Sayfa 75/118 İlkİlk ... 256571727374757677787985 ... SonSon
590 sonuçtan 371 ile 375 arası

Konu: Çukur - Bölüm Yorumları

Durum:
    lavinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    22
    Verdiği Beğeni
    2,919

Aldığı Beğeni: 1,797

Bahsedilme
    29 Mesaj

Standart Cevap: Çukur - Bölüm Yorumları

Alıntı A.Konak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sana ne diyeyim Aras? Sen Aras değil Yamaç olmuşsun. Böyle inandırıcı acı çekilir mi yaa? Ağlattın be çocuk. Vallahi helal sana. Yakışıklı diye, güzel diye oyunculuk yapamadan baş rollerde oynayan o kadar çok kişi var ki. Sen resmen pırlanta gibi parlıyorsun. Bölüme ne diyeyim. Duygu yoğuluğu çok fazlaydı. Sadece Aras da değil, Cumali, Aliço, Selim, İdris, Salih, Sultan hepsi muazzamdı.
    Bende çok beğendim Aras'ı. Son yılların en iyi oyuncusu. Rıza Kocaoğlu küçük adam ekranlarda devleşiyor. İki oyuncu da muhteşemler. Tabii yazdığınız tüm oyuncular.
    Bölüm güzeldi. Her detay düşünülerek çekiliyor. Sena'nın cenazesi tamdı. Pideler bile dağıtıldı.

Yamaç bundan önce ailesini dizginlemeye çalışıyordu. Artık Yamaç dizginlenmeye çalışılacak. Nafile olur diye düşünüyorum.

2. Beğenenler;
    A.Konak (09-04-19), Aynur (09-04-19), TurkeyStyler (09-04-19)

Durum:
    fifi92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    38

Aldığı Beğeni: 55

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölümü sabah kalktım yarım saatte falan izledim bitirdim salih sahneleri yok denecek kadar az zaten belliydi bu bölümün ağır geçecegi

dizi bu sezon çok ağır ilerliyor 20bölüm sadişim hamileliyi,yüzleşmeler birbirini bulmalar falan filan derken sezon finaline yaklaşıyoz

çeto neden öldü biranda pislikleri günyüzüne çıktı hop öldü,Sena mahsun öyle.millet kaçıılmış sena tek başına adam arıyor yardım için hoop kaçırılıyor mahsun aşkı yüzünden çok saçma bi şekilde öldü ben kabul etmiyorum kötü düşmanların böyle sebeplerden ölümünü

bu diziyi netten takip ediyorsam sebep Erkan K,K dır

sadişe bişey olursa Salih i kimse zaptedemez.bitek ikisinin çocuklarının başıüstünde konuştugu salihin küfrü basmak isteyipte sadiş trafından durdurulması güzeldi

uluç Yücel ani bakışları gözümden kaçmadı bunlar bir tiyatro çevirecek
    Herkes bişeylerin peşinde ama anlamadım ama Remzi ekmegin peşinde o net
    Konu fifi92 tarafından (09-04-19 Saat 09:42 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Gizli Özne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    HŞ .Dila Hanım .
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 87

Bahsedilme
    1 Mesaj

Sena’nin ölümü böyle kötü olmamaliydi o kadar saçma geldiki sirf anlamli olsun daha çok etki etsin diye adamin gözü önünde karisi can çekişerek öldü çok aciydi.
    Mahsun yapti sanip öldürdü yamaç o can havliyle..

Senanin ölümümden sonra sadiş yamacin annesi vs diğer kizlar bu kadar ruhsuz bir ölüm geçirmenize şok oldum ne ağlamalar gerçekti ne başka bir şeyleri hiç sevemedim sanirim senanin annesi babasida arkadaşida geldi onlarda ruhsuzzz oynayamayan insanlar kiz öldü Yamaç ve Cumali ve tabii aliço dişinda herkes çok yapmacikti hiç sevemedm adam akıllı oynansaymiş .. Dizide Sena dişinda diğer tüm kadinlar aşiri gereksizdi ama sena öldü 😂
    Senaya bayildigimdan değil ama ne biliyim o kadar gereksiz mi bazilari Selimin karisi başta boşanmiş evde 2 cümle bile zor yaziliyor , karacaya sirf sahne yazmak için damati harciyorlar bilmiyorum bu sezon çok çok vasat ve kötü ..

Durum:
    Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    358

Aldığı Beğeni: 120

Bahsedilme
    12 Mesaj

Ya siz bize ne izlettiniz Bölüm boyunca ağladım. Çok ağır bir bölümdü daha önce hiçbir dizide ölüm sonrası yas durumunun bu kadar iyi işlendiğini görmemiştim. Darmadağın oldum. Yamaç'ın Sena'yla anılarını hatırladığı flashbacklerin hepsi anlamlıydı bölüm bir bütün olarak çok iyiydi.

Aras.. Çukur hatta İçerde başlamadan önce bile senin için ''ülkenin en iyi erkek oyuncusu'' diyordum ve beni hiç yanıltmayarak hatta üstüne koyarak devam ettin Aras. Seninle gerçekten gurur duyuyorum bu nasıl Yamaç olmaktır bu nasıl bir oyun gücüdür çok fazlasın hem de çok.. Dizi bittiğinde aklımda kalacak en önemli şey Yamaç karakteri olacak. Bu kadar iyi bir karakter yaratan senariste çok teşekkürler, o karaktere kendini koyarak oynayan Aras Bulut İynemli'ye daha çok teşekkürler..

O kadar iyi oynadın ki sevdiğini kaybeden Yamaç'ı.. Sen ağlarken ben de ağladım sen acı çekerken ben de çektim..

Tüm ekibin emeğine sağlık..

6. Beğenenler;
    A.Konak (09-04-19), lavinya (10-04-19), maisie (10-04-19), TurkeyStyler (09-04-19)

Durum:
    kane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    stuttgart
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Parmaginda yüksüklü olan adam kim acaba? Bunun icin bir Teori varmi? Selimin Oglu akin olma ihtimali varmidir? Cünkü simdiye kadar hic gözükmedi ve ziyaretinede heralde coktan beri gidende olmadi, hapisden cikmis olma ihtimal olablirmi? Belki kendi ailesine karsi bir nefreti olabilir , yanlis hatirlamiyorsam Mahsum sanki o yüzüklü kisiyi genc biri olarak tarif etmisti

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri