Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
996 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Diğer Yarım - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    nazenin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    " kendi dünyasında.."
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 11

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alpler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Babaanneye ne oluyor zaten hiç anlamadım da Ecevit'te yanındaki kızının Esma olduğundan şüphelendiğinden beri Tarık'a bakışları değişmişti.9. bölümde Tarık Esma'yı almak için eve geldiğindeki bakışlarından,tavrından bahsediyorum.Hayır yani Tarık gibi damat isteyen adama ne oldu??? Ne fark eder Zeynep değil Esma getirecek sana o damadı işte...:img-hyste Babaanne zaten küçük dağları o yaratmış edasıyla kimseleri beğenmiyor mübarek..Tarık'ın ne gibi bir yanlışını görmüş acaba? Gerçi öz evladına nasıl davrandığını görüyoruz,insan evladını aşağılar mı,hakaret eder mi ya..
    Bende kendimce düsündüklerimi yazayim izin verirseniz..Bayramda kesilen sahnelerde Tarik ve Esma'nin arkadasca olmayan bakislarini kendiside görmüstü..Esma ya da Zeynep farketmez aslinda..Arkadas olarak gezmek baska sevgili olarak gezmek baska,beklenti de farkli oluyor bir bakima..Bakis acin degisiyor:img-in_lo..Isin icine nefs giriyor..Bir bakima kizlarini koruma güdüsü..Her aile büyügünde vardir sanirim..Bazen söylemek ve söyledigin gibi hareket etmek ayni olmuyor..yani benim nacizane fikrim..
    Bilinmedik bir hüzün var içimde,bir gariplik !!..
    Anladım ki ya ben fazlayım bu şehirde ya da biri eksik !!..

Durum:
    nazelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ATAM IZINDEYIZ
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlığımız hayırlı,kısa ömürlü olsun.Çalışın arkadaşlar çalışın çalışın lütfen yorumlarınızı esirgemeyin,hepsi itina ile okunuyor.:img-wink:

Ben Esma'dan da kapalıyım.:img-hyste Enteresan ama bir arkadaşım var başörtüsü kullanmıyor kendisi ama kızı pardösü giyip başını örtmeyi tercih etti.İkisi de birbirine müdahele etmiyor,saygı duyuyorlar.Ben doğrusunu söylemek gerekirse arkadaşımın baskı yapacağını düşünmüştüm,nasıl da utandım böyle düşündüğüm için...O yüzden benim için çok sırıtmıyor ama dizinin ilk bölümlerinde başını daha güzel örtüyordu,etek boyu daha uzundu hatta gelen müşterinin eteğine karışacak kadar ileri giden bir kadındı bu Meryem,son bölümlerde diz boyu etekler giymeye başladı,boyun,bağır açık.Bir de hiç özenilmiyor,lokantadayken başında tülbent(yemeni,yazma) var,dışarı çıkarken o tülbentin üzerine şal attırıveriyor,arkadan tülbentin ucu çıkıyor.Başını örten kişiler de uyumlu giyinmeye dikkat ediyorlar yani sallapati olması hoş değil tabi...Böyle özensiz giyinirse istemez tabi kaynana...:img-hyste:img-hyste:img-hyste
    Aslinda benide rahatsiz eden seyler bunlar.Bi karaktere nasil basladiysan öyle devam etmelisin.Dizi baslayali 10 bölüm oldu.Bu 10 bölüm icinde Meryem karakteri normal kapaliyken simdi yari acik geziyor.Basina bi sal alip saclarinin yarisinin disaridan görünmesi kapalilik olmasa gerek.

Ayrica dediginiz gibi etek boyu ve dekoltesi de ayri ironi.
    Ben kapali degilim ama etrafimdaki kapali olan arkadaslarimda hic böyle görmüyorum.Kapalisi normal kapali acigi acik.
    Hic Meryem gibi ortasi yok yani..
    NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE!!!!!

Durum:
    nigoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    sedefavcı-kıvançtatlıtuğ
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben Esma'dan da kapalıyım.:img-hyste Enteresan ama bir arkadaşım var başörtüsü kullanmıyor kendisi ama kızı pardösü giyip başını örtmeyi tercih etti.İkisi de birbirine müdahele etmiyor,saygı duyuyorlar.Ben doğrusunu söylemek gerekirse arkadaşımın baskı yapacağını düşünmüştüm,nasıl da utandım böyle düşündüğüm için...O yüzden benim için çok sırıtmıyor ama dizinin ilk bölümlerinde başını daha güzel örtüyordu,etek boyu daha uzundu hatta gelen müşterinin eteğine karışacak kadar ileri giden bir kadındı bu Meryem,son bölümlerde diz boyu etekler giymeye başladı,boyun,bağır açık.Bir de hiç özenilmiyor,lokantadayken başında tülbent(yemeni,yazma) var,dışarı çıkarken o tülbentin üzerine şal attırıveriyor,arkadan tülbentin ucu çıkıyor.Başını örten kişiler de uyumlu giyinmeye dikkat ediyorlar yani sallapati olması hoş değil tabi...Böyle özensiz giyinirse istemez tabi kaynana...:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Kızının açıldığını düşünerek kendisi de git gide açılmaya kara verdi sanırım...

ilk başta kızı açıldı diye baya da tepki vermişti oysaki ama kendisi de git gide açılıyor...

esma da artık daha özenli yapmaya başladı sanki eşarbını..

Durum:
    timim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    tim♥ahu
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 6

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlığımız hayırlı uğurlu ve kısa ömürlü olsun :)

:img-in_lo

-

Durum:
    kelebek99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    abhinin fuggisi.
    Konular
    37
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlığımız hayırlı olsun daha nice başlıklara :))

zeynePoyraz:img-in_lo

Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)