Sayfa 11/97 İlkİlk ... 7891011121314152161 ... SonSon
483 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Çukur - Bölüm Yorumları

Durum:
    Elensar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Çukur - Bölüm Yorumları (3)

Bence 2. sezon, birinci sezona göre 2 kat daha keyifli, heyecanlı geçiyor.
    1. sezon sonuna doğru sıkılmış, neredeyse bırakmıştım. Şu an ise acayip keyifli izletiyor.
    Michael Scofield never die

2. Beğenenler;
    Osysia (02-10-18), TurkeyStyler (02-10-18)

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,833

Aldığı Beğeni: 1,040

Bahsedilme
    2 Mesaj

Selamlar. Güzel bir gün dilerim.

Ben de yetiştim sonunda ve ilk defa dün gününde izleyebildim diziyi.

Emrah ve Nazım’ı sevemedim bir türlü. Bir olmamışlık vardı onlarda. Beyefendi’nin boşluğunu dolduramadılar gibi geldi. Neyse ki onlar öldü sezon finalinden önce. Sevinmedim dersem yalan olur.

2.sezonu ben de daha hareketli buldum. Çukur’un yeni üç silahşörleri belli oldu gibi gibi... asıl D’artagnan Selim mi olacak yoksa içinde ufak ufak boşluklar görünen Mahsun mu? İkisi gerçekten akıl karıştırıyor.

Meke mesela İdris resmi ezilirken adamlarını durdurdu, onun da geçen sezon Celasun gibi sonradan tarafı belli olacak diye düşündüm.

Vartolu ve Cumali ikilisinin önizlemesi çok hoşuma gitti. İki karakter de çok başarılı gerçekten. Umarım üstlerine bolca sahne yazılır.

Aliço’nun da gizemli geçmişi açılacak sanıyorum bu sezon. Sürekli eski askerlik günlerinden tepkiler veriyor ve Yamaç araştırmaya başladı. İlginç ve güzel şeyler çıkacak gibi geliyor.

Sena karakteri çok değişti. Sevgi pıtırcığı bir şey olma yolunda. Bence daha iyi, tecrübeyle sabit ki karakter bir türlü tam oturmamış. Bari kadınları toparlar.

Son olarak İdris ve Sultan hikayeye nerede dahil olacak? Meliha nasıl etki yaratacak? Bu cephede neler olacak merak ediyorum.

İyi seyirler..
    Konu Osysia tarafından (02-10-18 Saat 16:49 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    TurkeyStyler (02-10-18)

Durum:
    forumnik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Yalnız bu çukura giren fakirleşiyor. Nerde hani rolls royce ile gelen Çeto'nun paraları. Bir de esas fevri olması gereken Mahsun iken, bakıyorsun Mahsun daha akıllı mantıklı konuşuyor. Beyfendi rolüne bürünen Çeto ise çocuk gibi sinirleniyor, düşünemiyor.
    İdris-Emmi-Paşa üçlüsünden en az 2 sinin ölmemiş olacağını tahmin etmiştim. Şu anda öldüğünü kesin olarak bildiğimiz Muhittin dışında tüm kadro devam edecek gibi görünüyor. Yeni müziklerden yana şikayetim var. O inleme mi ahlama mı ne garip bir gerilim müziği koymuşlar çok kötü o. Jenerik rock versiyonu da başarılı değil. Bağlama versiyonu çok daha iyi.

Durum:
    Lunar Eclipse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    455

Aldığı Beğeni: 132

Bahsedilme
    2 Mesaj

Selamlar

Yeni Çukurculardan olarak bi eksiğimiz olursa affola diyerek söze başlıyayım.

Öncelikle dün Gökhan hocanın kaleminin hafızasına hayran kaldım ilk bölüme yapılan gönderme herkesin yapabileceği br iş değil belli ki 2. sezonda sıkça eski bölümlerden şifreler çıkacak.Dizi asıl sezon açılışını dün yaptı.Biraz daha sahnelerin süresi dengelenirse tadından yenmez.

Yamaç,Cumali ve Vartolu koalisyonu sancılı olacak ama ortak amaçları için katlanacaklar birbirlerine,Verilen ön izlemenin bana hissettirdikleri böyleydi en azından.
    Erkan Koçak Köstendil muhteşem bir oyuncu eski hayatında Vartolu olarak yaşamış olabilir diye şüphelerim var
    Necip Memilli hakeza öyle oynarken yaşıyorlar.Aras Bulutla birbirlerini duvardan duvara vurdukları kavga çok iyi kotarılmış ve karşılığında iyi çekilmişti.

Son sahnedeki yeni 3 silahşörün çatı ve çukur arasındaki 3 noktayı oluşturması ise üzerinde düşünüldüğü çok belli olan bir yaratıcılıktı.

7. Beğenenler;
    Osysia (02-10-18), TurkeyStyler (02-10-18)

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,027

Aldığı Beğeni: 218

Bahsedilme
    3 Mesaj

Emrah ve Nazım ölmemişlerdir. Emrah'a babası panzehir getirmiştir çünkü kendisi de yaşıyor. Ölmesi imkansız yani bi ara @CaniMelekkk; bu dizi için en uygun emojinin bu olduğunu söylemişti:

Artık tam tersi olmalı! Nazım'ın başındaki kurşunu çıkaran bir doktor çıkar meydana. Remzi'yi de hayata döndüren bir ninja ortaya çıkar edo tensei falan yapan, başka ölü kaldı mı, söyleyin geri dönüş senaryolarını yazayım

9. Beğenenler;
    CaniMelekkk (09-10-18)

Sayfa 11/97 İlkİlk ... 7891011121314152161 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri