Sayfa 3/79 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
394 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Maral: En Güzel Hikayem (TV8)

Durum:
    brokeback - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Milliyet Gazetesi yazarı Sina Koloğlu köşesinde Tv8′in yeni dizisi Maral ile ilgili bir iddia ortaya attı.

İddiaya göre Maral’da Hazal Kaya’ya eşlik edecek oyuncu Aras Bulut İynemli değil, Çağatay Ulusoy olacak. Hazal Kaya dizide bir mağazasının yöneticisi olacak. Çağatay Ulusoy ise aynı mağazada görev yapan bir işçiye hayat verecek. Bir diğer iddia ise dizinin mart ayında değil şubat ayında yayınlanacağı.

Bu iddiaya göre Çağatay Ulusoy Medcezir dizisinden sezonun ortasında ayrılacak.

Bu iddia ileriki günlerde belli olacak.

Haber bana pek doğru gelmedi fakat Sina Koloğlu da yok yere böyle bir iddia ortaya atmaz, ilginç...

Durum:
    cutepoison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Tv8 kendi sitesinde Hazal ve Aras'ın yeni dizisini duyurmuş.
    Sina Koloğlu da yanlışını düzeltmiş bugün. Dizide Aras Bulut İynemli'nin rol alacağını söylemiş.

Durum:
    Relax 35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı herdemet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu başlığı bugün gördüm.diziyi merakla bekliyorum acaba hangi ay yayınlanacak.
    Ocak ayında diyorlar. Belli de olmaz biraz daha öne çekebilirler. Çünkü TV 8 inanılmaz boyutta berbat gidiyor.

Bu durum acunu çileden çıkartıyordur. Onun verdiği ilk demeçlerde hedefleri vardı ve o seviyeye gelemiyor. Geçenlerde haberi çıkmıştı rekor kıran Bu Tarz Benim şeysini transfer etmek istediği yönünde ona acayip boyutlarda para verip ne istiyorsa 17:00-20:30 arası yayınlayıp ekranda izleyici bırakmayı hedefliyor. Aynı şeyi Ütopya ile yapmak istemişti izleyici bağlanacak ütopya ile yatıp kalkacak izleyici alışacak gözüyle bakıyordu olmadı.

Dizi yapmam en fazla komedi dizisi yaparım diyordu şimdi aşk dizisi yapacak Yakında drama da başlar.

Kaçak Gelinler zaten çok kötüyken üstüne yeni başlanan dizi Hom Ofis de çok kötü reyting alıyor. Cuma günü ekrana gelen Kel Alaka isimli neydü belirsiz şey de kötü reyting alıyor.

Biran evvel diziyi başlatmak istiyeceklerdir.

Yalnız bu dizinin isminin anlamını bilmiyorum ama oldukça SAÇMA buluyorum. Hiçbir ilgi çekiciliği yok ne olduğu belirsiz. Aynı durum Hom Ofis de var. Sanırım telif den dolayı home diyememişler deseler de uygun değil. Sen Prime time 1 de yayınlıyorsun genel halka hitap ediyorsun ne anlar insanlar home dan daha doğrusu hom dan PT2 de olsa ab hitap ediyorum desen neyse.

Durum:
    herdemet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Relax 35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ocak ayında diyorlar. Belli de olmaz biraz daha öne çekebilirler. Çünkü TV 8 inanılmaz boyutta berbat gidiyor.

Bu durum acunu çileden çıkartıyordur. Onun verdiği ilk demeçlerde hedefleri vardı ve o seviyeye gelemiyor. Geçenlerde haberi çıkmıştı rekor kıran Bu Tarz Benim şeysini transfer etmek istediği yönünde ona acayip boyutlarda para verip ne istiyorsa 17:00-20:30 arası yayınlayıp ekranda izleyici bırakmayı hedefliyor. Aynı şeyi Ütopya ile yapmak istemişti izleyici bağlanacak ütopya ile yatıp kalkacak izleyici alışacak gözüyle bakıyordu olmadı.

Dizi yapmam en fazla komedi dizisi yaparım diyordu şimdi aşk dizisi yapacak Yakında drama da başlar.

Kaçak Gelinler zaten çok kötüyken üstüne yeni başlanan dizi Hom Ofis de çok kötü reyting alıyor. Cuma günü ekrana gelen Kel Alaka isimli neydü belirsiz şey de kötü reyting alıyor.

Biran evvel diziyi başlatmak istiyeceklerdir.

Yalnız bu dizinin isminin anlamını bilmiyorum ama oldukça SAÇMA buluyorum. Hiçbir ilgi çekiciliği yok ne olduğu belirsiz. Aynı durum Hom Ofis de var. Sanırım telif den dolayı home diyememişler deseler de uygun değil. Sen Prime time 1 de yayınlıyorsun genel halka hitap ediyorsun ne anlar insanlar home dan daha doğrusu hom dan PT2 de olsa ab hitap ediyorum desen neyse.
    Aman diyelim korktuğumuz başımıza gelmesin.bu ikili hangi kanalda olsa tutulur gibime geliyor fakat tv8 biraz muamma.inşallah Yanılırım ben.çünkü güzel bir çifte yazık olsun istemem.

Durum:
    gzmfe111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    #RIPSüleyman
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hazal Kaya ve Aras Bulut.. ikisinin de doğasında oyunculuk yeteneği var..
    Uyum sağlayacaklarını düşünüyorum..
    Başrol oyuncularını birbirlerine yakıştırdım. Yaşları da aynı galiba.. TV8 olması dediğiniz gibi çok büyük bi eksi.. Star alsın şu diziyi :) ama acun bırakmaz gibi geliyor.

Acun'a olan gıcıklığımı bi kenara bırakıp izleyebilirim belki diziyi :)
    "Dönmek nedir, insan nereye döner, döndüğü yer neresidir?
    Dönmek kabiliyet değil,zarurettir İbrahim...
    "

Sayfa 3/79 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)