Sayfa 92/137 İlkİlk ... 4282888990919293949596102 ... SonSon
685 sonuçtan 456 ile 460 arası

Konu: Emanet (Kanal 7)

 1. #456
  Durum:
  Çevrimdışı
  yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  01.12.2011
  Yer
  Cennet vatanım
  Mesajlar
  3,011
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Merhaba arkadaşlar,

  Başlıkta oyuncularımızın yorgunluklarından bahsedilmişti fikir söylemekte geç kaldım ama aklıma gelmişken es geçmek istemiyorum. Hatırlarsınız önceleri çiftimizin sahneleri geniş yer kaplamadığı için herkes şikayetçiydi. Sesimizi duyup sahnelerimizi arttırdılar ama bu sefer de Halil ve Sıla 'nın üzerine çok yük bindiği için yoğun tempoda çalışmaya başladılar. Senaryonun revize edildiğine dair söylentiler doğruysa eksta yoruldular. Durgun görünmeleri senaryodan mı yoksa tükendikleri için mi bilmiyorum ama özellikle Halil daha çok etkilenmiş görünüyor. Gözlerinde uykusuzluk, yüzünde yorgunluğun izleri var. Set ortamı yani konak da buz gibi. Sıla 'nın elleri , burnu kıpkırmızı. Set çalışanlarından oyuncusuna dek herkes üşüyor. Cimri yapıma teessüflerimi iletiyorum. Bu sağlıksız koşullar altında emekçi çalıştırdıkları için..

  Bu akşam sözde romantik bir masada akşam yemeği yenilecek. İtirafı geçtim içlerinden geldiği gibi konuşsunlar, birbirlerini daha yakından tanısınlar istiyorum. Kaç aydır aynı evi paylaşıyorlar, sayısız maceraya atıldılar , aralarında bir bağ kurdular buna rağmen iki yabancı gibiler. Kavga, gürültü yaşamadıkları halde gözlerinde hep bir hüzün,hep çekimserlik var. Gülümsesinler, anı yaşasınlar, kaçma- kovalamaca yaşanmasın, saklanmasın gizlenmesinler ne olur.. Gerçek şu ki bu şekilde senaryo akmıyor. Labirente girdik çıkamıyoruz. Bazı konular nihayete ermeli ve artık önümüze bakmalıyız. Çiftimin üzerindeki ölü toprağını kaldırsınlar özlediğim çifti geri versinler rica ediyorum..

  Asiyann 'cım , Yaman eline geçen kanıtlara inanır mı inanmaz mı kesin bir inancım yok. Geçen gün Yaman 'a güvenim tamdı ama her geçen gün fikrim değişiyor. Olması gereken Seher 'e güvenmesi biliyorum ama içimde kuşkular da yok değil. Evet Yaman göz altına alındığında Seher her şeye herkese rağmen Yaman 'a güvenmeyi seçmişti. Sıra Yaman 'da gibi görünse de öncesinde de Seher kendisine atılan iftiradan dolayı nezarete girdiğinde Yaman ona destek olmuş ve beraat etmesi için elinden ne geliyorsa yapmıştı. Tamam Seher 'in içeriye girmesine vesile olan kişi Yaman 'dı ama senaristler bu iki olayı paralel saymış olabilir. Reel hayatta elinize eşinizle ilgili fotoğrafların, ses kayıtlarının, mektupların geçtiğini düşünün. Eşinize güveniniz tam olsa da önce bir afallarsınız kim göndermiş olabilir doğruluk payı olabilir mi diye kuşkuya düşersiniz. Yaman da insan olarak ilk gördüğünde şaşırabilir şok olabilir çok normal. Aklı selim hareket ettiğinde gördüklerinin saçmalıktan ibaret olduğunu anlayacaktır. Ay hadi inşallah :) Seher 'e yapılan çirkin iftira yüzünden gerildikçe gerildik. Ne olacaksa olsun ve bu konu kapansın mümkünse. Vallahi içim şişti :) Bu arada asiyann 'cım iyi ki varsın :) Benim bu aralar modum düşebiliyor zaman zaman karamsar olabiliyorum. Gerginliğe al atıp pozitif enerji salman takdire şayan. İlaç gibisin teşekkür ederiz.

  Sevgili datakan ( ) , Ziya konusunda ben de senin gibi temkinli yaklaşıyorum. Kevser meselesini hatırladığında İkbal 'in etkisinde kalıp susmayı tercih etmişti. Benim bu evden gitmemi mi istiyorsun huzurumuzun kaçmasını mı istiyorsun sözleri karşısında kolayca ikna olmuştu. Kabul edelim veya etmeyelim İkbal Ziya 'nın hayatının bir parçası. Onunla en çok ilgilenen kişi karısı. Örneğin ilaçlarını düzenli almasını sağlıyor, uyutuyor, kendini kötü hissettiğinde rahatlatıcı cümleler kuruyor. Ziya 'nın sorumluluğu tamamen İkbal 'de. Nerede ne yaptığını sürekli kontrol etmek zorunda. Dolayısıyla Ziya İkbal 'e muhtaç ve ona bağımlı. İkbal 'in de Zuhal 'in de dosya kaybolduğu için ne kadar mutsuz olduklarını gördü. Onlara acıyıp İkbal 'e kıyamayabilir ve Yaman 'ın üzülmesi pahasına dosyayı ortaya çıkartabilir. Ziya 'nın problemi Seher 'e güvenip güvenmemek değil sanırım. Tek istediği gerginlik olmasın huzur bozulmasın mutlu mesut yaşamak. Yani tüm olanları görmezden gelelim aile dağılmasın, yeter ki tadımız kaçmasın Ali Rıza Bey kafasında :) Kısacası datakan gibi benim de Ziya 'ya pek güvenim yok.

  Sevgili nazenin ' cim ( ) , pozitif olumlamalardan sonra haftaya iyi bir başlangıç yapacağını düşünüyorum ablası :) Ne yapalım kızsak da sövsek de Emanet'imizden vazgeçemiyoruz :) İnşallah bu hafta eleştiriyi az beğenileri fazla yaparız. Senaristler ne olur bizi şaşırtın :)

  Sevgili diotima ( ) , tahmin ettiğim üzere izlediğimiz boş bölümlerden sonra senin de keyfin kaçmış. İçimizde en umutsuz olanımız sensin sanırım. Ama merak etme evrene güzel enerjiler gönderdik umarım faydasını görürüz. Bölüm sonunda sinir stres sahibi olmak istemiyorum artık. Güzel yorumlar yapabileyim istiyorum. Ufak tefek mantık hatalarını geçtim çift adına bir gelişme olsun istiyorum. Diotima, inşallah bu hafta izleyeceğimiz bölümleri bizler kadar sen de beğenirsin. Dediğin gibi dizi bahane arkadaşlık sohbet şahane :)

  Fatoş Ablam, arayıp geçmiş olsun dileklerini ilettiğin için tekrar teşekkür ederim. Mantık hataları çok haklısın. O fotoyu görünce ben de Neslihan 'ın abisi sanmıştım. Fırat bilem babası olabileceğini tahmin etmemiş baksana :) Yukarıda Ziya ile ilgili konuşmuştum. Onun hayatı yeter ki kimse üzülmesin , ailemiz dağılmasın, huzursuzluk olmasın ben saklarım felsefesi üzerine kurulu. Korumaya değil korunmaya alışmış. Hassas bir kişiliğe sahip olduğu için yaşadıklarını kaldıramamış ve psikolojisi etkilenmiş. Şu anki durumuna bakarsak iyileşmiş de sayılmaz. İnşallah tamamen aklı başında iyileşmiş bir Ziya 'yı sezon sonuna kadar görürüz. Bu akşam dizimizi yalnız bırakma olur mu ablacım ? Sinir küpüne dönersen sayfaya gel dök içini rahatla seansına katıl :)

  Çok uzattım ben de :) Kalkayım da yarım bıraktığım ev işlerini tamamlayayım. Hiç kalkasım yok ama .

  Şimdiden hepinize iyi seyirler diliyorum forumdaşlar :)
  Konu yedel tarafından (01-03-21 Saat 15:26:27 ) değiştirilmiştir.


 2. #457
  Durum:
  Çevrimdışı
  Diotima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  30.07.2017
  Mesajlar
  76
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Merhaba

  Sizi kırarmıyım deniz havası alıp, inanılmaz bir duygusallıkla yanınıza geldim. Ayrı ayrı teşekkür ederim. Yedel bilir çok iyi yazamadığım için ,kafa dağınıklığında bağlantıyı bile sağlayamıyorum. Cümlelerim kopuk ve anlamsız oluyor. Sizler gibi ayrıntılı değil,genel çerçevesiyle yazıyorum. Madem çok saçmalamıyorum yazarım her zaman.

  Diziyi izledikten sonra yazacağım. Şimdi yapımın diğer dizisinin şarkısını dinledim. Çok sevdim.Dedim ya ben de bir gariplik var

  Yanına, canına , kanına sakla beni sevgilim
  Bilirim tenine muhtaç bu deli serserin
  Yarası en derin yerdedir
  Baktığın bu gözlerin
  Uçurum kenarında bir umut
  Seni beklemişim...

  Senden õncesi yok ınan
  Senden sonrası hep tufan
  Sürgün dedikleri bu olsa gerek
  Sensiz hayat esaret

  Sevgili Yedel evrene mesajlar gittiyse işlem tamam. Ben dümeni Sehyam'a kırdım. Negatif düşüncelerimden arındım. Aşka ihanet etmeyeceklerini düşünerek bõlüme bile yūkseldim.

  Selamlar ve sevgiler.
  Konu Diotima tarafından (01-03-21 Saat 19:55:59 ) değiştirilmiştir.

 3. #458
  Durum:
  Çevrimdışı
  yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  01.12.2011
  Yer
  Cennet vatanım
  Mesajlar
  3,011
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Arkadaşlar, eski Yaman geri döndü. Herkes sığınaklara.. Aman diyeyim Kırımlı 'nın öfkesinden biz de nasibimizi almayalım.

  Son sahneyi izlerken kalbim ağzımda attı. Nasıl korktuysam artık tir tir titredim. O kadar gözümüze soktular ki er ya da geç o dosya önümüze çıkacaktı. Zuhal 'in konuşması etkiliydi. Kanıtları kendim hazırladım dese Yaman belki kaale almayabilirdi. Dedektif tuttum demesi inandırıcılığı arttırdı.

  Yaman giden paralara değil de en çok Seher 'in Selim 'i seviyor oluşuna yandı.. Annesinin gidişinin ardından tekrar bir kadına güvenmeye başlamışken şimdi yine yıkıldı. Gördüklerinin ardından ilk şokun etkisiyle şaşırmasını, acaba mı diyerek bir anlık bir şüpheye düşüşünü anlayabilirim. Ama yargısız infaz yapmasını kabul edemem. Zuhal nasıl kanıtlarla önüne geldiyse Yaman da suçlu veya suçsuzluğunu ispatlamak için dedektif tutsun. Bu da olmazsa araştırsın, hafızasını kullansın, fotoğrafları tekrar incelesin Seher 'in surat ifadesini yakalasın. Oturup karalar bağlamaktansa yapabileceği o kadar çok şey var ki..

  Umarım eski Yaman 'ı uzun süre görmeyiz. En fazla bir hafta katlanabilirim. Bildiklerini Seher 'den saklaması onun şerrine olacak. Hiçbir şey saklı kalmaz. Seher kendisine kurulan tuzağı öğrenir. Bana nasıl güvenmezsin diye Yaman 'ı da sittin sene affetmez. Gerçekler açığa çıkana dek tek dileğim Yaman 'ın Seher 'in duygularıyla oynamaması. İnşallah yapım diğer dizilerinde uyguladığı taktiği uygulayıp da Seher 'e yatak odasında terk edilen gelin dramı yaşatmaz.

  Şu an şu satırları yazarken içimde ne öfke, ne hayal kırıklığı , ne sinir , ne stres hiçbir duygu yok. Tamamen hissizleştim. Niye böyle oldum bilmiyorum. .

  Geceye Sezen Aksu 'dan bir şarkı bırakalım :

  Yazık şu geçen zamana yazık.
  Yalan mıydı biz mi aldandık.
  Yazık gençliğimize yazık.
  Nasıl böyle erken yıprandık..

  Böyle mi sona erecekti?
  Böyle parça parça mı olacaktı ?
  Bu kadar yalan mı yaşandı her şey ?
  Hem sana hem bana yazık..


 4. #459
  Durum:
  Çevrimdışı
  deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  09.05.2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  24,730
  Konular
  2
  Bahsedilme
  2 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  Ben Geldimmm

  Ne zaman sevimsiz Zuhal gelip de dosyayı sandalyeye fırlattı o zaman hoop zaping yaptık. Artık dizinin bölümlerini izlemek yok bizim evde. O yüzden o son sahne de ne oldu bilmiyorum, bilmek de istemiyorum

  Sizin yorumlarına göre tekrar bölümleri izlemeye başlayacağız, o zamana kadar kendinize iyi bakın

  Edit: Yorum yazmayacağım yorumlarınızı okumaya devam edeceğim yani

 5. #460
  Durum:
  Çevrimdışı
  nazenin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Oyuncu
  Üyelik tarihi
  20.11.2011
  Yer
  " kendi dünyasında.."
  Mesajlar
  1,020
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Emanet (Kanal 7)

  ........

  Günaydın ..

  Nasılsınız ?..Beni sorarsanız..O lanet dosya çıktı ben de rahatladım.. Yaman'ın verdiği ilk tepkiyi normal karşılıyorum.. İyi planlanmıştı.. Deliller iyiydi.. Ben ilk şok dalgasından sonra Yaman'ın ne yapacağını merakla bekliyorum.. Ne olursa olsun deyip gerçeği araştırırsa bulunmayacak ve ortaya çıkmayacak deliller değil dedik hep.. Ama Yaman pervaneyi serip Zuhal'e inanmayı seçerse kendisine mutluluk diliyorum ..

  Tüplü sitede bir teori gördüm, siz de gördünüz mü?.. Nasıl dikkatli izleyiciler var ..Seher, Selim'in lokantaya girerken biriyle çarpışmıştı.. Adam yerden bir şey almıştı.. Seher'in broşmuş, babasından yadigar.. Hah, o adam Neslihan'ın çantasını çalan kişiymiş.. Ali ve Fırat yakaladı.. Tahminen deniyor ki Neslihan teşhis için çağrılınca Seher ile gidebilir.. Seher adamı tanıyıp kendisinin broşunu on7n almış olabileceğini hatırlar.. Kamera kayıtlarını incelerken İkbal'in Selim'in oraya geldiğini görürler.. Seher geldiğinde ortada yoktu,o gittikten sonra oradan ayrıldığını görürler.. Seher bu yoldan ilerleyebilir diye umuyorum,Selim'le yüzleşir.. Yaman ortadan yok etmezse o delilleri onunda görmesini diliyorum.. Seher'i akıllı görmek istiyorum artık.. Birazda bu durumlara kendi saflığıyla kendini düşürdü.. Kendini aklayıp takır takır gerçeği ortaya yine kendisinin dökmesini sabırla bekleyeceğim ,Ali, Fırat, İbo yardımıyla . Izlemem de haberini alırım
  :..Bakalım erkek başrol ve kötü karakter aşığı ,şeytanın ustası yazıcı takım ne yazacaklar..

  Hoşça kalın..
  Konu nazenin tarafından (02-03-21 Saat 10:32:21 ) değiştirilmiştir.
  Bilinmedik bir hüzün var içimde,bir gariplik !!..
  Anladım ki ya ben fazlayım bu şehirde ya da biri eksik !!..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

vdcasino
vdcasino
vdcasino
betexper
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
grandpashapet
grandpashapet
eta saat
bahis forum
ilbet
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara
izmit escort
izmir escort
vdcasino giriş
Mobil Ödeme bahis
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
deneme bonusu
grandpashabet
casino siteleri
canlı rulet
bahis
deneme bonusu
vdcasino
ilbet giriş
ilbet
maltcasino giriş
cratosslot giriş