selamlar...

Diziyi izlemeye başladım 6.bölümdeyim henüz. Genel olarak sevdim diyebilirim.

Kahraman’ı çok beğenmiştim, görür görmez beğenmiştim, ne zaman bir karakter sevsem söylemesi ayıptır hakkın rahmetine kavuşur. Maşallah demeyeydim iyiydi.

Yamaç zeki, Vartolu eğlenceli, Sultan sevimsiz, Aliço sürprizlerle dolu, Selim joker eleman diyesim var şimdilik.

İdris ilk girişte çok iilginç gelmişti ama devamında biraz yavan kaldı sanrım Yamaç Çukur’a düşene kadar böyle suskun kalacak o.

Aliço Yamaç ilişkisinin işlenişini çok sevdim. Yamaç’ın Aliço’yu ürkütmeden çözüşü, yeteneklerini fark edişi çok güzel. Adım adım ilerliyorlar galiba en çok bu ikiliyi sevdim. Aliço’nun umarım hikayesini böyle anlatırlar, o da merak ettiğim karakterlerden biri.

Selim Yamaç ilişkisi de bana Yüzüklerin Efendisindeki Gollum ile Frodo ilişkisine benzetiyorum. Gollum’un iyi kötü çelişkisi gibi... sürekli gidip geliyor. Yıvışık ve leşti kitabında Sam’in ona verdiği isimler. Selim ilgi çekici bir karakter ve çok şaşırtacak diye düşünüyorum. Zaten bu Selime niye sürekli üvey evlat muamelesi yapılıyor hiç anlamadım.

Vartolu Mihribanla İdrisin oğluymuş meğerse... Vartolu hikayesinin varacağı noktayı merak ediyorum. Çok seveni olunca iyi biri sanmıştım ama değilmiş. Kardeş olduğu çıkınca ne olacak acaba? Çok başarılı gerçekten, hikayesini görünce bilmiyorum ne olacak. Bu arada Vartolunun çocukluğundaki Sadiş evdeki saadet mi? Vartolu ona mı aşık?

Yamaç’ın zeki bir adam olarak işlenmesi ve lafta kalmaması güzel bir detay, inşallah bu durum ilerde bozulmaz.

Sena ile Yamaç hikayesi konusunda biraz kararsızım. Çok kötü değil aslında ama yetersiz kalıyor sanki. Sena daha çok sultanla inatlaşıyor. Göreceğiz o nereye varacak.

İyi seyirler dilerim.
    Konu Osysia tarafından (20-09-18 Saat 20:59 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    baybibord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragman yayinlanmis. Yanlis gormediysem, Icerde'de Yasar'i oynayan Mehmet Yilmaz Ak da (takim elbiseli, 2 adami ariyoruz diyen) Cukur'da ..

8. Beğenenler;
    Saykos (21-09-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri