Sayfa 200/201 İlkİlk ... 100150190196197198199200201 SonSon
1001 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: Deniz Yıldızı - Bölüm Yorumları (10)

Durum:
    gayethoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 19

Bahsedilme
    0 Mesaj

yorumları hiç iç acı görmüyorum arkadaşlar banu melihin omzunda can için ağlıyosaa tekrar banu melih nasıl olur ya inandırıcılık yahu bunlar nasıl bu hale geldi şimdi banu can için parçalıcak kendini hastalık için bırakır mı bırakmaz :icon_whis

bebeklerini ilk melih bulsun evet bu çok doru canı bu işe hiç karıştırmasınlar ya

melih gizem ilişkisini hiç öle denk gelmedim ama can banu kadar itici olamazlar heralde:img-beee:
    diziye yeni bir kız katılıyormuş nie geliyorki yeterince karakter yok mu yahu ayrıca mehveş ozan olma olasılığı yok mu yav:img-in_lo

Durum:
    Kadis1974 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Viyana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Su Banuya cekimler sirasinda kosumu yaptiriyorlar acaba sürekli derin derin soluk alis verisi cok sinir ediyor normal konusamiyormu acaba??? Ahhh birde su Can. Allahim bir insan bu kadarmi soguk olur buzdolabi degil derindondurucu mübarek. Daha önceleri Denizin mimiklerine dayanamadigim icin sadece dinlemeyi tercih ediyordum izlemeye tahammülüm yoktu simdiyse izlemeyi birak dinlemek bile bir iskence....dizi iyice kabusa döndü valla oofff...

Durum:
    sibel.duvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bence güzel bi bòlümdü ama banunun ailesini sürekli gòsteriyolar çok sıkıcı o kadar çok gòstermelerine gerek yok onların yerine mehves òzgür ozanı gòstersinler konuk oyuncu gibiler melihle gizemin sahneleri saçma bence ayrılsınlar mehveşle ozanın birlikte olcagını sanmıyorum ozan kuzeninin eski sevgilisine aşık olmaz bence mehveste hala òzgüre aşık zaten onlar birlikte olcak galiba ògeday konuk oyuncu banu da melihle birlikte olcak diziye yeni bi oyuncu gelcek bence kaanla ilgili o kız kaana aşık olur:img-wink:

Durum:
    elitay88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    324

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    0 Mesaj

Diziye yeni gelen kız Kaan'ın eski sevgilisidir. Bir ara sürekli arıyordu.:whistle2

Yapmaya çalışılan bence şu; Elif tam Kaan'a karşı adım atacakken bu kız gelecek Kaan'dan yardım isteyecek ve Elif geri adım atarak Sarpla çıkacak. Bu yanlış anlama bitene kadar karşılıklı birbirlerini kıskanacaklar sonra barıştıklarında da Sarp ve bu kız birlik olup bunları ayırmaya çalışacak. Yeni gelen kız olmasa bile Sarp ayırmaya çalışır en azından.

Ben Can'ı Gizemden daha çok beğeniyorum oyuncu olarak ama doğruya doğru Banuyla yakışmıyorlar. Gizemle çift olsaydı daha uygun olurlardı. Banu'nun artık Melihle olması gerek, beraber bebeklerini aramaları gerek.

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    162
    Verdiği Beğeni
    136

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    15 Mesaj

Alıntı gülbeşeker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hatice canım yorumuna aynen katılıyorum,süpersin:)ek olarak şunu söylemek istiyorum:Bence Banu bir psikiyatriste gitmek yerine bilinçaltında aşık olayım da evlat acımı unutayım modunda Canla bir ilişkiye başladı.Bu ilişkiye başlarken bile tereddütleri vardı,Suna'nın ve Pelin'in gazıyla iyice aşık(!) havasına girip kendini daha da çok kaybetti diye düşünüyorum,kısaca Banu'nun bozulan psikolojisi bence düzelmediği gibi daha da bozuldu.Ve bebeğinin yaşadığını öğrense Can'a olan duygularında da değişiklik yaşayacağını ve kafasının karışacağını düşünüyorum,çünkü içindeki aşk ve evlat acısını yeni bir aşkla iyileştirmeye çalıştı ,ama hiç mi hiç inandırıcı değil...

Melih'e gelince "En son babalar duyar." misali bebeği en son o öğrenmesin,hatta ilk önce o öğrensin,Banuya da hemen söylemesin,işin peşine düşsün...Melih'in de gel-gitlerini,duygularının açığa vurumunu izlemek istiyorum.O da saçmasapan bir ilişki peşinde bence kendini kandırıyor,Gizeme değer verebilir,hoşlanabilir ama Gizem Melih için en fazla sığınacak liman olur,ötesi olamaz...Melih'in bakışlarından tut her hareketinde Banuyu gördüğü zaman ona karşı hisleri olduğu apaçık ortaya çıkıyor her ne kadar Gizemle bir şeyler yaşasa da...
    Umarım Banu tez zamanda kendine gelir,çünkü saçmalamanın doruklarında şu an...
    çok çok çok haklısın....Katılıyorum

DY nda Deniz ve Mert diziden çıktıktan sonra dizi Melih-Banu aşkını konu edinmişti ve bizde çok sevmiştik
    böylede devam etmeliydi
    Vy efendim Canmış Elifmişş pehhh ....
    Eminim bu diziyi izleyenlerin tek dileği var Banu-Melih ve Bebek
    Bebeğide çok merak ediyorum o sezon finalinde çıktıya hani ayy çok tatlıydı yaa
    Ben anneme anlat anlat bitirememiştim

bişy soracağım izlemediğimden diziyi

Şenol nerde çıktımı? Mehveş ve Ögeday ayrıldımı? Ozan Mehveştenmi hoşlanmaya başladı?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)