Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678
37 sonuçtan 36 ile 37 arası

Konu: Hicran (kanal 7)

Durum:
    harun_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Uşak
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arif kilisliyi çıkarıp başarı beklediler ama olmadı

Durum:
    Yasemingll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    111

Aldığı Beğeni: 133

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hicran (kanal 7)

Bizim muhteşem televizyon sektörümüzün harcadığı işlerden biri olmuş Hicran...
    Tvt de tekrarlarına denk geldim bu hafta başında eski dizilere merakım da olduğunda bi izleyeyim dedim sardı da oh ne güzel izlerim ben bunu dedim ama meğer 4 bölümlük ömrü varmış. E be kanal 4 bölümlük diziyi yayınlayıp benim merakımı cezbedicek ne vardı! Ama işte takıldım bir kere dizinin bölümleri nete de yüklenmemiş mecbur kaçrdğım kısımlar için tekrarını bekleyeceğim. Diziyle ilgili birkaç bir şey daha yazıp bu çook eskilerde kalan başlığı tekrar tarihin tozlu raflarına uğurlayacağım;
    Arzu Gamze Kılınç nasıl başarılı Hicran olmuş öyle dupduru sade ama bir o kadar da başarılı, bu acıları yaşayan bir kadın nasıl yorgun ama dimdik ayakta hala mücadeleye devam eder sanırım ancak bu kadar olurdu. Oyuncuyu başka işlerde de izledim ama hiçbrinde böyle etki bırakmamıştı ben de . Ama sesi hiç olmamış eskiden daha fazla kullanılıyormuş sanırım bu dublaj işi ve çoğu da felakat. Hicranın sesi de onlardan biri.
    Mehmet Çepiç ve Sacide Taşaner de aynı şekilde rollerini müthiş başarılı giymişler üzerlerine ama gel gör ki ekranda o sağlam hikayeye rağmen ekranda tutunamamış. Hikayenin heycanı diri tutamaması da etkili olmuş bunda tabii ama dört bölüm zaten bir şeyleri anlatmaya başlamak için bile çok kısa bir nefes . Velhasılkelam yazık olmuş ... Daha büyük reytingli kanallarda yayınlansa şansı ne olurdu tahmini zor
    Arzu Gamze Kılınç ve Mehmet Çepiç arasındaki elektiriği yazmadan da edemeyeceğim umarım tekrar bir projede denk gelirim bu ikiliye ...

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri