Sayfa 1/199 123451151101 ... SonSon
993 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Diğer Yarım - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    762
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    27 Mesaj

Standart Diğer Yarım - Bölüm Yorumları (3)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.
    Konu NATY&FACU tarafından (02-10-14 Saat 18:43 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

ay ben katılıyorum gülmekten şu an..:img-hyste Nasıl gözümden kaçmış ya,kaç kere de izledim oysa..Afet dedelere ciğer ikram ettiğinde Zülfik dedemiz Afet arkasını dönünce ciğeri oturduğu bankın arkasına doğru sallayıvermiş hahah Behçet dede köpeğe vermiş.Mümin dedenin ne yaptığını görmedim ama..:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,222

Aldığı Beğeni: 2,001

Bahsedilme
    5 Mesaj

yeni başlık hayırlı olsun.

sayfa ne ara kapandı anlayamadım. emeği geçen herkese teşekkürler. gerek yorum, gerek çalışmalarıyla bizlerle olan arkadaşlara..

poyrazın taş mevzusunu atlamışım ben yazarken komediydi cideen. yalnız ondan daha komiği kız arkası dönükten farketmemişken sürekli kendi kendine bir şeyler söyler hali daha komikti.

yeni fragman çıksa bari hoş daha dizi kaçta yayınlanacak o bile belli değilmiş ama
    Kalbinize not düşün. Hayat hesapla değil nasiple yaşanır

Durum:
    *Rose* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TARDIS/221B Baker Street
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 17

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alpler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlığımız hayırlı uğurlu olsun Diğer Yarım ailemiz...Bir dakika alıntı yapamadım şimdi diğer başlıkta kaldı yorumun sevgili *Rose okuyup hemen tekrar geliyorum.Ekleme yapacağım az sonra...

Edit yazayım bari,yazmadan olmaz.:img-hyste

Sevgili *Rose neden irdelemek sana düşmezmiş canım? Bu dizi bizim,hepiciğini tek tek teeeek irdeleme hakkımız var.Yani Poyraz Zeynep'i seviyorsun diye diğerleri hakkında konuşamazsın gibi bir durum olamaz.Yazdıklarında haklısın evet neden sadece bakışıyorlar bu gençler? Konuşsunlar,çatlayacağım,şiştim.Zaten ne olursa doğru düzgün konuşmadıkları için oluyor.

Devran'ın işi kolay,Afet zaten af etmeye hazır,gönlü çok çabuk alınan biri halamız,o kadar seviyor ki kıyamaz zaten Devran'ına,tüm odunluklarını sineye çeker ama Esma çok kırılgan.(haklı tabi) Tarık kaş yapayım derken göz çıkarmasın lütfen,adam gibi kızın gönlünü alacak bir şeyler yapsın.Öyle kapıya dayanıp elinde kalpli oyuncaklarla düzeltemez durumu...

Gençlerin birbirlerini tanıma süreçlerini görmek hakkımız.Evet Zeynep,Poyraz'ın klarnet çaldığını öğrenmiş ama hangi ara,biz niye görmedik?Böyle sahneler görsek güzel olmaz mıydı?:img-beee: Poyraz çalsın,Zeynep söylesin...:love01:

Tarık ile Esma bir araya geldiklerinde sadece bakışmasalar,sadece şiirler okumasalar mesela birlikte bir yemek yapma girişiminde bulunabilirler.İkisi de bu konuda yeteneksiz.İsmet yapıyor Tarık yiyor.:img-hyste Esma da pek ilgili değil mutfakla ama onların sakarlıklarını falan görmek isterim.:love01: İlle de yanyana geldiler diye birbirlerine yapışsınlar,sarılsınlar,öpüşsünler gibi bir beklentim yok.Hepsi için geçerli bu...
    Tarık'la pek alakam yok malum. Isınamıyorum karaktere. O yüzden yazdıklarım yanlış anlaşılabilir diye düşündüm. :img-wink:

Bakışma konusunda Tarık'ın da hatası var. Poyraz'la Zeynep de bakışıyor ama içlerinde ne varsa çatır çatır da söylüyorlar. Esma bazı durumlarda tripcan, bazılarında da tepkisiz. Esma&Tarık tabi ki karakterleri gereği öyle çatır çatır söylemezler belki; ama tokat atmıştı Esma zamanında. Artık Tarık yabancı biri değil. O yüzden içindekini söylemesi lazım, karşısında anlayanı bulursa tabii.

Esma kırılgan evet ama aynı zamanda Tarık'ı çok sevdiği için bunca zaman ses etmedi hiçbir şeye. Aslında o kadar zor değil gönlünü almak. Tarık'ın Esma'nın kabuğunu kırması lazım sadece. "Asılabilirler" deyip sonraki gün de kadını evinden çıkartırsan daha çok beklersin Esma'nın yüzüne bakmasını! :img-beee:

Esma'nın tepkilerinin yetersiz olması senaryoyla alakalı bence. Herhangi bir karakterin köpürtülmesi olarak görmüyorum durumu. İlk zamanlar Esma daha derin yazılıyordu, onun üzerinden yürüyordu hikaye biraz da. Her şey Mona'yla başladı. O yüzden görüyorduk tepkilerini. Şimdi karakterler arttı, çiftler ve olaylar arttı. O arada Esma'nın ilk tepkisi kaynadı gitti. Sakinliği tamamen senaryo ve yönetmen ile alakalı. Onlar yönlendiriyor sonuçta.

Geçilmesin dediğimiz sahneler geçilince sinirleniyorum ben. Gençleri görmek hakkımız, ne güzel tanısınlar işte birbirlerini. O kadar güzel sahneler çıkar ki. Evet evet, Poyraz klarnet çalsın en yakın zamanda Zeynep'ine. :img-in_lo

Aynen katılıyorum. Ortak noktalarını keşfetsinler, tanısınlar birbirlerini.

Yemek demişken, Poyraz ne zaman Zeynep'in elinden yemek yiyecek? Zeynep ona yemek yapmayı öğretmeye çalışsa ne güzel olurdu. :img-eat:

Durum:
    kelebek99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    abhinin fuggisi.
    Konular
    37
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlığımız hayırlı olsun ,bol bol yorumlarla dolsun taşsın.

Bu başlıkla beraber artık Tarık'ın davranışları da normale dönsün :))

Poyraz ve Zeynep biricik çiftimin arası aman sakın bozulmasın

Bu arada yanlış anlaşılma olmasın ,bilenler bilmeyenlere duyursun.

Diğer Yarım 19 Eylül Cuma 20:00'da

Diğer yarım'ın tw.r adresinde yazıyor 3 saat önce paylaşılmış.Kırmızı kırmızı da yazdım dikkat çeksin.:img-hyste Unutmayalım 20.00 ekran başındayız yine aynı saatte.Umarım daha da artar reytingler ya da yerini ve oranlarını korur :)) vee böylelikle hep aynı saatte kalır.

Sayfa 1/199 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)