Sayfa 183/183 İlkİlk ... 83133173179180181182183
915 sonuçtan 911 ile 915 arası

Konu: Dağlar Delisi - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    aşk oyunu_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    B.Aksak:Mecnun'un Leylası
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben aybalayla melik arasında bi ask yasanıcak sanıyordum .. ama o uyuz asuyla ask yasıcakmıs .:icon_sorrayrıca barus akarsuyla melik rolündeki arkadası benzerlik yönünden kıyaslamak bile cok sacma ..cünkü barıs akarsu (melik rolündeki arkadasla)veya kimseyle kıyaslanmayacak kadar (bnezerlik acısından bile) cok özel biriii

Durum:
    busegurses001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaşlar size bir haber vereyim hemen taze taze:img-wink:

bir arkadaşım var çekimlerin yağıldığı yere yakın oturuyor banu sağanakla konuşmuş dizinin reytinglerinden dolayı moralleri çok bozukmuş özellikle merve çok üzgünmüş eğer bu haftada reytingler aynı gelirse diziyi hafta içine alacaklarmış buna sevindim aslında ben direk kaldırırlar sanıyorudum öyle yapmayacaklarmış rahatladım bu arada banu hanım daha çok reklam yapılması gerektiğini söylemiş bencede yani adalet mi bu seda sayanın dizisinin nasıl reklamını yapıyolar buda yetmiyor seda sayan her gün kendi programında dizisinden bahsediyor eminim aynı şeyler bizim dizimize yapılsa herşey çok daha güzel olacaktır umarım kaldırmazlar dizimizi bu arada eklenen herşey için çok sağolun süpersiniz ellerinize sağlık

Durum:
    sena-haticee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    simdi avrupa
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

busegurses001 cim problem sadece hafta disi oynamasi deyil bu senaristler asu de´nen koskosu ve meliki birlikte yapmalaridir eger zaten melik ile aybala birlikte olsa zaten dizinin reytingleri birden tavaya vurucak bakin ve görün dicem ama senaristler asu ile meliki birlikte yaptiklari sürece biz bunu göremicez benden söylemesi bana göre sonuna kadar aybala ile melikkkkk:happy0064

Durum:
    *senem* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Barış Yüregimizdesin BAG.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

busecim bu habere çok sevindiğim saol paylaştıgın içinn

bence ratinglerin asu ve meliğin birleşmesinden dolayı kötü oldugu yokk

şahsen ben bu durumdan çok memnunum dizi hep böle devam etsinnn merve kimseye aşık olmasın kimsede merveye...asu melik hep böle devam etsinler

ayy ben mervemin üzülmesine dayanamam bazı izlemeyen arkadaşlarada psikolojik baskı uyguluyorum izleyin die ama nie böle hala anlamadım üzülme mervişim sen olduktan sonra herşey güzel ve özeldir

3.bölümden baya umutluyum güzele benziyo hadi bakalım hayırlısı inşallah bi aşama kaydederiz

Durum:
    deniz_merve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    DenisEq♥ThJbCb
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

İmzalar icin tesekkürler..
    Buse ablacım haber icin tesekkürler..Tbii ki cok üzülürler reytinglerden dolayı umarım bu hafta güzel olur haficine almaları bence cok iyi olur benim icinde süper olur...
    İnsallah aybala ile melik arasında bir ask olur..ztn aybala cook seviyor ama melik istee..üstelik bu hafta baya bisi olacak sanırım melik ile asu arasında neyse görecegiz bakalım yarın..
    Bi de Catak Beyinin ölümüne cok üzüldüm ya

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri