Sayfa 3/199 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
993 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Diğer Yarım - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    nigoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    sedefavcı-kıvançtatlıtuğ
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yeni başlık hayırlı olsun

bu arada aysel'den kurtulduk mu sizce ?

hay hadi inşallah 3.şahıslardan biri eksiliyor

Durum:
    DILEK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ArShi,ZaYa♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

herkese günaydinn..Diger Yarim ailesi..

Alıntı MahirKara1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkes büyük süprizin bir evlenme teklifi oldugunu düsünüyor, biraz sacma olmazmi o? basta bikeren cok erken, nekadar taniyolar birbirlerini? ikinciside, tarik önce esmanin gönlünü almasi lazim, gecenki gibi gecistirilmemeli! tarik biraz sürünmesi gerek, yaptigi hatayi anlamasi lazim. kendisini nasil savunucak onuda cok merak ediyorum. esma sordugunda agizindan bisey cikmadi, sonra pesinden kostu acikligim dedi, esma izin verseydi gene birsey cikmazdi. neyse bunlarin iliskisi bende ikinci planda. poyraz & zeynep güzel sahneler izlemek istiyorum, herkesin dedigi gibi klarinet calabilir mesela poyraz.
    yok bencede evlilik teklifi sacma olur..yani ben hic teklif olacak gibi düsünmüyorum..gerci hic tutturamam ama ... yani Esma evlilik delisi bir kiz degil sonucta..tamam elbetteki hayali sevdigiyle evlenmektir ama bu sekilde olmamali bence..

Alıntı DaDLu_BöCüqq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlık hayırlı olsun tez zamanda kapansın inşallah.

Nedense tarik kendini affettimek ve hani sarılamamıştı ya daha rahat hareket edebilmek için evlenme teklifi etmiştir gibime geliyor.

Ha bunu istiyormuyum kesinlikle Hayır daha çok çok erken ve tarigi ben henüz affetmedim esma da öyle çabucak affetmesin canım.Biraz sürünsün burnu.Bak zeynep le poyraz a biraz ayrı kalınca nasıl anladı kiymetini zeynebin.

Tarık dada bunu görmek istiyorum esmayı kaybetme korkusunu bir yaşasın istiyorum.Yoksa esma bu bölüm affeder se sürekli bir durum oluşacak esma yla tarik kavga edicek tarik hiç bir şey yapmiycak esma sip diye affedicek.

Ayrıca esma da biraz tepkisini artırsın lütfen sanki Tarık yıldönümlerinde çiçek almayi unutmus gibi tepki verdi.Birde tarik o dergide yazmaya devam eder ve esma affeder se esma da gözümden düşer.
    kesinlikle katiliyorum valla..Poyraz Zeynebi öldü saninca hersey dank etti kafasinda..ne babasiyla ettigii Kavga ne maddi durum nede kendi baabasiyla meryemin durumu hicbirini gözü görmedi..hatta O misafir gittikleri hocanin evindeki Zeynebe sarilmasi bugüne Kadar sarildiklarinin icinde en favorim olaniydi..:img-wink:

ama Tarik hic böyle birsey yasamadi..Kizin askindan o Kadar eminki ..gerek duymuyo sanki birseyler yapmaya cabalamaya..yok yani EsmaTarikci olarak artik banada geldiler sagdan sagdan..:img-hyste yeter artik daaa....

eger Esma icin bir süprizi vs varsa lütfen bu sefer kendisi yapsin..kendisi cabalasin..Benim Onun o bayram sabahi evde yalnizligina,garip ,mahzunluguna icim gitmisti..Simdi yine ayni sekilde ama bu sefer Esmasizlik yüzünden yalnizlik acisi cektigini görmek isterim!

Alıntı nigoş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni başlık hayırlı olsun

bu arada aysel'den kurtulduk mu sizce ?

hay hadi inşallah 3.şahıslardan biri eksiliyor
    bence cikmis olabailir:img-hyste:img-hystegelinligi falan bos yere firlatmadi O..:img-hyste

Durum:
    nazenin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    " kendi dünyasında.."
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 11

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı DaDLu_BöCüqq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlık hayırlı olsun tez zamanda kapansın inşallah.

Nedense tarik kendini affettimek ve hani sarılamamıştı ya daha rahat hareket edebilmek için evlenme teklifi etmiştir gibime geliyor.

Ha bunu istiyormuyum kesinlikle Hayır daha çok çok erken ve tarigi ben henüz affetmedim esma da öyle çabucak affetmesin canım.Biraz sürünsün burnu.Bak zeynep le poyraz a biraz ayrı kalınca nasıl anladı kiymetini zeynebin.

Tarık dada bunu görmek istiyorum esmayı kaybetme korkusunu bir yaşasın istiyorum.Yoksa esma bu bölüm affeder se sürekli bir durum oluşacak esma yla tarik kavga edicek tarik hiç bir şey yapmiycak esma sip diye affedicek.

Ayrıca esma da biraz tepkisini artırsın lütfen sanki Tarık yıldönümlerinde çiçek almayi unutmus gibi tepki verdi.Birde tarik o dergide yazmaya devam eder ve esma affeder se esma da gözümden düşer.
    Iyi günler olsun..

Ben de hic istemiyorum böyle bir durum olsun..Daha burnunu yere iyice sürttürmedik pacalarindan iyilik akan Tarik'i..Her ne kadar biz normal görsek te bazen gözgezdiriyorum da Esma ve Tarik'in durumunu hos karsilamayanlar var..Bunun önünü almak icin senaristler böyle bir yol secmis olabilirler..Bu her sey bitmis demek olmuyor..Yine kiskanabilir,yine dünyasi dar olabilir:img-hyste..
    Bilinmedik bir hüzün var içimde,bir gariplik !!..
    Anladım ki ya ben fazlayım bu şehirde ya da biri eksik !!..

Durum:
    DaDLu_BöCüqq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Cansel Elçin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı DILEK10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese günaydinn..Diger Yarim ailesi..
    kesinlikle katiliyorum valla..Poyraz Zeynebi öldü saninca hersey dank etti kafasinda..ne babasiyla ettigii Kavga ne maddi durum nede kendi baabasiyla meryemin durumu hicbirini gözü görmedi..hatta O misafir gittikleri hocanin evindeki Zeynebe sarilmasi bugüne Kadar sarildiklarinin icinde en favorim olaniydi..:img-wink:

ama Tarik hic böyle birsey yasamadi..Kizin askindan o Kadar eminki ..gerek duymuyo sanki birseyler yapmaya cabalamaya..yok yani EsmaTarikci olarak artik banada geldiler sagdan sagdan..:img-hyste yeter artik daaa....

eger Esma icin bir süprizi vs varsa lütfen bu sefer kendisi yapsin..kendisi cabalasin..Benim Onun o bayram sabahi evde yalnizligina,garip ,mahzunluguna icim gitmisti..Simdi yine ayni sekilde ama bu sefer Esmasizlik yüzünden yalnizlik acisi cektigini görmek isterim!
    Değil mi bir de o mevzu var bulusacaklari zaman ismet bize bir ortam ayarla ismet olmasa bu çocuk hiç bir şey beceremiycek mi.Bunumu söylemeye çalışıyorsunuz anlamıyorum ki az biraz cabalasin canım.

Romantigim çok kibarim diye gezmek kolay tarik efendi daha bir icraat göremedik bu kızı o kadar çabuk vermeyiz haberin olsun :img-hyste meryem le Ecevit bu kadar sorun çıkarmaz yalnız :img-hyste

Alıntı dolunay37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi günler olsun..

Ben de hic istemiyorum böyle bir durum olsun..Daha burnunu yere iyice sürttürmedik pacalarindan iyilik akan Tarik'i..Her ne kadar biz normal görsek te bazen gözgezdiriyorum da Esma ve Tarik'in durumunu hos karsilamayanlar var..Bunun önünü almak icin senaristler böyle bir yol secmis olabilirler..Bu her sey bitmis demek olmuyor..Yine kiskanabilir,yine dünyasi dar olabilir:img-hyste..
    Yok yok evlenmelerinde sıkıntı yok sıkıntı bu kadar erken olması tarigin biraz cık burnunun sürttugunu Esmasiz yapamayacağını Onsuz nefes bile alamadığını :img-hyste göreyim o zaman olur.

sanki bana sordular da evlenelim mi diye bende kabul etmiyorum :img-hyste

Durum:
    Bahar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    kalbim timurla 61 kere
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    61

Aldığı Beğeni: 45

Bahsedilme
    0 Mesaj

hu huuu , ben geldimmm...hem de sorularımıza cevap niteliğinde bir mesajla geldim...

Diğer Yarım ayrılıklı, aşklı, intikamlı, eğlenceli, 14. Bölümüyle Cuma 20:00 de Atv de

demiş EDA Hanım ...:happy0064:happy0064:happy0064

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)