3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: 11.22.63

Durum:
    lazuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    309

Aldığı Beğeni: 659

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart 11.22.63

Konu: Bir zaman yolculuğu hikayesi anlatan olan 11/22/63, lisede İngilizce öğretmeni olan Jake Epping karakterini merkeze alıyor. Bir lokantanın deposunun geçmişe açıldığını fark eden ve zamanda geriye giden Epping, John F. Kennedy suikastını önlemeye çalışacak. Ancak işler çok geçmeden sarpa saracak; zira kahramanımız, Lee Harvey Oswald engeline takılacak ve hayatının aşkı ile karşılaşacak.

Yönetmen: Kevin Macdonald
    Senaryo: Stephen King, Bridget Carpenter
    Yapımcı: Stephen King, J.J. Abrams
    Oyuncular: James Franko, Sarah Gadon, Chris Cooper, Daniel Webber, George MacKay.
    Bölüm Sayısı: 8

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    309

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: 11.22.63

Bilim kurgu yapımları ilgimi çektiği ve sekiz bölümlük mini bir dizi olduğu için izledim diziyi. Bazı kusurları olsa da genel olarak diziyi çok beğendim. Altmışların atmosferini izlemek de keyifliydi.
    Zamanla bilim kurgudan çok aşk daha ön plana çıkıyor aslında, iyi ki de çıkıyor, Jake ve Sadie izlenesi bir çift olmuş severek izledim. Bir süre sonra Kenndy'i boş verip sadece çifte odaklandım hatta, tek beklentim mutlu bir şekilde hikayelerine veda etmekti.

Finali bölümü de oldukça iyiydi.. Heyecan dozu epek yüksekti izlerken hop oturdum hop kalktım.
    Son on dakikada da içim burkuldu.. Güzeller güzeli Sadie ve Jake'in birlikte olmasını isterdim.
    Jake'in de o adamın son uyarısında hemen vazgeçeceğini beklemiyordum. Sezonluk bir dizi olsa defalarca denerdi sanırım Sadie ile birlikte olmayı.
    Olmayacağını çabuk kabullendi. Sadie'yi yormak istemedi belki de. Denemesini ve sonuçlarını görmek isterdim ama zaman kısıtlıydı dizi için.

Finalde Kenndy'nin ölmesi aslında iyi oldu mesajından çok geçmişin değiştirilmemesi gerektiğine vurgu vardı. Bu da bana doğru gelen bir bakış açısı oldu hep ama baş türlü olsaydı keşke hissi de hiç geçmiyor.

James Franco ve Oswald'ı oynayan oyuncuyu epey başarılı buldum. Oswald daha derin işlenmesi gereken bir karakterdi biraz eksik kaldı.
    Kitabı en yakın zamanda okuyacağım. Aslında kitabı önce okumayı tercih ederdim ama okurken bu yüzlerle karakterleri hayal etmek daha keyifli olacak sanırım bu kez

JJ Abrams çok eleştirilen bir isim olsa da ben yapımlarını, hikayelerini seviyorum. Lost'tan sonra uzun bir ara versem de son zamanlarda izlediğim Fringe ve 11.22.63'ü çok sevdim. Yapımlarını izlemeye devam edeceğim.

11.22.63 de tekrar tekrar izleyeceğim yapımlardan oldu, iyi ki izlemişim.
    Konu lazuli tarafından (29-06-19 Saat 19:24 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    309

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart alıntıdır

I know..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri