Sayfa 95/105 İlkİlk ... 4585919293949596979899 ... SonSon
524 sonuçtan 471 ile 475 arası

Konu: Çukur - Bölüm Yorumları

Durum:
    fifi92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    28

Aldığı Beğeni: 46

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Çukur - Bölüm Yorumları

Evet tüm çukur eekekleri şarki söylemiş Erkan yok,şarki söylemekte üstüne yok adamin halbuki

Akinin Salihe sofradaki bakişlarini begenmemiştim hakliymişimda Azeri saldi üstüne pislik ergen oyuncudanmi kaynakli karakterdenmi ben oturtamadim begenemedim bu Akini

medet salih ikilisi diyaloglari yine güldürdü hoş sahnelerdi

türkü eşliginde halay süperdi

ev kontrol etmemek konusu benide rahstsiz etti

Durum:
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    1520
    Verdiği Beğeni
    167

Aldığı Beğeni: 609

Bahsedilme
    33 Mesaj

Demin 2.sezon kamera arkasını izledim de aşırı güldüm. Gala'da da Öner Erkan'ın yokluğu dikkat çekiciydi. Niye gitmedi acaba?

Yeni sezona dair fazla bir beklentiye girmiyorum. Koçovalı Kardeşler ve Aliço için izleyeceğim. Tabi atlayarak mı, yoksa hepsini mi bunu yeni sezonun gidişatına göre karar vereceğim. Akın'ın amcalarını alt etmesi aşırı saçma olur. Hapisten çıkar çıkmaz façasını söndürmeleri gerekir. Babasına, dedesine kızgın olmasını anlarım. Ama o hapisteyken aynı anda hapiste olan Cumali'ye ve zaten Çukur'dan daha çocuk yaşta ayrılan Yamaç'a kızgın olması aşırı anlamsız olmuş. Dedesini Yamaç amcasına öldürtmesi de cabası. Geçen sezonun finali çok daha iyiydi.

Yalnız Aras inanılmaz bir oyuncusun sen ya.

3. Beğenenler;
    TurkeyStyler (28-05-19)

Durum:
    Frances - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    381

Aldığı Beğeni: 327

Bahsedilme
    1 Mesaj

Aynı fikirde olduğumuzu görmek beni sevindirdi fifi92.

Akın’ı oynayan oyuncu seviyorum ama ben hatta cuk oturmuş role ama karakter zor sevilebilecek birisi. Şu zamana kadar kötü ve hain diye lanse edilen Selim’i ve Salih’i sevmiş hatta aşık olmuş insanlarız. Bence Horzum Akın’ı da bir noktada sevdirecektir bize, yani inş :)

Yalnız Akın’ın Medet’e bakışları da bakış değildi. Hele omzunu silkeledi ya Medet ona dokununca içimden “Senin. O. Omzunu. Kırarım.” demek geldi. Artık Salihçi ola ola ne kadar benzemişsem ona Zaten Salih’e bakışları da bakış değildi. Ay bunları düşünürken kıl oldum çocuğa ama sevmek istiyordum Akın’ı ben. Niye böyle oldu

Öner’in yokluğunu ben de fark ettim yazmasını unutmuşum. Böyle önemli bir geceye neden katılmadı acaba?
    Aras da cidden süper oynadı. Ne yalan söyleyeyim ben tutamadım kendimi muslukları açtım biraz :)
    Bu arada Yücel’i hiç gelecek sezona izlemek istemiyorum ama kesin izleyeceğiz. Bari hemen ölse de kurtulsak

Önceki mesajımda söyledim mi hatırlamıyorum. Bir tek Yamaç’ın gitmesiyle alakalı tahminim tuttu sanırım. Akıl hastanesinden mi toplarlar artık Yamaç’ı yoksa başka yerlerden mi bilemem ama içimden bir ses Karaca ikna edecek gibi diyor. Karaca’yı da olmadı sanki. Ne bileyim ilk sezon sen bize bu kızı dünya sinsirellası olarak izlet sonra ondan süper kahraman yaratmaya çalış. Olmadı be Horzum. Celasun da çok falso verdi. Madem Celasun-Karaca yapma eğilimine girecektin bari evlendirmeyeydin Celasun ile Akkızı. Bayılmıyordum belki Akkıza ama bu saatten sonra da Celasun-Karaca izlemek istemem.

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Aldığı Beğeni: 583

Bahsedilme
    26 Mesaj

Bence yeni sezon icin senaryo ekibi mi desem yapimci mi desem kararsiz. Bu yüzden böyle 'idare eder' cinsten bir sezon finali sunuldu. Son 20 dakika olmasa normal bölüm izlemis olurduk. Burda sadece senaristi hatali görmüyorum, illa 2 bucuk saatlik hikaye yaz diyenlerin ve herseye burnunu sokan yapimcilarin / kanalin (artik kimin sözü daha agir basiyorsa) da hatasi var.

Celasun'un hikayesi bitti, karakter neden hala Cukurda? Meke'nin hikayesi de bitti. Yücel ile istenilen kötü sunulamadi, devreye Timsah girdi o da fos cikti (en azindan ana kötü olarak. Yan rol olarak bence diziye renk katan enteresan biri oldu. Umarim ücüncü sezonda hikayesi devam eder ve daha kurnaz, daha akilli, daha iki yüzlü, daha iki tarafa oynayan biri olur. Oyuncu kimdir bilmiyorum ilk defa izliyorum ama Timsah'i canlandiris seklini cok begendim ) en son Azer geldi o da beklentinin altinda kaldi. Oyuncu icin ilk baslarda Akin olarak diziye katilacak deniliyordu, acaba imzalar atildi da son anda karar degisti ve mecburen Azer karakteri mi yazildi?

Yücel aslinda Karakuzularin bir parcasi olarak cok iyi bir kötü olabilirdi ama hikayeye giris sekli ve yaptiklarinin arkasindaki motivasyonu cok zayif kaldi ve mantik hatalariyla dolu. Bu yüzden Yücel'i ciddiye alamiyorum, sürekli olmamisliklar gözüme carpiyor. Ilk sezonun kötüleri daha derin islenmisti, motivasyonlari daha inandiriciydi, izlemesi daha keyifliydi. Karakuzular da cok iyiydi. Keske en azindan Mahsun ölmeseydi de sezon finalinde ortaya ciksaydi. Hem büyük ters köse olurduk hemde ücüncü sezon icin kötüler acisindan daha umutlu olurdum.

Dün bölümü izlerken bunlari düsünerek senariste kizdim. Sonra catapat sahnesi geldi, Salih kamyon tekerlegindeki cocugu ve mesale yakanlari azarladi ve tüm öfkem uctu gitti. Neden? Cünkü Horzum bu sahnede bizi dinledigini gösterdi ve yazdigi (ve farkinda oldugu) sacmaliklarina ironik bir sekilde göndermede bulundu. Kendisiyle dalga gecebilen bir senariste sahibiz. Yaptigi hatalari unutmayan ve böyle eglenceli bir sekilde 'durumu farkindayim ama merak etmeyin düzeltiyorum' diyen bir senariste sahibiz. Baskalari gibi egosu tavan yapmayan ve verdigi her karari savunmayan bir senariste. Iste Horzumun bu tavrini takdir ediyorum (ana senaryo Horzum'a ait olsa da bölüm yazarlari daha fazla kisidan olusuyor. Ne zaman Horzum'u övsem tüm senaryo ekibini övmüsüm gibi görülsün. Kolaylik acisindan sadece Horzuma odaklaniyorum) - her nekadar bölüm beklentinin altinda kalsada ve bircok hata göze batsa da. Yine de senaristin diziye emek sarf ettigini bir izleyici olarak görüp hissedebiliyorum.

edit: Kamera arkasi görüntüleri gercekten cok eglenceli. Sobanin patladigi sahnede cok güldüm: 'osurdum mu acaba'
    böyle bir ekiple calismasi büyük avantaj olsa gerek :-D
    Konu TurkeyStyler tarafından (28-05-19 Saat 20:51 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    lavinya (29-05-19)

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,043

Aldığı Beğeni: 222

Bahsedilme
    3 Mesaj

Geçen sezon finalinde buralar dutluktu.

GHorzum gizem kasma be . zaten sönük bi final yapmışsın. gelecek sezonda da bol bol özür sahnesi çekersiniz artık. BU DİZİYE YENİ SENARİST ŞART.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 18 kullanıcı var. (1 üye ve 17 konuk)

1. Massan

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri