Sayfa 1/6 12345 ... SonSon
29 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Metin Günay

Durum:
    bugra9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Dizifilm...
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Metin Günay

İki Aile dizisinin yeni yönetmeni...Dizimize Hayırlı Uğurlu olur inşallah...Benim kendisinden en büyük beklentim;Samimiyet ve Sıcaklık üzerinden gitmesi...İlk hedefi bu olur inşallah...

Metin Günay

Doğumu
    26/01/1963 - Isparta

Eğitimi
    YTÜ Mimarlık

Filmleri - Oyuncu (1 Film)
    Kapıları Açmak 1992

Filmleri - Yönetmen (9 Film)
    İki Aile 2006
    Rüzgarlı Bahçe 2005
    Aynalar 2004
    Kasabanın İncisi 2003
    Ekmek Teknesi 2002
    Deli Yürek 1999
    Sıcak Saatler 1998
    Kralın Hayatı 1996
    Gurbetçiler 1996

Sanat Yönetmeni
    Gerilla 1994

Yardımcı Yönetmen
    Süper Baba

:happy0064 :happy0064 :happy0064 Hayırlı Uğurlu Olsun İnşallah...:happy0064 :happy0064

Metin GÜNAY(Yorumlar)

kral'ın hayatı, aynalar , rüzgarlı bahçe dizilerinin sıradışı yönetmeni.

aşka kimse yok, süper baba , kapıları açmak (film), gerilla (film), sıcak saatler ve deli yürek' de yönetmenlik ve yardımcı yönetmen lik yaptı, bazı rollerde oynadı.

"burun" adlı ödüllü bir kısa filmi de var.

yıldız üniversitesi mezunu bir mimar.

aynı zamanda bir fotoğraf sanatçısı ve ressam.

türk sinemasının merakla ilk sinema filmini beklediği dahi yönetmen

Durum:
    ggnibsgk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yönetmenimizi burda yalnız bırakmayalım diimi ama Buğra???
    Metin Günay'ın dizimize katkılarını gerçekten çok merak ediyorum,o yüzden önümüzdeki bölüm için ayrı bir heyecanlıyım...Kendisinin yönettiği yapımlar gerçekten çok başarılı ve kaliteli bazıları da döneminin efsanesi olmuş yapımlar..Bu kadar yetenekli ve başarılı bi yönetmeni dizimizde gördüğüm için mutluyum.Açıkçası yönetmenimiz değiştiği zaman çok üzülmüştüm ama şimdi bu,yerini tatlı bir heyecana bıraktı.Pazartesiyi sabırsızlıkla bekliyorumm:img-yes:

Durum:
    Emektar
    Yer
    Dizifilm...
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Wink Buğra

YENİ EKİBİMİZ...METİN GÜNAY VE EKİBİ...

Evet...Geldik Yeni yönetmenimize...Bir geldi...Tam geldi diyorum...Öncelikle ona teşekkürümü iletiyorum...Karakterlerimizin sıcaklığını aynı şekilde devam ettirdiği için...En önemlisi buydu hepimiz için...Ve bu başarı ile gerçekleşti...
    Yeni yönetmenimiz gelmesiyle ilk önce kamera açılarımızın değiştiğini farkettik...Köşkümüzü ve katları hiç görmediğimiz bir açıdan izledik...Ama ben beğendim...Hiç rahatsız edici değildi...Özellikle küçük kamera oyunlarını çok beğendim...Örnek istersiniz şimdi siz...Mesela bölümün başlarında kendini bilmez veli geldiğinde çocukların merdiven başındaki halleri...Kim konuşursa kamera o kademe yukarı fırlıyor...Bilmem anlatabildimmi ama hoşuma gitti...Az önce söylediğim gibi küçk ayrıntılarda süper...Taş plağın üstündeki Mum...Süper ayrıntılar...Köşkün dış plan çekimleri,İstanbul manzaraları bunlarda çok güzel olmuş...Benim hoşuma gitti...Serpil Yaman araba sohbetlerinin çekimleride süperdi...

Ve genel olarak daha hınzır bir kameramız olmuş...Valla yerinde durmuyor...Sürekli hareketli...
    Metin Günayın ve ekibinin ilk bölümü benden geçer not aldı...İki Ailenin o eski türk filmlerinin sıcaklığı hala korunuyor...Eda ile Oğuzun mimikleri ve elimizdeki en önemli koz olan köşkümüzün değeri çekimler ile anlaşılıyor...Bana ve İki Aile Ailesine de hoşgeldiniz sefalar getirdiniz demek kalıyor...

Durum:
    sihirlisinema - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart hoşgelmişler evet....

Alıntı bugra9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YENİ EKİBİMİZ...METİN GÜNAY VE EKİBİ...

Evet...Geldik Yeni yönetmenimize...Bir geldi...Tam geldi diyorum...Öncelikle ona teşekkürümü iletiyorum...Karakterlerimizin sıcaklığını aynı şekilde devam ettirdiği için...En önemlisi buydu hepimiz için...Ve bu başarı ile gerçekleşti...
    Yeni yönetmenimiz gelmesiyle ilk önce kamera açılarımızın değiştiğini farkettik...Köşkümüzü ve katları hiç görmediğimiz bir açıdan izledik...Ama ben beğendim...Hiç rahatsız edici değildi...Özellikle küçük kamera oyunlarını çok beğendim...Örnek istersiniz şimdi siz...Mesela bölümün başlarında kendini bilmez veli geldiğinde çocukların merdiven başındaki halleri...Kim konuşursa kamera o kademe yukarı fırlıyor...Bilmem anlatabildimmi ama hoşuma gitti...Az önce söylediğim gibi küçk ayrıntılarda süper...Taş plağın üstündeki Mum...Süper ayrıntılar...Köşkün dış plan çekimleri,İstanbul manzaraları bunlarda çok güzel olmuş...Benim hoşuma gitti...Serpil Yaman araba sohbetlerinin çekimleride süperdi...

Ve genel olarak daha hınzır bir kameramız olmuş...Valla yerinde durmuyor...Sürekli hareketli...
    Metin Günayın ve ekibinin ilk bölümü benden geçer not aldı...İki Ailenin o eski türk filmlerinin sıcaklığı hala korunuyor...Eda ile Oğuzun mimikleri ve elimizdeki en önemli koz olan köşkümüzün değeri çekimler ile anlaşılıyor...Bana ve İki Aile Ailesine de hoşgeldiniz sefalar getirdiniz demek kalıyor...
    harika detaylar yakalamışsın, bravo!!

metin günay, ekmek teknesi'nde, aynalar'da ve rüzgarlı bahçe'de ne detaylar hediye etmişti, ne açılar ne ayrıntılar görmüştü bir bilseniz..(mesela e.t.'nde evin üst katından yağdırılan gül yağmurunun tam tepeden çekimi... unutulmazdı, unutmadık da zaten...)

hem osman sınav'ın yetiştirmesi usta bir yönetmen hem fotoğraf sanatçısı hem de mimar daha ne olsun!!!
    Imzaniz forum kurallarina aykiridir.

Durum:
    Emektar
    Yer
    Dizifilm...
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Wink

YÖNETMENİMİZ...(METİN GÜNAY)...

Bir geldi..Tam geldi...Bu hafta ağırlığını dahada hissettirdi...O sıcacık havayı dahada arttırdı...Ve Çekimleri ile kendine hayran bıraktı...Köşkümüzü yine ön plana çıkartarak hikayenin temelini korudu...Eda ile Oğuz aşkını anlatırken didişmeden-Aşka geçerken güzel bir ahenk yakaladı...Herşeyiyle dizimize çok iyi geldi...Kalitesine kalite ekledi...Ve Usta Yönetmen Lakabınıda fazlası ile hak etti...

Sayfa 1/6 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri