Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
999 sonuçtan 996 ile 999 arası

Konu: Diğer Yarım - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    *Rose* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TARDIS/221B Baker Street
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 17

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fracture Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyiyim iyim şükürler olsun uykusuzluk var bünyede ama uyuyamıyorum şu an o da güzel:img-hyste

Bence mahsur kaldılar bir yerde.. Geceyi de nayinoda geçirecekler.. Malum öbür nayinoda ortam müsait değil..

Tabii nereye gidiyorlardı ki mahsur kalabilirler orasını bilemiyorum... Belki Poyraz konuşmak istedi falan derken tüm belayı çektiği için kendisi kesin birşey olmuştur.. Kalmışlardır orada..

Yalnız feci gaza geldim, Zeynep yerine Esin olmasın o arabada:img-hyste Belki balayına gidiyorlardır..

Benim derdim Poyraz ile Zeynep'in hataları değil.. Elbet ikisinin de yaptıkları birçok şey yanlış..Benim derdim Zeynep'i ağlatan Poyraz... O yüzden kızıyorum.. Bu kızın gözyaşlarına yazık.. Poyraz'ı bir elime verseler yapacağımı bilirim... Ne yapacağım tabii ki öpeceğim Poyraz'ı:img-hyste Zeynep de artık beni vurur:img-hyste
    Oo ne güzel. Uykusuz olup da uyumamak en sevdiğim :img-hyste

Ama bir yere doğru gidiyorlardı. Sabah 2 tane resim geldi. Bak birinde Gonca ile Alican poz vermiş. Daha önce eklediğim için şu an spoilera ekliyorum :img-eat:
    Spoiler İçermektedir

Giyimleri de güzel bu arada, beğendim.:)

Nereye gidiyorlar da mahsur kalıyorlar orası mühim. Poyraz'ın konuşmak istediği belli de Zeynep atar yapıyordu arabada, gerçi tam belli olmuyordu sadece nereye gittiklerini de soruyor olabilir. Yüksel Baltacı var bir de, Nayino'nun yazarı. O bağ evinin sahibi rolünde olacak herhalde. Ay hazır bağ evi varken Zeynep'i uyurken izleyen Poyraz da görür müyüz? :img-in_lo

Ağzını hayra açmayı öğretemedik sana. Neyse ki tutmayan totemlerin gibi oldu bu :img-hyste

Gerçekten derdin bu muydu? E kız dediğin duygusaldır, ağlayacak tabii. Bugün ağlar yarın güler. Ne var bunda? Poyraz da 10.bölümde ağlamıştı nedı yani. Ağlamak iyidir iyi, iç boşaltır :)
    *Feminist misiniz siz acabağ? Zeyno Poyraz'a kavuştuğu zaman öyle bir gülmeye başlayacak ki sen burada kızdığınla kalacaksın. O orada Poyraz'ı öperken sen de bakarsın canım :img-hyste

Söylemeden edemeyeceğim; fark ettiniz mi bilmiyorum, Zeynep hep ayrıyken gösterdi sevdasını. İlk önce 9.bölümde yemek dönüşü Poyraz onunla konuşmayınca gördük Poyraz'ı ciddi anlamda sevmeye başladığını. Sonra ayrıldılar, o tamamen bir pişme süreci oldu Zeynep'te. Bu sefer de demlendi. Sabri Hoca bile anladı artık. Bence gayet güzel oldu yani. Tek itirazım Esin. Bu ayrılık araya Esin girmeden olmalıydı. :img-beee:

Durum:
    alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Diğer başlıklarda emeği geçen arkadaşlara teşekkürler ve alkışların engüzeli gelsin...Bizi mi görmeye uğraşıyor bu asi uşak???:icon_whis:img-hyste

oooooo kocaaa bir başlığı daha devirmenin haklı gururunu yaşıyoruz efenim de ben biliyorum şimdi benim bu mesaj yine önceki başlığa eklenecek...:img-hyste Yei başlığımızda bol EsTarlı ZeyPoylu Ecmerli Afet-i Devranlı sahnelerimiz olsun izlerken mest olalım.Çıkarın aradan Sedat'tı Esin'di falanfı filandı gereksiz tipleri lütfeeeğğğnn Eda hanııım Gülbike hanıııım huuu:icon_whis:img-hyste....

Durum:
    DILEK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ArShi,ZaYa♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

İyi geceler ben geldim...

Ayy keyifler nasıl bakalım :)

Valla nedendir bilmem bende pek bi pozitif oldum.. Kırgınım, Kızgınım diyordum ama aksine keyif geldi üstüme.. Artık bunca zamandır açığa çıkmasını beklediğimiz ne sırmıs arkadaş dediğimiz şeylerin nihayet ortaya çıkmaya başlaması iyi oluyor.. Buda en azından dizide ki bazı sorunların çözülmesi demek.. Tabi yeni sorunlarıda beraberinde getirecek elbette ama..

Ben bunca zaman tarikin babası değilde annesinin bölümde, dizide olmasını tercih ederdim yani.. Hani esma tarika engel olma açısından, hikaye o yönde devam etseydi.. Hic bu ölü, diriltme olayına girmeselerdi.. En azindan gelin, kaynana durumları her zaman daha reyting yapıyor :img-hyste..

Bu arada poyraz, zeynep konusu... Malum bunlar şimdi bir yere kaçıyorlar.. Artık nasıl, ne şekilde bilemiyorum.. Zaten hiç tutturamam bu mevzulari...

Aklıma bir şarkı geldi... Poyraz dan Zeynoya gelsin...

Gel otur yanıma senle konuşalım başbaşa
    Meseleyi uzatma yarı yolda bırakma
    Gel otur yanıma senle konuşalım başbaşa
    Meseleyi uzatma yarı yolda bırakma

Söyle benden başka var mı?
    Böyle aşkı bulmak kolay mı?

Hani biz deli gibi seviyorduk birbirimizi
    Gel pire için yorgan yaktırma
    Bana kötü şeyleri hiç yaptırma
    Hani biz deli gibi seviyorduk birbirimizi

Senin hiç suçun yok mu?
    Kabullenmek bu kadar zor mu?
    Sanki bu devirde hangimiz tertemiz

Senin hiç suçun yok mu?
    Kabullenmek bu kadar zor mu?
    Sanki bu devirde hangimiz tertemiz
    Tertemiz
    .........................
    Poyraz dayanamiyor.... Fırsatını bulduğu an Zeynoyu attığı gibi nayino2 ye... Yol boyu hiç konusmadan,Zeynonun sorularına hiçbir cevap vermeden gidiyorlar yol nereye götürüyorsa... Derken o fotodaki yerde kalakalirlar... Takılıp kalırlar orda derken inerler arabadan..

Poyraz Zeynoya.. Gel otur yanıma kaçmak yok hic bir yana.... Konuşalım ikimiz başbaşa.. Hani ikimizde deli gibi seviyorduk, peki şimdi ne olacak halimiz....???

Tamam ben sucluyum... ya sen..?? Senin hiç suçun yok mu.. Kabullenmen bu kadar zor mu...? Herşey bu hale bi tek benim yüzümden mi geldi... Gel hadi pire için yorgan yaktirma.. Bana kötü şeyler yaptirma... Seviyorum kız seni.. Böyle Aşkı bulmak bu kadar kolay mi... İnsan sevdiğine kiyarmi... Kiyma zeynom.. Kiyma bana... Kiyma bize.... :img-in_lo

Ayyy icimden geldi.. Resimleri görünce

Durum:
    Bahar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    kalbim timurla 61 kere
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    61

Aldığı Beğeni: 45

Bahsedilme
    0 Mesaj

ooo, eski başlıkkk sona ermiişşşş...yepyeni bir başlık açılmış...yeni başlık...yeni başlııık..yeni başlııkk...bizlere kutlu olsunnn...:img-hyste

oooo...Alpler'cim de gelmiş...yaşasııınnn...ben de nerede bu canısı diyordum , merakla bekliyordum :happy0064 hoş geldin canısı , koğuş yattı da mı sen geldin :img-wink:

[QUOTE]
    Alıntı fracture Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyiyim iyim şükürler olsun uykusuzluk var bünyede ama uyuyamıyorum şu an o da güzel:img-hyste
    uyku yoksa forum var diyorsan bence o da güzel...çok güzel :good::happy0064

bende ise uyku çok ama burayı bırakıp gidemiyorum...hazır fırsatım varken tadını çıkarayım istiyorum...dibine kadar...sonra aahhh vaahhh demeyeyim diye...:img-wink:
    Bence mahsur kaldılar bir yerde.. Geceyi de nayinoda geçirecekler.. Malum öbür nayinoda ortam müsait değil..
    kalsınlaarrr...geçirsinleeerr...ama o kulübe varken herhalde nayinoda sabahlamazlar...benim için farketmez ama poyraz o boy ile ne kadar durabilir ki nayinonun içinde ...yazık vallahi çocuğa...gitsinler o kulübeye...sahibi bir şey derse bende o iş :img-hyste

Tabii nereye gidiyorlardı ki mahsur kalabilirler orasını bilemiyorum... Belki Poyraz konuşmak istedi falan derken tüm belayı çektiği için kendisi kesin birşey olmuştur.. Kalmışlardır orada..
    kim kimi kaçırdııı...?

o nikah masasında ne oldu ?

nayinodaki bu sahne nikah masasından önceye mi ait yoksa sonraya mı ?

Nursel sen kimseye bırakmadan çek silahı vur kendini...Allahın şom ağızlısı...deli misin nesin kızım sen...en iyisi çayını yudumla ve pozitifliğini elden bırakma...nikah mikah yok...esine , yar saçların lüle lüle esin sana güle güle şarkısı koro halinde okundu o defter kapandı...belki de eski sevgilisi miydi neydi o gelip nikah masasından kaçırdı kızı...keeşşşkeee...

kesin ecevitin dediği gibi düz taban bizim poyraz...yoktur bunun başka izahı...kendisi de başlarda demişti ya zaten , bahtsız bedeviyim ben diye ...canımsın sen yaa, kıyamam ki hiç de ona...:img-wink:

Yalnız feci gaza geldim, Zeynep yerine Esin olmasın o arabada:img-hyste Belki balayına gidiyorlardır..
    önce kendimi vurayım ,bak sonra da seni vuracağım , hatırlat bana tamam mı :img-hyste esinle balayına giden poyrazı ayılar götürsün ...balayına :img-hyste
    Benim derdim Poyraz ile Zeynep'in hataları değil.. Elbet ikisinin de yaptıkları birçok şey yanlış..Benim derdim Zeynep'i ağlatan Poyraz... O yüzden kızıyorum.. Bu kızın gözyaşlarına yazık..
    poyraz da kıyamıyor nayinosunun göz yaşlarına ama o yaşları akıtan da hep kendisi oluyor...Zeynep ağlayınca benim de içim acıyor , gözlerim yaşarıyor...utanıcak değilim ya , ağlıyorum basbayağı...insanım ulan ben , ağlarım tabi...kalp bu kalp...nasıl dayansın zeynepciğin acısına ...çok ağlattılar zeynebimi gülsün gayri...

Poyraz'ı bir elime verseler yapacağımı bilirim... Ne yapacağım tabii ki öpeceğim Poyraz'ı:img-hyste Zeynep de artık beni vurur:img-hyste

çok fena kaşınıyorsun bence ...iyi kolla kendini , her an bir yerlerden yaylım ateşine tutulabilirsin...aman aman...

Zeynep eline silahı bir kez aldı yaa , artık düşürmez elinden...poyraz gibi bir nayinosu olduktan sonra o silahı hep çantasında taşısa ancaktır...azcık biri sırnaştımıydı poyraza , anladımıydı bunu Zeynep anında çıkarıp çantasından ucundan azcık gösterecek malum şahsa...bitti gitti...ohhh Zeynep rahat biz rahat :img-hyste

edittt ; iki akşamdır bana garezi var bu sayfanın...açılmak bilmiyor bir türlü...bekle babam bekleee...

bu ne yaaa...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)