Sayfa 2/31 İlkİlk 12345612 ... SonSon
152 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Diğer Yarım - Bölüm Yorumları

Durum:
    nisanur123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Eski başlık kapanmış yenisi açılmış.Ne güzel valla dizi bitti ama biz yine devam ediyoruz :) Başlık biraz boş kalmış tabi ama ben tamamen boşlanacağını düşünmüyorum.Ben çok yoğunum pek uğrayamıyorum unutmadım hala tüm karakterlere tek tek yorum yapıcam ama fırsat bulamıyorum bi türlü.Siz yine de çok güzel ilerletiyosunuz :love01:
    Dilek'cim çalışmaların çok güzel emeğine sağlık.Özellikle Esma-Tarık dans sahnesinin çalışmalarını ayrı bi beğeniyorum.O dans benim dizilerde en sevdiğim dans sahnelerinden biri oldu Yamaç ve Gonca çok güzel iş çıkarmışlar :happy0064
    İyi yorumlar DY Ailesi :love01:

Durum:
    DILEK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ArShi,ZaYa♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart alinti degildir...

Esma Tarik:img-in_lo:img-in_lo
    Canlarim benimmm:img-in_lo

-----------------------

Durum:
    DILEK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ArShi,ZaYa♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Yaaa aglamakla gülmek kardes gibi...az önce klip sahnesinde aglarken simdide 10.bölümdeki su meshur ismetin organizasyonu olan cafe sahnesini izliyorum gülmekten mahvoldumm...:img-hyste

Fonda Ordunun dereleri..

Cafeye girdiklerindeki soklari..Tarik'in rezil oldum ben halleri:img-hyste

Ismet'in he sey yolunda hesabindaki bakisina karsilik ..Tarik'in ben sana sorarim bakisi..:img-hyste

--------------------------------

Sonra Esma ve Tarik sahnesi..

Esma Tarika bakiyor mutlu bir ifadeyle..

-----
    Tarik-Ne oldu ??? (diyor ..ama o nasil bir ne oldu diyis..nasil Tatli bir ton..nasil tatlibir Bakis???)

Esma-Ne olsun..hersey birbirine girdi son zamanlarda..Hayatimiz alt üst ..Annemden babamdan ayriyiz...Ama ben yinede mutluyum..Cünkü sen yanimdasin..

Pesine yemek getiriyor garson bey...

Tarik-Bu ne ??..

Garson- Klüp tost..arkadasiniz yemekli olarak anlamisti..:img-hyste.

Tarik-Klüp tost??

Garson -Evet..Afiyet olsun...

Tarik Ismete Bakis atar ters ters..

Ama Ismet hemen Emine'ye Döner...Afet'den de "Afiyet olsun" gelir..:img-hyste

resimler 1.basligimizdan alintidir

Durum:
    *Rose* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TARDIS/221B Baker Street
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 17

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlık hayırlı uğurlu olsun. :)

Alıntı alpler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahar'ım ayol Zeynep'in ayağındaki botlar lastik bot sanki topuklu ayakkabı ile basmış gibi o dev cüssesiyle yaygara koparmaya da utanmadı koca gazuk..
    "O ne kuvvet kız!" deyişinden ve Zeynep'in bastırmasından anlıyoruz ki kız kuvvetli. Topukluya ihtiyaç yok yani acıtmak için. :img-hyste

özge_bella, gifler için teşekkürler canım. :love01:

neeyyy...Gonca Ve Alican daha önce başka bir dizide yine birlikte mi oynadılar ? ulan benim de dünyadan haberim yok...hangi diziymiş ki o...hemen bilmek ve hemen o sahneyi izlemek...izlemek ne kelime ezberlemek...hafızama kaydetmek istiyorum...

evet anlıyoruz ...aferin bize ama böylesine güzel bakarak söze gerek kalmaksızın o anki duygularını gözleriyle anlatabilen oyuncularımıza da aferin...eeenn kocamanından hem de
    Ablacım başlıklar kapansa da ben bakıyorum yazılanlara. Görürdüm illa ki. Kanalın sitesinden izledim. İstersen sana elimde bulunan 1 dakikalık videoları atayım, zaten toplam 4 tane, oradan izle doya doya :img-wink:

İlk olarak Alican bir röportajında "Gonca Sarıyıldız ile 'İnadına Yaşamak' dizisinde de birlikte rol almıştık. Onunla tekrar bir arada olmak inanılmaz rahatlatıyor," deyince öğrenmiştim. Bulamam diye hiç aramamıştım.

Bize değil de öyle bakıp hissettirenlere gelsin aferinler ve alkışlar. :good:

Ben bu diziyi izleseydim kesin bu çifti severdim. Adım gibi eminim bundan. Deniz'in hem sakin hem hırçın oluşuyla, Nuri'nin çekingen ve utangaç halleri hoşuma gitti. 2 sahneleri daha olsa fena olmazdı ama dizi iyi ki bitmiş yani kimse kusura bakmasın. Yoksa Zeynep ve Poyraz rollerinde başkalarını görecektik.

Gerisini spoiler içine alıyorum, DY ile ilgili değil malum. Çarpışma sonrası konuşmalarının giflerini göreceksin :)

Spoiler İçermektedir

Durum:
    Bahar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    kalbim timurla 61 kere
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    61

Aldığı Beğeni: 45

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alpler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlığımız eski dizler sayfasına taşınsa da hız kesmeden itina ile başlık kapatıp açarız çok şükür.Yeni başlığımız da kısa ömürlü olur inşallah...:happy0064:good:

Bahar'ım ayol Zeynep'in ayağındaki botlar lastik bot sanki topuklu ayakkabı ile basmış gibi o dev cüssesiyle yaygara koparmaya da utanmadı koca gazuk..:img-hyste:img-hyste:img-hyste

alacakaranlık kuşağına düştüğümü hissettiğim anlardan birini yaşadım yine...yeni sayfa açıldığında ben mesaj yazmıştım...hayırlı olsun demiştim...hani nerde benim mesajım...yok...yazmadım mı ki...:icon_whis ama yazddıımm...eminim...aha da uçtu gitti iki gram kalan aklım...diye karalar bağlamış ağlar iken aklıma geldi ki bu sayfa böyle bir sayfa kızım sen git eski sayfaya bir daha bak...kesin yazdığın mesaj oraya gitti yine...ulan ne kadar temiz kalpliymişim de haberim yokmuş :whistle2 son mesaj yine benim olmadı diye ne hislenmiştim ama ...şimdi baktım benim mesajımla kapanmış sayfa...Allahım ne kadar mesudum :865323 ha ha haa , yeni sayfanın ilk mesajı da bana aitmiş ...aferin bana...maşallah bir de...öğretmenler haklıymış işte...çalışınca oluyormuş :img-hyste:img-hyste:img-hyste

bugün gelemedim ...malum sebeplerden ötürü ...o yüzden istek parçamı da şimdi yazıyorum...masal fm de birazdan başlayacak olan Tarıkla , kendi masalını kendileri yazanlar programının ilk istek parçası olsun...

Hülya polat 'tan , sen rüzgar ben de yaprak

baktım resimlerine yine gözlerim doldu

kestin selam sabahı yarim sana ne oldu ?

hasretin kurşun gibi kalbimden vurulmuşum

sen rüzgar ben de yaprak estikçe savrulmuşum .

gönlümün muradı gurbet ellerde kaldı

ben gelemem yanına kalkıp gelsen ne vardı ?

türküyü tam olarak dinleyemedim ama , baktım resimlerine yine gözlerim doldu kısmı bile yetti gözlerimin dolmasına...diyalize giderken arabada çalmaya başlamasıyla birlikte benim de DİĞER YARIM ' a olan özlemim ve yüreğimdeki sızımın başlaması bir oldu :icon_sorr

bu hasret bize belki pranga eskitmeyecek ama bakalım kaç sayfa eskitecek canikom ...

ben de onu diyorum ya caniko...koskoca adam , üstelik dediğin gibi kızın ayağındakiler de düz bot...topuk yok bir şey yok...zeynep tüm gücüyle bastırsa ne olur...normalde sinek vızıltısı gelmesi lazım gazuk 1'e ama gel gör ki bizim sözüm ona karadeniz delikanlısı uşak :img-beee:nerdeyse saçını çekecek gelinin kızım niye ayağıma basıyosun diye belki de dursun dedem ve tabancaları hemen yanı başlarında olmasa onu da yapacaktı.

yok yok sabri hocam çoook nazlı büyütmüş bu uşağı...demek bir de karadenizli olmasaymış var ya tam bir hanım evladı olacakmış...Tarık gibi yani :icon_whis

ohhh , lafın arasında Tarığa laf attım gidebilirim artık.:img-hyste siperime çekilip karşı taarruzu beklemeye başlayabilirim artık...:good:

Sayfa 2/31 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)