Sayfa 1/9 12345 ... SonSon
42 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kudret Sabancı

SÜRMELI
    SÜRMELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Kudret Sabancı

Kudret Sabanciyi az çok herkez aliye skandalindan sonra taniyordur. Neyse o konu hakkinda diyecek birsey bulamiyorum. Suan sevilen dizi aliyenin yönetmeni.

Konu SÜRMELI tarafından (10-05-06 Saat 15:40 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    albundy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

kudret burayı takip ediyor musun bilmiyorum. seni zerda'dan beri izliyorum. sanırım 70 bölüm kadar yayınlandı. şu sıralar tekrarı gösteriliyor, denkgeldikçe tekrar izliyorum. ellerine sağlık o iş için de aliye için de. kendin bu hesapları yaptın mı bilmiyorum ama 70 bölümlük zerdanın 60 bölümünde, 71 bölümlük aliyenin de 69 bölümünde bu büyük savaşlardan birinci çıkmayı başardın. benim bildiğim kadarıyla 141 hafta peşpeşe dizi çekebilen, hele senin performansında çekebilen başka bir yönetmen olmadı tv piyasasında. hele hele bu 141 haftanın 129 haftasında birinci çıkmak demek dünyada bile eşi zor görülür bir başarı. beyaz gelincik dizisini de dışardan destekle 5 hafta içinde birinciliğe oturttuğunu unutmayalım. bu tv işini gerçeken biliyorsun ve mesleki olarak çok düzgün bir yerde duruyorsun sevgili kardeşim. tebrik ederim.
    sana ağır saldırıda bulundular, hedef tahtasına çevirdiler. zaman zaman hala denkgeldikçe vurmaya çalışıyorlar. oysa ki sen sadece aşıktın. gık çıkarmadın ve hem yapığın işler hem sen ne zaman çuvallayacaksın diye bekleyen akbabalara, gösterdiğin performansla, aldığın ratingle en güzel yanıtı verdin.
    iş başka bir şey, özel hayat başka bir şey. siz özel hayatıyla değil işiyle gözönünde olan insanlar olmalısınız. yaptığın işler bu kadar başarılı olmasaydı kim nerden tanıyacaktı seni ve neden hedef tahtası yapmaya çalışacaktı? sadece işini iyi yaptığın için çekemeyenler sana neler etmeye kalktılar, harika durdun tek kelime etmeden harika yanıt verdin. bu konuda da tebrik ediyorum seni.
    nice 140 bölümlere ve nice birinciliklere, başarılara.

Durum:
    pest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İçel
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı albundy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana ağır saldırıda bulundular, hedef tahtasına çevirdiler. zaman zaman hala denkgeldikçe vurmaya çalışıyorlar. oysa ki sen sadece aşıktın. gık çıkarmadın ve hem yapığın işler hem sen ne zaman çuvallayacaksın diye bekleyen akbabalara, gösterdiğin performansla, aldığın ratingle en güzel yanıtı verdin.
    iş başka bir şey, özel hayat başka bir şey. siz özel hayatıyla değil işiyle gözönünde olan insanlar olmalısınız. yaptığın işler bu kadar başarılı olmasaydı kim nerden tanıyacaktı seni

bu sözlere katılıyorum tanınan biri olmasa bu kadar üstüne gidilmeyecekti umursanmayacaktı bile (yaptığı belki doğru diiilde aşık olmuşsa bile karısndan ayrılmalıydı yoksa aşık olmak ya da olmamak insanın elinde diil )

bende onun ÇOK başarılı bi yönetmen olduğunu düşünüyorum. Şİmdilerde binbir geceyi çeken yönetmendir kendisi. İyiki o çekiyoor bu diziyi başkası olsa bu tadı ve zevki vermezdi bence..

Durum:
    Gülcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ZeyKer.. ♥
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Müthis bir Yönetmen,
    Özel Hayatiyla ilgilenmem asla, önemli olan isini iyi yapiyormu yapmiyormu. Ve durum ortada, Aliyeden sonra su an en cok izlenen dizilerin arasina giren BinBir Geceyi yönetiyor.
    Türkiyenin böyle yönetmenlerine ihtiyaci var diye düsünüyorum.

Durum:
    SBL_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bencede cok iyi bir Yönetmen ve Özel Hayati beni hic ilgilendirmiyo,kendi hayati istedigini yapar.Son zamanlarda Reyting Rekortmeni Dizileri Yönetiyor,cok basarili bir Yönetmen..

Sayfa 1/9 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri