Sayfa 46/96 İlkİlk ... 3642434445464748495056 ... SonSon
477 sonuçtan 226 ile 230 arası

Konu: Dedektif Memoli (TNT)

Durum:
    -mine*- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

yanilmamisim kotu olmus...eski memoli komik geliyordu komiser kemal miydi hatirlarsam sonra cem vardi derya vardi sicak gelmisti bana bunu bu sefer hissetmedim hiç birde yani ezo'nun kaderi en azindan istanbul'a gelisi ayni zeyno'nun...kocaya bakiyorsun vay anam vay... emre kinay'in kotu olmasi halde izleyici benimsemisti ve karaktere iyilik te katmislardi e ezo'nun kine bakiyorum :img-beee: hatta hiç unutmam avrupa yakasi'nin sesu'su da emre kinay'in pesine dusenlerdendi birde sevket çoruh vardi çok komikti.......ah ah hatirlamaz olaydim ya gidip netten eskilerini izleyesim geldi:icon_whis

Durum:
    haruneda1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ebruss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    melikem sana sonuna kadar katılıyorum yani berbat desem belki fazla agır kacıcak ama bunu anlatmak için nasıl bir cümle kursam bilemedim

beni en cok hüsrana ugratansa özlem yılmazın bu diziye nası evet dedigidir unutulmaz dan sonra kendisine iyi bir kariyer yapa bilirken memoliyle neden yola devam etmeyi düşündü anlamak mümkün deyil aklı ermiyor

yılan hikayesini bende izlemiş birisi olarak ilk sahneler bakmak istedim sırf özlem için ama dayanamadım böyle bir sacmalıga üzgünüm ama ilk versiyonun bukadar benzeri kopyası olmaz bari aradan bu kadar zaman gecmişken biraz degişime ugrasaydı yani memolisin yanındaki polis arkadaşının gözleri rengi bile aynıydı :img-hyste:img-hyste ilkinde ismini yanlız hatırlamıyorsam betül şahin diye bir oyuncu canlandırıyordu şimdikide ona tıpa tıp benzetilmiş bir oyucu :img-hyste emreyi memoli karekterine yakıştırdım saclar felan olmuş ama dizi kötü olunca oyuncu uysa ne olur uymasa ne olur bencede burcu oyunculugu bırakıp sunuculukta devam etsin daha yetenekli bu konuda :img-hyste

belginiden rambosuna suclusuna kadar mantıksızlıklarla dolu bir dizi tek şansı tnt de olması bence reyting ölcümüne girmiyor bildigim kadarıyla burdan kurtarmış oldular :img-hyste tek dilegim özlemin bu yapmış oldugu bana göre hatadan bir an önce dönüp daha kaliteli daha güzel bir projede yer alması oyuculugunu memoli için heba etmesine gönlüm razı olmaz asla
    bende sana aynen katiliyorum ebrucum :img-wink:
    yani daha nedesem bilemiycem berbat sacma hayatimda gördügüm en basit dizi diye bilirim galiba :img-tomatcok kötü bir dizi hele oyuncu kadrosu tamamiyla berbat bence tabiki özlem haric :icon_whisbirde anlamadigim bisey var habire burcu duyuyorum ben bu kadin kimki daha ilk dizisi ama yere göye sigdiramiyorlar kadini tamam cok güzel ama kusura bakmayinda oyunculugu berbat okadar beliki oyun oynadigi yani bize o duyguyu veremediler resmen iste ezberleyip oynamislar diye biliyorum sadece cünkü hepsi cok yapmacik olmus:img-hyste:img-hysteinsallah bu sacma sapan dizi yakinda kalkar :865323
    http://hizliresim.com/r6RQM1http://hizliresim.com/nj27mRhttp://hizliresim.com/vXRE8p

Durum:
    *asudem* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Hindistan..Shantivan
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Durum:
    ÖLüm_MeLeği - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ARNAV&KHUSHİ..
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Öncelikle diziyi izlemedim ve izlemeyide düşünmüyorum ..ordan burdan magazinlerden kesit kesit veriyorlar zaten. ve olmamış abi diyorum ki izleyen çoğu kişide aynı şeyi söylüyor!

...
    Bugün Dedektif Memoli dizisi ekibi Özlem Yılmaz-Burcu E.-E.Kızılırmak
    tv8deki Böyle birşey var mı programındaydılar..
    Yılan hikayesindeki M.Ali ile yeni versiyondaki e.kızılırmak arasında hangisi daha iyi diye sordu programın sunucusu ve kızlar (Ö.B) Emre dediler.. Çok güldüm buna yaa ..Emre ve M.ali yi kıyas bile yapmazdım çünkü tüm Türkiye M.Alinin en iyisi olduğunu biliyor ..
    Neyse Özlemin eski projesinin adını sordular ve Özlem Unutulmaz dedi..Suncu kadın dalga geçici şekilde şeyler söyledi ve Özlemden hiçbir tepki gelmedi..ve o an itibariyle Özlem gözümden düştü..yahu bu diziden bu kadar rahatsızdın niye oynadın...
    :img-beee:
    ....
    Dizi reyting sıralamasına haftaya girecekmiş heralde...
    En yakın zamnda bitmesi dileğiyle ..

Durum:
    cazibee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    KÜKREYEN AİLESİ& 6 MANTI
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Oyuncular iyiydi ama Malesef ilkin tadını hiç bişey vermez... Evet oyunculuğa ve senaryoya sözüm yok ama.. keşke başka bi polisiye dizi olsaydı o zaman çok iyi diyebilrdim. ama malesef YILAN HİKAYESİ gibi bi efsaneyi DEDEKTİF MEMOLİ ile kıyaslamam mümkün değil... yinede emeklerine sağlık..
    Saygılar...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri