Sayfa 51/105 İlkİlk ... 4147484950515253545561101 ... SonSon
524 sonuçtan 251 ile 255 arası

Konu: Çukur - Bölüm Yorumları

Durum:
    yesimm94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Paul Walker.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    33

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Çukur - Bölüm Yorumları

Herkese selam, eskiden avatarlarinizdan taniyordum sizleri ama simdi benimki de dahil avatarlar gözükmeyince yorumlari okusam da pek ise yaramiyor... Kim ne dedi avatarlarindan hatirliyordum vallahi...

Ama atli filmle ilgili elestiriye katiliyorum. Çukur'un yapimcisi bir de Med Yapim'la birlesince iki yapimin BÜTÜN dizileri ayni atli filmin reklamini veriyor... 2. bir Müslüm vakasi daha yasamayacagiz degil mi? Tamam atin hikayesi çok dokunakli ama bu kadar reklam gözün içine sokularak filmden sogutuluyor benden söylemesi...

Diziye Akin olarak Avludaki çocugun katilacagini duydum ve çok sevindim. Bogaç midir Dogaç midir ondan daha iyi bir tercih bence. Geçen bütün isimlerdense Alp'i izleyelim Akin olarak. Bu arada adini da hatirlasam iyi olurdu, Alp diyip geçiyorum... ^^'

Durum:
    Saykos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    520

Aldığı Beğeni: 623

Bahsedilme
    4 Mesaj

Avatarlara ne oldu cidden? Ne güzel Selimciğimi koymuştum. Düzelecek mi acaba?

Bence yine yeni yeniden heyecanı meyecanı olmayan bir bölüm izlediğimizi düşünüyorum. İlgimi en çok çeken minik Vartolu oldu. Babasının minik oğlu seni. Sen daha annenin karnında ölüme meydan okumuş bir minnoşsun. Bıçağa kafa attın sen! Şu fındık mıdır nedir, sen onu harcarsın. Hadi bebiş görelim seni! Senin amcan Yamaç. Senin amcan Cumali. Senin amcan -benim aşkım- Selo! Aman dedeni boşver annem.

Sonunda karakuzuların gençliklerine indik. Hep bunu beklemiştim valla, yalan yok. Clark Kent Ersoyun gençliği tam da beklediğim gibiydi. Çok benzemiş gerçekten. Özellikle Çetoya bayıldım benim babam. Hıhılarını yesinler senin serseri! Ama Mahsum olmamış üzgünüm. Yok muydu daha deli fişek, daha da benzeyen biri. Neyse artık.

Fragmanda Aliço Vartoluya silah çekiyordu. Aliço o silahı hemen indir ulen yere! gidin bir çorba falan bir şey için. Sen bu değilsin Aliço! Sen bu değilsin...
    <span style=font-family: times new roman><font color=#00ffff><font size=1><font size=3>"Sarışın bir kurda benziyordu.
Ve mavi gözleri çakmak çakmaktı."</font>
</font></font></span>

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Aldığı Beğeni: 583

Bahsedilme
    26 Mesaj

"Özür dilerim. Onu alabilir miyim lütfen."
    "Alico? Sen öyle bi insan degilsin bisey yapmassin indir onu"
    ve Alico'nun bakisi 180 derece sertlesir, gör bakalim yapar miyim yapmaz miyim dercesine (bunun baska tarifi de var da forumda yazilacak sey degil :-D)

Bakalim Vartolu Alico'yu nasil susturacak.

Kocovalilardan biri Karakuzulara calisiyor, Karakuzulardan biri de Kocovalilara. Iki taraf da iclerindeki 'hainden' habersiz (Vartolu'yu hain olarak görmüyorum ama yaptigi hainlik olarak tanimlaniyor… )

Vartolu madem Karakuzulardan birinin Kocovalilara calistigini düsünüyor/biliyor, neden Yamac'a gidip artik gercekleri söylemiyor? Madem icerde köstebegin oldugunu biliyor, o zaman neden Sadis icin yardim istemiyor? Üstelik herhangi bir kardes degil, Ceto ve Mahsun'dan sonraki en büyük isim. Yamac'la konussa bunu ögrenecek. Hem kendisi hem Ersoy iki cepheden Sadisi cok daha kolay kurtarabilirler. Acilsa bunu fark edecek. Bu tek basina takilma mantiksizligi artik baya göze batiyor Birde cikmis ortaya "aranizda hain var" diye bagiriyor. Adami desifre edecegine durumu lehine cevirsene. Hey Allahim
    Konu TurkeyStyler tarafından (14-12-18 Saat 02:50 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    Narin (14-12-18), Saykos (16-12-18)

Durum:
    CaniMelekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Uzaylılarla Piknikte
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    114

Aldığı Beğeni: 790

Bahsedilme
    7 Mesaj

Ersoy'un, Vartolu'ya attığı tokatı..

Biz, Adnan'ın, zamanında Bihter , Behlül ilişkisini öğrendiğinde, vereceği tepkiydi diye, bunu beklerken... O neydi ANAM BABAM
    O nasıl bir tokat Ersoy, adam babuşundan böyle tokat yemedi. Vartolu bile ''ne oluyor o tokat nereden geldi'' der gibiydi

Bu olay şey değil mi?

''NE DEDİN SEN'' Ben buraya kaos olmasın diye yazmıyorum ama bu cümleyi hatırlayanlar eminim olacaktır, bilmeyende yotubeye yazsın

6. Beğenenler;
    Saykos (16-12-18)

Durum:
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    1520
    Verdiği Beğeni
    167

Aldığı Beğeni: 609

Bahsedilme
    33 Mesaj

Ersoy ile Çeto’nun gençliğine bayıldım. Bu kadar mı birebir olur? Vallahi bu cast’ı oluşturanları tebrik etmek lazım. Çocuklar da sadece benzerlik değil, oyunculuk anlamında da aynılar.
    Bölüme gelince, Celasun ile Vartolu’nun kaderdaş olup dertleşmeleri çok güzeldi. Medet’in de içten içe kıskanmasına, abisini paylaşamamasına bayılıyorum. Aslında durumu Yamaç’a anlatsalar hem üzerlerinden bir yük kalkacak hem de olayı daha kolay halledecekler. Aksi halde Vartolu Yamaç’ın güvenini de sarsacak. Yamaç duyunca Sadiş’ten dolayı hak verecek ama abisini nasıl sakinleştirecek? Celasun’un bile bildiği bir bilgiyi artık Yamaç’tan saklamasın. Ona yardım edip kollayacak tek insan Yamaç.

8. Beğenenler;
    Saykos (16-12-18), TurkeyStyler (16-12-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 19 kullanıcı var. (1 üye ve 18 konuk)

1. Massan

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri