Sayfa 109/202 İlkİlk ... 95999105106107108109110111112113119159 ... SonSon
1006 sonuçtan 541 ile 545 arası

Konu: Emanet (Kanal 7)

 1. #541
  Durum:
  Çevrimdışı
  yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  01.12.2011
  Yer
  Cennet vatanım
  Mesajlar
  3,137
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Mutlu Pazarlar,

  Yusuf 'un hastalığı gerçek değilmiş çok şükür.. Seher 'in dramı fazlasıyla üzücüyken hastalık yüzünden onun ve Yusuf 'un ( Yaman 'ı boş verin ) acı çektiğini üzüldüğünü görmek beni daha da kahredecekti. Reyting mi desem Yaman 'ın Seher hakkında yanıldığını görmesi için mi desem her ne sebepten olursa olsun bu kadar hassas bir konuya girilmemeliydi. Çağımızın hastalığı yüzünden yakınlarını, sevdiklerini kaybeden insanların acılarını tazelemeye kimsenin hakkı yok. Yusuf iki kez bayılınca benim canımdan can gitti sanki. Yakın arkadaşlarımdan biri meme kanserine yakalanmıştı. Ameliyat, kemoterapi, ışın tedavisi gördü. Moralini yüksek tuttu, sosyal hayatını kısıtlamadı ve iyi beslendi. Onu kaybedebileceğimi düşünerek çok dualar ettim, uykusuz geceler geçirdim şükürler olsun ki kaybetmedim şu anda sağlığı iyi. Rabbim kimseyi bu hastalıkla sınamasın, kimse sevdiğini kaybetmesin. Amin..

  Yusuf hasta değilse peki şimdi ne olacak ? Yusuf için birbirlerine katlanan, bir olan Seher ve Yaman eskiye dönüş yapıp yine birbirlerinden uzak mı duracaklar ? Mesafeli olmalarını tercih ederim. Seher için endişeleniyorum. En küçük bir kıvılcımda Yaman Kırımlı tutuşmaya hazır. Telefonun çalması , mesaj gelmesi, Selim 'i Seher 'le görmesi kıza kötü davranması için bir sebep. Eziyetlerine, hakaretlerine kaldığı yerden devam etmese bari. Yaman 'ın gerçeklere bir an önce ulaşması lazım ki Seher 'in çilesi son bulabilsin. Yarınki bölümde sarılma var ama heyecanlı değilim. Aralarında aşk, tutku olmadıktan sonra Yusuf için sarılmaları benim için bir anlam ifade etmiyor. Yaman 'ın sarılmakta tereddüt etmesine hak verebiliyorum. Onun için Seher dolandırıcı, sahtekar bir kadın. Sarılmak istememesi benim için anlaşılabilir bir durum. Seher 'in masum olduğunu bilmediği sürece temas etmelerini, yakınlaşmalarını istemediğimi fark ettim. Seher , Yusuf rahatsızlanmadan önce Yaman için nasıl hiçten de öte bir zavallıysa dosyanın sahteliği anlaşılıncaya dek de öyle kalsın. Kanından canından parça olan yeğeni için döktüğü göz yaşlarının bir ehemmiyeti vardı sebep ortadan kalktığına göre eskisi gibi akıttığı göz yaşlarından etkilenmesin. Bari samimi derim..


  Alıntı CALIO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Sevgili Yedel hoş buldum

  Evet Hercai başlığından tanışıyoruz..
  Cevapların için çok teşekkür ederim..27.Bölümden başlayarak hepsini izledim şimdi 1.bölümden başlayarak 27.bölüme kadar izliycem az kaldı..Seher de Yaman'ın fotosunu görünce merak ettim bölümler de nasıl alıp sakladığını gösterdiler mi diye...
  Rica ederim sevgili CALIO. Maşallah bu ne hız :) 12. bölümün de yeri bambaşka. Seher 'in vurulmasından ve iyileşme sürecinden söz ediyorum. Eminim sen de izleyince bana hak vereceksin :) Seher 'in Yaman 'ın fotoğrafını hangi ara aldı hangi ara kitabının arasına yerleştirdi bilmiyorum. Benim için de sürpriz oldu :) Yaman, Yusuf ve Seher 'in olduğu bir fotoğrafta Yaman 'ın olduğu kısım kesilmişti ve Yaman bunu görüp üzülmüştü. Ondan hoşlanmadığı için çöpe attı sanmıştım meğer gerçek başkaymış :)

  Alıntı nazenin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  .....
  Günaydın.. Mutlu pazarlar ..

  Bende Seher biraz fırlama olsun isterdim.. Hani şöyle her an bir hareket çekecek gibi.. Yaman onu "çık dışarı " diye dışarı yollarken mesela Seher'in kapıdan çıkarken dil çıkarmasını, gözlerini şaşı yapıp iyice kudurttuğu sahneler hayal ettim .. Gelecekle umudum olmadığı için geçmişteki istek sahnelerimi yazayım ben de .. Mesela Seher mutfakta,diğerleri salonda yemek yerken mutfaktan gülüşme seslerini duyan Yusuf'u mutfağa yönlendirir, giderken de "siz çok sıkıcısınız.. Ben mutfağa gidicem, orası eğlenceli "dedirtir, Ziya'yı da peşine takardım .. İçeri gitmeyi kendine yediremeyen Yaman'ın da meraktan ölmesini isterdim .. Tabii içeri gidemeyen fırça bıyıklı sevimsiz camış, iki tısıldak ile hem yemeğini hem kendini yemeye devam ederdi.. Böyle hayallerim vardı, hem aynı yerde sahne hem konak içi.. Ben fikrimi sevdim,sizi bilmiyorum ama .. Seher'in Yusuf'la yagmurda ıslanmalarını da hayal ettim ,çıplak ayakla ğŸ˜ž.. Ya da çimende yine çıplak ayakla konağın bahçesinde yürümelerini ... Faça yok oldu ama onunla oynamalarını .. Şu anda aklıma gelen bir kaç tanesi sadece ..

  Hoşça kalın ..
  Fırlama mı ? Hayatta yazmazlar diyeyim. Ah ne olurdu sanki Seher kızımız bazen çılgınlık yapsa, çocuklaşsa, uslu bir kız olmaktan çıksa. . Oysa genç bir kız bazı davranışları hoş karşılanabilir. Mesela ben Seher 'in kahkaha attığını hatırlamıyorum. O kadar olgun davranmasına, iyi niyetli hanımefendi havalarında olmasına gerek yok. Bu tarz kadın karakterleri izlemeye alışkın değilim açıkçası. Ben en çok yaz dizilerindeki deli dolu, içinden geldiği gibi davranan , cıvıl cıvıl kızları seviyorum. Seher 'in Yusuf 'la yağmurda çıplak ayakla ıslanma hayalini sevdim. Yazarlar mı dersin ablası ? :) Sanmıyorum ama umut etmekten de vazgeçmeyelim derim :) Yusuf büyüklerle zaman zaman geçire geçire erkenden olgunlaşacak. Yaşıtlarıyla oynaması, gülüp eğlenmesi gerekirken tek arkadaşı konaktaki ebeveynleri. Sıkılır tabi onun yerinde olsam ben de sıkılırdım :)

  Daha Neslihan 'dan bahsedecektim ama vaktim kalmadı. Büyük oğlan bilgisayardan kalkmam için gözümün içine bakıyor. Oyun oynayacakmış. Akbaba gibi tünedi başıma :) Küçüğüm de acıktığını söylüyor. Bana mutfağın yolu gözüktü :)

  Kendinize iyi bakın olur mu ? :) Yeniden görüşmek üzere arkadaşlar.


 2. #542
  Durum:
  Çevrimdışı
  yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  01.12.2011
  Yer
  Cennet vatanım
  Mesajlar
  3,137
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Günaydınn,

  İki haftanın ardından nihayet işe dönebildim :) Hazır etrafımda çocuklar yokken sakin sakin yorum yapayım. Umarım telefonlar zır zır ötmez de dikkatim dağılmaz :)

  Neslihan 'da kalmıştık dimi. Adalet , zengin bir konakta yatılı olarak çalışırken nasıl kenara köşeye para koymamış hayretler içerisindeyim. Yaman Kırımlı fakir dostuymuş ya hani, çok cömertmiş ya çalışanlarına da dolgun bir ücret ödüyordur diye tahmin ediyorum. Teyze- yeğen neredeyse tüm gün konaktalar ekstra harcama yapacak gezip tozacak zamanları da olmuyordur tabi. Neslihan da bedavadan hizmet etmiyordur bu durumda iki maaşla kurs parasını nasıl denkleştiremediler hayret ediyorum. İnsan yeğeninin geleceği için para biriktirmez mi üniversiteye gitmesi için eğitim kursuna yazdırmaz mı ? Kendisi ömür boyu Kırımlı 'lara hizmet etmek isteyebilir ama yeğeni neden başkalarına hizmet etsin ?

  Neslihan 'ı hatırlıyorum da bıcır bıcır , sevimli, neşe dolu bir kızdı. Ne zaman çalışan üniformasını çıkartıp stilistlik kursuna yazıldı işte o zamandan bu yana giderek sevimsiz itici bir itici bir kıza dönüştü. Eskiden Kiraz 'ı görünce kanal değiştirmek isterdim artık aynı bunalmışlığı Neslihan'da görmeye başladım. Geviş getirir gibi kelimeleri uzata uzata çocuksu ses tonuyla konuştukça sinirime dokunuyor oyuncaklardan birini kafasına fırlatasım geliyor. Ev terliği kullanma alışkanlığım olmadığı için terlik olmaz ama oyuncak da iş görür :) Hizmetçi parçası olduğu ( o kendisini öyle gördüğü için söylüyorum ) yeni mi aklına gelmiş ? Sosyal statüsünü değiştirmek onun elindeyken neden bunun mücadelesini çok önceden vermemiş ? Onun bunun aşk hayatını konuşup başkalarının hayatına özeneceğine kendi geleceğini düşünseymiş. Haksız mıyım arkadaşlar ? :)

  Geçenlerde sevgili datakan da söz etmişti yahu bu Fırat oğlan ne ara bu kadar deli divane aşık oldu bu kıza ? Bir gördü cin çarpmışa döndü. Gece gündüz aklından çıkmaz oldu. Yaman bile kendiyle savaş verdi kolay kolay aşka teslim olmadı. Aşık olmak bu kadar kolay mı ? Bir de şunu fark ettim bu dizideki erkekler aşkına karşılık alamayınca küsüyor. Kimler mi ? Fırat, İbrahim ve Yaman..

  Bora gibiler fakir bir kızcağızla niye uğraşsın niye ondan intikam alma derdine düşsün ? Başka işi mi yok da arkadaşının yatını katını elinden almak için plan program yapsın ? Yaz dizilerinin konusunu niye Emanet 'de görüyoruz ? Üstelik Neslihan başrol bile değil.

  Dizideki hiçbir çift aşk yaşamıyor. Ali- Kiraz yarım kaldı. İbo- Kara başlamadan bitti. Neslihan- Fırat cephesinde tek taraflı platonik bir aşk yaşanıyor. Seher- Yaman 'a değinmek bile istemiyorum. Tam bir kördüğüm.. Aşka hasretiz , kuruduk, çürüdük, mahvolduk.. Ağır aksak ilerleyen bölümlerle can çekişiyoruz. Allah sonumuzu hayır eylesin :)

  Şu anki bölümlerden hiç tatmin olmasam da iki günlük aradan sonra dizimi özlediğimi anladım. İnşallah kabus gibi bölümler bizi beklemiyordur. İş yerindeki çekmecemde mavi dosyaları gördükçe tiksiniyorum amma velakin zimmetli olduğu için atmak istesem de atamıyorum. İçerisinde değerli evraklar mevcut. Durumum hiç iyi değil :) Kırmızı Oda'daki sevecen doktor bekle beni geliyorum :))

  Ben el mahkum sekize on kala yine ekranın karşısında olacağım. İzleyecek olanlara iyi seyirler diliyorum. Esen kalın arkadaşlar :)


 3. #543
  Durum:
  Çevrimdışı
  deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  09.05.2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  24,739
  Konular
  2
  Bahsedilme
  2 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Ben Geldimmmm

  datakan cığım açıl şekerim, nerede öyle cılız bir tip, ben o boşluğa sığmam. Hangi boşluk mu o kadar yapılan kek+börek+dolma ve bilumum yiyecek+içecekleri mideye dolduracağımız masa mı desem yoksa yerde minderlere oturup, piknik yapar gibi sofra mı desem işte neyse hangisinde ben senin yanına oturacağım haberin olsun. Yeliz nazenin i havaalanına karşılamaya gittiği için, Diotima cığım da kahveleri unutmuş asiyann cığım da CALIO yu bekliyor Anam anam ne güzel yorumlar yapılmış böyle, ne hayaller kurulmuş. Hayaller öyle güzel ki, olmayacak hayallerde değil. Ama bir oda dolusu uyuz, sevimsiz, ne yazdıkları bilmeyen senarist topluluğumu bunları yazacak

  Yeni bölüm fragmanını izler iken senarist tayfasına az saydırmadım. Kuzey Yıldızın da ki Sefer gibi böyle hastalığı dile getirip, bizi 2 kere bayılan Yusuf'u izlerken bile fena yapıp, sonra da neymiş Yusuf .... i değilmiş. Tuvalet terliği ile vurmak istiyorum vurmak datakan cığım sakinim ben sakin, korkma yahu

  Aynen sevgili Yeliz çok güzel yazmışsın. Şimdi Yusuf hasta değilse bunlar eski haline mi dönecek. Ne eski hallerini çekebilirim, ne de şimdi ki hallerini. O dosya bulunsun ve lütfen ya allah aşkına Seher onca acı sözü duyup, hakaretleri, manevi tacizi yaşayıp, hala gözlerini koca koca açıp Yaman'a nasıl bakar/baktırıyorsunuz ey senarist tayfası Seher kedi gibi yanaşmaya çalışan Yaman efendiye

  Seher: Sen benim için Yusuf'un amcasıydın, öyle kalacaksın

  desin. Herkesin yanında mutlu iken, Yaman'ı görünce yüzü düşsün, o geldiğinde odayı terk etsin. yaman efendinin yaptığının onda birini yaptırtın diyeceğim de hangi karakteri doğru yazıyorlar ki Seher'e bu tarz sahne yazsın bunlar

  Ben kaçar kızlar, işler başımdan aşkın tıpkı Yeliz gibi Siz ve güzel yorumlarınız güzel bir iş arası oluyor. Herkese sevgiler

 4. #544
  Durum:
  Çevrimdışı
  asiyann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  09.10.2020
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  181
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Merhabalar gönlü güzel Emanet ailesi


  Buluşma için hazırlıklar hazırlıklar..Kuru Dolmalar, mercimek köfteleri, kısırlar ( hepsi en bi sevdiğim) Cennete mi düştüm ayol, emanetin sevilen forumdaşıyım demek ki, hem bu kadar güzel şeyler yapılacak hem de kıymetli forumdaşlar bir araya gelecek..
  Üç vakte kadar gelir miyiz dersiniz? Hadi akşam hep beraber dilek tutup ‘japon balonu’ gönderelim göğe...Benim ki ‘mor’ olsun...


  Bu aralar SehYam özlemim had safada olduğundan mıdır nedir? Eski bölümlere bakar oldum..Ahh ne güzel günlermiş..Yanlış anlamalar, problemler, entrikalar hemen çözülüveriyormuş uzamadan..

  Ama bizim ‘ağaç adam’ aynıymış. Velayet meselesinde de kitlemiş kızı odaya..Zuhal i kullanıp yeğenini kızdan uzaklaştırmalar vs..Oysa ben değiştin sanmıştım seni Kırımlı
  Onca yaşadığınız şey seni hiç büyütmemiş meğer..Sen hâlâ 8 yaşındaki o korkak çocukmuşsun..
  Umarım yaşanan bu olaylar sizi uzaklaştırıp ayıran son sınavdır ve sınavların en zorudur. Sonrakileri birlikte omuz omuza göğüslersiniz...


  Bir haftadır gözyaşları sel oldu..Acı, dram, isyan, dua, teslimiyet iç içe girdi.
  Yaşadığı travmatik kayıplar yetmiyormuş gibi bir de hastalık mücadelesi eklendi Yusuf cuğa..Hasta olduğu, bir süre hastanede yatması gerektiği anlatıldı, adeta gözüne sokar gibi iğneler, serumlar, pansuman hazırlayan hemşireler, saçı, kirpiği dökülmüş çocuklar gösterilerek gözlerine korku yerleştirildi yavrumun..
  Neden, ne için? Gerek var mıydı? ‘Aaa biz yanılmışız kusura bakmayın’ denecek bir konu muydu?

  Boyunuz posunuz devrilsin, kalemleriniz kırılsın da kötü şeyler yazamayasınız BYO...


  Kıvırcığım çok şükür lösemi değilmiş..Ben bu hastalığın yanlışlığına dair her türlü mantık hatasına kabulüm, dedim dedim de..Bu kadar uzatıp güya çıkan test sonucuna göre ömür biçeceğinizi, Kemoterapi almak için yatış verilip ondan sonra Pardon! diyeceğinizi hesaba katmadım tabi..


  Doktorlara, yapılan testlere güvenmeyin canınızı emanet etmeyin!
  Az kalsın yanlışlıkla kemoterapi, radyoterapi, bla bla bla alabilirsiniz mazallah..
  Bu hassas, işlenmesi özen gerektiren konunun altından kalkamayacağınız belliydi de..Bu kadar sıvayacağınızı düşünemedim..Nice dertli aileler varken, bu hastalıklarla savaşırken, böyle bir konuyu çıkarlarınıza alet etmek hiç yakışmadı.

  Bence bir özür borçlusunuz seyirciye...


  Sırada eğitim camiası ve öğretmenler mi kaldı?
  Seneye Yusuf okula başlarsa o zaman da biz eğitimcileri gömerler artık!


  Yedel ciğim ‘mavi dosya’ fobisi oluştu cidden. Ben de görmeye tahammül edemiyorum artık. Midem almıyor. Geçenlerde kızıma okuduğum dergide ‘Selim and his dog are in the park.’ cümlesi bile beni sinir etti. O köpekler kovalasın, bizim faça ısırıversin seni Selim dedim içimden
  Bazı isimlere bile koşullanmışım herhal. Benim vaziyette iyi değil arkadaşım  Bu arada değinmek istediğim bir şey var. Yapımcının kankası(!) sosyal medya sözcüsü ilan edilmiş ne olduğu belirsiz, genellikle seyirciyi küçümseyici, seviyesiz laflar ederek aslında kendi kalitesizliğini ortaya koyan güya gaipten haber veren bir şahıs var. SehYam sarılacak haberini yaymış ‘çoluk çocuk kurudu kaldı’ gibi bir söylemle. Te Allah’ım..Sosyal medyadaki genç kitle bu şahsın hakkından geliyordur kesin de. Benim çok tuhafıma gidiyor genel anlamda bu kendini bilmezlik, vizyonsuzluk...


  Bu akşam bölümü izleyeceğim işim çıkmazsa. Hadi bakalım bu hafta nelere gebe? Şu sahte kimlik ve hırsızlık olayları ortaya çıkabilir. Bir de çok lazımmış gibi Neslihan ve olayları vardı değil mi? Ee hastalık da kapandığına göre SehYam nasıl yumuşak kalabilecek! Gelsin aksiyon, yaralanma,kaçma,
  kovalamaca, kurtarma..Unutulsun yaşanan kötülükler, eziyetler, örtülsün üzeri, devam etsin hayat hiç bir şey yaşanmamış gibi...
  107. bölümden bu yana duyduğumuz Dosya vardı o da neydi? Artık Kırımlı şahsı öğrensin de hemen, biz de biraz keyiflenelim, o vicdanını sorgularken pişmanlığını yaşarken..

  Seher çiçeğimden odunsu ağaç adam Kırımlı için istediğim şeyleri bilahare sıralayacağım.
  Sana olan öfkem hâlâ taze Kırımlı..

  Haftanız güzel, ömrünüz sağlıklı, işleriniz kolay olsun forumdaşlar..


  Sevgiler..
  Konu asiyann tarafından (29-03-21 Saat 15:38:39 ) değiştirilmiştir.

 5. #545
  Durum:
  Çevrimdışı
  deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  09.05.2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  24,739
  Konular
  2
  Bahsedilme
  2 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Ben Geldimmm

  asiyann cığım seni pek sinirli gördüm, hayırdır kardeşim, ne kaa güzel bir dizi ne güzel bir SehYam çifti izlettiriyorlar bize, sen niye sinirlisin şimdi der miyim demem, şöyle OSMANLI TOKADI atmayı öyle isterdim ki, bir silkeleyip kendilerine getirmeyi öyle isterdim ki, kalemi kırılacası senaristleri o kadar güzel yazmışsın ki kardeşim, ÖZÜR borçlular hem de en afillisinden. Bu kadar izleyiciyi fena yapıp, ellerine yüzlerine ismini söyleyemediğim hastalığı işlemeye çalışıp, beceremeyip bir de utanmadan aaa neymiş Yusuf .... i değilmiş dye sıyrılmayı amaçlıyorlar, rezilsiniz, yazıklar olsun size

  Bu arada Yusuf demişken allah aşkına o çocuğun yatağındaki nevresimi değiştirin allah aşkına. Dizi başladığından itibaren aynı nevresim, kokmuştur pislikten. Sanki başka nevresim alamıyorlar, ayol pazarda bile tek nevresim var. Hep aynı nevresimi görmekten ben kusacağım, Yusuf cuk ne yapsın

  Tamam tamam hiç merak etmeyin gidiyorum vazo büyüklüğünde kupam ile çay içmeye, ancak sakinleşirim


  Öptüm sizi Emanet Familiy s

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

vdcasino
vdcasino
vdcasino
betexper
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
cratosslot giriş
eta saat
bahis forum
ilbet
vdcasino giriş
Mobil Ödeme bahis
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
bahis
deneme bonusu
escort ankara
izmit escort
izmir escort
vdcasino
ilbet giriş
ilbet
en iyi casino siteleri