Sayfa 148/148 İlkİlk ... 4898138144145146147148
738 sonuçtan 736 ile 738 arası

Konu: Dexter

Durum:
    ffatma12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TheNorthWillNeverForget
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

spinn off çıkıyormuş ve kanal michael c.hall sız spin off olmaz diyormuş.şaşırdık mı şaşırmadık elbette çünkü amaçları baştan belliydi bu yüzden son sezon böyle iğrenç bir şekilde ilerledi sapıttı amaç yeniden para kazanmaktı bu amaçla uzattılar tuhaf bitirdiler filmdir yeni dizidir ekmek kazanmak için.ne diyebilirim.kızgınım!

Durum:
    ffatma12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TheNorthWillNeverForget
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

geçenlerde Showtime başkanı David Nevins bir Dexter spin-off’u ile ilgili olasılıkları gözden geçirdiklerini açıklamıştı. David Nevins bu spin-off’un ancak Michael C. Hall rolüne geri dönmeyi kabul ederse olacağını belirtmişti. Açıklamaya göre spin-off yeni bir konsept ve biçimde olacak, yeni bir hava yaratacak ve önceki dizinin bir devamı şeklinde olmayacaktı.
    Dizinin kaderiyle ilgili sorulduğunda, Vince Masuka ile ilgili bir dizi yapılırsa kesinlikle izleyeceğini söylerek esprili bir cevap veren oyuncu ekledi:
    “Şu an bunu düşünemiyorum bile. Birileri bir senaryo yazıp bize dizinin nereye gidebileceğini göstermediği sürece bunların hepsi teoride. Ama şu an bunları düşünmek benim için zor.”
    Şu an için tekrar Dexter rolüne dönmenin göz korkutucu olduğunu kabul eden Michael C. Hall, gelecekte olabilecek bir proje için olasılıkları elemediğini, sadece yakın gelecekte bunu düşünmediğini söyledi. David Nevins’in açıklamalarına katıldığını belirterek, “Dexter’la ilgili başka bir dizi yapmak şu an için biraz korkutucu, bunu hemen yapmak istemem. Ama “asla” demiyorum.” dedi.

kaynak:birdizihaber

içim rahatladı biraz ama gelecekte olabilir ihtimali bile korkutucu.

Durum:
    Vahide_Merve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Chair ♥ BarneyRobin
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    102

Aldığı Beğeni: 89

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşımın tavsiyesiyle biraz geç de olsa başladığım Dexter bitti. Bir iki yorum da ben yazayım dedim. Benim için efsane bir diziydi hala öyle ama final beni de tatmin etmedi.

İlk sezon efsaneydi benim için Üçlemeci ve kıyamet günü katili de öyle ama sonradan eski tadı alamadım. Özellikle geldiğinden beri Hannah'yı hiç sevmedim. Tam gittiğine sevindim derken hooop tekrar diziye girdi. Girdiği yetmedi hikayenin ana konusu oldu. Debra'nın Dexter'a karşı duygusal bir şeyler hissettiğini söylediğinde baya şaşırmıştım. Ancak o bölümden sonra hep Debra Dex olacak diye bekledim ama nerede. O konu da kapandı gitti. Hayır maden öyle kapanacaktı niye bu durum ortaya çıktı onu da anlamadım. Sonra Debra Quinn'e hep aşık olduğunu fark etti. Dex de Hannah'ya. Bir kere Debra'nın ölmesi çok mantıksızdı. Finalde onu sağlam bir şekilde görmeyi isterdim. Dexter öldü sandım ailesini mahvettiğini düşündüğü için onlardan uzaklaşmaya karar vermiş bak sen. Hem de oğlunu Hannah ile hiç bilmediği yerlerde bırakarak. İkisi iyi anlaşıyor olabilirler ama bir ömür boyu kendi oğlunu Hannah gibi biriyle yaşamaya nasıl bırakırsın anlamadım. Harrison da ne hikmetse son zamanlarda Hannah'yı annesi gibi gördü. Eğer böyle bir son olacaksa Harrison'ın Debra ile yeni bir hayata başlamasını isterdim. Daha anlamlı olurdu açıkçası. Debra'nın ölmesinden ve Harrison'un Hannah ile gitmesinden daha mantıklı.

Dexter ölseydi de bu kadar tepki vermezdim. Debra'ya yaptıkları için kendisini cezalandırdı derdim. Ama oduncu olarak hayatına devam etmek istemiş. Aslında böyle güzel bir hikayeye olabilecek o kadar çok alternatif vardı ki. Senaristler sağolsun gidip en hayal kırıklığı yaşatacak olanı seçmişler bizim için. O final dışında yine de en beğendiğim bir sonraki bölümü merakla beklediğim bir dizi oldu benim için. O berbat finale rağmen çok özleyeceğim :icon_sorr

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri