Sayfa 90/142 İlkİlk ... 4080868788899091929394100140 ... SonSon
707 sonuçtan 446 ile 450 arası

Konu: Emanet (Kanal 7)

Durum:
    asiyann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

Merhabalar,

Son bölümden biraz umutluydum ama fena çakıldım.

Bu hafta zaten belliydi böyle olacağı o yüzden gergin değilim. Ama son bölümü doldurmak için epey uğraşmışlar. Onlar da düğünü epey beğenmiş olacak ki ısıtıp ısıtıp sahnelere sıkıştırıyorlar. Şey gibi oldu. Hani meşhur kitap alıntımız var ya davetiyede de yazan “Zaman geçiyor ve ben onun başka tezahürü gibi dünyada dolaşıyorum...” Sürekli başkalarından dinleyerek gına geldiği, anlamını yitirdiği, içinin boşaltıldığı yazı. Düğünümüzü böyle yapmayın bari..

Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seher aylardır panik atak geçiriyor. Ne zaman Yaman 'ı görse endişeleniyor, kaygılanıyor, en küçük bir temasta heyecandan bayılacak gibi oluyor. Karşısında sapık, ırz düşmanı biri olduğunu mu sanıyor acaba ? Aşık olduğunun farkına vardığı ilk haftalardaki heyecanını normal karşılıyorum. Sürekli olunca aşırıya kaçıyor ama. Onun gerginliği yüzünden güzelim sahnelerde bile huzursuz oluyorum. Kendini bir salsa , her şeyi akışına bıraksa , Yaman 'a kendini kapatmasa her şey bambaşka olacak. Kime söylüyorsam artık.. Tutucu kanala da edepli kız yaraşırdı. Seher karakteri ilk aylarda böyle değildi tabi. Böyle yazılsaydı hayatta izlemezdim. Aşktan, sevilmekten korkan , merhametli, saf denecek kadar iyi niyetli ve bu kadar çekingen bir kadın karakteri sanırım ilk defa görüyorum. İnanın izlerken hayretlere düşüyorum.
    Yedelciğim umarım iyisindir arkadaşım

Seher’in bazı abartılı hâllerine ben de kızıyorum ama. Çiçeğimi anlamaya çalışınca hak veriyorum. İlk zamanlar Yaman’a karşı duyguları olmadığı için pansuman vs yaparken rahattı. Sadece görevini yapan hemşire gibiydi

Ancak şu an aşık olduğu sevdiği adam var karşısında. Ve hissettiği duygular daha evvel başına gelmemiş ki bilmiyor ne yapacağını, işin içine bir de ‘formalite’ evlilik girince ve Yaman’ın net olmayan düşünceleriyle birleşince kafası iyice karıştı. Yoksa diğer evde evlilik vs. ortada yokken birbirlerini istediklerini biliyoruz. Keza formalite(!) ye rağmen ilk gece saten gecelik giyme cesareti göstermesi de var.

Çiçeğimin kadın erkek ilişkisi anlamında yol gösterecek, bilgi verecek, cesaretlendirecek ve ya kendi korkularını anlatabileceği baş rolleri kimsesi de yok ki. Annesi yok, ablası yok, yakın arkadaşı yok. Yok da yok. Bir tek kitapları var. Ona yol gösterici bir kitabı vardır umarım aralarında. İçinde yaşıyor bir takım şeyleri. Hem istiyor hem de evlilikleri gerçeğe dönüşünce olacaklardan çekinip korkuyor. Empati kurunca anlayabiliyorum. Yoksa Yaman’ın onun istemediği bir şeyi yapmayacağını biliyor. Ama dediğin gibi biraz akışına bıraksa rahatlayacaktır. İşte günlük dizi olunca duyguların hissi, kabul görmesi ve yansıması da ağır ilerliyor. Son bölümde Seher belki de ilk kez bir kadın olarak, sevdiği adamın havluda ve uyurken kokusunu duyunca onu arzuladığını fark etti. Bölüm sonunda da ‘hazırım’ diyerek kendi içindeki savaşı biraz olsun yendi bence. Bakalım önümüzdeki hafta nasıl bir Seher izleyeceğiz?

İlk zamanlar Yaman da böyleydi aslında hatırlarsak. Yardım kabul etmiyor, Seher eline koluna bile dokunsa cin çarpmışa dönüyordu.
    Pansuman sahnelerinde az mı uğraştı çiçeğim?

Yaman’ın tek farkı konuşabildiği, hislerini paylaştığı, onu yüreklendirecek hem de onu tanıyan bir Arif Babası vardı. Hâlâ da var.

Alıntı datakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyuncular yorgun, eminim ekip de yorgundur. Yazık, oyuncuların yorgunluğu, eski istekli hallerinin olmaması ekrana yansıyor. Bu da seyirci için hikayenin inandırıcılığını yitirmesi, hayal kırıklığı ve kaçış demek fikrimce...
    Keşke ara verseler de toparlansalar biraz.

Sevgili yedel, sevgili asiyann sizi göreve davet ediyorum, HELP !. Biraz sabır, umut ve telkin talep ediyorum sizden. Emanet ailesinin nacizane bir bireyi olarak. Bu sıkıntılı bölümler geçecek, burada tey tey diye halay çektiğimiz bölümler gelecek değil mi?

Hadi gönlünüze ve bileğinize kuvvet...

Hafta sonunuz çok güzel geçsin. Sevgiler...

Sevgili datakan yardım çağrını duydum geldim.
    Bu arada geçmiş olsun. Umarım önemli bir şeyiniz yoktur.

Evet bu aralar bolca sabra ihtiyacımız var ama yakında güzel bölümler izleyeceğiz inanıyorum ben. Şu dosya olayı bir bitse artık en çok o rahatlatacak bizleri. Yaman Kırımlı ya güveniyorum. O da Seher’ine güvenecek. Beraber zorlukların üstesinden gelecekler. Dosya olayı bu hafta en kötü diğer hafta çözülecektir. (Bu konuyla ilgili tespitlerimi yazacağım vakit bulunca. Şimdilik susayım.)

Hepimizin bildiği gibi kopuk, devamlılığı, duygusu olmayan sahneler ve oyuncuların saç baş makyajından anlaşıldığı üzere revize edilen senaryo var. Bir iki haftaya toparlanır ve biz de asıl hikayemize kaldığımız yerden devam ederiz harika çiftimizle.

Gerçekten çok yorgunlar. Sahnelere o kadar yansıyor ki duygu aktarımı, inandırıcılık yerine ben onları görünce hâllerine üzülüyorum. İşleri hiç kolay değil. Zaten onların emekleri olmasa seyirci çoktan terk etmişti gemiyi. Ben kendim öyle. Şöyle bir hafta ara verseler dinlenseler çok isterim, hem bölüm çekimi olarak epey ilerdeler. Senaryo toparlar diyeceğim ama çekilen çekildi hoş
    En azından oyuncular ve ekip dinamik bir şekilde devam ederler işlerine.

Yine çenem düşmüş, daha söyleyeceklerim var aslında ama gidip işlerime bakmalıyım.

Mutlu haftasonları..

Durum:
    remoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Bahsedilme
    2 Mesaj

senaryo bataklığa doğru ilerliyor
    büyük ihtimalle yaman dosya olayına inanıp karısına kan kusturacağı için
    o bölümlere gelmeden araya ekleme bölümler yamalanmış ama yamalı bohça gibi olmuş oda yemiyoruz
    üstüne birde seherin aşırı heycanlı hatta salak halleri eklenince ekran başında kriz geçiriyoruz
    aşık kadın aptak kadın demek değildir
    sıladanmı kaynaklı yoksa yönetmendenmi bilmiyorum
    ama seherin yamanın yanında araba farı görmüş tavşan gibi tepkiler vermesinden fenalık geldi
    lütfen oyuncu biraz abartısız oynasın
    bu kız değilmiydi yiğenini amcasının gömleğini çıkartan ve pansuman yapan
    burnunundibine giren şimdi kocası ama elini tutsa kız çıldırıyor
    yamanla yalnız kalmaktan ödü patlıyor
    hırsız polis

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhaba canlar,

Sabahtan beri evde çalışıyorum yorgunluktan öldüm bittim :) Ev hanımı olmak ne zahmetli işmiş meğer.. Pandemi döneminde daha iyi anladım. İstifa etmek gibi bir şansım da yok. Ne bulaşık bitiyor, ne çamaşır, ne yemek ne de temizlik.. Vallahi daraldım bir an önce hayat normale dönsün ki sabah evden çıktığım an evdeki işleri unutayım :)

Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Ihlamur kaynattım nane limon yaptım iyi geldi. Geçmiştir inşallah.

Datakan 'cım çağrını duydum işlerimi bitirir bitirmez koşa koşa geldim :) Buradayım.. Seni kırar mıyım hiç ?

Bölümler negatif olunca maalesef yorumlarım da negatif oluyor. Farkındayım bu aralar Seher 'e kafayı taktım. Kızıyorum ama hep onun iyiliği için söylüyorum aslında. İstiyorum ki bi durulsun , sakinleşsin artık. Silkelensin kendine gelsin. Misal Neslihan ormanda gezinti yaparsınız diyor bizim kızın aklı başka yerlere kayıyor. Sanırsınız ki adam ormanda kıza saldıracak. Yaman şimdilik hislerini paylaşmak istiyor. Seher kendini hazır hissetmeden diğer aşamaya geçmez ki.. Gerçi Yaman 'a da pek güvenemiyorum. Yatağı gül yapraklarıyla donatmış niyeti bozmuş olabilir :) Balayına gitmiyor diye bozulup trip atmıştı. Karı- koca olmayı istemiyor diye kapris yaparsa şaşırmam :)

Eski Sehyam tutkuluydu şimdiki Sehyam bana yabancı geliyor. İçi geçmiş evli çiftlere döndüler. Romantik bir çift yazalım demişler ama alakası yok. Balayına, romantik akşam yemeklerine, gezintilere tav olmam gerekirken olamıyorum maalesef. Formalite sözcüğünü hayatlarından çıkarsalardı, birbirlerine açılsalardı o zaman kabulümdü. Bu şekilde olunca zorlama gibi duruyor. Yaman 'ın uygun sözcükler bulayım diye kendini zorlamasına, şiirsel olsun diye lafı dallandırıp budaklandırmasına gerek yok ki aslında. Nasıl rahat ediyorsa öyle davranmalı. Bazen üzülüyorum onun için. İçindekileri dökmek isterken çok zorlanıyor. Yazık günah adamcağıza.. Seher de yardımcı olmuyor söylemesin diye içinden dua ettiğine eminim.

Dizide tempo eksik olduğu için bölümler durağan geçiyor. Aksiyon şart. Dile getirilemeyen duygular, kaçma kovalamaca nereye kadar ? Seher 'in heyecanını, utangaçlığını üzerinden atabilmesi için Yaman 'la arasının bozulması şart oldu . Zaten diklenebildiği tek kişi Yaman. Dosya olayı beni korkutsa da önümüzü görebilmemiz açısından bir an önce işlenip sonuca bağlanmasını istiyorum. Çok uzadı sıkıldık..

Asiyann 'cım , pozitifliğinden öpüyorum canım. O halde bu hafta için umut doluyuz. Negatif enerjiyi üzerimizden atıp pozitif enerjiyle dolalım :) Seher 'cim balayı başlasın dedi mesaj mı vermek istedi bilmem . Geçen gün " En büyük çılgınlığım " isminde bir kitap okuyordu. Belli mi olur orman havası filan rahatlatır belki de akşamına hayatının en büyük çılgınlığına imza atar . İzlediğim dizilerde hep esas kızların arkadaşı olmuştur. Emanet 'de bunu göremiyoruz. Bir iki kez Kiraz 'la dertleşti o kadar. Süt annesine özelini anlatamaz ki dimi ama :) Senaristler bu işe niye el atmıyor anlam veremiyorum. Kız arkadaş genç bir kız için velinimet değil de nedir ? Yaman 'ın Cenger 'i var, abisi var, Nedim 'i var, Arif Babası var. Seher de anca aynalarla konuşsun garibim.

Neyse çok konuştum sanırım :) Güzel bir hafta olsun inşallah.. Umutlarımızın tazelendiği, bol Sehyam 'lı, bol aşklı bir hafta bizimle olsun sevgili arkadaşlar :) İnişli çıkışlı bir günlük diziye düştük bekleyelim bakalım. Geçen gün ara ara baktığım başka kanalda yayınlanan bir günlük diziye bakayım dedim. İzlerken sıkıntıdan patladım. Anladım ki Emanet gibisi yok..

Sevgili diotima, bu aralar seni başlıkta göremiyorum. Sanırım bölümler seni tatmin etmedi. Olsun moral bozmak yok forumdaşım. Hafta içi seni aramızda görmek istiyoruz özletme kendini olur mu ? Nazenin 'cim selamlar sevgiler ablası.
    Konu yedel tarafından (04-03-21 Saat 13:03:04 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    nazenin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    " kendi dünyasında.."
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

.....
    Selamlar ..

Son iki bölümü pespeşe izledim.. Perşembe günkü bölümün peşinden cuma günkü bölümü izleyince pek rahatsız olmadım ben.. Bölümleri güzel miydi diye sorarsanız cumanın hatırına perşembeye katlanabildim, işte .. Güzel denilebilecek bir bölüm olmasa da ..

Seher için daha ne diyebilirim bilmiyorum.. Orta yerde balayı fikrini Cenger'e soruyor "O" kod adlı Yaman'la gideceği.. Cevap hele,Seher alık dedim Cenger'in de aşağı kalır yanı yok,duyan olur mu olmaz mı rahatça konuşuyor salonun ortasında .. Hayır, evden birinin sosyal hizmetlere haber verdiğini biliyorlarken.. Bin kişi yaşadıkları için bulması da zaman alıyor haliyle .. Hadi Seher çalışanlarla arasına mesafe koymuyor ama Yaman neden balayı detaylarını mutfakta diğerlerinin yanında konuşuyor.. Seher'in tedirgin olduğunu bildiği halde .. Olay ortaya çıktığında "nasıl da bize kendini saf,temiz gösterdi,hiç belli etmedi.." desinler diye mi ?..

Ziya Yaman'ın mutluluğu için dosyayı Zuhal ağlayıncaya kadar unutmuş.. Nereye sakladı ?.. Ortadan yok etmedi ise İkbal'in eline geçme olasılığı var.. Çınar ağacının dibine dikmiş olmasını diliyorum..Ağaç kökü toprakta ilerledikçe
    o oluşturdukları deliller çürüsün.Ama diziyi öyle boğucu bir hale getirdiler ki ne olacaksa olsun, bu mesele bitsin istiyorum.. Diğer taraftan Seher'e bunun hesabını kendisi sorsun ve gözünü açsın da istiyorum.. En azından Selim defteri hepten kapanırdı .. Ve Seher konuştururdu onu, ses kaydı ve resimler onun tek başına yapabileceği şeyler ama para yollanması ,mektup ve alışverişler için birinin yardımına ihtiyaç duyması gerektiğini akıl edebilir Seher .. Umarım, umarım ,umarım ..

Ziya'yı kafamda nereye koyacağımı pek bilemiyorum ben .. Karısının Kevser'e iftira atıp ölümüne sebep olmasının suskunluğunu huzur sevdasına, çocuk kalbine vereyim diyorum.. Ama Yusuf'un karşısında bir rahatsızlığını, vicdan azabını hissetmedim.. Bu sefer ki suskunluk Seher'in gerçekten suçsuz olduğuna inandığından mı Yaman'ın mutluluğu için mi, zaman gösterecek.. Ama o fotoları ve mektubu gören kişi inanır bence.. Ziya, kardeşinin bir aldatma ile yaşamaya devam edeceğini bilerek nasıl bu duruma katlanacak ?.. Zuhal'in çantasında bulunca İkbal'in de işin içinde olduğunu düşündüğünden mi bu suskunluk ?.. Yine İkbal için ?.. Ya da Kevser'in başına getirdiklerini bilip saklamasının diyetini böyle mi ödüyor kendince Ziya ?..Ve ses kaydının bununla ilgili olduğunu bilip onu da nasıl aldı?.. İkbal'in dediği gibi bombanın pimi çekildi, patlamasını bekliyoruz.. Bir hissederse Ziya'nın bir şey sakladığını, ağzından laf almak için krizlere sokmaktan çekinmez .. Psikolojik ve fiziksel bize daha ne şiddet çeşitleri gösterecekler bakalım ..

Seher "hazırım" dedi en sonunda.. Kitabın arasına üç papatya da koydu. Üçüncü Yusuf için mi yoksa oradan üç kişi mi ayrılacaklar ?.. Hiç olabilir diye düşünmesem de ..

Sevgili datakan .. Sevgili yedel ablam . Çok geçmiş olsun..

Gününüz güzel geçsin ..
    Konu nazenin tarafından (28-02-21 Saat 13:42:09 ) değiştirilmiştir.
    Bilinmedik bir hüzün var içimde,bir gariplik !!..
    Anladım ki ya ben fazlayım bu şehirde ya da biri eksik !!..

Durum:
    asiyann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar,

Fragmana ve gelen fotoğraflara göre yarınki bölümde keyifli sahneler izleyeceğiz gibi. (Kayık gezintisi, ormanda yürüyüş..) Umudumu kaybetmiyorum. Tabi akşamki romantik yemek nasıl geçer? Öncelikle o masayı hiç ama hiç sevmedim. Selim’in hazırladığı masanın geliştirilmiş versiyonu Benzer masayı Ozan da hazırlamıştı. O ruhsuz yemek, bizim çifte ait özel bir an olarak kabul görmedi bende. İtiraf bu şekilde olmasın -ki olmayacak gibi- çiftime yakışır şekilde tutku dolu bir itiraf istiyorum. ( Bu beklentimden vazgeçemiyorum )

Keşke o yemekte bakışmaktan öteye gidip iletişim kurup sohbet edebilseler. Henüz kapatılmayan yaralar, dilenmeyen özürler, söylenmeyen hitaplar varken. En azından buna vesile olsa o balayı. İkisi de geçmişten bu yana yaşadıkları ile birbirleri için ne kadar özel ve kıymetli olduklarını dile getirseler. Özellikle evliliklerinin formalite değil gerçek bir evlilik olmasını istediklerini söyleyebilseler..Çiçek kızım göreyim seni Yaman’ın söylediklerine karşılık o cesur konuşmalarından yaparsın değil mi? Tüm bunlar itiraftan daha anlamlı benim için...

Geleyim; düğün arefesinde bizi hop oturup hop kaldıran, güzel sahnelerin katili, keyfimizi kaçıran dosya meselesine...Ben en baştan beri Yaman’ın dosyaya inanmayacağını dile getirdim. İnanmaz, inanamaz, inanmayacak!
    Güveniyorum ona..

Aksi olursa şimdiye kadar SehYam adına izlediğimiz her şey yerle bir olur. Böyle yara alan bir ilişkinin sonrası da olamaz asla. Para ve güven konusunda defalarca kendini kanıtlamış bir kadının; hem para avcısı hem namusu üzerinden atılan böyle iğrenç iftiraya inanan bir adamın sevgisinden şüphe ederim.
    Telafisi de affı da olamaz benim gözümde.

Yazıcı tayfanın sağı solu belli olmadığı ve diğer yapımlarında benzer konular işelendiğini göz önünde bulundurunca her ne kadar Yaman’a güvensemde BYO sına güvenemiyorum. Dosyaya inanma ihtimaline (düşük de olsa) karşı ben de bu diziyi izlemeyi bırakırım muhtemelen ve ya ara veririm gidişata göre.

Belki Yaman ilk etapta şüphe duyar ( çok güçlü deliller var) ama ihtimal vermez. Çünkü Seher’ini tanıyor. Bunu kimin yaptığını araştırmaya koyulur, üzülmesin diye sevdiceğine hissettirmeden. (Eğer böyle olursa belki Yaman gizlediği için araları açılabilir. Seher, Yaman inanmış sanar uzaklaşır ondan. Sonra gelsin gerilimli tutkulu sahneler...) Bu dosya meselesinin onları daha çok birbirine kenetleyeceğini düşünüyorum. Çünkü şimdiye kadar İkbal, çiftimi ayırmak için planlar yaptı ve sonucunda hep kıyamet kopacak, araları bozulacak, Yaman Seher’e had bildirecek, konaktan gönderecek vs...diye bekledi ve aksine onlar daha çok birbirine bağlandı. Bu mesele de öyle olacaktır.

Yaman neden inanmaz, inanması neden mantıksız olur onları sıralamak istiyorum.
    İnanmaz çünkü;

-Yaman, Selim’in evlilik teklifini Seher’in red ettiğini ve evlenmelerinin mümkün olmadığı söylediği telefon konuşmasını tesadüfen duymuşken,
    Bu bilgiye sahipken, Seher’in kendi evlenme teklifine “sadece ‘sen’ olduğun için kabul ediyorum başkası teklif etse asla kabul etmezdim!” demişken,

- Seher Yusuf için kendisine yapılan onca eziyete, kötülüklere, ithamlara katlanmışken,

- Seher kaç kez kurşunların önüne atladı kendi canını hiçe sayarak hem de yaşayacağının garantisi yokken,

- Yaman’ın karanlık dünyada kaybolmasına izin vermemek için kararlılıkla mücadele etmişken,

- Seher İftira ile hapse giren Yaman’dan bir an bile şüphe etmezken, ne delil olursa olsun inanmazken, ona güvendiğini söylemişken, onun çıkması için elinden geleni yapmışken,

- Camgözlerle işbirliği yaptığını Yaman’a açıklayan Selim, Seher’in kesinlikle haberi olsun istememişken,

- Yine Selim vicdan azabı ile pişmanlığını dile getirirken “bedeli neyse ölüm bile olsa ödemeye hazırım bu yükle yaşamak istemiyorum” demişken,

- Gözlerin konuştuğu, silahların gömüldüğü sahnede Selim’in Yaman’a yaptıklarına şahit olan Seher’in Selim’e tepkisi netken ve Yaman da bunu görmüşken,

- Kendisi için düzenlenen hisse devrini kendi adına asla kabul etmemiş uzun ikna sonucu Yusuf’un adına ve vasisi olmak şartıyla onaylamışken,

-Yusuf için bile olsa bildiği, tanıdığı her şeyi geride bırakıp onunla her yere gidebileceğini söylemişken,

- Fotoğraflarda gözüken yemekten üzgün ve erken dönmüşken,
    .
    .
    . Uzar gider liste...

Vay be çiftimiz neler yaşamış, biz bugünlere hiç kolay gelmedik. Bunların hepsi rol mü yani? Hadi rol diyelim hiç mi bir yerden açık vermez?
    Onu da geçtim Seher’in varlığı, samimiyeti, sevgisi, şefkati sahte olsa Yusuf’u, Ziya’sı en önemlisi Yaman’ı nasıl böyle etkileyip olumlu değişimlere sebep oldu?
    Bunca yaşanmışlık varken Yaman mı inanacak o âdi tezgaha? Asla inanmayacak, Seher’e güveni tam çünkü. Sizler de inanın Yaman’a forumdaşlar
    Tabi biraz canımızı sıkacaktır bu mesele ama içimizi ferah tutalım emanet ailesi. Güzel günler yakındır..

Hakikat adamı Arif Baba’nın sözleriyle kuvvetlendirelim;

“Ben Şahidim zaten çocuklar..
    Karşılaştığınız ilk andan şu zamana kadar yaşanan her şeye şahidim,
    Yusuf için ne anlama geldiğinize de, o küçük yüreği nasıl ısıttığınıza da şahidim,
    Bu canların birbirine kendi canları pahasına nasıl kalkan olduğuna da,
    Başkasının hayatını kendi hayatının üstünde gören o ‘derin vefaya’ da şahidim ben,
    Birbirinizin toprağına nasıl yağmur olduğunuza da,
    O çorak topraklarda yeni bir hayat umudunun nasıl filizlendiğine de şahidim,
    Buz gibi karanlığa gömülü bir yüreğin yeniden akmasına sebep olan ‘ışığa’ da,
    O ışığı kaybetme korkusuna da şahidim,
    Yıllarca aranan eksik parçanın ‘nasıl’ bulunduğuna, ‘nasıl’ tamam olunduğuna da,
    Ve şahit olduğum her şeyin zamanın ötesinde SONSUZ bir gücü olduğunun da çok farkındayım..”

Mutlu pazarlar.
    Sağlıklı günler...

Konu asiyann tarafından (28-02-21 Saat 16:18:48 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri