Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon
999 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Diğer Yarım - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    762
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    27 Mesaj

Standart Diğer Yarım - Bölüm Yorumları (5)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.
    Konu NATY&FACU tarafından (07-11-14 Saat 12:53 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    aglamakelebek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Hint diyarları / kya hua
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    1 Mesaj

Ula bende orda son mesaj benim olsun diye bekliyordum:img-hyste Birileri mesaj yazsin diye.. meger kapanmis.. eski bir KH gelenegidir de bu, baharda ordan kapti iste..:img-hyste Bisey degil baharin malum yorum orda kaldi duzeltemezde simdi..:img-hyste

Ha soyle baharim tak geri vitese:img-hyste Demek ki neymis delilin yoksa konusmayacak missin.. Yalniz iki cadidan korkuyorsun demek, aaa neden oyle diyorsun, biz gayet melek gibiyiz.. Hahaa I Want to play a game..:img-hyste. Korkmakta hakli..

Dilekcim Evren yaz Atvye yolla cok iyiydi..:happy0064

Yesil deniz bu yuzulmez mi? Soguk moguk yuzeriz biz..:img-hyste
    Soyismini bekliyorum..
    Baska kim bana laf atmisti bakayim, heh rosem gaza getirmeye calisiyorsun yemezler, yok size yorum..

Hazel abla calismalar sahane, kemence calan Poyraz favorim, karizmatik Sabri Imamoglu da ikinci

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    910

Aldığı Beğeni: 1,033

Bahsedilme
    13 Mesaj

Alıntı alpler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devletlüüüü Devlet gelmiş benim papuç dama atılmış kuzum...:icon_sorr:img-beee:Haberin var mıııı hocam seni çoook sevdiğimden haberin var mıııı?:img-hyste

aaaaa aaa aaaa sevgili Rose diğer başlıkta kaldı lütfeeen yani eklemez olur muyum hiç..Klible ilgili tüm gifleri ekleyeceğim içiniz rahat olsun lütfeeen...ama ben emim ki bu çalışmalar da diğer başlığa geçecek.:img-hysteNeyse ben ordan fırtarım onları...:img-hyste
    Her beş sayfada bir bu gifleri fırtmanı rica edeceğim:img-hyste Fırtmak ifadesi çok hoşuma gitti sırf bunun için yorum yazıyorum desem:img-hyste

Multimedya başlığı açılacaktı sanki dizimiz için... Ben okuduğum yorumlardan öyle bir şey hatırlıyorum.. Yoksa başvuru kısmında mı hâlâ:whistle2

Bu arada yapılan çalışmalar, eklenen resimler için çok ama çok teşekkür ediyorum.. Görsel olarak ayrı bir estetik katıyorsunuz..

Emeğinize sağlık tüm gönül verenler:happy0064

Durum:
    *Rose* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TARDIS/221B Baker Street
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 17

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alpler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aaaaa aaa aaaa sevgili Rose diğer başlıkta kaldı lütfeeen yani eklemez olur muyum hiç..Klible ilgili tüm gifleri ekleyeceğim içiniz rahat olsun lütfeeen...ama ben emim ki bu çalışmalar da diğer başlığa geçecek.:img-hysteNeyse ben ordan fırtarım onları...:img-hyste
    Gözümden nasıl kaçmış? Direkt son sayfaya atlamışım ben. Özür diliyorum ablam. Teşekkür de ediyorum. :love01:
    Şimdi sen fırtmasan da (İsmet'in kelimeleri olmasa napıcaz:icon_whis) ben o uşağı buraya fırtıcam izninle :img-eat:

Bana da kemençe çalsana Poyraz. :img-in_lo

Zeynep'ten doğma, Poyraz'dan olma kız için isim düşünmekteyim. Döneceğim.

Durum:
    qizemmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Derek'in lacivert önlüğü.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar efendim!

Bu yorumum tamamen kıskançlık, fitne-fücur ve bilumum haset içermektedir. Ve de tamamen goygoycu bir haldeyim şuan. Tutmayın küçük enişteyi! :img-hyste
    Şakası bir yana çok seviyorum ben bu başlığı uzaktan okumayı falan. Cansınız hepiniz. BBS başlığının tatlılığını hissettim şuanda.
    Fatmanur ile Mukaddes yorum yapıyor, uzaktan izliyorum. Bastılar bana anacığım, imam efendiyi kıskandım, gazuğu kıskandım, amozonu kıskandım,
    kuş yürekliyi kıskandım, arkasından binlerce laflar attığım gazukla cumaşkimi olunca da hemen aslında bu çok tatttlı bir şey ya diyerek U dönüşünün alasını yaptığım uzun saçlı radyocu uşağı bile kıskandım ulan! :img-tomat

(Ve Aleyküm Selam Güllerin İçinden Mukaddes'im!)
    Beni de şey yapsanıza ya la Poyraz'ın kıskançlık bakışları uzmanlığı ana dalından? E, Mukaddes bilir, onun o bakışları KALP ben.

Bu arada burada da nasıl bir ayrılık manyağı olduğumu söylemeden geçmeyeceğim. Poyraz'la Zeyno ayrıldı dediler bana, ben bir sevin,
    bir mutlu ol. Ayrılanlar sevgili durumunu seviyorum ama ben ne yapayım. İtiraf etmem gerekirse de son bölümü tam olarak izlemedim. Yeni bölüm yayımlanacak ben hala izleyeceğim. Ama izleyeceğim yani.
    Bu yorumu da Halil Sezai dinlerken yaptım. Kafası kendinden güzel oluşu ondandır efendim.

Yeni başlık hayırlı uğurlu güzelli olsun o vakit. Sevgiler, saygılar!:love01:

Alıntı *Rose* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zeynep'ten doğma, Poyraz'dan olma kız için isim düşünmekteyim. Döneceğim.
    Seren diye isim vardı yahu, gemi direği demek. O olsun mu. Olsun hadi. :img-hyste

Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)