Sayfa 65/121 İlkİlk ... 155561626364656667686975115 ... SonSon
604 sonuçtan 321 ile 325 arası

Konu: Emanet (Kanal 7)

 1. #321
  Durum:
  Çevrimdışı
  datakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  07.01.2008
  Yer
  Ankara
  Mesajlar
  179
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  İyi geceler,

  Seyrettiğim onlarca bölümde birçok duygusal sahne, replik oldu beni etkileyen. Ama içime işleyen bir tanesi Yusuf'un annesinin mezarı başında ,mezarlara bakarak Seher'e' sen de bu evlerden birine gidecek misin teyze? Gidersen beni de götür' demesiydi.
  Bir diğeri de Seher'in ıssızlıkta tacize uğrayıp, korku içinde ağlayarak eve gelmesi oldu. Ne kadar yalnız, ne kadar kimsesiz Seher. İnsanın içine dokunuyor. Bu 'yeni Yaman' da Seher în kimsesi olamayacak gibi duruyor.
  Kızcağız orada korkudan, çaresizlikten bitmiş, teselli etmeyi bırakın Yaman hala kızı süzme derdinde. Mutfakta bir iki sorgu sualden sonra iyi geceler deyip Seher'i mutfağın ortasında bırakıp gidiyor. Sanki ölüp bittiği kadın birkaç saat öncesinde
  tacize uğramamış. Ama Ela cığına yardım etmek için düğün arifesinde olmayan zamanı yaratıyor . Yaman Beyciğim, Seher de geçmişinden biriyle böyle diz dize göz göze oturup kıkırdasaydı, sana hiçbir açıklama yapmadan üstelik ne yapardınız acaba?

  Gerçekten de çok haklısınız, yerli dizilerde kadın karakterlere yazılan kıskançlık sahneleri genelde kadının gururunu kırıcı oluyor, hiç hazzetmem ben de. Ama illa ki kıskandıracaklar. İşin ilginç tarafı kadın seyircilerin çoğunluğu da aynı şeyi istiyor.
  Zaten kadının kadına ettiğini...

  Gelelim Seher'e ... Bu zamana kadar pek dokunmadı bana gerekene gereken cevapları vermemesi falan. Bir keresinde ',beni kimin nasıl gördüğü, bana nasıl davrandığı hiç önemli değil. Benim için önemli olan Yusuf, gerisi teferruat' gibi bir şey demişti
  Bu cümlelerinin çok ekmeğini yedi Seher bende. Taa ki Zuhal tarafından boğazlanmayı iki kelamla normalize edene kadar. Bu bölümde de sözleşmeyi imzalatmaya çalışması...Sözleşmeyi eline tutuşturan da kim, 2 gün önce seni boğmaya kalkan Zuhal
  Yapmayın Allah aşkına...Kadın karakteri bu kadar aptallaştırmayın. Yaman'ın başlarda yaptıklarından sonra diziyi tamamen bırakmadım ama Seher'i bu şekilde yazmaya devam ederlerse dayanamam. Az buçuk başıma gelecekleri tahmin ediyorum çünkü
  Umarım yanılırım, umarım şaşırtırlar bizi. Yine söylüyorum; bu güzel çifte-oyunculara kıyamıyorum çünkü...

  Sevgilerimle...

 2. #322
  Durum:
  Çevrimdışı
  nazenin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Oyuncu
  Üyelik tarihi
  20.11.2011
  Yer
  " kendi dünyasında.."
  Mesajlar
  1,009
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Sevgili nazenin iyi ki bölümü izlememişsin. Bölümü geç fragmanı açayım deme sinir krizi geçirebilirsin ablası :) Ne güzel sakinleşmiştim moral bulmuştum yine delirttiler beni..
  Keşke önce buraya gelseydim,fragmanı izlemezdim ablacım.. Neyse ki bir gözüm derste bir gözüm fragmanda pek bir şey anlamadım ama asla ikincisi olmaz.. Ne laçka bir karakter olmuş Yaman.. Dediği neydi yaptığı ne , birbirini tutuyor mu ..
  Neyse, Zuhal bu kızı neden kıskanmıyor .. Onunda aşığım dediği Yaman'ın kapalı odalarda bir kızla yapışık oturması rahatsız etmesi gerekmez mi?.. Sevdiği falan yok Yaman'ı,Zuhal'in derdi sadece Seher.. İzleyip yorgunluğuma bir de gereksiz sinir eklemeyeyim.. Çok teşekkürler..

  Hoşça kalın..
  Konu nazenin tarafından (05-02-21 Saat 00:16:39 ) değiştirilmiştir.
  Bilinmedik bir hüzün var içimde,bir gariplik !!..
  Anladım ki ya ben fazlayım bu şehirde ya da biri eksik !!..

 3. #323
  Durum:
  Çevrimdışı
  Diotima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  30.07.2017
  Mesajlar
  71
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Merhaba

  Sevgili datakan düşündüklerimin fazlasi var eksiği yok (alıntı yaptığımda sorun yaşıyorum)

  Dün bölümü umut ederek izledim.Ama sinir katsayım yukseldi

  Bölümün başında tacizi duyduğunda eski Yaman Kırımlı tepkisi görünce bir umut ettim. Yaman bu taksiciyi bulacak, canına okuyacak,bu planı bozacak! Beklemedeyim...

  Seher titriyorken kesin sarılacak.. .O kadar ihtiyaci vardi ki kendini onun kollarında güvende hissetmeye.. Isınmaya.. Korkma demekle olmuyor. Aklı beş kariş havada süzmek mi kızı ! Beklemek boşuna...Yok ya ben gerçekten Yaman Kırımlı'yı gözümde büyütmüşüm.

  Sen 'Yaman Kırımlı'nın karısı olacaksın' diyerek kendi adını düşünmesen... Seher lütfen evlenirken 'Seher Kerimoğlu Kırımlı' olmak istediğini söyle. Lütfen. Bir Kerimoğlu olduğunu da unutma. Ama bunu yazacak cesur kalemler nerede! Ancak erkek egemen bir dizi çeksinler. Kızı da okumayan, çalışmayan (ya da az kazanabilecegi işler),saf, ötesi salak yazsınlar. Arabam olacaksa bunu ben almak isterim diyecek Seher olmalıydı. Şöför de araba da istemeyecekti o şoför Yaman olacakti, onu her yere götürecek. Yok izlerken çıldımak bu olsa gerek.

  Seher sürekli kahve yapmak nedir yapma! Hani formalite deyip duruyordun Yaman'ı buradan vurup, nasılsa formalite Elasi ile vakit geçirebileceğini söylesen ama senden de umudum yok!

  Fragmandan sonra bu plan bozulsada içimde değişen karakterlerle büyüsü bozulan bu aşka sıcak bakamıyorum.

  Düğün saçını da beğenmedim. Yaman'ın o etkisinden kurtulamadiğı saçların açık kalmasi muthis olurdu. Ama kızımız her türlü güzel. Gelinliği merak bile etmiyorum.

  Bugün beklentim olmadan izleyeceğim. Nasıl toparlayacaklar bakalım.

  Iyi günler herkese.
  Konu Diotima tarafından (05-02-21 Saat 11:53:37 ) değiştirilmiştir.

 4. #324
  Durum:
  Çevrimdışı
  yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yardımcı Yönetmen
  Üyelik tarihi
  01.12.2011
  Yer
  Cennet vatanım
  Mesajlar
  2,988
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Selam,

  Doktorcuğum miyop gözlerim için gözlük yazdı. Bugün ilk kez kullanıyorum ve başım fır fır dönüyor. Bayılmadan şu yorumumu sağ salim gönderebilmeyi ümit ediyorum :)

  Zuhal 'in Yaman 'la hiçbir etkileşimi bile olmadan kendi kendine güvey olması başlı başına saçmalık. Onun derdi Seher 'le. Yeni gelen kızı göz hapsine alsa temaslarını gördükçe kıskançlıktan kudursa ya. İnsanoğlu yenemediğine çatarmış. Yaman 'ın kendisine değil Seher 'e aşık olmasını hazmedemiyor. Onunkisi hırs , duygularının aşkla uzaktan yakından alakası yok.

  Seher 'in sökülen kıyafetini diktiğini görünce içim cız etti. Kırımlı Konağında yaşıyor ama giyebileceği doğru dürüst bir kıyafeti yok. Üstüne başına bir şeyler alınması için illa Kırımlıların gelini olmasını beklemeye gerek yoktu. Niye şaşırıyorsam ? Bu kız ne zaman yemek masasına otursa üzerinde hep bir çekingenlik vardı. Sokak ortasında açlıktan bayıldığını unutmadım. Sözde kanun kadar zengin bir aile. Ne servetmiş arkadaş :)

  Umarım bu akşam Ela 'yı son görüşümüz olur. O kızı hafızamdan silmek istiyorum. Senaristler bizimkilere paralel sahne yazmaktan vazgeçmiyor. Zamanında Seher de Selim ve Ozan 'a yakın davranmıştı aynısını Seher 'e yaşatmak istemişler. Aynı şey değil ama. Selim, çocukluktan beri tanıdığı biri. Kendine yakın hissedebilir. Geçmişinden kalan üç insandan biri. Yaman 'a karşı bir şey hissetse de hislerinin farkında değildi. Aynı şekilde Yaman 'ın ondan hoşlandığından dolayısıyla kıskandığından bi haberdi. Yaman ise şimdi Seher 'i sevdiğini belli ediyor, onun da kendisine karşı boş olmadığını anlamış olması gerekiyor. İkincisi bu adam nişanlı. Üçüncüsü bilmem kaç bölüm boyunca Yaman 'ı bir kadınla görmedik. Bu yüzden bu kadar tepkili olmamız normal karşılanmalı. Seher , Selim 'in avucunu uzun süre elinde tutmuştu ya senaristlere göre bunun bir yansıması olmalıydı.

  İkbal amacına ulaşacak mı ulaşamayacak mı kafam sürekli bununla meşgul. İzlediğim bölümlerin keyfini çıkartamaz oldum. Bu belirsizlik beni öldürecek :) Velev ki Yaman kanıtlara inandı ve Seher 'den nefret etmeye başladı. Bizim dizide genelde olaylar çabuk çözülüyor. Seher , kendisine atılan iftirayı duyduğunda delirmez mi ? Hapse tıktırma olayını hatırlayın Seher nasıl kızmıştı. Bir hafta tribini çekmiştik. Seher 'in kızgınlığını yabana atmayalım derim. Onun da en az Yaman kadar gözü kara. Hem bu seferki mesele yenilir yutulur cinsten değil. Selim 'le aralarında bir aşk olduğuna inanılacak ve iş birliği yapıp Yaman 'ı kandırdığı düşünülecek. Son günlerde hep susuyor alttan alıyor havalarında görünebilir. Benim kırılgan gibi görünen kızım patlarsa fena patlar. İnşallah öfkesinden Zuhal de dahil herkes nasibini alır. İşte o zaman görün Seher Kerimoğlu kimmiş.. Yaman intikam alacak diye tahmin yürütsem de kimbilir belki de asıl intikam yeminini Seher eder. Yaman 'a zar zor güvenmeye başlamışken o güveni yeniden sağlamak Bay Kırımlı için hayal gibi bir şey olur. Kevser 'in başına gelenler de yavaş yavaş açığa çıkmaya başlarsa seyreyleyin cümbüşü. Dünyanın kaç bucak olduğunu görsünler o vakit . Sabırlıyım ben. Beni bekleyen başka bir dizi olmadığı için acelem yok o günü bekleyebilirim :)

  Akşam için benim de ne heyecanım ne de bir ümidim var. Yine de çiftimi yalnız bırakmamak için ekran karşısında olacağım. Ela ve Yaman 'ı sıkı fıkı görmek yüreğimi fena yakacak biliyorum. . İkbal Sultan , senin sakinleştiricilerinden kaldıysa bir adet bana verebilir misin rica etsem :))


 5. #325
  Durum:
  Çevrimdışı
  yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yardımcı Yönetmen
  Üyelik tarihi
  01.12.2011
  Yer
  Cennet vatanım
  Mesajlar
  2,988
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Böyle iğrenç bir bölüm izlememiştim. Bana kalırsa Halil ve Sıla bu haftaki bölümleri oynarken en az bizim kadar rahatsız olmuşlardır. Ellerinden bir şey gelmez ki ne yazılırsa onu oynamak zorundalar. Bizim yani Sehyam çiftini sevenler için eminim onlar da üzülmüştür. Seher karakterini böyle yazmaya devam ederlerse bence Sıla restini çeksin ve önümüzdeki sezon ben yokum desin. Yapımın önceki dizilerinde kadın oyuncuların neden gemiyi terk ettiklerini şimdi çok daha iyi anlıyorum.

  Seher , Yaman'a " Yok bir şeyim. Ela ile mutfakta derin bir sohbet gerçekleştirdik. " dediği halde hala neden rahatsız olduğunu anlamıyor. Her işini başkalarına yaptırmaya alışık ya neden böyle olduğunu Cenger 'e soruyor. Adamın beyni yok ki artık düşünemiyor bile. Yine fragmanda Yaman " Kadınları anlamak zor. Gerçi onları anlamak için bu güne kadar bir derdim olmadı. " diyor. Bu ne yaman çelişki ? İnanalım mı ? Ela ile kulübede kalmış ,babası öldüğünde onu bir güzel teselli etmiş, evinde bile ağırlamış. Kadınlarla iletişim kuramıyor dediğimiz adam bir tek Seher 'le iletişimsizmiş meğer. Pekala kadınlarla iyi anlaşıyormuş. Baksanıza Ela onu öve öve bitiremedi , onun bile sevgisini kazanmış. Biz bugüne kadar boşuna Yaman için üzülmüş ve onu anlamaya çalışmışız. Seher gelmeden önce de mutlu bir hayatı varmış. Her şeyi sahte bu adamın her şeyi.. Düpedüz sahtekar .. Ela 'sı gider Eylül 'ü gelir Defne'si gelir. Liste uzayıp gider. Seher 'e ayıla bayıla baksa ne olur bu saatten sonra. O gözümde büyüttüğüm koca dev küçüldü cüceye döndü.

  Salonun orta yerine ulu orta serilen o çeyiz rezaletinin saçmalığına da değinmek istiyorum. Kızı tek başına bıraksalar belki doğru seçim yapabilirdi. İkbal, Zuhal ve Ela cehennem zebanileri gibi kızın başına dikilmişken nasıl utanmasın ? Küçük düşürücü , alaylı sözlere ne demeli ? Bu kadar şatafata ne gerek vardı ? Seher 'in böyle şeyler sevmediğini Yaman 'ın bilmesi gerekirdi. Hediye edilen arabanın, kazağın, serilen çeyizin hepsi göz boyama gibi duruyor. Yaman Kırımlı 'nın karısı olacaksan ona layık olman gerekir tabi. Yaman da dahil herkes el birliğiyle kızı ezikleyip durdu. Yaman son zamanlarda Seher 'e aşık gibi değil de fakir olduğu için ona acıyan bir adam izlenimi veriyor bende. Önüne dünyaları seriyor ama bir yandan ona bu imkanları verdiği için kendince övünüyor.

  Seher 'deki sabır keşişlerde var mıdır acaba ? Ela, Zuhal, İkbal, Yaman hepsi tarafından bunaltıldı. Başkası olsa çekip giderdi. Yaman 'a sahip olduğu için çok şanslıymış. Aman ne büyük lütuf..

  Bu hafta berbat bir hafta geçirdim. İlk defa hafta sonu geldiği için seviniyorum. Pazartesi gelme olur mu ?


Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

vdcasino
vdcasino
vdcasino
betexper
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
grandpashapet
grandpashapet
eta saat
bahis forum
ilbet
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
vdcasino giriş
Mobil Ödeme bahis
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
deneme bonusu
grandpashabet
casino siteleri
canlı rulet
bahis
escort ankara
izmit escort
izmir escort
deneme bonusu
vdcasino
ilbet giriş
ilbet
maltcasino giriş
cratosslot giriş