Sayfa 3/200 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
999 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Diğer Yarım - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    *Rose* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TARDIS/221B Baker Street
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 17

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fracture Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya kaçar mı:img-hyste Baktım sayfada bu konuda uzmanlar var, kaçırmadım fırsatı... Hem sadece biz değil oyuncularımız da bu konuda hemfikir.. Alican bey geçen Gonca hanımı Zeyna diye etiketliyordu yanlış mı gördüm acaba:img-hyste
    Oradan çaldın di mi itiraf et :img-hyste Ya hayaller güzel de bunlar ne zaman evlenecek de ikizleri olacak arkadaş! Azıcık sevgili olarak dolansınlar, sonra evlensinler. Evliliklerinden güzel sahneler çıkar bunların. Poyraz gelir tencereden götürür sarmaları, Zeyno bi bakmış ki pişirecek sarma kalmamış. Ay ne keyifli olur :img-hyste

Eda ve Gülbike Hanımlar duyuyor musunuz? Bir kız bir erkek olmak üzere ikiz bebek isteriz nayinolarımıza. :happy0064

Sabri de oynayacak onlarla, Zeynep bıkacak, Poyraz hangi biriyle uğraşacağını bilemeyecek. Buna Zeynep de dahil :img-hyste

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    910

Aldığı Beğeni: 1,030

Bahsedilme
    13 Mesaj

Alıntı *Rose* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Poyraz "Atarların sultanı 2" istiyor çünkü. Vay, bu daha güzelmiş. Hem bir atarların sultanı, hem de Allah'ın maçosu. Güzel oldu güzel. :img-hyste

Zeyne fena değil, erkeği tekrar düşünmeye davet ediyorum :img-hyste
    Poyraz'ın isteği öyle de Zeynep hanım ne diyor bakalım, belki o da "Allah'ın maçosu 2" istiyordur.. Hem de sakallı doğanından, o da sırf bizim forumdakiler için:img-hyste

Herkül'ü ben de beğenmedim, cep herkülü geldi aklıma sonra zaten olmadı:img-hyste

Dur buldum.. Ateş olsun Ateş:happy0064 En ateş edeninden hem de

Oradan çaldın di mi itiraf et :img-hyste Ya hayaller güzel de bunlar ne zaman evlenecek de ikizleri olacak arkadaş! Azıcık sevgili olarak dolansınlar, sonra evlensinler. Evliliklerinden güzel sahneler çıkar bunların. Poyraz gelir tencereden götürür sarmaları, Zeyno bi bakmış ki pişirecek sarma kalmamış. Ay ne keyifli olur :img-hyste

Sabri de oynayacak onlarla, Zeynep bıkacak, Poyraz hangi biriyle uğraşacağını bilemeyecek. Buna Zeynep de dahil :img-hyste
    Sanırım bir yansıma yaptı oradan aklma geldi:img-hyste Ben senarist olsam Poyraz ile Zeynep'i çoktan evlendirir çoluk çocuğa karıştırırdım.. Hatta bir çocuk serisi, multi-çoklu çocuk denemeleri yazardım:img-hyste Poyraz da bu ateş etme olayı varken dur durak bilmezdi:img-hyste

Zeynep Poyraz'la uğraşmasın sakın:img-hyste Çocuk olur onlarla kıyamam:img-in_lo

Durum:
    Bahar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    kalbim timurla 61 kere
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    61

Aldığı Beğeni: 45

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı qizemmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar efendim!

Bu yorumum tamamen kıskançlık, fitne-fücur ve bilumum haset içermektedir. Ve de tamamen goygoycu bir haldeyim şuan. Tutmayın küçük enişteyi! :img-hyste
    Şakası bir yana çok seviyorum ben bu başlığı uzaktan okumayı falan. Cansınız hepiniz. BBS başlığının tatlılığını hissettim şuanda.
    Fatmanur ile Mukaddes yorum yapıyor, uzaktan izliyorum. Bastılar bana anacığım, imam efendiyi kıskandım, gazuğu kıskandım, amozonu kıskandım,
    kuş yürekliyi kıskandım, arkasından binlerce laflar attığım gazukla cumaşkimi olunca da hemen aslında bu çok tatttlı bir şey ya diyerek U dönüşünün alasını yaptığım uzun saçlı radyocu uşağı bile kıskandım ulan! :img-tomat

(Ve Aleyküm Selam Güllerin İçinden Mukaddes'im!)
    Beni de şey yapsanıza ya la Poyraz'ın kıskançlık bakışları uzmanlığı ana dalından? E, Mukaddes bilir, onun o bakışları KALP ben.

Bu arada burada da nasıl bir ayrılık manyağı olduğumu söylemeden geçmeyeceğim. Poyraz'la Zeyno ayrıldı dediler bana, ben bir sevin,
    bir mutlu ol. Ayrılanlar sevgili durumunu seviyorum ama ben ne yapayım. İtiraf etmem gerekirse de son bölümü tam olarak izlemedim. Yeni bölüm yayımlanacak ben hala izleyeceğim. Ama izleyeceğim yani.
    Bu yorumu da Halil Sezai dinlerken yaptım. Kafası kendinden güzel oluşu ondandır efendim.

Yeni başlık hayırlı uğurlu güzelli olsun o vakit. Sevgiler, saygılar!:love01:

Seren diye isim vardı yahu, gemi direği demek. O olsun mu. Olsun hadi. :img-hyste
    hoş geldinizzz

benim yanım boş , isterseniz yanımda oturabilirsiniz...ben de sizin gibi kıskanç ve fesadım , güzel anlaşırız yan yana :img-hyste

hem bak bu konuda da sizdenim...

ben de severim sevenlerin ayrı kaldıkları zamanları...

ama asla ve kat'a araya girmeyecek başkaları...

iyileştirmiyor hiç bir şey yürekte açılan yaraları.

ne ne neeee...gemi direği miii.....??????

oyyy , iyi ki benim meşrebimde öyle tehditti korkutmaydı falan yok...yoksa var yaaa...:mad72: yakarım o direği...

gemi direğiymiş...

sahi seren isminin anlamı bu muymuş...hiç beğenmedim...evet son kararım sevmedim....

kimden özür diliyorum :865323

Durum:
    alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Her beş sayfada bir bu gifleri fırtmanı rica edeceğim Fırtmak ifadesi çok hoşuma gitti sırf bunun için yorum yazıyorum desem:img-hyste

Multimedya başlığı açılacaktı sanki dizimiz için... Ben okuduğum yorumlardan öyle bir şey hatırlıyorum.. Yoksa başvuru kısmında mı hâlâ

Bu arada yapılan çalışmalar, eklenen resimler için çok ama çok teşekkür ediyorum.. Görsel olarak ayrı bir estetik katıyorsunuz..

Emeğinize sağlık tüm gönül verenler

ahahahha valla ben de bayılıyorum be kelimelere arkadaşım...:img-hyste

Talepte bulunan oldu mu acaba? Burdan kendimiz çalıp kendimiz söyledik galiba...:img-hysteModlara yazmak sanırım multimedya başlığı için...

Herkesin ellerine gözlerine sağlık diyorum ben de...Ee ne de olsa sayfalarca yorum okuyoruz burda gözlere kuvvet...:img-hyste

Sevgili qizemmm bizim sayfada fitne fesat fücur olmaz goygoy hiç olmaz ama yanlış yere mi fırttınız acaba?:img-hyste:img-hyste:img-hyste Hoşgeldiniz,devamlılık istiyoruz ama lütfen rica edeceğimi alıştırıp gitmeyiniz sonra...:img-wink::happy0064:img-hyste

ahaah Seren iyiymiş valla anlamını bilmiyordum çoook teşekkürler...

Alıntı Bahar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    a-ha bu da hastrolojiye meraklı çıktı iyi mi :img-hyste

hee yaa , hemi de ne kadar güzel olur...

gel bir yuva kuralım , başka kimse olmasıınnn...

biri kız biri oğlannn iki çocuk oynasıınnn...
    ahahahah ne dedin seeen çaaat... :img-hysteBana laf mı çaktın sen,hastrolojiymiş...:img-hyste Burdan Trabzon'a fırtarım Bahar,yaparım...:img-hyste

Ya kaçar mı:img-hyste Baktım sayfada bu konuda uzmanlar var, kaçırmadım fırsatı... Hem sadece biz değil oyuncularımız da bu konuda hemfikir.. Alican bey geçen Gonca hanımı Zeyna diye etiketliyordu yanlış mı gördüm acaba

Vayy.. En sevdiğim parçalardan..Nasıl da buluyorsun hemenBuradan da Gönülçelen dostlarına selam olsun hem
    ahahahha taşı gediğine kodun yaniiii...:img-hyste Ne var yani biz boş boş mu oturuyoruz PC başında magazin mi izliyoruz belgesel izleyen mitolojiye ilgi duyan araştıran soruşturan bilinçliiiiiii eliiiiiiiit aydııııııın bir aileyiz şükür çok şükür...:img-hyste

Nevra Serezli'yi izledim bugün Söylemezsem Olmaz programında,magazin izliyor musunuz diye sordular.Yok ben belgesel izliyorum dedi sonra da güldü izliyorum tabi ya izlemez olur muyum dedi.Bir de izleyicinin artık her önüne sunulanı kabul etmediğini,izleyicini kalitesinin,seviyesinin arttığını söyledi bir an dedim ki cahilsiniz diyecek bize,avamsınız....:img-hyste

Durum:
    *Rose* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TARDIS/221B Baker Street
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 17

Bahsedilme
    0 Mesaj

Öncelikle Fatmanur'un selamı var efendim. Telefondan böyle goygoya katılamıyor ne yazık ki. :img-wink:

Poyraz'ın isteği öyle de Zeynep hanım ne diyor bakalım, belki o da "Allah'ın maçosu 2" istiyordur.. Hem de sakallı doğanından, o da sırf bizim forumdakiler için:img-hyste

Herkül'ü ben de beğenmedim, cep herkülü geldi aklıma sonra zaten olmadı:img-hyste

Dur buldum.. Ateş olsun Ateş:happy0064 En ateş edeninden hem de
    Kesin öyle istiyordur zaten Zeynep. Son söylediğini saymıyorum ama lütfen :img-hyste

İşte bu çok güzel oldu. Ateş etsin oğlan diyorsun. Normalde pek sevdiğim bir isim değildir ama bizim fırtınaların oğluna olur! :happy0064
    Hadi kıza da bul böyle. Var sende iş :icon_whis

Sanırım bir yansıma yaptı oradan aklma geldi:img-hyste Ben senarist olsam Poyraz ile Zeynep'i çoktan evlendirir çoluk çocuğa karıştırırdım.. Hatta bir çocuk serisi, multi-çoklu çocuk denemeleri yazardım:img-hyste Poyraz da bu ateş etme olayı varken dur durak bilmezdi:img-hyste

Zeynep Poyraz'la uğraşmasın sakın:img-hyste Çocuk olur onlarla kıyamam:img-in_lo
    Hop hop, başları okurken iyiydi de sen gene saati tutturdun diye açılımlara giriştin :img-hyste
    Ben sevgili aşamasında olurdum şu an araya Esin'i sokmak yerine. Ama sonra evlendireceğim tabii ki. Çünkü bol malzeme var bu ikilinin ilişkisinde. Benim hayaller durmak bilmiyor da :img-hyste

Hoy ne hoş olur be! Dizi yaza kadar devam etse, şöyle sahneler görsek :img-in_lo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)