Sayfa 3/200 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
996 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Diğer Yarım - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,207

Aldığı Beğeni: 1,977

Bahsedilme
    5 Mesaj

Yeni sayfamız hayırlı uğurlu olsun. Bir gün girmedim sayfa kapanmış yeni sayfa açılmış..hıza yetişmek ne mümkün. Güzel yorumlu başlık olur umarım

Kapanan sayfayı okuya okuya buralara geldim.

Öncelikle öbür sayfada rep gönderen arkadaşlara teşekkür ediyorum ve ayrıca birbirinden güzel imza avatar paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Hepsi birbirinden güzel. Hangisinin kullanacağını şaşırıyor insan.

Meryemin Tarıka karşı çıkacağından bahsedilmiş.. çıkar bence hakkı yok önce kendi yalanlarına baksın diyeceğim ama son bölümü gördük. daha suç üstesi yaptılar resmen.. çıkar burunlarından da getirir. zaten esma onun evde olsaydı buluşma falan bekler dururduk zaten. hoş durumu da bilmiyor henüz bir öğrense tepkileri görün siz.

ecevite gelince. evet onun da bakışları değişti biraz Tarıka .ama oysa zeynep için adayı o yada onun gibisiydi. esmma söz konusu olunca biraz tavır değişimi oldu. yada iş ciddiyete binince öyle yaptı bilmiyorum. (belkide kesilen o sahnelerde anladı öyle davranmaya başladı. hoş hala neden kesildi anlayamıyorum ya o sahneler...)ama ecevit meryem kadar tepki ermez. sonuçta tarık onun oğlu gibi eminim Tarık ın annesinden daha iyi tanıyordur Tarığı. o yüzden pek ses etmez ama babalık tavrını koyar ortaya.. tıpkı ileride Meryemin de poyraza yapacağı gibi. şu inat işinden bir sıyrılsın yada kızının poyrazı gerçekten sevdiğini anlasın oda sessiz kalacaktır bu konuda. işte bu açıdan anne ve babamızı birde damatlar tarafında inatlaşmalarını izleyeceğiz. meryem poyrazı sevdiği ve çok iyi bildiği için, kızını da sevdiğini anlarsa ses etmez hatta ecevite karşı savunur.. ecevitte meryeme karşı Tarığı savunur... uzlaşmaya varırlar mı ondan şüpheliyim.

ama zeynep babaannenin tarık ve esma durumuna neden karşı olduğunu ben anlamadım . gerçekten de zeynep olsa ses etmezdi etmiyordu da esma söz konusu olunca aramalar falan. bilmiyorum bunun altında yatan sebep neydi..anlarız umarım

ve dursun durmaz dedem var. tarık aoda tepki verebilir hatırlarsak o bayram buluşmasında gözüne batmıştı oda. bir yakalasın bir huy kapsın ondan. ona da silah çıkabilir. kaç.ırma gibi bir şüpheye düşmesi yeterli. adam ecevitten öyle bir çekmiş ki her gelen adam kızlarını kaçıracak diye silaha sarılıyor..

kapalılık konusunda gelince. hem uy asiyede hem de meryemde sorunlar var. üstelik esma bildikleri zeynepe kızarlarken bile vardı bu tezat. kendileri kapalı değiller kapalı zannediyorlar. örneğin uy asiye lokantada o kadar kişi içinde saçı açık duruyor. dışarı çıkarken atıyor örtüyü ama saçlar dışarıda zaten. hayır sanki dışarıdakiler erkek lokantaya girenler değil gibi. meryemde öyle. güya örtü var ama saçın yarısı dışarıda hocayı falan gördüğünde düzeltmeye kalkıyor ama zaten açık ki nesinin düzeltsin. en düzgünü esma ki onda da sorunlar yok değil neyse.. etek boylarına hiç değinmiyorum meryem kızıyla yarışa girmiş gibi gerçekten...

meryemin anneliğine gelince ben ecevite hak veriyorum bu konuda nasıl anlamazsın derken. tamam babalık önemli ama anneler böyle şeylerde daha iyi hissederler gerçeği ama meryem bu konuda sınıfta kaldı.. bilmiyorum çok geri planda yazılıyor bu konularda..

ve duyguları vermekte uzun sorunlar var bence. yani duygusal sahneler verilmiyor belki insanların içini karartmayalım amaçlı gibi ama bazı yerlerde lazım gerçekten.. aşkı yazdıkları kadar annelik, kardeşlik ve babalık üzerine yoğunlaşmıyorlar o yüzden bir sürü sahne sıradan kalıyor. yani bana öyle geliyor. belki sürekli aynı şeyi yazmak gibi oluyor ama bunu göz ardı edemiyorum ben...

Dün yazmayı unutmuşum. bu resimdeki poyrazın akraba kızı da mı ben mi yanlış hatırlıyorum.. yada o kız kim

Spoiler İçermektedir
    Kalbinize not düşün. Hayat hesapla değil nasiple yaşanır

Durum:
    volvox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    51
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Durum:
    pelin_cemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Meryem ve Asiye'nin kapalilik durumlari ile ilgili bir kac sey soylemek istiyorum. Asiye zaten kapali degil bence basortusunun kapanmak/tesettur anlaminda degil de daha cok geleneksel birsey olarak kullaniyor ki bu kotu birsey degil kac kisi gorsum tanidim onn gibi basortu kullanan burada bir gariplik yok bence. Meryem'e gelirsek o Asiye'den daha dikkatli olmakla birlikte onunda basortusunu kullanisi daha cok geleneksel bur giyim cesidi tesetturden ziyade. Dedigim gibi cok daha dikkatli ve kapali giyinen kadinlarin oldugu gibi boyle giyinen kadinlar da var kizmak yanlis bulmak yersiz bence. Bunlari da sallamiyorum kac tane boyle kadin tanidim,akrabalarim vardi. E o zaman Esma acilinca neden kizdilae diye sorarsaniz bence asil nedeni onu istemeye geldikleri sirada kimseye daha one hic bir aciklama yapmadan karsilarina cok daha degisik bir halde cikmasiydi bence. Meryem demisti Zeynep'le konusurken Esma acikken kapanmaya karar verdiginde emin misin sakaya gelmez emin degilsen yapma demis. Yani Esma'yi da kapanmayi onlar ikna etmemisler Esma acik kalmaya devam etseydi hic birsey soylemeyeceklerdi bence. Asil kizginliklari saskinlik ve umursamazlik oldugunu dusunuyorum.

I'm burning up a sun just to say goodbye
    .

Durum:
    strawberry05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Nefes&Tahir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun Canlar...
    bölüm yorumumu yapmaya geldim çoğu kişi bölümü beğenmemiş sanırım ama ben aksine beğendim izlerken zevk aldım yeri geldi ağladım yeri geldi eğlendim güldüm tabi 9.bölümün yanında çok sönük kaldı bu bölüm ama gayet akıcı ve güzeldi...

öncelikle sizler gibi bende Meryem-Ecevit ikilisine çok kızdım özelliklede Meryem'e...bu nasıl inattır ben anlamadım gitti şaştım doğrusu ne pis inadı varmış sadece o değil Ecevitte öyle ama Meryem daha inat bence bi lanet etmediği kaldı kızlarına bu nasıl anne şaşıyorum doğrusu o kdr abartılı tepki verdiki resmen zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalıştı bölüm boyunca sesini yükseltince haklı olduğunu zannediyor hanfendi ama yanılıyor ortada koskocaman bir yalan var onca yıl sonra tekrardan karşılaşıyorlar daha anında kavga tutuşuyorlar ne inatmış be bunların ayrılma sebebinide çok merak ediyorum kesin çok alakasız bişey çıkacak maşallah devlet sırrı sanki bir türlü söylenmedi gitti daha da öğrenemeyeceğiz herhalde..yani yalan söyleyen kendileri ama yine kızıp trip atan kendileri bu nasıl anne babadır anlamadım doğrusu ama nedense Ecevit'e o kdr kızamadım o daha yufka yürekli Meryem'e göre hemen yumuşayacak gibi geliyor bana Meryem o kdr inat ki asla yumuşamaz hep höd höd konuşur adama karşı:img-beee: Ecevit'e de sanırım Orhan Kılıç'ın sempatikliğinden kızamıyorum kendisine bu dizide özellikle daha bi hayran oldum adam konuşmadan bakışlarıyla oynuyor adeta bu bölümde Meryem'e arada pek güzel baktı çaktırmamaya çalışsada...ben Ecevit'i karakter olarak seviyorum tamam o da yanlış yapmış ama hatasını en çabuk kabul edecek kişi kendisidir Meryem'e bakarsak hala o haklı bide kızlara demez mi "siz benim neler çektiğimi biliyor musunuz?" diye o sahnede ekrana terlik fırlatasım geldi izlerken ifrit oldum:img-tomat zaten bu bölüm Meryem gözümden düştü iyice dizide bi ona ısınamadım nedense bu inat olduğu sürece onda bide bu kdr bencillik asla sevemicem kendisini son sahnede de mahvetti ztn herşeyi gitti sırf inat uğruna nispet yaparcasına Sabri Hocayı kullandı pes valla ama hocamızda çok saf yani bildiğin Ecevit'i kıskandı baya hemde sırf ona inat o da hemen sazan gibi atladı duruma bu hiç iyi olmadı ben en çok PoyraZeynep açısından üzülüyorum gitti canım çiftim bunlar yüzünden şimdi aşkları daha da imkansızlaştı o gerizekalı Meryem'in yüzünden..Meryem karşıma çıksa boğarım herhalde o derece sinir oldum kadına son sahnede yaptığıyla özellikle...

Neyse ben ZeynePoyraz çiftine geleyim en iyisi...bu bölümün en duygusal çiftiydiler onların bu durumuna çok üzüldüm izlerken içim yandı resmen bu gidişle daha da imkansıza doğru sürüklenecek bu Aşk...ZeynePoyraz konuşması en acıklı yerdi bana göre Poyraz'a kızanlar olmuş baya ama ben kızamadım kendisine malesef çünkü haklıydı napsın çocuk başka çaresi yoktu ne yazık ki o da biliyor bu aşkın zor olacağını tabiki pes etmek Karadeniz erkeğine helede Poyraz'a yakışmaz.o da deli gibi seviyor Zeyneb'i ona kalsa şimdiye kdr açılmıştı bile ama malesef aralarında kara kedi öyle çok ki tamam Zeynep'e söyledikleri çok ağırdı evet Zeynep'in yerinde olsam bende ağlardım öyle baya dokunurdu o sözler hatta izlerken onlarla birlikte bende ağladım:icon_sorr Zeynep o sözleri haketmedi evet ama başka türlü ne yapabilirdi ki Poyraz nasıl vazgeçecekti Zeynep'den öbür türlü daha da çıkmaza girecekti işler böylesi mantıklıydı tabi olan Zeynep'in duygularına oldu ama Poyrazda söylerken içi yandı boğazı düğümlendi kolay olmadı o sözleri söylemesi her ne kadar acı olsada haklılar her ikiside haklı yani ben Poyraz'a hiç kızmadım bu açıdan kızılcak birşeyde görmüyorum bide babasının söylediklerinden sonra tamamen vazgeçti Zeynep'den...bide Ecevit'in söyledikleri var tabi o sahnede kızdım Ecevit'e tanımadan etmeden konuştu bide serseri dedi Poyraz'a hiç haketmediği halde o sözlerden sonra Poyraz çok bozuldu erkeklik onuru denen bişey var baya kırıldı üzüldü bu sözlere içi yana yana bile bile vazgeçti Zeynep'den haklıydı babası o kızı isteseler vermezler hele şimdi ileride ne olur bilinmez ama uzun bir süre bu aşk imkansız olacak gibi...Poyraz'ın sözleri her ne kadar ağır olsada gerçekler bunlar başka ne yapabilirdi ki çocuk tabi Zeynep'in o sözler karşısında ağlamamak için kendisini zor tutması Poyraz'a bakarken gözleri dolu doluydu resmen her ne kdr hem haketmiş hem de haketmemiş olsada o tokat yerine ulaştı yani öyle bişey beklemiyordum bi an oldu zaten ama bende Zeynep'in yerinde olsam tokat atardım yani bide bölümün başında Meryem'de Ecevit'e attı bunlar analı kızlı kardeşler fln pek becerikliler bütün erkekleri sırasıyla tokattan geçirdiler ama napsın hakettiler onlarda gerçi Ecevit'e atılan tokat ne kadar haklıydı bilemedim:icon_whis veee PoyraZeynep arasında geçen o duygusal konuşma beni mahvetti izlerken Zeynep gibi gözlerim doldu ağladım:icon_sorr tabi bu sahnede en büyük alkışlar Alican Albayrak ve Gonca Sarıyıldız ikilisine:good: bu sahnede harikaydılar döktürdüler resmen oynarken yaşıyormuş gibiydiler..bide Alican Albayrak ufak bir kaza geçirmiş geçmiş olsun kendisine aman o bize lazım diğeryarımın olmazsa olmazı kendisi..

Z:o kadar peşimden koştun herkesin önünde seviyorum dedin,kapının önünde bekledin,arabalarda şarkılar çaldın bunlar yok muydu yani?
    P:sen fazla ciddiye almışsın..Safmışsın sen ya böyle kurnaz gibi görünüyorsunda dışardan.
    Z:hepsi yalan mıydı yani?!
    P:Yalandı!
    Z:bence bu söylediğin yalan!
    P:zeynep uzattın ama aa kızım anla işte dalga geçtim ben seninle..lan bide istedik falan iyi mi...baya başımıza bela oluyordun

Poyraz bu sözleri söylerken Zeynep'in gözlerinin içine bile bakamadı yüzüne dahi bakamadı söyledi ama söylerken çok zorlandı içi acıdı Zeynep'ten daha beter yandı yüreği cayır cayır off kıyamam ben bunlara ya içim gidiyor bnm bu aşıklara öyle güzeller ki aslında böyle aşk acısı yakıştı bu çifte tabi senaristler biraz daha acı çektirecek bu ikiliye belli ama mümkünse tadında kalsın fazla abartmadan aşırıya kaçmadan yaşasınlar acılarını ama nereye kdr dayanacaklar çok merak ediyorum özellikle de Poyraz...zaten bu bölüm daha da sevdim kendisini hemde üzüldüm babası ile olan konuşması sırasında ki halleri ne kdr zor olsada gerçeği kabullenmek zorunda başka çaresi yok ama İmama efendide fazla acıklı konuştu çocuğum zaten aşk acısı çekiyor iyice tuz biber oldu yarasını daha da deşti yemeğini yemeden kalktı gitti sofradan napsın o durumda ne yemek görür gözü ne de başka bişey..Poyraz'ın acısını taaa ekrandan hissettim resmen kalbime dokundu içi yaktı bende acı çektim onunla birlikte ahh Kazuk ah sana hiç kıyamıyorum ki ben nasıl kızayım canım benim o da mutlu olsun artık valla boynu bükük görünce onu ekrandan sarıp sarmalayasım geliyor:icon_sorr tabi o kıza ümit vermesi doğru olmadı keşke 3. bi kişi olmasaydı hem o kızada yazık boş yere ümitlenmiş olacak sırf babası dedi diye görüştü her ne kadar o sahnede kızla buz gibi dursalar bile..bide Zeynep geldiğinde kız arkadaşım diye tanıştırması ve oturun kaynaşırsınız demesi beni baya şoke etti oha falan oldum o sahnede yok artık dedim Poyraz'a o kadar değil be oğlum zaten o sözü söyledikten sonra Poyraz'ın yüz ifadesi herşeyi anlatıyordu aslında bide uzunca bakıştılar Zeyneple o kızda anladı mı bilmeme ama bari o istemese dicem ama kız çoktan yakmış abayı Poyraz'a bence bunlar nişana kadar gidecekler gibi geliyor bana umarım yanılırım ama o kızında üzülmesini istemem 3.şahıs olmadan da güzel olabilirdi herşey illa birilerine ihtiyaç yok o zaman ilerleyen bölümlerde Zeynep'e de biri gelir bu sefer Poyraz hepten dellenir durur kıskanıp çıldırmasında napsın çocuk....

Bitmesin Hikayemiz şarkısı eşliğinde ZeynePoyraz sahneleri enfesti izlemelere doyamadığım en güzel sahnelerden biriydi bu bölümde.şarkı cuk diye oturdu çiftimize sözler çok anlamlı çok uyuyor zaten her şarkıda onları buluyorum nedense...Zeynep'i ilk defa ağlarken görüyorum daha doğrusu annesi ile ilk karşılaşmasında ağlamıştı ama Zeynep Esma gibi dğl duygularını içinde yaşıyor daha öncede demiştim her insan farklıdır kimisi içinde yaşar kimi dışarıya belli eder Esma duygularını güzelce ifade edebilen biri Zeynepse tam tersi içine atıyor daha çok kendi içinde yaşıyor acısını kimseye belli etmeden onun bu yönünüde seviyorum nedense aslında böyle insanlar biraz zordur bu durumda da Poyrazla çok benziyorlar birbirlerine o da içinde yaşıyor acısını bi derdi olsa herkese anlatmıyor ahh ahh bu konuda bile aynısınız o kdr çok benzeyen yönleriniz var ki...Bu arada Poyraz'a ağlamak ne kadar da yakışıyormuş öyle onunla birlikte bende ağladım bi insan bu kdr mı güzel ağlar ki:img-in_lo erkekler ağlamaz lafını kim dediyse yalan söylemiş bence ağlarlar hemde öyle güzel ağlarlar ki zaten bu konuda çok usta oyuncular var 1.si Murat Yıldırım oynarken yaşıyor adeta 2.si Mert Turak o da aynı şekilde şimdide Poyraz...

bu bölüm Esma-Zeynep sahneleride güzeldi ama daha çok dertleşsinler daha çok birlikte sahneleri olsun istiyorum yani birbirlerini tanımaya çalışsınlar Zeynep bu durumdayken dertleşseler ne güzel sahneler olur gerçi bu durumda Gonca Sarıyıldız baya zorlanacak ister istemez yoruluyordur fazlasıyla en çok onun omuzlarındaki yük ağır iki karakteri canlandırmak kolay iş değil Allah yardımcısı olsun zor iş ama o bunun altından çok güzel kalkıyor valla oyunculuğu harika...

Meryem-Ecevit karşılaşmasından sonra kapı önündeki diyaloglar baya komikti herkesin birbirine girmesi her kafadan bir ses çıkıyor hepsi çatlak bunların helede Ecevit Sabriyi gördükten sonra ki bakışı ve Zeynep'in beni istemeye geldiler demesinden sonra Babasına bak Oğlunu Al demesi ardından Sabri efendinin verdiği tepki süperdi.

E:iyi ya kızım babasına bak oğlunu al:img-hyste
    S:Allah Allah napayım rahmetli karım benden biraz uzundu:img-hyste

ondan sonraki tepkilerde diyaloglarda süperdi Ecevit'in Meryem'e laf sokuşturmasıda ayrı komediydi...sahne başlı başına komediydi zaten hepsi muhteşemdiler bide Poyraz'ı koruyan dedelerde çok tatlıydılar canımsınız:img-eat:bütün kadro o sahnede döktürmüşler resmen hepsi ayrı komediydi uy Asiyenin ayılıp bayılmalarınada çok güldüm ben nsl yuttum bunları diyip durdu o curcunanın içinde Meryem'in Zeynep'e sarılması güzel sahneydi azıcıkda olsa bi tepki gördük kavga dışında..iki aileninde Zeynep'i çekiştirmesi en güldüğüm sahneden biriydi Esma gelmese hala devam edecektiler yani..

M:Esma!kızım bak ben sana herşeyi anlatıcam şimdi
    E:ne Esması ya ne Esması bu Zeynep Esma bende sen daha kızlarını ayıramıyorsun birbirinden birde ana olacaksın:img-hyste

M:hadi çıkın mahallemden çıkın çıkın çıkın..
    E:nasıl konuşuyorsun be belediyenin sokağı sana mı sorcaz:img-hyste

Asiye:ay kokana sen sussana herşeye karışma:img-hyste
    ZeynepHanım:ayyy terbiyesiz
    Aysel:ay aurasında iş yok bu kadının Zeynepcim
    Devran:nesinde iş yok
    Aysel:Auraaaaa:img-hyste
    Devran:ula o ne

Asiye:bu niye burda şimdi
    Esma:Teyze Halam o
    Asiye:Neee..ay ben bunuda tanımadım ya fikrim zikrim ben öleyim vallahide öleyim:img-hyste

Ecevit:kızım hemen anlatayım senin bu anan var ya seni alıp beni terk edene kdr
    Meryem:Allah Allah..terk ettiysem bi sebebi var değil mi?
    Ecevit:ya konuşma be kadın her lafın arasına girip durma:img-hyste
    Meryem:sen girme sen girme ben anlatırım kızlarıma ne olduğunu
    ZeynepHanım:neyi anlatacaksın ha neyi?
    Asiye:ay sen sussana ayy bu kadın beni delirtecek:img-hyste
    Aysel:haddini bilesene sen
    Asiye:bana bak çıyan oraya gelirsem seni yolarım

veee çıkan kargaşa sonrası Dursun dedemizin gelmesiyle ortalık iyice şenlendi yanlız bi ayrıntı dikkatimi çekti Ecevit Dursun dedeyi görünce kolundan tuttuğu Aysel'i önüne geçirmesi onun arkasına saklanması baya komediydi:img-hyste ne alem adam bu Ecevit ya Dursun dede eve girdikten sonra Aysel'i kenara çekiştirmeside ayrı komedi bide Meryem kıskandığı için Aysel'e yakın davranan Ecevit yani senden kurtuldum ya beni herkes mesut eder be demesinden sonra Aysel'e bakıp suratını büzmesi süperdi:img-hyste

kadro harika gerçektende cast ekibini tebrik etmek lazım böyle uyumlu ekip bir arada zor bulunur herkesin iyi anlaştığıda ortada o da ekrana ekrandan bizlere yansıyor haftaya da bol cümbüşlü bi bölüm geliyor sanırsam piknik sahnelerini merakla bekliyorum orda da çok gülücez kesin bu çatlaklara...

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,207

Aldığı Beğeni: 1,977

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Repliklerden kesitler

Afetin İntihar Mesajı:img-hyste

Ölmek dünyada unutulup gitmek değil...ölmek kefen giymek,ölmek kara toprağa girmek değil.Ölmek sevdiğini kaybetmektir.Güneşinin sönmesidir.Affedilmemektir.Söke söke aldığın kısmeti bir hiç ugruna kaybetmektir.Asıl ölmek elveda demektir.

Esma Tarık Bank
    Esma:Gerçi Karadeniz Şarkısı dinlemeye heveslenmiştik biraz
    Tarık:Şöyle yapalım. ben söyliyim
    Esma:sen Karadeniz türküsü biliyor musun ki?
    Tarık:Karadeniz kızına aşık olunca öğreniyor insan
    Esma:sen aşık olduğunu söyledin şimdi bana dimi
    Tarık:Söylememe gerek var mı ki

Mektup yazdum acele de oku oku hecele...Mektup bendendur yarum da at koynuna gecele...Mektup yazdum sevdama okusun geceleri.Geleceğum akluna da cuma geceleri...

--
    Esma :Keşke kaydetseydim seni özleyince dinlerdim
    Tarık .beni özleyeceğin kadar uzak kalmayacağım senden
    -----------

İsmet ve Tarık Evdeki Sahneden
    Tarık:O değil de İsmet bir organizasyon düşün. Esma nın moralini yerine getirmem lazım
    İsmet:Sen yeter ki Esmanın nelerden hoşlandığını söyle gerisi bende
    Tarık:Yani işte okumayı seviyor, yazmayı seviyor, şiir seviyor
    İsmet:Oğlum biraz halka inan ya
    --------

Esma Ve Tarık Telefon Konuşması Başı
    Esma:Tarık
    Tarık:Kuş yüreklim
    Esma:Vay çok güzelmiş. Nerden buldun bu lafı.
    Tarık:Cümle perisinden

----------------
    Ecevitin Düşünen Adam Heykeli İle İmtihanı
    Ecevit "Ne bakıyorsun sende ya? Ne bakıyorsun söyler misin bana, ben suçlu muyum? Söylesene ben suçlu muyum? Değilim tabi. Hem ben suçlu olsam söylerim. Bakıp durma!"

sonrası daha komikti ama
    Kalbinize not düşün. Hayat hesapla değil nasiple yaşanır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)