Sayfa 89/142 İlkİlk ... 397985868788899091929399139 ... SonSon
706 sonuçtan 441 ile 445 arası

Konu: Emanet (Kanal 7)

 1. #441
  Durum:
  Çevrimdışı
  nazenin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Oyuncu
  Üyelik tarihi
  20.11.2011
  Yer
  " kendi dünyasında.."
  Mesajlar
  1,024
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben geldimmmm

  Bu arada dosyayı Ziya bulmuş bunu anladık, o dosya her an ortaya çıkacak çok belli. Yazılan mektubu dinledim de neyse dediğim gibi sözüm ona mükemmel ötesi mutlu+güzel sahneler bitene kadar ekrandan izlemeye devam edeyim
  ...

  Ooo Ziya'da mıymış dosya.. Bu dosya Zuhal'in kazasından sonra çıkmasını en istemediğim kişi de çıkmış.. İkbal, Ziya'yı Seher'e karşı doldurur, atak falan geçirtir diye düşünüyordum.. "Seher geldi, Zuhal bu hale onun yüzünden geldi,Yaman
  Seher için Zuhal'i kovdu,huzurumuz bozuldu.........." gibi sözlerle Ziya'nin aklını bulandırmasını bekliyordum.. O dosyadaki gördükleriyle birleşince Ziya Seher'e çok fazla tepki gösterir mutlaka.. Zuhal eve döndü ama Seher'i evden uzaklaştırmak durumu ortaya çıkar.. Öbür eve gidebilirler... Iyi yönünden düşünsem de Yaman konağa gittiğinde Seher'i diğer evde savunmasız bırakacaktır.. Selim'in yolunu açmak adına..Söz vermişti Ikbal çorbacıya.. Tahmin tabii bunlar sadece..

  Hoşça kalın.. Hafta sonunuz mutlu geçsin ..
  Bilinmedik bir hüzün var içimde,bir gariplik !!..
  Anladım ki ya ben fazlayım bu şehirde ya da biri eksik !!..

 2. #442
  Durum:
  Çevrimdışı
  asiyann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  09.10.2020
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  140
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Merhabalar Emanet ailesi

  Başlığımız bugün pek sessiz kalmış. Yettim geldim

  Ayy ne olmuştu dünkü bölümde? Kayda değer bir şey olmamış ki hafızamı epey zorladım.
  Dosya’yı Ziya Abi görmüş hiç beklemiyordum. Ben çok derin düşünüyorum sanırım ne Cenger de ne Nedim de iş yok. 12 âkil(!) yazıcı tayfa da sanırım epey düz mantık işliyor konuları. Tepkilerden dolayı düğünde patlamayan dosya balayında mı patlayacak yoksa? Her iki aşığımız da tam cesaretlenmiş, hisleri iyice yoğunlaşmış itirafa ramak kalmışken ortaya çıkıp sarsacak mı hepimizi?

  Bu arada Ziya dosyayı görmesine rağmen hiç bilmiyormuş gibi davranması, düğünde dikkat çekici şekilde çiftimize güzel sözler söylemesi, yakıştırmalar yapması ilginç geldi. Anlamadığım dosyayı gördükten sonra nasıl sakinleştiği? Çiçeklerinden birine en ufak bir şey olunca bile zor sakinleşen ağabeyimizi kim sakinleştirdi? ( kendi kendine sakinleşmesi şimdiye kadar izlediğim karaktere ters bir durum, lâkin dahiyane senarist grubumuzu düşününce sus mantık, tutarlılık arama diyor iç sesim ) Cenger mi yardım etti? Belki de dosya ondadır. Ben Cenger Abi den çok şey bekliyorum sanırım illa bir şeye müdahil olmuş olsun istiyorum

  Dünkü İkbal-Ziya konuşmasında. Canının sıkkın olduğunu görünce Ziya’nın yardım isteği, ‘söyle senin için her şeyi yaparım’ demesi..Dosya Ziyada ise bir şekilde İkbal’e mi verecek? Huzurumuz kaçmasın Ziya abi, imha etmiş ol o dosyayı.

  Sevgili nazenin, düğündü balayıydı, yeni oyunculardı derken epey masrafa girmiş ve pintiliğini anlamış olduğum yapımın konak dışı ayrı evde çekim yapacağını pek sanmıyorum. Gelen fotoğraflarda Seher hep konakta sanki. Dediğin gibi de olabilir ama.

  Neyse efendim bölüm sanki güzel, sürprizli olacak gibi hissediyorum.  Keyifli seyirler..

 3. #443
  Durum:
  Çevrimdışı
  yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  01.12.2011
  Yer
  Cennet vatanım
  Mesajlar
  3,017
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  İyi akşamlar,

  İki gündür keyifsizim. Çarşıya çıktığım gün hava serindi üşüttüm sanırım. Üzerimde kırgınlık olunca yazmaya mecalim olmadı :)

  Diziye dönersem benim açımdan bomboş bir haftaydı. Bir tek çarşamba günkü bölümü beğendim. Diğer günler sıradan olmaktan öteye geçemedi. Eskiden olaylar en fazla bir haftada çözüme kavuşurdu. Yaman Seher 'e evlenelim dediği günden beri her şey ağır çekimde ilerliyor. Dosya ha çıktı ha çıkacak diye beklemekten izlediğim güzelliklerden zevk alamaz oldum. Yaklaşık bir aydır filan korku hapishanesinin içerisinde hapsolmuş gibiyim. Dosyanın ne zaman çıkacağı hala belirsiz. İzleyiciyi bu kadar germeye ne gerek var ? Sehyam 'da olmayan heyecanı dosya meselesiyle diri tutalım demişler ben anladım. Düğün hazırlıklarının uzun sürmesi de yorucu bir süreçti.

  Bu akşamki bölümü izlerken hiçbir şey hissedemedim. Mesela Seher 'in havluyu, Yaman 'ı , papatyayı koklaması, fermuarın sıkışmasıyla dip dibe gelmeler filan beni etkilemedi. Önceden çift sahnelerinde en ufak bir temastan alev alır, heyecandan kalbim teklerdi. İtirafın olmayacağını, Seher 'in yine tedirgin olacağını adım gibi biliyordum. O yüzden hiç şaşırmadım. Şaşırmadığım için de hayal kırıklığına uğramadım. İtirafı, sarılmayı, isim söylemeyi, birliktelik yaşamayı uzattıkça uzattılar. Büyü gidince tadı da kaçtı.

  Seher aylardır panik atak geçiriyor. Ne zaman Yaman 'ı görse endişeleniyor, kaygılanıyor, en küçük bir temasta heyecandan bayılacak gibi oluyor. Karşısında sapık, ırz düşmanı biri olduğunu mu sanıyor acaba ? Aşık olduğunun farkına vardığı ilk haftalardaki heyecanını normal karşılıyorum. Sürekli olunca aşırıya kaçıyor ama. Onun gerginliği yüzünden güzelim sahnelerde bile huzursuz oluyorum. Kendini bir salsa , her şeyi akışına bıraksa , Yaman 'a kendini kapatmasa her şey bambaşka olacak. Kime söylüyorsam artık.. Tutucu kanala da edepli kız yaraşırdı. Seher karakteri ilk aylarda böyle değildi tabi. Böyle yazılsaydı hayatta izlemezdim. Aşktan, sevilmekten korkan , merhametli, saf denecek kadar iyi niyetli ve bu kadar çekingen bir kadın karakteri sanırım ilk defa görüyorum. İnanın izlerken hayretlere düşüyorum.

  Senaryo monotonlaştı. Dolayısıyla çiftim de sıkıcı, sıradan bir çifte dönüştü. Balayının güzel sonuçlanacağına dair inancım kalmadı. Haftaya dosya hortlar bir şekilde. Gerim gerim geriliriz.

  Pek iç açıcı bir yorum olmadığının farkındayım üzgünüm. İnşallah diğer hafta çiftim adına yepyeni umutlarla dolu bir başlangıç olur.

  Senaryoyu eleştiririm ama Emanetim 'den vazgeçmem:) Sehyam beni zaman zaman yoruyor ama onları izlemekten de kendimi alamıyorum. Bu sıkıntılı bölümler elbet geçecek. Tünelin sonundaki ışığı görmek için bekliyor olacağım :)


 4. #444
  Durum:
  Çevrimdışı
  datakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  07.01.2008
  Yer
  Ankara
  Mesajlar
  193
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Merhabalar,

  Dizi bahane, Emanet ailesi şahane dedim, geldim.

  Haftayla ilgili Neslihan-Fırat tan bahsetmek istiyorum sadece. Çok yakıştılar gerçekten. Ama Fırat ne ara bu kadar aşık oldu da, cüzdandan çıkan fotoyu görünce karalar bağladı. Aşka aşık olan Neslihan sanıyorduk meğer Fırat mış.
  Öznesini arıyormuş sadece. Neslihan demişken algısı açık, akıllı, hayat dolu genç bir kadın Neslihan. İyi dediğimizi 3 gün yaşatmıyorsunuz sayın senaristler, Neslihan'a dokunmayın bari, rica edicim

  Çok ruhsuz bir haftaydı. Bölümleri netten atlaya atlaya seyrettim. Yorum yapasım yok, eleştiri yapasım hiç yok.

  Sevgili deren1970 ciğimin dediği gibi ara vermenin zamanı gelmiştir belki de. Mecburi evlerde kaldığımız, bunaldığımız pandemi günlerine bir de benim kendi rahatsızlığım eklenince iyice izole oldum. Seyrettiğim bir günlük ve bir haftalık
  dizi var; onları da bırakmak istemiyorum ama kendime de garezim yok yani.

  İyi ki bir düğün, dans sahnesi çekmişler, iyi ki beğendik .Düğün sahipleri ve katılanların en son damlasına kadar hatırlatıp her hafta birkaç bölüm bize tekrar izletecekler, bölüm dolduracaklar zaar...

  İşin ezberine kaçıp hikayeyi 'intikam evliliğine' getireceklerdi, artık tepkilerden mi nedir, senaryo rötüşlendi. Arkadan, önden sahneler çektiler. Eklediler, çıkardılar. Bölümler yamalı bohça gibi oldu.
  Sahne devamlılığı bir acayip, duygu devamlılığı yok. Seyircinin kafası karman çorman. Meşhur dosya karabatak gibi göründü, göründü kayboldu. En keyif almamız gereken sahnelerde bile diken üstünde
  kaldık. Seyircinin ilgisini diri tutmanın iyisi kötüsü yoktur diyorlarsa eğer düşen reytinglere baksınlar. Müthiş kimyası olan ve yetenekli iki başrolün kaymağını ne zamana kadar yiyecekler?

  Oyuncular yorgun, eminim ekip de yorgundur. Yazık, oyuncuların yorgunluğu, eski istekli hallerinin olmaması ekrana yansıyor. Bu da seyirci için hikayenin inandırıcılığını yitirmesi, hayal kırıklığı ve kaçış demek fikrimce...
  Keşke ara verseler de toparlansalar biraz.

  Sevgili yedel, sevgili asiyann sizi göreve davet ediyorum, HELP !. Biraz sabır, umut ve telkin talep ediyorum sizden. Emanet ailesinin nacizane bir bireyi olarak. Bu sıkıntılı bölümler geçecek, burada tey tey diye halay çektiğimiz bölümler gelecek değil mi? Hadi gönlünüze ve bileğinize kuvvet...

  Hafta sonunuz çok güzel geçsin. Sevgiler...

 5. #445
  Durum:
  Çevrimdışı
  remoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  07.01.2009
  Yer
  istanbul
  Mesajlar
  3,833
  Konular
  0
  Bahsedilme
  2 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  HERKESİN İSYANI AYNI
  senaryo bataklığa doğru ilerliyor
  büyük ihtimalle yaman dosya olayına inanıp karısına kan kusturacağı için
  o bölümlere gelmeden araya ekleme bölümler yamalanmış ama yamalı bohça gibi olmuş oda yemiyoruz
  üstüne birde seherin aşırı heycanlı hatta salak halleri eklenince ekran başında kriz geçiriyoruz
  aşık kadın aptak kadın demek değildir
  sıladanmı kaynaklı yoksa yönetmendenmi bilmiyorum
  ama seherin yamanın yanında araba farı görmüş tavşan gibi tepkiler vermesinden fenalık geldi
  lütfen oyuncu biraz abartısız oynasın
  bu kız değilmiydi yiğenini amcasının gömleğini çıkartan ve pansuman yapan
  burnunundibine giren şimdi kocası ama elini tutsa kız çıldırıyor
  yamanla yalnız kalmaktan ödü patlıyor
  hırsız polis

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

vdcasino
vdcasino
vdcasino
betexper
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
grandpashapet
grandpashapet
eta saat
bahis forum
ilbet
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara
izmit escort
izmir escort
vdcasino giriş
Mobil Ödeme bahis
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
deneme bonusu
grandpashabet
casino siteleri
canlı rulet
bahis
deneme bonusu
vdcasino
ilbet giriş
ilbet
maltcasino giriş
cratosslot giriş