Sayfa 1/199 123451151101 ... SonSon
991 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Çukur - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    762
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    27 Mesaj

Standart Çukur - Bölüm Yorumları (2)

Paylaşımlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Durum:
    ali azeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İçerde-Çukurda
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 22

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlık hayırlı ve bol yorumlu olsun.

Diziyle ilgili bazı endişelerimi dile getirmek isterim. Öncelikle efektler konusu, en kötü efektler 17. ve son 22. bölümlerde kullanıldı ve zaten en kötü bölümler de bu ikisiydi, reytingler çok iyi ola bilir,ama gerçek şu ki, bir kaç sahne dışında tekrar bakmak isteyeceğimiz bir bölüm değildir. Kısası efektlere daha çok özen gösterilmeli.

Bir diğer konu yeni karakterlerin sevdirilmeye çalışması, Emrahı sevdireceğiz diye adama herkesle senaryo yazdılar, geçmişini gösterib acıların çocuğu yaptılar, şimdi de iyilik meleği yapacaklar. Bu adam en başında kötü karakter olarak diziye dahil olmadı mı?! Bırakın öyle kalsın.Seven sevsin, sevmeyen kendi bilir. Örneğin ben Serdarı hiç sevmemiştim, ama Elvisi ilk bölümdece beğendim. Bırakın bazı şeylere seyirci kendi karar versin.

Diziden acil çıkması gerekenler her sahnelerine baktıkca ve ya hala yaşadıkları akla geldikce sinir olduğum karakterler var. Kasım ve Paşa, hadi değelim Paşanı Yamaç ve babası yüzünden öldüremiyor, uygun zamanını bekliyor, peki Kasımı öldürmesine ne mani oluyor? Mantıklı bir açıklaması var mı?

Acar bu çocuğun nerde olduğunu bilen, duyan, gören var mı? Neden göstermiyorlar?Salihin aileye girmesinin tek yolu kendini Kahramanın ailesine aff ettirmekten geçtiğini biliyoruz,babası ve kardeşleri kabul etti,Sultan zaten hiç bir zaman kabul etmedi, bir tek Kahramanın ailesi kalıyor, ama ortada Acar yokken bu nasıl olacak?Vartolu Kasımın oğluyla bile yüzleşip vicdanı sızladı, Acarla yüzleşince tepkisini çok merak ediyorum.

Vartolu ve Yamaç dizinin iki önemli direği, herkes diziye bu ikisinden biri ve ya her ikisinden ötrü bakıyor. Yani biri dizinin baş rolü, diğeri olmazsa olmazı. Ama ikisinin arasındakı denge de çok önemli, 22.bölüme kadar bu denge çok iyi sağlandı, ama bu bölüm denge bozuldu, bu bilerek mi yapıldı, Salihi geri plana çekip, Yamaçı öne çıkartmak için, yoksa başka bir nedenden mi dolayı bilemiyorum. Ama denge her zaman iyidir. Bir karakteri güçlü ve akıllı göstermek adına diğerini batıramazsınız. Salih Yamaçın abisi, hayatın her yüzünü görüp hayatta kalan adam da Salih. Bu işlerin içinde olan da Salih. Aksi değil. Salih Selim değil ki, Yamaç ona abilik yapsın. Selim hepsinden akıllı, ama aynı zamanda da korkak ve hain. Salihi Selimle kıyaslamak olmaz. Kıyaslamak gerekirse Kahramanla kıyaslaya biliriz. Hatta dün abim dedi, “Kahraman yaşasaydı eğer en iyi o Salihle anlaşırdı” diye.
    Demem o ki, eğer Salih Çukurun babası olmak istiyorsa, önce Çukurun şimdiki babasına yani Yamaça abilik yapacak/yapmalı. Diziye bir çoklarının bakma nedeni olan karakteri batırmazlar umarım.
    Ölürsem sakın ağlama Ana.
    Götür beni Karabağa,
    Göm beni Hocalıda,
    Başı koparılmış yavrunun yanında.

Durum:
    CaniMelekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Uzaylılarla Piknikte
    Konular
    14
    Verdiği Beğeni
    113

Aldığı Beğeni: 790

Bahsedilme
    7 Mesaj

Yeni başlığımız hayırlı olsun..

Güzel ve mantıklı bölümlerin gelmesi dileğiyle

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    382
    Verdiği Beğeni
    202

Aldığı Beğeni: 663

Bahsedilme
    28 Mesaj

Bu Laz karakteri benim kafami karistirdi. Onun hakkinda bildiklerimiz; zamaninda Alicoyla birlikte askerlik yapti, nisanci, askerlikten atildiktan sonra (nedenini bilmiyoruz) karanlik islere bulasti ve para karsiliginda adam öldürüyor.

Bilmediklerimiz ise; kime calisiyor? Yanlis anlamadiysam Hale'yi Laz vurdu. Feyyaz'i da onun vurdugunu okumustum. Büyük ihtimalle Baykal'in adami. Askerlikte ne oldu da Laz tetikcilige gecti, Alico da travma yasadi. Bu bölüm gecmisle ilgili birseyler gördük, umarim sadece bununla kalmaz ve daha cok Flashback izleriz.

@ali azeri Pasanin ne gibi bir zarari var ki ölmesini istiyorsunuz? Emmiyle birlikte güzel bi ikili oldular bence, onlari izlemesi keyifli oluyor.

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    614

Aldığı Beğeni: 186

Bahsedilme
    2 Mesaj

dizi yavaş yavaş milim milim bazı ip uçları veriyor biz onlar ile metrelerce film izliyoruz şimdi Elvis presley ki hiç benzemiyor sesi de nasıl bilemiyoruz boy var gerisi yanlış benzetme, diğer yandan kadınlar arasında büyük ana ile yamaç ın eşinin annesi arasında dostluk kıvılcımları estirdiler bu emrah komiseri yakında etki altına alır bir başka konu doğrudan emrah komiser kız kardeşi vasıtası ile koçovalılara akraba durumuna da geçti haydi hayırlısı diyelim,
    Keepintouch

Sayfa 1/199 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri