herkese selamlar olsun yeni basligimizda....

hepinizin ellerine emeklerine yorumlariniza saglik..insallah bu basligimizda ayni tat da devam eder..hos edeceginden adim gibi eminimm..

yalniz benim Tarika olan sinirim hala gecmedimi iyimi ne olcak bu isin sonu..:img-hystearadan 3 gün gecmis ben hala ayni konudayim yahuu...az önce temizlik yapiyorum yani temizlikmi yapiyorum yoksa hem icten hem distan(is ses dis ses)Tarikimi benzetiyorum bilemedim gitti..iyiki evde birileri yoktu..:img-hyste

yok yani arkadas taktim kafayi..centilmenlik etmek sanami kaldi???hayir yani sana asilmayan ,sulanmayan ,yilismayan ,her bir kelimesiyle ,vucudunun bütün beden diliyle :img-tomat:img-tomattövbe tövbe ...sana imada bulunmayan Hanim hanimcik biri olsa ,zorda kalsa basimizin üstünde yeri var..hatta o Zaman biz daha cok seviriniz yardim severligin icin ..Ama ama yok yani sen kalk bile ,bile lades yap..!!!!!!!!Birak ne hali varsa görsün hem O sarhos bile degildi ..numaracinin tekiydi:img-beee:arabada isine gelmedi cevap vermek ama eve gelince gözler felfecir okudu ,gerisi ...oglani yiyecek nerdeyse tövbe yarabbi neler yazdirdi bu kadin bize böyle ..:img-beee:Hadi salakligin dik alasini yaptin birak nerde yatarsa yatsin,yada git ismetide uyandir..aksine Ismet uyanmasin diye kiza sessiz olmasini söylüyor hayy Allahim yarabbimm..

sabahliyin Terbiyesizin ilk cümlesine bakarmisiniz??!!"yatagin cok rahatmis!".....yok artik yani...

hayir o degilde Esma bile bizim Kadar sinirlenmedi ya pes diyorum hem ona hem kendime:img-hyste

ama yok bu sefer gercekten Tarik Esma sever olarak Tarikin birseyler yaptigini cabaladigini görmek istiyorum..

Önce O birseyler yapacak,kizin pesinden kosacak,eninde sonunda kendini dinletecek..he ama yok Esma hala onu dinlemek istemiyor, Tarikda gercekten aci cekiyorsa anca o Zaman disardan birilerinin yardimi devreye girsin ..yoksa hic hosuma gitmeyecek bu durumm..

yok yani Monayi kafasina takan tanismak karsilasmak icin cabalayan Adam Monayi bulunca yani bir nevi elde edince bittimi herseyi,hevesi...Esmayi kazanmak icin hic birsey yapmasina gerek kalmadan gecistiriliyor hersey yaa...:img-beee:

birde Zeynebin dedigi Tarik cok bunalmaya gelemezmis ,ceker gidermis gibi birsey dedi..iyi de bu Adam gercek aski aramamis miydi bunca Zaman..Esmaya babasinin mezari basinda ne dedi ben asla ne cocuklarimi,nede annelerini birakmayacagim diye..

yani benim ordan anladigim bir ömürlük bir asktan sevgiden aile kurmaktan sevdigini asla birakmamaktan bahsetti.. iyide bu laflari eden Adam Esmadan bunalacak öylemi???yani daha ilk olayda kiz darildi yanlis anladi diye gönlünü almak,ona güven vermek yeniden güvenini kazanmak yerine ondan bunalip sikintiya gelemeyecek??..hic alaka kuramadim ben o mezar basindaki Tarikla bu huyunu yeni ögrendigimiz Tarik arasinda....:icon_whis

bide fragmanda esmanin beni affedermi repligi var..orda sanirim Emine Zeyneple konusuyor..ikitane ayri sac gördüm cünkü..yok yani bu kizi iyice saftirik hale getirdiler ya ne diyim..ya ne affindan bahsediyorsun sen Esma..asil af dilenmesi gereken varsa oda sensin..bi anlasan...

yani lütfen ama lütfen Tarika bir ceki düzen verilsin,,gercekten dolu dolu replikler yazilsin...

birde ben bu haftaki Estar bombasini hic öyle evlilik teklifi vs olarak düsünmüyorumm..Belki Tarikin kiskanacagi biri gelebilir böylece Tarik o anlamda bomba durumuna gelebilir..yoksa baska hic bir tahmnim yok..