Alıntı GÜL GÜZELİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben korkuyorum Niso:img-cray::img-cray::img-cray:

Ya bu uyuz abilerin içinde bolasıca murat handemi öldürürse:img-cray:Handenin dizide kalıp kalmayacağı melihle bi sonlarının olup olmayacağı belli değil:icon_sorr:icon_sorrbu murat neden adamın handeyi bırakacagıda yok o yüzdende korkuyorum bu murat ya en sonunda handeyi öldürürse:img-cray::img-cray::img-cray:Gerçi daha iyi olur ben handeden sogumuş denize aşık olmuş bi melih izliceksek bunu handenin ölümünden sonra izlemeyi tercih ederim:img-yes: ortada oluşan bi aşkı bitirmeye sebep olucak kadar ciddi bi sebep yokken melihin handeden vazgeçip denize aşık olmasını başka türlü kabullenemem:icon_sorr:icon_sorr:icon_sorr hande ölsün melih denize aşık olucaksa öyle olsun:icon_sorr Handem yaaa offfff:img-cray::img-cray:
bence hande ölmez ya baksanıza handeyi seven hande den sonra diziyi izleyen o kadar çok kişi varki senaristlerin böyle bi saçmalık yapacaklarını sanmıyorum
bence bu nurat abi psikosu hande melih aşkını daha da güçlendirecek bir süre bu abiyi çekecez sonra cezasını bulacak ve hande melih aşkı izleyeceğiz dolu dizgin :img-in_lo
en azından ben öyle ümit ediyorum:img-wink:

melih handeyi bulamadığı için ne kadar da mutsuz birde düşünün handenin başı belada kaçırılıyo dayak yiyo sizce melih nasıl olurr:icon_whis