Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1000 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Diğer Yarım - Bölüm Yorumları (6)

Durum:
    DILEK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ArShi,ZaYa♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı *Rose* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bizde keyifler gıcır, sizde de öyle. E o zaman yardırın :img-hyste

Şahsen ben de Arif/Sedat olayından ziyade annenin olmasını tercih ederdim. Hem böylece Meryem'e aşık başka erkek durumu da olmazdı. Yalnız şöyle bir tablo var ortada çok gülesim geldi :img-hyste

Meryem'in kızları Esma ve Zeynep:
    Esma, Tarık'a aşık; Tarık'ın babası Meryem'i seviyor.
    Zeynep, Poyraz'a aşık; Poyraz'ın babası Meryem'i seviyor. (Neyse ki burası için geçmiş zaman kullanabiliriz artık, çok şükür kapattık)
    Aynen bu konuyu o zamanlar konustugumuzu hatırlıyorum.. "Ahhh ne meryem mis" diyerekten.. Fenalik gelmişti bi ara :img-hyste.. Her önüne gelen nerdeyse aşık çıkıyor yada aşık oluyor diye.. Neyseki konulardan bazılarını kapattık evet:img-hyste...

Ya sen hiç Zeynep&Poyraz için yazmazdın bir şeyler. Bak ikidir kalbimden vuruyorsun beni. Ateş ediyorsun yani! Gurban olurum senin senaryona, şarkına. Gel sarılacağım! :love01:
    Yahuu vallahi ne olduysa bana bende anlamadım gitti.. Aslında cepten girdim pc den olsa daha detaylı falan birseyler olurdu sanki... Artık goccuk ekranda olduğu kadarı ile :) poyraz o ses tonuyla hani cümlelerin bazılarını haykirir, bazılarınıda masum bir çocuğun ses tonuyla soyledigini düşünürsek... Tabi Zeyno da boş durmayacak oda bagirsin, cagirsin.. Hesap sorsun versin... Hatta poyrazin yaninda çocuklassin.. Omuz silkelesin... Yani sonuc olarak ordan olay kapanmadan dönüş yok..

Ayyy sahi bi haller oldu bana yazasim geliyor... Ama ben hep diyorum ben Z&P da seviyorum.. E&T az bi tıkcik fazla olabilir ama sizler Z&P zaten çok güzel yazıyorsunuz ben ne yazsam hem eksik kalır hemde sizin gibi yazamazdim.. :)

Yani velhasıl her ne kadar o nikah Masasına oturulmus olsada nikah olmayacağını düşünüyorum nikah olursa dönüşü olmaz bu işin.. Dönüşü olmayan yollara girmez dizi, girmeyiz bence ...o yüzden pozitif hissediyorum hiç icimde "yok artık," "olamaz" " hadi beee".. Gibi şeyler yok... :img-hyste.. Bölüm gelicek izlicez ertesi gün yinw buradayız... :img-hyste....

Nasıl bir barışma olur bilmiyorum ama elbet gönlünü alacak Zeyno'nun. Benim isteğim, o bağ evinde koltukta uyuyakalan Zeynep ve onu izleyen Poyraz. O arada Zeynep'in önüne düşmüş saçlarını geri atabilir. Ev sahibi boş odadan bahsedince Zeyno'yu kucaklayıp odaya taşıyabilir. Çok hoş olur be! :img-in_lo

Kendisi arabada yatacak tabii, zinhar! :img-hyste
    Yok canin arabada uyumasın.. Koltukta kafa kafaya bir battaniye altında fena olmaz.. Başka bir şey zinhar yani....

Oyyyy kelebekcin yani kozacimmm bagg evi, battaniye falan Ömer neri... Bi gittik geldik dimi oralara yine.... :)

Durum:
    alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

aaaah aaah Rose'um Zeynep poyraz çok üzgün de Esma Tarık da öyle beee oooffff Sedat zaten hayatlarını karartmaya yetti/yetecek.Anne de gelecek bakalım o neler düşünecek Esma ve Tarık ile ilgili? Ecevit gerçekleri öğrenince Tarık'ın bir suçu olmada da Tarık'a tavır alır,Meryem zaten Sedat'ın pis işlere karıştığını biliyordu ama öldüğünün düşündüğü için kabullnemişti Tarık'ı..Şimdi herif geldi zombi gibi herkesin hayatını alt üst etti.

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    910

Aldığı Beğeni: 1,033

Bahsedilme
    13 Mesaj

Alıntı Bahar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kalsınlaarrr...geçirsinleeerr...ama o kulübe varken herhalde nayinoda sabahlamazlar...benim için farketmez ama poyraz o boy ile ne kadar durabilir ki nayinonun içinde ...yazık vallahi çocuğa...gitsinler o kulübeye...sahibi bir şey derse bende o iş..

Nursel sen kimseye bırakmadan çek silahı vur kendini...Allahın şom ağızlısı...deli misin nesin kızım sen...en iyisi çayını yudumla ve pozitifliğini elden bırakma...nikah mikah yok...esine , yar saçların lüle lüle esin sana güle güle şarkısı koro halinde okundu o defter kapandı...belki de eski sevgilisi miydi neydi o gelip nikah masasından kaçırdı kızı...keeşşşkeee...

önce kendimi vurayım ,bak sonra da seni vuracağım , hatırlat bana tamam mı .. esinle balayına giden poyrazı ayılar götürsün ...balayına

çok fena kaşınıyorsun bence ...iyi kolla kendini , her an bir yerlerden yaylım ateşine tutulabilirsin...aman aman...
    Kulube varsa neler vardır neler şimdi:img-eat: Aklıma kulube deyince kim geliyor sence? Bence gayet iyi biliyorsun... Bizim diğer dipçik karaoğlan:img-in_lo Oyyşş.. Zeynep de ormanda koşar gider mi Poyraz'ına sığınır mı? Beraber uyurlar mı tamam yanlış anlamayın yahu koltukta uyuyakalacaklar:img-hyste

Tamam tamam Esin uçmuş anlaşıldı... Uçarken bize de uğrayaydı iyiydi neyse artık...

Merak etme kimse anlamadan öperim ben ablam:img-hyste

Alıntı alpler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş dengeler değişti.. Estarcılar ZeyPoy yazıp çizmeye ZeyPoycular EsTar yazıp çizmeye başladılar bu ne samimiyetsizliktir ay pardon ne içtenliktir böyle..seviyorum siz ula!..

oooy fracture'm Ömer deme bana içiiiim gitti içiiiiim....Neyse haftaya Ömer'ine çorbalar içiren Elif görürüz inşallah,bak yoğun bakım sahnesi bekleme,beklesen de cıbıldak bekleme FSN'den antrenmanlıyız,Kerim yoğun bakımdayken bile boğazlı kazak giydireceklerdi nerdeyse...:img-hyste:img-hyste:img-hyste
    :img-hyste:img-hyste

Dengesiz başlığımız var işte daha ne:happy0064

Ya sorma... Elif ile az buruk ayrıldıktan sonra benim içimden kopan koptu son sahneye yüreğim dayanmadı:icon_sorrDeme ya.. Zaten belli yorganı boğazına kadar çekiyor ya beklerim kazaklı Ömer:img-hyste Ne adam ya, yedik sanki:img-hyste

Ahahahah senin aklına gelenleri biliyorum ben :img-hyste Valla ıslanarak bu eve doğru gidiyorlarsa, ısınıyorlarsa battaniyeyle benim keyfim keyif. Hele bir de uykuda izleme ve kucakta taşıma olursa ohoo :img-in_lo

Hayır, bunlar 21.bölümde olacaklar. Bu bölüm nikah sahnesinde bitecek bence. Öyle tahmin ediyorum. Nikah nasıl sonlanacak, Esin'e ne olacak onu bilemiyoruz tabii. Direkt kurtuluyoruzdur umarım bu sülükten...

Poyraz içine akıtıyor ama..
    Bırak ya, ikisi de ağlamasın. Yeter da. Gülsünler artık kuzucuklarım :)
    Poyraz'ı öpmeye kesin gidiyon yani, ne zaman? Beni de alırsın herhalde
    Oyyşş... Ciddi ciddi kulubemiz de var.. Ne kadar da hoş:happy0064 Tamamdır beni kimse tutamaz artık:img-hyste Islanacaklar kesin gözüyle bakıyorum artık hatta bir de kavga etseler ne kadar da süper olur, ateş ederler bize doğru

Nikah yoktur artık o zaman bunlar Zeynep'e laf anlatma seanslarıdır.. Zeynep hanım süründürebilir beyefendiyi..

Tabii canım sen de gel ne demek lafı mı olur..Ama ben seni yarıyolda bir yerde bırakırım:img-hyste

Durum:
    Bahar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    kalbim timurla 61 kere
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    61

Aldığı Beğeni: 45

Bahsedilme
    0 Mesaj

Zeynep'ten Poyraz'a 5 Kelime

Biz,Yanlis,Ansiz,Davet,Sessiz
    biz belli ki doğru olduğunu sandığımız yanlış bir masalın kahramanlarıyız poyraz...hiç beklemediğim bir anda ansızın giriverdin hayatıma...teklifsiz...davetsiz bir şekilde...sen asi bir Karadenizli ben yarı Arnavut yarı Karadenizli olarak sessiz sakin bir ilişkinin tarafları olamazdık elbette...olamadık da zaten...oldukça gürültülü , patırtılı oldu sevdamız...çok sancılı...can acıtıcı...çok yandı benim canım...bile isteye yakmadın belki ama yandı işte ...belki ben de senin canını yaktım...hiç istemesem de bunu...belki de bu yaptığın en iyisidir... arkanı dönüp gitmek...hep kaçtın zaten...benden mi kaçtın kendinden mi bilemedim...senin de bildiğini sanmıyorum...yine git bakalım...kaç yine...ama şunu bil ki bir sonraki dönüşünde ben yine sahilde seni bekliyor olmayacağım...sen yokken de ,benden uzaktayken de yine seni yaşayacağım, aşkına sımsıkı sarılacağım ,seni sensiz yaşamayı da öğreneceğim...ben senle kavga ettik diye üzülüp ağlarken beni teselli etmeye çalıştığına inandığım eski bir arkada sarıldım diye bir bardak suda fırtınalar koparan senin kafanı toplamak , kafanın içindeki sorulara cevaplar bulabilmek için günler sürecek bir yolculuğa çıkıp yanında bir kızla geriye dönmen ve hemen arkasından da onunla evlenecek olmanı aklım almıyor...ama yapacağın hiç bir açıklamayı da duymak istemiyorum...git poyraz ...gitt...bana olan sana uymuyor sana uyan da bana olmuyordu yaa haklıydın belki de...bulduysan sana uyanı ve senin de uyduğunu ,

giden yolunu kalan yerini bilir aslanım...işte yol :img-hyste buyur seçim senin...bundan sonra Zeynep erdem diye birisi yok hayatında...

işte hendek iştee deve...ya atlarsın ya düşersin...baktın olmaz vaz geçersin zordur almak bizden kızı :img-hyste

kalkıp bir bardak daha çay alayım kendime...

belki poyrazın kelimelerine de bir şeyler yazabilirim...çoookkk :calislazım

Durum:
    *Rose* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TARDIS/221B Baker Street
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 17

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı DILEK10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahuu vallahi ne olduysa bana bende anlamadım gitti.. Aslında cepten girdim pc den olsa daha detaylı falan birseyler olurdu sanki... Artık goccuk ekranda olduğu kadarı ile :) poyraz o ses tonuyla hani cümlelerin bazılarını haykirir, bazılarınıda masum bir çocuğun ses tonuyla soyledigini düşünürsek... Tabi Zeyno da boş durmayacak oda bagirsin, cagirsin.. Hesap sorsun versin... Hatta poyrazin yaninda çocuklassin.. Omuz silkelesin... Yani sonuc olarak ordan olay kapanmadan dönüş yok..
    Emeğine sağlık :love01: Şahsen ben Poyraz'ın konuşma tarzını çok seviyorum. Normalde sevdiğine "Lan" diyen erkek sevilmez ama Poyraz söyleyince güzel oluyor, doğal çünkü adam. Çocuksu çıkışları, coşkusu zaten en sevdiğim halleri. O halleri geri gelsin istiyorum. İnşallah 21'den sonra kavuşacağım o hallerine :img-eat:

Hesaplaşsınlar tabii canım. Bağırsınlar gerekiyorsa, hiç mühim değil. Yakışır. Sonunda barışsınlar da :)

Ayyy sahi bi haller oldu bana yazasim geliyor... Ama ben hep diyorum ben Z&P da seviyorum.. E&T az bi tıkcik fazla olabilir ama sizler Z&P zaten çok güzel yazıyorsunuz ben ne yazsam hem eksik kalır hemde sizin gibi yazamazdim.. :)
    Alakası yok. Sevdiğine göre yazarsın, ki gördük zaten. Akrostişlerin devamını beklerim. Kenara çekilmek yok. Tabii ki en fazla en sevdiğine yap da haftada 1 tanecik de Zeynep&Poyraz fena olmaz hani :icon_whis

Yok canin arabada uyumasın.. Koltukta kafa kafaya bir battaniye altında fena olmaz.. Başka bir şey zinhar yani...
    Seni mi kıracağım? Tamam evde olsun ama Zeynep'i boş bir odaya taşısın. Kendisi koltukta uyusun.

Alıntı fracture Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyyşş... Ciddi ciddi kulubemiz de var.. Ne kadar da hoş:happy0064 Tamamdır beni kimse tutamaz artık:img-hyste Islanacaklar kesin gözüyle bakıyorum artık hatta bir de kavga etseler ne kadar da süper olur, ateş ederler bize doğru

Nikah yoktur artık o zaman bunlar Zeynep'e laf anlatma seanslarıdır.. Zeynep hanım süründürebilir beyefendiyi..

Tabii canım sen de gel ne demek lafı mı olur? Ama ben seni yarıyolda bir yerde bırakırım:img-hyste
    Kavga yağmur altında olsun ama, en sevdiğim. Sonra bi sarılırlar orada. Oy oy, benim hayaller uçuşta şu an :img-in_lo

Yoktur herhalde, e olmasın bi zahmet. Geri dönüşü mü var onun?

Yok ya, nasıl bırakıyorsun acaba? Ben seni bırakmayayım? Sen daha yolu bilmiyon :img-hyste

Nayino'yu paylaşan Filiz Saral bir de şöyle bir şey paylaşmış ve "Ateşte köz, alevde ışık. İşte bende buydu aşk..." yazmış. Ne kadar ilgilidir bilemem de tesadüf değildir herhalde, hem Nayino hem ateş, belli ki setten. Ben çok heyecan yaptım, çakılmasam bari :img-hyste

Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)