Sayfa 63/122 İlkİlk ... 135359606162636465666773113 ... SonSon
607 sonuçtan 311 ile 315 arası

Konu: Emanet (Kanal 7)

 1. #311
  Durum:
  Çevrimdışı
  remoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  07.01.2009
  Yer
  istanbul
  Mesajlar
  3,826
  Konular
  0
  Bahsedilme
  2 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Alıntı nazenin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ......
  Sanırım bugün içim soğumayacak.. En azından biraz burda şikayet edip rahatlıyorum.. Yaman değil miydi kadın denince annesinin görüntüsü gözünün önünden gitmeyen, travması sürekli tazelenen kişi.. Bende anne boyle yapmışsa kadınlardan uzak durması doğal dedim..Zorluğu görünce Seher'in de Yusuf'u bırakıp gideceğini düşünüp en başından önünü almak için bu çirkinlikleri,nefret edilesi hareketleri yaptığını düşündüm..Hiçbirimizin onaylamadığı gibi..Bir nebze anlamaya çalıştım ben de..Hiç değilse usturuplu biri olsaydı, Yaman'ın nefret ettiği cinsten biri olmasaydı ..

  Bende merak ettim,12 kişi yazıyormuş..Hiç mi biri demedi biz böyle yazmıştık, yazdığımıza ters düşüp yaptığımızı yıkmayalım ..

  Bir taraftan da Seher'e de suç buldum ona bakarsak.. Bir anda çıkıp yeğenimi alacağım diye Yaman'ın karşısına dikildi.. Kaçırmaya da kalktı..Ne olduğun nasıl olduğun belli değilken sana kim çocuk verir?..

  Çok kırdı, yıktı Yaman..Seher kıskansın diye getirdilerse bu kızı, bu kıskanmaktan çok kırar bence.. Vaat gibi sözlerde söylenmişken önceki kırmalara da benzemez.. Bu akşam ki etiket; "HaddiniBil" imiş.. Güzel gözlüm yine ağlıyor..Seher bir şey sordu da Yaman ona dediyse bu sözü tamamen hayal kırıklığı..

  İyi yorumlar
  tatlım yaman o lafı sehere değil zuhale diyor
  malum o muhteşem planlarını bu akşam start veriyorlar
  yamanın ilk başlarda sert tavırları olacağını kendileride biliyor
  ama damlaya damlaya göl olur
  nifak tohumlarını ekmeye başlayacak zuhal
  hırsız polis

 2. #312
  Durum:
  Çevrimdışı
  datakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  07.01.2008
  Yer
  Ankara
  Mesajlar
  179
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Merhabalar,

  Sevgili yedel kesinlikle abartmadnız veya saçmalamadınız. O kadar haklısınız ki...Eğer dizinin gidişatı tahminlerimiz gibiyse ki öyle görünüyor, söyledikleriniz(miz) az bile...
  Kendime de hayret ediyorum bu arada, bir dizi beni reel hayatımda nasıl bu kadar sinirlendirebiliyor diye. Ama kendi elleriyle yarattıkları derin, anlamlı, metaforik, edebi-ebedi aşkı
  döndürüp aynı klişelere katlettirdiklerine inanamıyorum. Beklentiye girmemek lazımmış, çap bu kadarmış demek ki...

  Sizin de dediğiniz şekilde bir ters köşe olursa anca içim soğur. Yaman efendi kısa sürede pişman olsun, bu arada Seher ablasıyla, konakla ilgili gerçekleri öğrensin. Kolay kolay affetmesin. Bu sefer aradaki
  engel Seher'in kendisi olsun. Uzatmaksa mesele buyurun işte. Bu arada da karakterlerden ne hikayeler çıkar..

  Buraları, sosyal medyayı okuyorlarsa (başta yapımcı, senaristler) sanırım seyirci kafası işte diye alay ediyorlardır. Nasılsa 5 ülkeye sattık, belli bölümü de garantiledik diye. Doğrudur, hatta kendi açılarından haklılar belki
  Her seyirciyi de memnun edemezler. Ama büyük çoğunluğun fikri aynıysa, herkes aynı şeylerden yakınıp benzer şeyleri talep ediyorsa dikkate almak gerekir öyle değil mi sevgili ekip?
  Sonuçta işini hakkıyla, seyircinin sevgisini kazanarak yapmanın tatmin duygusu birçok şeyin ötesinde olmalı, yoksa yanılıyor muyum?

  Selamlar herkese...

 3. #313
  Durum:
  Çevrimdışı
  yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yardımcı Yönetmen
  Üyelik tarihi
  01.12.2011
  Yer
  Cennet vatanım
  Mesajlar
  2,990
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Bölümü tabi ki izledim :) Bu çiftten kolay vazgeçmem. Damarlarıma işlemiş bir kere ne yapayım :)

  Ela, Yaman 'ın ortağının kızıymış. Zamanında ona çok yardımcı olmuş. Samimiyet oradan geliyormuş. Peki bunu Seher biliyor mu ? Keşke kıza da bir iki cümleyle açıklasaydı. Ela , eskiden beri tanıyorsa Yaman 'ın ses tonundaki değişimi, hareketlerindeki nezaketi anlamalıydı. Ben de o zaman şöyle düşünürüm demek ki Yaman geçmişte o kadar kaba biri değilmiş. İsterse kibar olabiliyormuş. Birinin ona dokunmasına, şakalaşmasına izin verebiliyormuş. Vay be bütün çirkefliği Seher 'ime yapmış..

  Bölümü izlerken İkbal 'in hain planları yüzünden sürekli diken üstündeydim. Her şey tıkır tıkır işlemeye başladı bile. Seher 'in Selim 'e kullandığı : " Seni çok seviyorum. Benim abim gibisin. " sözleri ses kaydında ikinci cümle kesilerek pekala kullanılacak. Seher 'e araba alınması Kevser 'in mektubunda yer bulacak. Zuhal , Yaman 'ı doldurmalara başlıyor. Haddini bil cevabı alsa bile plan başarılı olduğunda Yaman tarafından " haklıymışsın " denir.

  Seher 'in ehliyeti var mı ki ne yapacak arabayı anlamadım. Şoförü olacaksa olur tabi. Kusura bakmayın ama buradaki saçmalığa dikkatinizi çekmek istiyorum. Seher Yaman 'ın müstakbel karısı. Hali vakti yerinde damatların eşlerine araba alması kadar doğal bir şey var mı ? Kocası tarafından kendilerine otomobil hediye edilen kadınlar paragöz mü oluyor ? Seher 'in Yaman 'ın parasından, konumundan kısacası kocasına ait olan ne varsa faydalanması kadar doğal bir şey olamaz.

  Yarınki bölümde Zuhal manyağı yine Seher 'in üzerine yürüyecek olmadık hakaretlerde bulunacak. Ablasına diyor ki : " Bu aptal Yaman 'a her şeyi anlatmaz dimi ? " Helal olsun paçoz, yılan yetmedi bir de salak damgası vurdunuz kıza. Zuhal de haklı şimdi. Bir değil iki değil bu cadaloz Seher 'i kaç kez ezikledi sayamadım. Her seferinde Seher sustu bir şey demedi. Merak etme Zuhal bu kez de Yaman 'a bir şey anlatmayacaktır. Senin aşağılamalarından zevk alıyor çünkü. Terapi gibi geliyorsun. Ağlayınca bizim kız rahatlıyor :)

  Fragmandaki güzel sahnelere bile yükselemiyorum. Şu düğünü iptal etsek olmaz mı ? Ya da planı bozacak bir şeyler olsa biz de derin bir oh çeksek ha ? Düğüne değin çiftimize bile odaklanamayacağım. Yüreğim hep ağzımda olacak.

  Arkadaşlar hepinizin yüreğine sağlık yorumlarınıza atıfta bulunamadım affedin. Dün gece pek iyi uyuyamadım biraz da başım ağrıyor. Nazenin, datakan, asiyann, diotima ve remoş.. Bırakmayalım kendimizi olur mu ? Biz ne badireler atlattık biliyorum bu da geçecek. Her kötü günün ardından güneş doğar. Sıkalım dişimizi. Gönül verdiğimiz çiftimiz için, büyük emek veren sevdiğimiz oyuncular Halil ve Sıla için.. Bence değer.

  Gelin buraya. Hepinize kocaman sarıldım.


 4. #314
  Durum:
  Çevrimdışı
  nazenin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Oyuncu
  Üyelik tarihi
  20.11.2011
  Yer
  " kendi dünyasında.."
  Mesajlar
  1,009
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  .....
  Selamlar..

  Burdayım sevgili yedel ☝. Bölümü tam izlemedim, bir kısmını izledim.. Ne desem bilemiyorum ki.. Yaman değil miydi Seher için toplantıyı bir zamanlar eve taşıyan..O Yaman Ela'nın geldiğini duyunca Seher'i falan unuttu ,ne izninle dedi ne başka bir şey.. Öylece kalakaldı Seher ,lafı da ağzına tıkılmış gibi.. Ela eski sevgili değil ama Yaman kafasındaki biri için oldukça gereksiz bir yakınlıkları vardı .. Sevemedim yine de .

  Elinde kahve tepsisiyle odada kalakaldı yine Seher. . Telefonda ondan ona sanki tercümanlık yapıyormuş gibi aracılık etmesi ne gereksiz bir sahneydi Yaman'ın.. Ver telefonu ikisi konuşsun.. Seher orada "hiç" gibi hissetti kendini, kim olsa öyle hisseder.. Eliyle bile bir otur işareti yapamadı Yaman Kırımlı neyin telaşını yapıyorlarsa ..

  Selim'le olan sahneleri izlemeye çalıştım ama içim almıyor bir türlü.. İyiliğini istiyorsa İkbal'in yapmak istediklerini anlatması gerekir ama sanıyorum yine Seher'in iyiliği kılıfıyla bir şey yapacak, kaçırmaya bir de Selim kalksa mı, Seher belki aydınlanır ?..Selim Seher'e İkbal'in ne yapmak istediğini anlatıp beni çokça saşırtabilirsin de ....Dinleme aleti düşmediyse zaten İkbal'in ekmeğine yağı sürmüşler.. Düşmüştür umarım .. Gereksizce akşam Selim'e gidişinin bir getirisi olsun değil mi ?..

  Geçenlerde bir sahne dolaşıyordu çekim yapılan bir mekandan, bilmem gördünüz mü, 112.bölümdenmiş ?.. İkbal yine Seher'in arkasından bir işler çevirmeye çalışıyordu..Şimdiki yaptığı plan tutmuş olsa Seher'in üstüne daha hala suç atmaya kalkar mıydı?.. Mektuptu,ses kaydıydı Yaman'ın inanması için yeterli delil onun gözünde,daha ne diye uğraşsın diye bir fikir şu anda aklıma geldi ..

  Sevgili remoş,Yaman daha fazlasını diyebilse ama haddini kendi bilmeyince kişi, söz de fayda etmiyor.. Evire çevire bir de Seher'in dövdüğü günleri bize göstersin o 12 kişi .

  Şimdilik benden bu kadar.. Keyifli yorumlar

  Sevgili yedel,mesajınıza cevap yazdım da size yollamış mıyım?.. Anlayamadım bir türlü,yazmamış sanmayın lütfen ..

  Yazmayı unutmuşum her zamanki gibi.. Sanırım Yaman, Seher'e Ela'yı düzgün tanıtmamış .. Sevdiğini bildiğimiz insana kadınlar hakkında ne hissettiğini söyleyen Yaman'a bir gün bir kadın gelip sarılınca Seher'in yanlış anlayacağını düşünüp açıklama yapmıyorsa bu Seher'i önemsemediğini gösterir bence.. Ne kadar aralarında farklı bir bağ varsa da sevdiğinden daha mı özel ki Yaman'ın ,Ziya abisiyle bile bu kadar candan görmedim..Telefonunu açmıyor Seher,bizimki dana gibi evin bahçesinde dolanıyor, adamlar her zamanki gibi sırra kadem basmış..Bin arabana,gidebileceği zavallının kaç yer var ki oralarda aramıyorsun...Ela sayesinde Seher'e saygı duymadığını,önemsemedigini hissettim Yaman'ın.. Gittim ..
  Konu nazenin tarafından (04-02-21 Saat 09:22:42 ) değiştirilmiştir.
  Bilinmedik bir hüzün var içimde,bir gariplik !!..
  Anladım ki ya ben fazlayım bu şehirde ya da biri eksik !!..

 5. #315
  Durum:
  Çevrimdışı
  Diotima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  30.07.2017
  Mesajlar
  71
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Merhaba

  Seher'in mide ağrısı geçti izleyicinin başladı.
  Ne acı taksicinin tacizini bir genç kıza yaziyorsunuz ama yakinlasmayi doğru bulmuyorsunuz! Ben bir kadının, genç bir kızı korkutup, adamın birine taciz ettirerek, ıssız bir yerde bırakmasını dehşetle izledim.Taksicinin sözleri beni izlerken korkuttu. Yapılan planları söylememe bile gerek yok. Ben ne izliyorum diye sordum kendime.

  Seher için işe gitmeyen, dünya yansa umursamayan, sırtından vurulduğu halde ihaneti önemsemeyen, sadece Seher'in notuyla , onun varlığıyla aşk yaşayan adam; cümlesini tamamlamadan başka bir kadının işleri için onu görmezden geliyor! Bu mu? Karakteri nasıl yazdığınızı unutuyor musunuz? Seher odada elinde tepsiyle durdukça ben kendimi fazlalık gibi hissettim.

  Korkunç plana gelince bir ters köşe bekliyorum. Çarpan adam ses cihazını mı, küpeyı mi aldı anlaşılmadı. İkbal'in adamı değildir umarım. Ama olabilir de..

  Cenger, Neslihan ve Ziya abi den umudum var.Seher'i her türlü korurlar. Yaman'ı bir şekilde inandiracaklar maalesef..

  Başa dönmek istemiyorum. Seher'deki değişimi bekliyorum. Her ne yaşanacaksa bu Seher'i güçlü yapacak. Kendini değil Zuhal'e,Yaman'a bile ezdirmeyecek. Yok aksi olursa dizi benim için biter. Kadına her turlu şiddeti izleyemem.

  Emanetleri için biraraya gelen , aşklarıyla efsane bir çifti izlemeyeceksem psikolojimi de bozmama gerek yok.

  Sevgili remoş bence Yaman'ın yaptıklarını kimse unutmuyor. Ama böyle erkekler düzelmez diye düşünme.Biz bu değişimi izlemedik mi? Severken dokunmaya kıyamayan zorla hiç birşey yapmaz.

  Aşkları yara ala ala da olsa onları kimsenin ayıramayacağını izlemek istiyorum. Buruk bir şekilde, keyifsiz bugünkü bölümü bekliyorum.

  Herkese iyi günler
  Konu Diotima tarafından (04-02-21 Saat 11:40:52 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

vdcasino
vdcasino
vdcasino
betexper
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
grandpashapet
grandpashapet
eta saat
bahis forum
ilbet
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
vdcasino giriş
Mobil Ödeme bahis
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
deneme bonusu
grandpashabet
casino siteleri
canlı rulet
bahis
escort ankara
izmit escort
izmir escort
deneme bonusu
vdcasino
ilbet giriş
ilbet
maltcasino giriş
cratosslot giriş