Alıntı kino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yarın zorlama bir MB sahnesi daha izleyeceğiz. Melih ve Banu aynı hastanede karşılaşacaklar ne olacak? Kocaman bir hiç elbette. Arzu ve halası dik dik bakacak, Melih ve Banu soğuk bir selamlaşacaklar. Bu da nerden çıktı şimdi diye birbirlerine bakacaklar. Melih bir şeylerden mi şüphelenecek? Hiç sanmıyorum.
Canım bence o da olmayacak,olsa özetin tamamını ekledim orda yazardı...Ya Banu geç kalacak Melihler çıkmış olacak ya da tam tersi olur,belki Melih Nerimanı hastaneye bile götürmez...Kısacası karşılacaklarını hiç sanmıyorum. Bir de bugünkü bölümde küçük kızın annesi bebeğinin babasının kıymetini bil,onunla bebeği büyüt dedi.Bu sahnedeki amaç ne?Banu Melihe karşı yumuşayıp acaba bebeği söylesem mi diye düşünürken yine Melih hata yapacak veya Banu bir şeyleri yanlış anlayıp vaz mı geçecek söylemekten? Eee biz bu filmi daha önce görmüştük,yeter artık..
Kazıma gelince,bence Berna ya da Arzu da diyebilir ,diyecekler ki Melih de Banuyla aynı okulda,mecburen her gün karşılaşıyorlar,Banunun ondan uzak durması için İngiltereye gitmesi herkes için daha iyi olacak v.s... Ancak bu sebepten dolayı Kazım,Banuyu yurtdışına gönderir.