Sayfa 1/5 12345 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: That 70's Show(FOX)

Lavita
    Lavita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart That 70's Show(FOX)

That 70's Show

That 70's Show; 1976'da Point Place, Wisconsin'de yaşayan bir grup liseli gencin başından geçenleri komik bir şekilde, 70'li yılları eksen alarak anlatmakta. Grubun elebaşı Eric Forman (Topher Grace) babası Red ve annesi Kitty (Kurtwood Smith) ile yaşayan tipik bir liseli gençtir. Kız arkadaşı Donna Pinciotti (Laura Prepon)'de ailesiyle beraber yaşamaktadır ve Forman'ların kapı komşusudur. Ekibin geri kalanı ise Amerikan kültürüne adapte olmaya çalışan, yabancı öğrenci Fez (Wilmer Valderrama), bir ayrılıp bir barışan liseli sevgililer Jackie Burkhart (Mila Kunis) ve Kelso (Ashton Kutcher) ve sürekli komplo teorisi üretip, Xerox'un dünyayı ele geçireceğine inanan Steven Hyde (Danny Masterson)

Bu eğlenceli grup boş vakitlerini genellikle Eric'lerin bodrumunda hayatlarını, ailelerini ve geleceklerini konuşarak geçirmekte, başlarından geçen komik olaylarla da seyircileri kahkahalara boğmaktadırlar.

Oyuncular: Topher Grace: Eric Forman, Mila Kunis: Jackie Burkhardt, Ashton Kutcher: Michael Kelso, Danny Masterson: Steven Hyde, Laura Prepon: Donna Pinciotti, Wilmer Valderrama: Fez

Hafta içi her gün saat 10:15* - 15:20* - 20:40 - 01:30* 'da ve hafta sonları 09:00* - 14:55* - 20:15 - 02:50* 'de Comedy Smart Ekranlarında!
    Konu Aynur tarafından (23-10-18 Saat 23:00:57 ) değiştirilmiştir.

Lavita
    Lavita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok eğlenceli süper bir dizi.. bizim burada birinci sezon yayınlanıyor tekrarlarını bıkmadan izliyorum valla :) karakterler harbi komik özellikle Feze bayılıyorum

Durum:
    MrLovegrove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    jennifer♥hewitt
    Konular
    3
    Bahsedilme
    0 Mesaj

bu dizi birkaç yıl önce tv8'de yayınlanmıştı diye hatırlıyorum..ama çekimleri çoktan bitmiş(hatta araştırdım 2 sene önce bitmiş)..ashton kutcher'ın tanınmasını sağlayan diziydi aynı zamanda..

Durum:
    BERKSAN KOLİKKK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

çok eğlenceli bir dizi ashton kutcherın aptal tawırları kesinlikle diziye renke werior dizideki adıyla micheal kelso mila kunis yane dizideki adıyla jackie çok şeker bi kız feze zaten bitiorum eric tam bi fırlma hyde serserinin teki donna yane laura propen ericin sewgilisi we neredeyse dizideki en olgun kızlardan birisi bütün bölümlei ezbere biliorum mükemmel bi dizi tekrar comedy smartta ilk sezondan başladı ilgilenenlere duyurulur:img-wink:

Durum:
    mertfirat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    || Tortuga ||
    Konular
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Eskiden tv8de izlerdim şimdi comedy smart yayınlıyo ve hiç birbölümünü kaçırmıyorum..

Hyde favorim dizide :) Hepsi ayrı süper ama onu daha çok seviyorum..Tabi bide Fez ve Kelso var..Özellikle Kelsonun aptal halleri çok tatlı oluyo

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)