Sayfa 91/118 İlkİlk ... 4181878889909192939495101 ... SonSon
590 sonuçtan 451 ile 455 arası

Konu: Çukur - Bölüm Yorumları

Durum:
    Saykos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    520

Aldığı Beğeni: 624

Bahsedilme
    4 Mesaj

Standart Cevap: Çukur - Bölüm Yorumları

Alıntı Selin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İdris'in ölümü yakındır arkadaşım @Saykos; unu şekeri irmiği hazırlasın bence helvasını kavurucaz...

Horzum aşkı çok seviyor o yüzden Akın karakterini de boş bırakmayacaktır. Bir zamnlar bu sayfayı kaynattığımız arkadaşlarımız çok ii bilirler ki dah Akın'ın kaşı, gözü, kolu, bacağı görünürken ben ona talip olmuştum. Şimdi ben destiizdivacımızdan vazgeçiyorum arkadaşlar Akın'ı alan alabilir Zira kendisi reelde benden dört (4) yaş küçük hemi de daha da küçük duruyor. O yüzden Akın daha doğrusu Burak'ın yanına istediğim partner şöyle selvi boylu sarışın bir hatun Selvi derken yani Burak kısa manasında laf sokmaya çalışmadım, sadece zarif, kuğu gibi bir partner bekliyorum o kadr Burak'ın imajı çokça değişmiş ve reelde boyu 165 cm imiş sanırım olsundu boya değil oyunculuk performansına bakmak lazım o konuda da eleştirileri anlayamıyorum, Burak'ın yıldız ışığı taaaa Benim Adım Gültepe'den beri belliydi ama mesele, 1,65 boy ile 1,85'lik pehlivanları yere sermemesinde
    Yar saçların lüle lüleee, İdris sana güle güleee... Çok bile yaşadı. Kesin pavyonda ölür. Nerede ölecek başka?

Akın'ı oynayan oyuncu kısa bir oyuncu evet. Yine de benden 5 cm uzun, hakkını yemeyelim. Çok başarılı bir oyuncu. Kısa bir sahnede bile bakışlarıyla korkuttu beni. Selim bebişimin haşin oğlu, Selim babişkona ve Vartolu emmiciğine zarar vermezsen aramız çok iyi olabilir... Selim'i özledim birden. Sezon finalinde ölecek diyorlar. Ben bir kez daha bu acıyla yaşayamam... 1.65 lik boy deyince aklıma kısa bir Rus'un ben tane iri kıyım herifi yere serdiği dehşet verici video geldi. Kesin bir iki bölüme görürüz öyle sahneler.

Azer'i bende sevemedim valla. Joker Çetoyla, koca burun Mahsun'u özledim ben...
    <span style=font-family: times new roman><font color=#00ffff><font size=1><font size=3>"Sarışın bir kurda benziyordu.
Ve mavi gözleri çakmak çakmaktı."</font>
</font></font></span>

2. Beğenenler;
    A.Konak (22-05-19), ays* (23-05-19), Selin (22-05-19)

Durum:
    almira85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    60

Aldığı Beğeni: 134

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu yücel denilen dangalığın hikayesi diziye hiç oturmadı.
    sevdiklerini kaybetmek ne demektir iyi bilirim cümlesiyle bağdaştıramadığım çok şey var. babası anasıyla çocuğunu sevmemiş başka bi kadına kapılıp ölmüş, anası babasını çocuğundan daha çok sevmiş intihar etmiş. idris babasını öldürdü ondan intikam alsa anlarım ama gidip yamaça takması benim yaşadıklarımı sende yaşayacaksın benim çektiklerimi anlayacaksın bilmem ne. ya konunun yamaçla alakası ne yamaç o tarihte yok bile olaylarla en ufak bağlantısı yok. senayı öldürüp ondan akşına atlamak zaten çok dengesiz bi şekilde bi tercih. bu sezon çok fiyasko idi açıkcası geçen sezona göre, nerde akıllı yamaç, kurnaz vartolu nerde bu seneki saftrikler. bide hala 3.sezon yazacaklar

Durum:
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    524
    Verdiği Beğeni
    168

Aldığı Beğeni: 608

Bahsedilme
    34 Mesaj

Vallahi ben 3.sezondan çok umutsuzum. Çukur'un bu sezon hala izlenmesinin en büyük sebebi hikayesi değil, oyuncu kadrosu. O kadar iyiler ki hikaye çuvallasa da oyunculukları bir gram çuvallamıyor. 3.sezonun tutması için bence düşmanla değil, kendi aralarında bölünüp çatışabilirler. Tamam bu duruma kızabiliriz belki ama hikayeyi dinamik tutar. Bunun için de kardeşlerden hiçbirinin ölmemesi lazım. Selim'e kıymayın ulen! Sonuçta İdris ölünce, Emmi de ölürse kardeşleri dizginleyecek kimse kalmayacak. Yalnız Aliço gerçekten ölürse büyük şok olur.

Durum:
    fifi92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    38

Aldığı Beğeni: 55

Bahsedilme
    0 Mesaj

Neden sürekli heryerde selim ölecek deniyor hatta üç dört bölüm öncesinden başladi bu tahminler hatta iddialar

bence ölmesede akin gele bilir ki geldi de,ve baba ogul erken ayrilmaz umarim

ben hala İdris sultan ayşe ve kizi .celasun ölsün istiyorum hatta abartarak saadeti bile isterim ,salih bu tempoda bu yorgun ifadeyle devam edecekse ölebilirmi lütfen bende diziyle vedalaşirim,tiyatro oyunu uzun bi yolculuk evet ama bu da iş sonuçta bunada seyirciyede saygı lütfen

erkanı izlemeyi seviyorum 3.sezonda bol bol izleriz umarım,son birkaç bölümdür yok gibi çılıgın cıcıgın oyuncagı oldu koca Vartolu,Sez.Finalindede de pek gözükecegini sanmıyorum yine nezarete düşer öbür sezon hatırlarlarsa çıkarırlar,yada vurulur falan az sahneyle geçiştirilir

Celasun eskiden bukadar gözüme batmazdı ama akşından sonra iyice saçma itici bi karakter oldu sevemiyorum şu sıralar kendisini,akşın için aglaması intikam duyguları falan geçmedi bana inanmadım şahsen

neyse yeni sezondan bişeyler bekleyeyimmi bekmeyeyimmi bilemiyorum ama Erkan’ı eski dinamik halinde görmek isterim vartoluyuda eski formunda çolugunçocugun maskarası olmadan
    Konu fifi92 tarafından (22-05-19 Saat 14:05 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    369
    Verdiği Beğeni
    190

Aldığı Beğeni: 632

Bahsedilme
    28 Mesaj

Bölümü yeni izledim. Alico'nun öldügüne izlemeden önce inanmamistim, hala inanmiyorum ama ciddi ciddi öldü göstermeleri, hatta Salih'in "Sabah defnettik" demesi kafami karistirmadi degil. Üzerine oyuncu siyah beyaz bi paylasimda bulunmus, veda niteliginde… gerci mesaj yazmamis. Bilemedim. Gercekten öldüyse vedasi cok zayif ve özencsiz oldu. Zaten tabutun bos olmasi gerekiyor, Remzi Alico icin 'kül oldu' gibi birsey demisti. Ellerinde ceset yok yani. O zaman Cukur tayfasi Alico'nun öldügünü nerden biliyor - ölen kisinin Alico oldugunu nerden biliyor? Yamac bile Alicoyla yüz yüze gelmedi, onu görmedi. Oyuncunun paylasimi falan sasirtmaca, ortada ne ölen var ne kadrodan ayrilan.

Yalniz ölenler cabuk unutulur oldu… Aksinin ardindan ne kadar üzüldüler? Yamac Alico'nun yasini ne kadar tuttu? Hemen gündelik yasamlarina döndüler… ölümler sadece intikam hikayesini etkiledi ve ayakta tuttu, karakterler icin pek anlami ve etkisi olmadi.

Alıntı Frances Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

NOT: Ben Selim'in eşcinsel olduğunu konusunda emin değilim ama bunu da ilk defa buradan duymuyorum. Sizler hangi sahnelerden anladınız? Ben atlamış olabilirim o sahneleri.
    Ilk sezon birkac kere deginildi bu konuya. Acik acik göstermediler ama ipuclari verildi. Mesela ilk baslarda gece kulübünde bi adamla tanismisti ya, gece yakinlastilar (bu gösterilmedi ama böyle oldugu tahmin ediliyor) sabah da Selim'in kim oldugunu yüzüne vurunca (Selim kendini Kahraman diye tanitmisti) Selim adami vurdu. Sonra adamin kardesi ortaya cikti, Cukur tayfasi Celasunla damat hamamina gittiginde Selimle o adam arasinda bu konuya deginen bi diyalog gecti. Sonra birkac sahnede Selim'in Ayse'yi sevmedigi, uzun süre ona dokunmadigi ve aralarinda yakinlasma olmadigi ortaya cikti. Aysenin bu konuda isyani vardi. Hatta birkere Ayse Selim'i terk etmek istemisti ama Selim karsi gelmisti. Sevdiginden degil… durum bu sahnelerle gösterildi.

Alıntı A.Konak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi ben 3.sezondan çok umutsuzum. Çukur'un bu sezon hala izlenmesinin en büyük sebebi hikayesi değil, oyuncu kadrosu. O kadar iyiler ki hikaye çuvallasa da oyunculukları bir gram çuvallamıyor. 3.sezonun tutması için bence düşmanla değil, kendi aralarında bölünüp çatışabilirler. Tamam bu duruma kızabiliriz belki ama hikayeyi dinamik tutar. Bunun için de kardeşlerden hiçbirinin ölmemesi lazım. Selim'e kıymayın ulen! Sonuçta İdris ölünce, Emmi de ölürse kardeşleri dizginleyecek kimse kalmayacak. Yalnız Aliço gerçekten ölürse büyük şok olur.
    Sevdim ben bu fikri Yeni düsman, yeniden Cukuru kaybetme, dagilma, ölümler falan seyirciyi sikar. Tekrar tekrar ayni seyleri izlemek istemez kimse. Böyle bir hamleyle hikayeye degisiklik katilmis olur ve merak edilir… Yalniz 60 küsür bölümdür aile önemini, dayanismayi vs. anlatan dizide böyle birbirine ters düsme nasil inandirici bir sekilde anlatilir orasi riskli.

Yeni sezon icin aklima birsey daha geldi. Acaba Yamac Cukur'dan gider mi? Iki kere gitti zaten, ilkinde kendi istegiyle, ikincisinde zoraki. Ücüncü kez de gitti aslinda (Sena'nin ölümünden sonra) ama o gidis fazla sürmedi bu yüzden onu saymiyorum. Yani bu durum ücüncü kez tekrarlanabilir… Isteyerek gitmesi icin bir nedeni lazim. Ya yine sevdigi biri ölecek, ya da kendisi öldürecek… veya daha genel acidan bakarsak istemedigi bir seyi yapmaya zorlanacak. Ilk gitme sebebiydi bu. Delirme secenegi de hala bi kenarda bekliyor.

Dipnot: Dilan Denizin ve Ilayda Alisanin jenerikte isimleri ve görüntüleri neden hala silinmedi?
    Konu TurkeyStyler tarafından (23-05-19 Saat 04:20 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri