Sayfa 87/142 İlkİlk ... 377783848586878889909197137 ... SonSon
707 sonuçtan 431 ile 435 arası

Konu: Emanet (Kanal 7)

 1. #431
  Durum:
  Çevrimdışı
  deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  09.05.2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  24,730
  Konular
  2
  Bahsedilme
  2 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Ben geldimmm

  Sevgili nazenin ciğim yaklaş yamacıma öpeceğim seni gel o kadar güzel yazmışsın ki müsadenle bu yorumunun altına imzamı atmak isterim hatta bu yorumu sayısı artık emin değilim ama 10-12 olan senaristlere de yollamak isterim. Dün akşam yine deli etti beni Seher. Zuhal'in sinir krizi geçirmesini Yaman'a makul göstermesini izler iken ciddet ağzına iki tane çakasım geldi. Bu kız niye böyle APTALCA yazılıyor allah aşkına. Yusuf, Yusuf'un psikolojisini düşünmek bu kadar zor mu, bu kızın beynine oksijen gitmiyor eminim İyi ki o kredi kart muhabbetlerinde diziyi izlememişim, yoksa bu bölümleri izleyemezdim. TERZİ KENDİ SÖKÜĞÜNÜ DİKEMEZ olayını yaşatıyorlar galiba salakça davranan Seher hanıma. Neslihan'a akıl veren Seher'i izleyip, bu aklı kendinde niye kullanmadın demek istiyor insan. Bu Salak Seher Zuhal'in evde kalması için Yaman'la yine konuşur ben size söylüyeyim.

  Vee Yaman konuşmak ister gözlerini kocaman açıp, ateş basan Seher izlemekten eminim gına gelmiştir herkese. Yok Yusuf'a bakayım yok bilmem ne. Yeter artık senaristler baydınız bu şekilde yazdıklarınız baydı bizi

  Sizin hiç dile getirmediğiniz şimdi okur iken sevgili Yeliz'in ya Fatoş abla nereden açtın bu konuyu diyeceği Kiraz da benzer yazılıyor her girdiği işte başını belaya sokan, her iş sahibinin esrar kaçakçısı olan Kiraz da amanın o ne İLİŞKİ UZMANI imiş de haberimiz yokmuş Kiraz-Ali diye çift yapmak istediler berabat yazdılar, şimdi onlara biçilen ilişki uzmanı Kiraz ve yine ona kızan ali, pehh Ayy sanırım içtiğim ÇAY yeterince değil ki hala sinir katsayım bu kadar yüksekse, bu aptallıklar beni deli ediyorsa ben de gideyim sakinleşmek için çayımı yudumluyayım

 2. #432
  Durum:
  Çevrimdışı
  datakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  07.01.2008
  Yer
  Ankara
  Mesajlar
  194
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Merhabalaar,

  Hacı teyze, babaanne, haminne, vs kadrosundan birkaç kelam etmeye geldim

  Sevgili deren1970'ciğim, izninizle 1 artırıyorum ve seninle sevgili nazenin in yorumunun altına imzamı atıyorum.

  Neden hep böyle oluyor? Neden yahu? Sağlam başlayan kadın karakter bile dönüp dolaşıp aynı noktaya geliyor. Senaryoda varmak istedikleri yere neden 'kadını' harcayarak, aptallaştırarak gelirler?
  Neden 'iyi kadın' aynı zamanda güçlü ve akıllı olamıyor? Kendi başına birey olamıyor? Neden bir erkek tarafından güdülmek zorunda?(Sevgili nazenin) Toplum dayatması mı? Arz-talep meselesi mi? NEE?
  Cinsiyetçi değil insani söylemler bunlar, hu huu yapımcı ve senarist grubu...Bir kere de şaşırtın yahu...Elinize mi yapışır?

  *Borç benim borcum bitip bitmediğine de ben karar veririm' diyen, kendi parasını kazanmak için elinden geleni yapan bir adet Seher'imiz vardır. Zaman geçer, kendisine verilen limitsiz kartı ağzı açık ayran budalası gibi
  kaybeder. Sadece ağlar, zırlar. İşi ben bir şeyi hak etmiyorum a kadar getirir; kendine maddi değeri kendi biçer böylece. Teselli ödülü olarak da 'Sen Yaman Kırımlı' nın karısı olacaksın. Hak ediyorsun' gelir. Pek bi sevinir Sehercik,
  her şeyi unutuverir. Te Allah'ım...

  *Yusuf'a bir şey olacak diye yusuf yusuf olan bir adet Seher'imiz vardır. Bütün eziyetlere O'nun için katlanır. Zaman geçer, kendini boğmaya çalışan, en insani açıklama ile 'ruh hastalığı' olan Zuhal'i o çatı altında tutmaya çalışarak nasıl iyi ve
  düşünceli bir anne-yarısı olduğunu gösterir. Bu arada çay getirir, kahve götürür, teşekkür eder. Ödül olarak da 'Sen Yaman Kırımlı' nın karısısın .Kimse seninle böyle konuşamaz' gelir. Pek bi sevinir Sehercik, her şeyi unutuverir. Te Allah'ım...

  Her şeyden vazgeçtim , biraz tutarlı yazın yahu. Kendi yarattığınız karakteri, artık neye hizmet edecekse, batıracağız diye bu kadar efor harcanmaz ki. Size de yazık

  Sevgili Paşacılar gördüğünüz gibi biz Sultancılar hem sevip gerektiğinde de dövebiliyoruz. Maksat Paşamıza layık Sultanımız olsun, başka bir niyetim varsa 'Kırımlı' kesileyim. Bakın gene size yaradı, Paşanıza 'taş' dedim.

  Sevgili asiyann lütfen susma, hep konuş olur mu? Kimi zaman duygusal, kimi zaman eğlenceli ama her zaman çok keyifli yorumlarından kalmayalım. Kız tarafı olarak nacizane ben de senin arkandayım, kabul edersen...

  Selamlar herkese...

 3. #433
  Durum:
  Çevrimdışı
  Diotima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  30.07.2017
  Mesajlar
  77
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Merhaba

  Sevgili datakan kendimi dışlanmış hissettiğinden değil, işlerim yüzünden güzel mesajına cevap yazamadım. Aynı şekilde yedel senin içinde yazdıklarım. Çok sıcakkanlı samimisiniz.

  Dizi hakkında yorum dahi yapmak istemiyorum. Tüm hislerime ayrı ayrı tercüman olmuşsunuz. Deren 1970(hep buraya uğrayın yazdıklarınız öyle doğruki), nazenin (bölümleri az ve atlayarak izleyip nokta atışı yapmanız şaşırtıcı), asiyann (deney; sonsuz aşk itirafı ve itiraf edilmek istenip edilemeyen duygular süper ötesiydi), datakan ( tüm yazıların gülümsetiyor çok tatlı bir uslup), yedel (sen zaten ne düşündüğümü biliyorsun).Hepinizin yazdıklarına ben de imzamı atmak istiyorum.

  Sadeceeee pofidik Yaman'a hayır datakan :) Ben yedel gibi hiiicç yürümek istemiyorum artık. Sadece yazılarınızdaki benimle ilgili sıcacık kelimelerinizden dolayı sizi kucaklıyorum müsadenizle.

  Bölümler hiç zevk vermiyor aksine sinir katsayım çoğalıyor. Artık senaristlerin bizler gibi olayları irdelemedigine ,düz,saçma, dayatmalı toplum bakışıyla, gülünç duruma düştüklerinin farkında olmadan yazdıklarına eminim. Iki sahne güzel yazar gönüllerini alırız mantığıyla insanların duygularıyla, aklıyla oynuyorlar. Aynı sahnelerle izleyiciyi bayıltmak nereye kadar.

  Başrol kadınlarına çizdikleri profilden baştan beri rahatsızım. Eşinin ismi altında , parasıyla, eğitime önem vermeden, aşktan hem ölen, hem niyeyse kaçan akıl yoksunu ezik kişiler. Değişimlerini beklemek zor gibi. Çünkü görünen bundan rahatsızlık duymadıkları gibi mutlu görünmeleri. Yazık.

  Ben yazdığımdan anlaşılacağı üzere taraf değilim. Iki tarafi da çok ama çok kötü yazıyorlar.
  Yeni bölüm başlayacak. Heyecansız bekliyorum.

  Herkese sevgiler ve selamlar.
  Konu Diotima tarafından (24-02-21 Saat 20:55:06 ) değiştirilmiştir.

 4. #434
  Durum:
  Çevrimdışı
  yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  01.12.2011
  Yer
  Cennet vatanım
  Mesajlar
  3,017
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Herkese selam,

  Dün akşamki bölümü beğendim. Baştan sona romantizm vardı. Seher 'in hem kendisi hem de kıyafeti güzeldi. Yaman negzel bakıyordu karısına bakışları karşısında ben bile eridim :) Sevdiği kadının boynuna atkıyı geçirirken karşısında bir bebek varmış gibi davranması, o özen, o şefkat.. Uyurken izlemesi .. Bittim ben.

  Bu akşamki bölüm çok kötüydü. Dünkü bölümün güzelliğini aldı götürdü. Sultan Hala gelsin de Seher 'e okusun üflesin kurşun döktürsün. İkbal ve Zuhal 'in kem gözleri yedi bitirdi bu kızı. Farkındaysanız olmayacak bahanelere sığınıp Seher 'e kötü bir şey söylememek için kendimi zor tutuyorum. Kolay kolay birine aptal demem ama senaristler sağ olsun sınırlarımı zorluyorlar. Bu akşamki yaptıkları tahammül edilebilecek gibi değildi. Niye bu buraya geldik şimdi ne yapacağız ne gerek vardı diye dertlenirken Fatoş Ablanın sık sık kullandığı anne terliğini kafasına fırlatmak istedim. Her lafın altında bir şey aramasından, gerim gerim gerilmesinden bıktım usandım. Sevdiğin adam ne güzel işte seni yemeğe çıkarmış, ortam güzel, sahil var, gökyüzü var, yıldızlar var .. Anın tadını çıkarsana be kızım . Adamcağız aylardır aşk ateşinden yandı tutuştu içinde ne varsa dökmek istiyor . İzin ver de dökülsün niye lafını ağzına tıkıyorsun neden dinlemiyorsun ? Resmen saygısızlık bu.. Seni dinlemek istemiyorum seni adam yerine koymuyorum demek. Yaman 'ın onu sevdiğini biliyor ama ne hikmetse duymak istemiyor. Ne garip.. E tabi evliliğimiz gerçek olsun derse aynı yatakta yatacaklar Seher bunu istemiyor. İstiyor ki bu evcilik oyunu yıllar yılı sürsün, karşılıklı aşklarını kalplerine gömsünler, Yaman ona dokunmasın ama iltifat etmeye onun gönlünü okşamaya devam etsin. Oldu canım başka ? Seher 'in libidosu yerlerde. Zannımca sünnet oldu. Sevmek, sevilmek , sevdiğine dokunmak , sarılmak, aynı yastığa baş koymak suç mu ?

  Zuhal 'in ağır ithamlarını kulaklarıyla duymuş olmasına rağmen umursamamasına ne demeli. Vur kafasına al ekmeğini gıkı çıkmaz. Yahu bu kız sana alenen hakaret ediyor seni küçük düşürüyor. İnsan hiç mi öfkelenmez hiç mi etkilenmez ? Merhamet gösterince Zuhal iyileşecek mi aklı başına mı gelecek uslu bir kız mı olacak ? Yooo.. Zuhal 'e de helal olsun. Numaradan kaza yaptı kendini acındırdı. Konakta kalmayı garantiledi zekası karşısında şapka çıkartıyorum.

  Kusura bakmayın ama Seher kızımız başına gelecekleri hak ediyor. Onda bu iyi kalplilik varken çok yakında Selim 'i de affeder. Ziya 'dan ablasını merdivenden iten kişinin İkbal olduğunu öğrenirse İkbal 'le arasında geçebilecek diyaloğu gözümde canlandırır gibiyim. İkbal en masum ifadesini takınır timsah göz yaşları dökerek: " Seher 'cim Ziya yanlış görmüş. Ben öyle bir şey yapar mıyım hiç ? Ablan ilaçların da etkisiyle çıldırdı üzerime saldırdı. Kendimi korumaya çalışırken ayağı kaydı düştü. Elimden hiçbir şey gelmedi. Çok özür dilerim." Seher her zamanki alçak gönüllüğü ile " İkbal Hanım özür dilemeyin lütfen. Ben size inanıyorum. Siz çok iyi bir insansınız. İnanıyorum ki beni sevdiğiniz kadar ablamı da seviyordunuz. Kendinizi boş yere hırpalamayın ne olur. İyi misiniz ? Size kahve yapmamı ister misiniz ? "

  Fragman yarınki bölüme dair ne bir umut ne de bir heyecan vaat etmiyor. Cenger Yaman 'a vermiş gazı. İnsanları evliliğin gerçek olduğuna inandırmak için balayına çıkmaları gerekiyormuş.Yaman 'da iyice mala bağladı kendi aklı yokmuş gibi sürekli başkalarının tavsiyesine ihtiyaç duyuyor. Geçen hafta dizinin resmi sayfasından balayı fotoğrafları gelmişti. El ele tutuştuklarını görünce itiraf geldiğini düşünmüştüm yanılmışım galiba. Basına bolca malzeme vermek için poz verecekler herhalde. İkisi de çocuk gibi hareket ediyor yetişkin bir insan gibi davranmıyor. Formalite evlilik olduğu belli olmasın diye hem kendilerini, hem çevrelerini hem de biz izleyenleri kandırmak için başka hangi saçmalıklara imza atacaklar bilmek istiyorum.

  Okuduğunuz üzere bu gece sinirlerim zıpladı. Karakterleri yerden yere vururken ağır sözcükler kullandıysam affola. Umarım sabaha kadar sakinleşmiş olurum.

  İyi geceler diliyorum.


 5. #435
  Durum:
  Çevrimdışı
  asiyann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  09.10.2020
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  140
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)


  Merhabalar efendim,

  Bugünü kendimi ödüllendirip gezmelere gittim. Çiftimi kıskandım herhalde.
  Tabi maskemi takıp sosyal mesafemi koruyarak..Şu zorlu günlerde bir eğlence, kafa dağıtma aracı oluyor diziler. Ahh bir de istediğimiz umduğumuz şeyler oluverse. Tüm insanlık için şu kötü dönemin bir an evvel bitmesini diliyorum...

  Neyse efendim ben gayet enerjiğim ve henüz bölümü izlemedim.
  Sosyal medyadaki izlenimlerim isyan bayrakları çekilmiş. Şaşırdım mı? HAYIR!!
  Sizlerin karakterler konusundaki haklı eleştirilerinize ben de katılıyorum. Lâkin benim kalemim narin çiçeğime olumsuz bir şeyler yazdırmıyor.

  Bir oda dolusu yazıcı tayfaya her şeyi diyebilirim ama. Çiçeğimi böyle ezik, iyi niyet adı altında saf, akıl melekelerini yitirmiş, güçsüz, aşırı duygusal reaksiyonlar veren, bir erkeğin himayesinde olunca değer! kazanan, kendine yapılan kötülükleri önemsemeyip insanları tepesine çıkartan, kendini savunamayan, had bildirmeyen, vasıfsız...(uzar gider) bir karakter olarak yazan kalemleriniz kırılsın, odalara sığamayasınız, Kırmızı odaya gidesiniz, İkbal’in entrikalarına maruz kalasınız...

  Şu an favori karakterim İkbal Sultan. Kadının çizgisi net. En baştan beri neyse o, gayet tutarlı bir karakter


  Halil Bey son zamanlarda çok yorgun, çökmüş gözüküyor. Senaryodaki kabızlık adamcağızı bile yaşlandırdı. Nerdeeee o eski yer gök titreten Yaman Kırımlı? Üstelik aldığı kiloları, giyim tarzını da yakıştıramıyorum tam bir emekli amca gibi.

  Ekip çok çalışıyor, emeklerine saygım sonsuz. Acaba biraz ara mı verseler? Hem oyuncular ve ekip dinlenir, hem de oda ahalisi kendine gelir senaryoya çeki düzen verilir.

  Sevgili deren1970 hoşgeldiniz. Yorumlarınız enerjiniz çok hoş. Hep geliniz, bekleriz
  Ben başlığımızı diziden daha çok seviyorum


  Nedense bu şarkı geldi aklıma,

  Garipleşir geceler sevenlerin gönlünde
  Bir başkadır akşamlar şu gurbet ellerinde
  Sevilenler özlemdir sevenlerin dilinde
  Bir yanda sevdiklerim bir yanda acı hasret
  Elbet sabah olacak sabret gönül sen sabret


  Sağlıklı günler..


Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

vdcasino
vdcasino
vdcasino
betexper
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
grandpashapet
grandpashapet
eta saat
bahis forum
ilbet
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara
izmit escort
izmir escort
vdcasino giriş
Mobil Ödeme bahis
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
deneme bonusu
grandpashabet
casino siteleri
canlı rulet
bahis
deneme bonusu
vdcasino
ilbet giriş
ilbet
maltcasino giriş
cratosslot giriş