scog tarafından gönderildi ;

Şu soyadı meselesi için İmamoğlu tam olmuş...Haaaaa Trabzonda bu soyad en fazla olan soyadlardan biri....Hatta bizim okulda iki öğretmenin soyadı İmamoğlu:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Sema Hanım demek yaza kadar anlaşma var demiş...İnşallah....Bu arada Orhan Kılıç yakında Kod Adı Koz adlı filme başlıyor kasım ayında...Çekimler bir iki ay sürer sanırım....Recep Tayyip Erdoğanı oynayacakmış...Hem dizi hem film sıkışık bir programı olacak....Gerçi İpek Tuzcuoğlunun Yüz Yüze programı başlıyor yeniden Cine5te...Bu programlardan bizimkilerin sahneleri azalmaz inşallah....
işte o yüzden istemiyorum ya ben de...poyraz ve sabri hocamın karizmalarına yakışmayacak kadar alelade bir soyad bu:img-beee: şöyle daha karizmatik , daha bir anlamlı soyadı olmalı...ama ne...biraz düşünmem lazım...

ben de güya sema hanımı takip ediyorum , nasıl kaçırmışım bu bilgiyi...mutluluktan havalara zıplardım okumuş olsaydım.:good: hadi inşallah diyorum....inşallah dizimizin tadı kaçmadan , aynı bu sıcaklık , samimiyet ve eğlenceli haliyle yaza kadar devam etsin...daha poyraz ile zeynebe nişan yapacağız...ama önce kız isteme...bu sefer kesin neticenin alındığı , nüfus kağıdının verildiği bir kız isteme istiyorum...hatta o kadar ki , hiç hoşlanmadığım tuzlu kahveye bile ses etmeyeceğim...zeynebe kına gecesi bile istiyorum...esma da isterse yapabilir...:img-hyste

sonra düğün dernek kuracağım ...sabri hocamı dede yapacağım...(ben değil tabii zeynep ile poyraz yapacaklar :img-eat:)baba sabri hocamdan sonra dede sabri hocamın torun nasıl sevilir derslerini de görmek istiyorum...:happy0064 meltem koyar mı acaba dedem torununun ismini...ama poyrazdan olma zeynepten doğma bir çocuğa meltem ismini koymak çocuğa haksızlık...:img-hyste meltem olmaz ki o...kasırga olur...erkek olursa kolay...boran olur...ne de güzel olur ...:good:

gül cancanım gel bakalım , düşürdün aklıma torun işini ,yardım et şimdi ne olacak bu torunun ismi :img-hyste