Sayfa 1/131 123451151101 ... SonSon
653 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Deniz Yıldızı - Bölüm Yorumları

Durum:
    Rüzgar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1620
    Verdiği Beğeni
    46

Aldığı Beğeni: 70

Bahsedilme
    25 Mesaj

Standart Deniz Yıldızı - Bölüm Yorumları

Bir önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz. Bir önceki baslığa asağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=121152

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Deniz Yıldızı Dizi Detay Sayfası
    http://www.dizifilm.com/dizi/deniz-yildizi-3808.html

Saygilar,
    Rüzgar
    DiziFilm Moderatör

Durum:
    ebruberen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    13

Aldığı Beğeni: 39

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben halen soktayim.nasil banu melinin kolunda ağlar can diye.hemde cocuğumu kaybettim canida kaybedemem diye !!!!!!!!!! Yuh artık ya.banu kendinide denizleride aşmış.inanın söyleyecek kelime bulamıyorum banuya.dahada banu Melih nasıl olacak aklım almıyor.cok bekleriz herhalde.izleseydim kalpten giderdim.yorumlardan bile karın ağrısı olduğu belli dizinin......
    Hayat kizim ve eşimle guzel :-)

Durum:
    orhan_boca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Adana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı elitay88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diziye yeni gelen kız Kaan'ın eski sevgilisidir. Bir ara sürekli arıyordu.:whistle2
    yeni gelen kız birinden kaçıyordu onu diyorsunuz galiba :happy0064 eğer kaan'ın eski sevgilisi olsa kaan tanırdı herhalde dimi yani,yolda bayıldığını görünce hastaneye götürdü kızı :img-wink:

can-banu konusuna gelince bu sezon öyle bir banu izliyoruz ki diziyi yeni izlemeye başlayan bir izleyici banu'nun can'a delicesine aşık olduğunu sanır ama ben öyle düşünmüyorum,banu bebeğinin acısını can'la unutmaya calısıyor hem ne oldu da can'a bu kadar aşık oldu :img-beee: melih için bu kadar ağlamışmıydı acaba ben bu kadar ağladığını hatırlamıyorum neler geçti başlarından saymakla bitmez bi de melih'in kollarında can için ağlamış onu görmedim allahtan yoksa sinir krizi geçirirdim neyse bi an evvel su bebek ortaya cıksın mb icin yeni bi umut dogsun istiyorum

nil perisi uzun zamandır ozan&mehveş istiyorsun ama bence bu imkansız onlar çok iyi iki arkadaşlar akıllarının ucundan bile geçmiyo diğer türlüsü :img-wink:

Durum:
    sibel.duvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Diyiye yeni biri geldi ortalık karışçak yazıyodu o kız kim bilmiyorum ama kaanın eski sevgilisi degil ama bence birilerini tanıyo hapisten çıkmıs pelin de hapise girdi pelinle ilgili olabilir ya da banuyu falan tanıyo:icon_whis

Durum:
    gülbeşeker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Cantuğ♥Begüm & ZaYa
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Defneci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

çok çok çok haklısın....Katılıyorum

DY nda Deniz ve Mert diziden çıktıktan sonra dizi Melih-Banu aşkını konu edinmişti ve bizde çok sevmiştik
    böylede devam etmeliydi
    Vy efendim Canmış Elifmişş pehhh ....
    Eminim bu diziyi izleyenlerin tek dileği var Banu-Melih ve Bebek
    Bebeğide çok merak ediyorum o sezon finalinde çıktıya hani ayy çok tatlıydı yaa
    Ben anneme anlat anlat bitirememiştim

bişy soracağım izlemediğimden diziyi

Şenol nerde çıktımı? Mehveş ve Ögeday ayrıldımı? Ozan Mehveştenmi hoşlanmaya başladı?
    Şenol diziden çıktı,Ozan-Şenol aşkı başlamadan bitmiş oldu...Mehveş-Ozan arasında duygusal olarak bir durum söz konusu değil şu anda..
    MB ve bebeklerine gelince belki bebek bulunsa da veya bebeğin yaşadığını öğrenseler de hemen birleşemezler ama önemli olan MB aşkı alevlensin ,bekleye bekleye ağaç olduk ...Ve Cihan bebek çok tatlı,aynı anne-babası gibi yüzünden şirinlik akıyor:)

Sayfa 1/131 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri