Sayfa 100/105 İlkİlk ... 509096979899100101102103104 ... SonSon
522 sonuçtan 496 ile 500 arası

Konu: Çukur - Bölüm Yorumları

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,043

Aldığı Beğeni: 222

Bahsedilme
    3 Mesaj

Standart Cevap: Çukur - Bölüm Yorumları

Vayyy yalnız bayadır gömmüyodum Çukur'u. Yine gömmeye geldim.
    Şaka şaka çok iyi bi fragman olmuş. 3. sezon değil 2. sezon fragmanı sanki.İi bi analizi hak ediyor.
    İdris'in öldğünü düşünmüyorum. Bu dizide kimse ölmez.
    Baykal bile yşar. Kızı üzerinden.
    Sultan'a gelen bi mesaj var. Ne olduğunu çözümleyemedim şu anda fragmanı tekrar izlemem gerekiyo. Ama tekrar izlesem de bişey anlamayacağımı biliyorum çünkü 2. sezonu izlemdim sayılır.
    Celo 1. sezonun orta larındaki gibi saçlarını uzatmış aklıma Ak kızı masumca sevdiği bölümler geldi...

Cumali'nin yeni imajı çok iyi olmuş.
    Yamaç Aliço'ya dönüşmüş .
    Akın büyümüş de adam dövüyor.
    Damla'yı Azer'e alalım please.
    Selim ağlıyor. Sen ağlama dayanamammm
    Yücel'i bi korkmuş gördüm. Karakteri güzel gömecekler heralde Efsun'u parltmak için.
    Efsun gelir gelmez Alligator hayırsızı ve Cihangir uğursuzuyla koalisyona girmiş...
    Halbuki hatun iyi görünüyor yani ben Aras'a olmaz diye düşünmüştüm ama yaşını küçülten bi imaj yakalamışlar.
    Yani Cumali gibi başarılı bir tablo 3. sezon başlangıcı için.
    Ama tabi Efsun'un sesi Damla'nın yaşını ortaya çıkarıyor o konuda bişey yapamayacağız gibi...

2. Beğenenler;
    Saykos (09-09-19)

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Çukur 3. sezon fragmanı yayınlandı!

Show TV'nin fenomen dizisi, yeni sezonuyla ekranlara dönüyor.

Show TV’de ekrana gelen, 16 Eylül Pazartesi yeni bölümü ile izleyicilerle buluşacak olan Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur’un 3. sezon ilk tanıtımı yayınlandı.

"Yamaç ve İdris’e neler olacak?" sorusunun yanıtı uzun zamandır merakla bekleniyordu. Koçovalı kadınların hayatı karşılığında Yamaç ya da İdris’in canını isteyen Yücel’in baba-oğlu karşı karşıya getirdiği anlar ekran başındakileri soluksuz bırakmıştı. Yayınlanan üçüncü sezon ilk tanıtımında Cumali’nin “İdris Koçovalı ölmüş, siz niye yaşıyorsunuz?” sözleri ise izleyenleri şoke etti. İdris’in kollarına yığıldığı Yamaç’ın deliye döndüğü ve ağzından “Sen babanı öldürmek zorunda kaldın mı hiç?” sözlerinin döküldüğü nefesleri kesen tanıtımda İdris’in eşyalarını kapının önünde bulan Sultan gözyaşlarına hakim olamadı.

Diziye dahil olan Damla Sönmez’in de ilk kez görüldüğü yeni sezon tanıtımı heyecanı yükseltirken, darmaduman olan Koçovalıların neler yaşayacağı merakla bekleniyor.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor.

Çukur, merakla beklenen 3. sezonuyla 16 Eylül Pazartesi saat 20.00’de Show TV'de!

MEDYATAVA

4. Beğenenler;
    Saykos (09-09-19)

Durum:
    fifi92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    28

Aldığı Beğeni: 46

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben İdris’in öldügünü düşünüyorum,iki sezondur yaşananlar onunhataları yüzünden ölmeli bence ki babalarının günahlarından kurtulsunlar ogullar

salih çıkmışmı hapisten herkes içerde salih sadişin yanında

damlayı sevmedigimi söylemiştim yukarıda yine söylüyorum,olmamış bence hele yamaça düşünülüyorsa olmaz bikere büyük yamaçtan ve buda belli oluyor benim düşümcem

idris ve sevdigi kadınlardan kurtuluruz bu sezon inşallah

6. Beğenenler;
    Saykos (09-09-19)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Aldığı Beğeni: 582

Bahsedilme
    26 Mesaj

"Sen babani öldürmek zorunda kaldin mi hic?"
    Ses Yücel'in sesine benziyor. Bu cümleden sonra babasini kendisinin öldürdügünü düsünmeye basladim ama Idris'in öldürdügünü biliyoruz? Bu konuda kafam karisti.

Sultan, Idris'in haberini rehin alindiktan kisa süre sonra ögreniyor, kiyafeti ayni. Ya ayni gün ya bir gün sonra. Kocovali kardesler de hapisteyken ögreniyorlar, yani yine olaydan kisa süre sonra. Birtek Salih ciktiktan sonra ögreniyor gibi bir izlenim olustu. Onca süre nasil ögrenmedi? Veya gösterilen sahne, aldigi baska kötü haberi gösteriyor.

Yamac'a birsey demeye gerek yok. Delirmeye tam gaz devam. Ailesiyle karsilastigi sahneyi simdiden merakla bekliyorum…

Damla Sönmez hakkinda simdiye kadar olumlu veya olumsuz fikrim yoktu. Ama sanki Efsun dizinin havasina yakismis gibi. Izleyip görecegiz.

8. Beğenenler;
    Saykos (09-09-19)

Durum:
    Saykos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    520

Aldığı Beğeni: 623

Bahsedilme
    4 Mesaj

Herkese selamlar.

Şu an inanmayacaksınız belki ama İdris babamın ölümüne cidden çok üzüldüm. Zamanında çok sövdüm kendisine ama içim acıdı valla. Üzüntüden yanlış emojiye basmışım görüyor musunuz? Kahroldum. Kazanovaların başı sağolsun. Pavyonlar babasız kaldı. Çukur diyecektim, yanlış yazmışım. Üzüntüden hep...

Millet İdris için delirirken, üzülürken, şok olurken bir köşede, bebek gibi, yatağın ucuna kıvrılan, sessiz sessiz, omuzları sarsıla sarsıla ağlayan Selim. Sırf bu yüzden o kazanovaya üzülürüm. Ağlama sen. Boşver o kazanova babanı, sana bir şey olmasın.

O çok çok çok beklediğimiz,kolundan kim olduğunu çıkarmaya çalıştığımız, Sherlock misali kafa yorup bir sonuca varamadığımız Cumali abimizi salmışlar nihayet. İkinci sezon fragmandı sanırım. Bu sezon asıl Cumali'yi göreceğiz galiba. Teşekkürler.

Vartolu'nun dönüşüne sevindim valla. Hep ihtiyacım olan şey buymuş meğer. Döndüğü yetmiyormuş gibi yere tüküren insanımsıya ders de veriyor. Darısı tüm yere tüküren insanımsıların başına. Vartolu ikinci sezon cennet mahallesi karakteri gibiydi. Sonunda ilk sezonda ki dehşet haline geri dönecek sanırım.

Yeni kadın karakteri ne sevdim ne sevmedim. İzleyerek göreceğiz bakalım. Bu sezon Sadişimi çorba kazanının başında değil çukur meydanda dimdik görmek istiyorum. Dizide ki kadın karakterlere güncelleme gelmezse İZLEMEM...

İyi geceler, iyi forumlar. Selo...
    <span style=font-family: times new roman><font color=#00ffff><font size=1><font size=3>"Sarışın bir kurda benziyordu.
Ve mavi gözleri çakmak çakmaktı."</font>
</font></font></span>

10. Beğenenler;
    Cemned (10-09-19), Francoise (10-09-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 37 kullanıcı var. (5 üye ve 32 konuk)

1. Lilya,
  2. (((mia))),
  3. daemon,
  4. selin-ji,
  5. Elensar

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri