Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
996 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Diğer Yarım - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı DILEK10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet okyanuscum fena gaza geldim :img-hyste bir saattir çalışıyorum, yazdım, çizdim, düşündüm taşındım ..
    En sonunda akrostis siir yazdım. :happy0064

Ama şöyle ki... Bu şiirleri sanki Esma ve Tarık' in ağzından birbirlerine yazılmış gibi düşünün okuyun yani :)
    Bu Tarık 'dan Esma' ya

Eserdi başımda başıboş sevda Yelleri.....
    Seninle anladım oysa tüm gerçekleri....
    Mutluluğu, huzuru, sevgiyi Aşkı sende buldum..
    Artık sensin benin Aşkım, sevdiğim tek umudum....

Buda Esma'dan Tarık 'a

Tatlı ve tarifsiz seninle içime işledin önce...
    Ardından anladım seni O an görünce....
    Ruhumun diğer eşi yarısı Sendin....
    Issızca yüreğimde yer ettin....
    Kelimelerle anlatılmaz içimdeki derin Sevgin....

Alıntı degildir.. Bizzat kafa patlatilarak yapılmıştır... :happy0064

Cepten girdiğim için baş harfleri duzenleyemiyorum.. Pc den girince tam duzenlerim... :happy0064 :happy0064
    Ben düzenledim alıntıdaki baş harfleri,üzülme sen...:img-hyste

Ayol dizi sen nelere kadirsin arkadaş..Herkesin içinde ne cevherler varmış? Gizli yetenekler bir bir saçılıyor ortalığa..:happy0064 Komedi'm bak rakiplerin çoğalıyor.:happy0064:img-hyste Bi beni değiştirmedi dizi çok şükür yarabbim...:img-hyste Böyle geldim böyle gideceğim,yeteneksizlik abidesiyim şükür...:img-hyste

Alıntı Bahar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok utanıyrım ama bir karadenizli olarak ben pek hamsi yemem ...geçen yıl hiç hatırlamıyorum mesela...yedim mi acaba ...:img-hyste...ama bak mezgit' e bayılırım...bir tava kızart getir ...ama sen git sonra :img-hyste ...abim de çok sever...küçükken kandırırdı bizi kerata...kızlar havyar yemez diye...baktı ki olmuyor , bu yalana karnı tok kardeşlerinin hemen '' aaa bakın duvarda ne vaarr... " diye hedef şaşırtıp götürmeye çalışırdı havyarları...hey gibi günler heeyy...

şimdi poyraz kendi elleriyle yapsın bana koca bir ızgara dolusu somon...levrek...lüfer...bak nasıl götürüyorum...yok yaa ne götürmesi...aç kalırım hafazanallah...:img-hyste bilin bakalım niye aç kalıyorum...

baasdırna2yı severim ,evet...ama ikinci şık olsun ...

evet evet , poyraz bana balık pişirsin...bunu duyan zeynep de aynı mangalda beni kızartsın :img-hyste fena halde kaşınan bir fani...hazır su da yakın...ne de olsa illa ki tadıcaz o suyu değil mi ?
    ahahah olsun mezgit de olur daaaaa niye kızartıp gidiyor muşum?:img-hyste Bir de en önemlisi ben balıklara dokunamam söyleyim.:img-hyste Hayatımda balık temizlemedim valla ayıp olacak ama gerçekten de dokunamıyorum onların gözleri ööööyle bakıyor ya göz göze geldiğim an bittiğim andır.:img-hyste
    Zeynep'i balık temizlerken gördün yani sen bilirsin balık gibi senin de içini deşer söyleyim...:img-hyste

Durum:
    ask-I memnun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    shahim ve de mat...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

dilekcim oyunumuzu digerleri üzerinden yapsak nasil olur düsüncesiyle bu sekilde hazirladim..esas ciftlerimizi sen yaptigin icin onlari yazmadim haliyle artik isteyen istedigini istedigi gibi yazsin..hepsini yazmak zorunda degilsiniz..:img-hystebuyrun arkadaslar..kolay gelsin..

bu sayede yarina okunacak cok sey olacak..:happy0064:happy0064

poyrazdan alpe

laf-mor-kapi-basmak-anladin mi-bak git-

ecevitten sabri beye

Kismet-üstlenmek-deger-son-anasi--söz

zeynepten alpe

Adam-oyun-darbe-göz-hisim-deniz

ismetten emineye

söylesen-itiraf-bahtiyar-herseyi-tas-karar

meryemden ecevite

inatci-yüz-sigorta-köprü-deger-mert

ecevitten meryeme

düsünce-umut-kiymak-yeniden-beceri-vefa
    senin yaktigin atesti ama yanan ben oldum.

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    910

Aldığı Beğeni: 1,030

Bahsedilme
    13 Mesaj

:happy0064:happy0064

Allahım yetişemiyorum iki başlığa da yetişemiyorum:img-hyste Ne bu hızdır yahu biraz yavaş olun acıyın bana ne olur:img-hyste Bayram üstü olmuyor böyle:img-hyste

Fragman çıkmış onu daha izlemedim birazdan bakacağım.. Ama önce diğer başlıktan gelen kelime oyununa bir başlayayım dedim..

Esma: Bir şans verseler sana.. Deseler ki bu hayatta en çok neyi isterdin? Bir dilek hakkın olsa ne derdin? Uzun uzun sevdiğine doymak mı isterdin? Yoksa şarkıların sonsuz kelimelerinden beni mi arardın?

Tarık: Sence? Yalnızca bir hakkım olsa.. Ömrüm boyunca seni artık hiç bırakmayacağım derdim.. Her gün seni seviyorum demekten usanmazdım.. Ben böyle bir adamım işte.. Her gün seni daha da çok sevecek olan bir adam..

...

Zeynep: Yok öyle kolay sıyrılmak bu işten Poyraz efendi.. Sensiz olmaz biliyorsun.. Dinle bak bugün gittim Emine ile kapalıçarşıya.. O yüzüğü beğendim mi beğendim.. Alacaksın hem fiyatında ne var ki.. Tarık almış Esma'sına..Hiç oralı bile değilsin... Bir kere takacağım hayatımda çok mu görüyorsun.. Yoksa benimle evlenmek istemiyor musun? Poyraz Poyraz.. Ay gitti adam kalbine indi.. :img-hyste

Poyraz: Ha iyiyim iyiyim yok bir şeyim.. Kızım ne diyorsun sen.. Sevginden ölüyorum burada.. Derbeder oldum toparlayanım yok. Hem nerede görülmüş bir kızın evlenme teklif ettiği.. Aklımı oynatacağım senin yüzünden..Edersem ben ederim daima teklif.. O kadar! Kalp mi dayanır sensizliğe.. Ediyorum lan var mısın karım olmaya?:img-hyste

Zeynep: Höstt yavaş gel.. :img-hyste ( Bu da benden olsun "höst":img-hyste)

Ve dip not.. Sahi ne zaman geliyor bu teklif yahu ama olmuyor böyle:img-hyste

Sevgili Dilek10 oyun için çok teşekkür ederim:happy0064

Durum:
    alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Gülbike hanım tweet atmış..Spoilerse spoiler.Çok tatlılardı, dayanamadım! deyiiip fotoyu eklemiş...

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    3,098

Aldığı Beğeni: 1,593

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı ask-I memnun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    poyrazdan alpe

Ben Geldimmmm

Hayırdır Kuzum :icon_whis nee, nasıl abla demiyorsunuz inşallah. Bakın sakin sakin şey ettirmeye çalışıyorum ama bu nedur da böyle. Hay maşallah hızınıza yetişemiyoruz. Hiç demiyorsunuz bayram üstü muhasebecilerin işleri yoğundur, okula gidenler var demiyorsunuz maşallah. Acıyında bize, bakın hiç düğünü derneği olan var demiyorsunuz diyor muyum:img-hyste:img-hyste

Neyse bu arada erkenden BAYRAM kutlamayı sevmem ama belki bayramda giremem buralara (tabi allah bilir siz bu hızla başlık da kapatmış olursunuz:img-wink:) o yüzden

TÜM DİĞER YARIM ÜYESİ CAN ARKADAŞLARIMIN, KARDEŞLERİMİN NAMI DİĞER CAN CANLARIN, ESMA-TARIK'IN, POYRAZ-ZEYNEP'İN, HACIT İSMET, KAFASI YERİNDE OLMAYAN EMİNE'NİN:img-beee: KARAGÖZ-HACİVAT GİBİ DİDİŞEN MERYEM-ECEVİT'İN, AFOŞ HALAMIZIN, ODUN KÜTÜK KARIŞIMI DEVRAN'IN MANDALİNA'NIN, BURNU KAF DAĞINDAKİ ZEYNEP BABANENİN, MAHŞERİN DÖRT ATLISI DEDELERİMİZİN (tamam be Hazel hanım dürtükleyip durma da unutmadık da yine yeniden eniştemiz olayı hak eden) o toroman dedikçe benim sinirlerimin zıpladığı UY ASİYE'NİN:img-beee:, FİKRİ ENİŞTEMİZİN, yeriz biz sizi dediğimiz RÜŞTÜCEM-DURSUNCAN'IN, GÖNÜL ADAMI SABRİ HOCA'NIN, EDA HANIM VE GÜLBİKE HANIM ile Özetçi hadi iyisin,iyi bayram olmasaydı:img-hyste, Fragmancı ve bu harika ötesi dizide emeği olan herkesin

KURBAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN, ALLAH NİCE BAYRAMLARA ULAŞMAMIZI, HEP BİRLİKTE OLMAMIZI NASİP ETSİN diyerek :good::happy0064

Uyyy bunu es geçemeyeceğim

poyrazdan alpe

Oğlummm BAK GİT:img-hyste ne LAF anlamayan, SIRIK BOYLU MAKS çıktın sen:img-beee:Zeynep'in beni sevdiğini bilmek, bunu duyunca MOR olmak da sana ders olmamış. Bak KAPI orada, ardına bakmadan çek git:img-beee: Bu kadar LAF yedikten sonra hala kafan basmadıysa Zeynep'in beni sevdiği, Diğer Yarım Ailesi sana bir güzel anlatır Poyraz-Zeynep aşkı gerçeğini (itina ile kendimizi de şey edip:img-hyste)

Benden bu kadar bu akşam CANCAN'lar. Sağlıcakla kalın, dizimizle kalın. Seviliyorsunzu tarafımdan:img-kiss:

Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)