Alıntı melisinem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Zeynep'cim ;

Melih ve Banu'nun olduğu sahneler güzel olmasına güzelde artık tadını kaçırdılar..

MB bir sahnede artık Bitti ,daha dikkatli olmalıyız,Mustafa'nın tehditleriyle ilişkilerine SON verdikleri anda hopp yeniden başlıyorlar ,beraber güzel vakit geçiriyorlar:img-hysteYa BİTİRİN ya da tamamen DEVAM edin

Mert'in Tatlı Cadım diyişine bitiyorum:img-in_loAzbiraz Tatlı Cadı denildiği replikleri duyunca mutlu oluyorum ,benim diğer lakabım olarak üzerime bir güzel sinmiştir arkadaşım sayesinde:img-wink:

Sahi ! Unutmuştum Mert ve Pelin neden dışarı çıkıp güzel bir mekanda yemek yemiyorlar diye gece gece yorumda söylenmiştim..Oysa Deniz ve Mert beraber yine yanlarında biri vardı Suna-Volkan çiftiyle birlikte Mangalda Sucuk ve Kırmızı Şarap sefası yaptıkları oldu aklıma gelmişken yazıyım dedim..Hep abur-cubur olmaz ki:calis

Sinem'cim

Biliyorum,Mustafa'nın şov gösterilerine alıştık artık zaten.:icon_sorr
MB'm mutlu olamıcaklar hiç galiba. :img-cray:
Melih başta korkaklığı bıraksaydı böyle olmazdı.:img-beee:
Ya bide bence MB'den aile imzası olsun nasıl ? , hem hayran kitleleride belli olur Mb'mizin. :img-in_lo

Sinem'cim sen Pelin'den bahsetmişken şu Pelo'larla Mehveş'ler yer değiştirmeli, açıkçası MB'nin olduğu sahnelerde bile evde oturup yeşil turuncu (artık kupaların renklerini ezberledim ) kupalardan durup durup çay içeceklerine dışarı çıksalar biraz oksijen alsalar ne güzel olacak.

Hayır anlamıyorum da Banu ve Pelin onca yemek yiyolar dışarıda çıkmıyolar,bunlar nasıl bu kiloda kalıyo ben hala anlamadım.:img-hyste

Bence Ozi burdaki yorumları okuyor bak dedik ki tarzını değiştirsin çocuk yaptı,olabilir mi sence ?

Bu arada Salı günündeki özette Deniz'in Bahri'nin kızı olduğunu artık herkes bilmektedir,bundan dolayı Deniz rahatsız olmaktadır.

Ya kimse kusura bakmasın ama yine o Deniz'in saçma mimiklerini mi izlicem ben ? , bu kızın bence acil oyunculuk eğitimi alması lazım diye düşünüyorum.