Sayfa 1/113 123451151101 ... SonSon
562 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Doctor Who - Bölüm yorumları

Durum:
    GFBusra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    toujours pur
    Konular
    271
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Doctor Who - Bölüm yorumları

Bir önceki başlık 1000 mesajı geçtiği için kapanmıştır. Paylaşımlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığa buradan ulaşabilirsiniz.

GFBusra
    Bölüm Sorumlusu
    Konu DowneyJr tarafından (17-07-18 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.
    "Enchantée."

Durum:
    e_lif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1
    5 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

diğer başlık kapandığı için burdan yanıt vereyim

sarmal zaman 10.doctor savaştan çok ama çok sonra ortaya çıkıyor Gallifrey gezegeninindeki savaş 1000 yıl sürüyor hatta daha fazla bu sırada yani savaş zamanı doctor bizzat savaşa katılıyor ve lordlar tarafından dalekleri zamanın x bir noktasında yok etmesi edemiyorsa ehlileştirmesi falan isteniyor ve savaş dönemi esir falan düşüyor sonra tüm yok olan lordların genetik kodlarıyla birlikte hayatta kalıyor(birbirinden bağımsız binlerce yüz olay ve anılar ) ve doctor o savaştan bahsetmekten nefret eder öncesi ile ilgilide konuşmaz pek river ile 10. doctor karşılaştığında eğer bu teori doğruysa binyıllar geçmiş demektir ve river song da savaş sonrası belleyine yüklenmiş bir anı olabilir doctor bu nedenle onunla ilk karşılaştığında onu tanımamıştır çünkü doctor binlerce zaman lordunun anısını da taşıyor kimin hangi lordun anısından belleğine yüklendiğini bilmiyor ki
    üstelik oswin de yapılacak ve daha öncesinde river songla yapılan gibi birinin geçmişi aynı zamanda geleceğide olabilir doctor da bu düzlemde yer alıyor olabilir döngüsel zaman yani

üstelik bu konuda ki en önemli ip ucu doctor rejenarasyonlar sırasında hep gençleşiyor serinin ilk sezonlarında ki doctorların resimlerini bakın hep gençleşildiğini görürsünüz 11. doctorun diğer 10 doktorun yüzünü bilmesine gelince rejenarasyonlar sırasında ki tardis etkisi ile açıklanabilir

Durum:
    YMerve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    bradleyjames.
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlığımız hayırlı olsun öncelikle:love01:
    Eğer Rory ile Amy ayrı dünyalarda kalacaklarsa ay düşünemiyorum bile çok kötü olay olur ya.
    Moffat sonlarını nasıl yazdı bilemiyorum.
    Aslında fragmanda Rory seçim yapmamız gerek diyince benim aklıma gelende acaba normal bir yaşamı seçip daha Doktorla görüşmek istemeyebilirler mi?
    Ki böyle bir şey olma ihtimali çok az Moffat kötü bir şekilde ayıracak bizi büyük ihtimalle:865323

:img-in_lo:img-in_lo

leady
    leady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eski doktorlar 11. doktorun geleceği değil,geçmişi.
    Hangi bölüm hatırlamıyorum ama 11. doktor tardiste arayüzün devreye girmesini istedi o sırada tüm yoldaşlar arayüz olarak ekranda belirdi ve doktor onlara bakarak suç dedi hatta Donna görününce daha büyük suç dedi bu demek oluyor ki doktor hatırlıyor ve diğer doktorlar 10. doktorda dahil 11. doktorun geleceği değil.Aslına bakarsanız 10. doktorda yol arkadaşına önceki yol arkadaşında bahsetmemişti yani bu durum yeni bir şey değil.

River,10. doktora şuan çok genç gözüküyorsun tanıştığımızda şuankinden yaşlısın gibi bir şey demişti bu bence David'in diziden bir süre ayrılmayacağı varsayılarak yazılmış bir replik olsa gerek.Eğer ayrılmasaydı River'ın bahsettiği yaşlı doktor o olacaktı.Şuan ki doktor çok genç ama River 50. yüzyılda yaşadığı için 11. doktorda o zaman zarfında yaşlanacaktır.Tabi zaman lordları yaşlanıyormu bilmiyorum eğer yaşlanmıyorsa söylediğim ilk neden geçerlidir.Matt'den daha genç bir oyuncu olursa dizi çocuk dizisine döner bu yüzden 12. doktor ya Matt'in yaşında yada Matt'den yaşca büyük bir aktör olacak olması muhtemel.
    ....

Baba pondu bu bölüm izlemek harika olacak,Amy ve Rory'den sonra doktorun en iyi yol arkadaşı (her ne kadar serüvenlerini izlemesekte doktor onunla maceralara katıldı bu yüzden benim gözümde o da bir yol arkadaştır.) baba pond'tur bence.:img-in_lo

Durum:
    GFBusra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    toujours pur
    Konular
    271
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı leady Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski doktorlar 11. doktorun geleceği değil,geçmişi.
    Hangi bölüm hatırlamıyorum ama 11. doktor tardiste arayüzün devreye girmesini istedi o sırada tüm yoldaşlar arayüz olarak ekranda belirdi ve doktor onlara bakarak suç dedi hatta Donna görününce daha büyük suç dedi bu demek oluyor ki doktor hatırlıyor ve diğer doktorlar 10. doktorda dahil 11. doktorun geleceği değil.Aslına bakarsanız 10. doktorda yol arkadaşına önceki yol arkadaşında bahsetmemişti yani bu durum yeni bir şey değil.

River,10. doktora şuan çok genç gözüküyorsun tanıştığımızda şuankinden yaşlısın gibi bir şey demişti bu bence David'in diziden bir süre ayrılmayacağı varsayılarak yazılmış bir replik olsa gerek.Eğer ayrılmasaydı River'ın bahsettiği yaşlı doktor o olacaktı.Şuan ki doktor çok genç ama River 50. yüzyılda yaşadığı için 11. doktorda o zaman zarfında yaşlanacaktır.Tabi zaman lordları yaşlanıyormu bilmiyorum eğer yaşlanmıyorsa söylediğim ilk neden geçerlidir.Matt'den daha genç bir oyuncu olursa dizi çocuk dizisine döner bu yüzden 12. doktor ya Matt'in yaşında yada Matt'den yaşca büyük bir aktör olacak olması muhtemel.
    ....

Baba pondu bu bölüm izlemek harika olacak,Amy ve Rory'den sonra doktorun en iyi yol arkadaşı (her ne kadar serüvenlerini izlemesekte doktor onunla maceralara katıldı bu yüzden benim gözümde o da bir yol arkadaştır.) baba pond'tur bence.:img-in_lo
    Ben de öyle düşünüyorum. Bunlara ek olarak bir sözü daha vardı River'ın. 10. Doktor zamanında Tardis'i parmak şaklatarak açmakla ilgili bir şey söylemişti. Bence bu söz tamamen olayı açıklıyor zaten;

"You know when you see a photograph of someone you know but it's from years before you knew them? It's like they're not quite... finished. They're not done yet. Well, yes, the Doctor's here. He came when I called, just like he always does. But not my Doctor. Now, my Doctor... I've seen whole armies turn and run away and he'd just swagger off back to his TARDIS and open the doors with a snap of his fingers. The Doctor in the TARDIS. Next stop, everywhere."

Burada zaten Doktor'un geleceğinden bahsediyor. Tüm orduların ondan nasıl kaçtığından.Biz bunu zaten 6.sezonda izlemiştik, yani Eleven varken.
    "Enchantée."

Sayfa 1/113 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri