Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Doktorlar - Senaryolar ve Replikler (6)

Durum:
    celine18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İnciReçeli
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Doktorlar - Senaryolar ve Replikler (6)

Dostum…

İki arkadaş az önce ayrılmış olmalarına rağmen uzun bir süredir sanki hiç görüşmüyorlarmış gibi sarıldılar birbirlerine…hayat esaretin kalemi olmuştu onlar için…bir şeylere,yada birilerine hep esir olmuşlardı…iki farklı hayat…başka renk gözler,ama aynı kader…

Jacob arkadaşından ayrıldı…bileğine sarıldı gücünü kontrol etmek istercesine…hasan arkadaşının bu hamlesine karşılık verdi…gülümsedi ve hafifçe sırtına vurdu…

hala eski gücündesin ha jacob…

öyleyim galiba…sende fena değilsin şimdi…hem bunu boşver de şimdi nerden çıktın sen…

hasan bahçede ki sedire oturdu,kollarına yana uzattı…

şartlı salıverme desek…nereye gideceğimi bilemedim…rahatsız etmedim değil mi…

hayır tabiki etmedin…geliyorum biraz bekle…

jacob içeri girdi,tuvaletin kapısı yarı aralıktı…korkuyordu…eleniye bir şey olmasından korkuyordu..eleni duvara yaslanmış,derin derin nefes alıyordu sakinleşmek istercesine,yüzü ıslaktı…saçları da…serinlemek için suyu olduğu gibi yüzüne çarpmıştı belliydi…jacob yanına gitti…gözlerini kapattı ve sarıldı eleniye…

iyisin değil mi birtanem…yüzün solmuş…

pek iyi hissetmiyorum…

yat dinlen biraz istersen…

kim gelmiş…

hasan…

genç kadın duvara yaslanarak içeri gitti ve uzandı biraz…üşüyordu,içi titriyordu…bu hastalık değildi başka bir şey olmalıydı…acaba…hemen theodorayı bulmalıydı hemen….onunla konuşmadan olmayacaktı..boşu boşuna böyle bir ihtimali aklına getirmiş olmaktan korkuyordu..

bunu jacoba açmanın bir mantığı yoktu…peki ya theodorayı nasıl bulacaktı…düşünceleriyle boğuşurken gözleri kapandı..titrek bir kar tanesi gibiydi bedeni…kendini daha önce hiç böyle hissetmemişti…dışarıda ona inat belirsiz bir yağmur başlamıştı ve poyraz çıkmıştı…

hasan,içeri geçelim hava bozdu…

peki,nasıl istersen…

jacob odaya açılan bahçe kapısını ittirdi…hasan önden geçti…gözü sedirdeki kıza takıldı…o kıza…gözleri aklında kalan kıza,bedeni şimdi ürkek bir kar tanesi gibi titreyen kıza…başını yere eğdi…jacobta ona bakıyordu…saniyelere inat hızla sedirin köşesine çöktü…ellerini eleninin yüzüne sürdü…hasan sesini bulup konuştu…

iyi mi…

iyi gibi görünüyor,uyuyor zaten…ne oldu hiç anlamıyorum

kulağına eğildi jacob eleninin…fısıldadı…

ne oldu sana bir tanem…birdaha hiç yanından ayrılmayacağım hasta olmana izin vermeyeceğim…ben hep buradayım…elim hep yüreğinde...

eleninin elini sıkı sıkı tuttu…ve hasanın onları izlediğini fark etti…ayağa kalktı…

dostum,odanı hazırlıyorum…

sen burda kal istersen,ben yukarı çıkarım…

eleniye tekrar baktı…ve onu işaret etti…ürkek kar tanesini…kim olduğunu henüz bilmediği birden yaşamına giren bu kızı…perde havalandı..hasan bahçedeki battaniyeyi alıp yukarı çıktı…gözlerini kapamak istedi..uzandığında çoktan gece olmuştu…gözleri kapanmıyordu bir türlü…sanki geceler çoğalıyordu…

her kelime kulağında büyüyordu…geçmişi ilk kez onu rahatsız edecek düzeye gelmişti…ellerini birleştirdi ve başının arkasına koydu…gözü tavana dikili bir süre nefes aldı…hayal etmedi,düşünmedi,yalnızca nefes aldı…güneş doğmuştu…ışığı vuruyordu hafif hafif odaya…ama gece onun için henüz bitmemişti…karanlığının içinde kayboluyordu ve çoğalan gecelerine aydınlık kar getirmiyordu…sabah olmuştu çoktan…gömleğini üzerine geçirdi ve aşağı indi…

sedirde yatıyorlardı…jacob eleniye sıkı sıkı sarılmıştı…o masum yüz huzurla nefes alıp veriyordu…tek bir battaniye vardı üstlerinde...eleni başını jacobun göğsüne yasladı…ürkek bir gülümseme oluştu yüzünde…jacob dudaklarını alnına götürdü eleninin…

burda kalmanın bir anlamı yoktu artık…mutfağa gitti hasan…kileri açtı…yiyecek pek bir şey yoktu…biraz ekmek,bir parça peynir ve bozulmaya yüz tutmuş birkaç tane zeytin…bahçeden ceketini aldı ve dışarı çıktı…en iyisi biraz nefes almak diye düşündü…

günaydın…

jacob eleniye döndü,başını yattığı yerden kaldırdı…

elinin tersiyle yüzünü okşadı…ve alnına bir buse kondurdu…

gece çok kötüydün…şimdi nasılsın…

iyiyim,çok iyiyim,günüm aydında olacak…sen varsın yanımda…

hala kokuyor muyum…

sanmıyorum…

eleni olduğu yerden doğruldu…

üstündekini çıkar istersen yıkıyım…pek iyi durmuyor…

şşşşşşşş hayır ayağa kalkmanı istemiyorum…sen bugün sadece yatacaksın…bugün tutuklusun…benim tutuklumsun…itiraz istemiyorum…

sen gardiyanım mı oldun şimdi…

jacob eleniye eğildi…

hayır…sana gardiyanlık yapacak gücüm yok…birtek asıl ben senin tutuklun olabilirim…

gardiyan yoksa kim bana sahip çıkacak…

şu aciz tutuklu sahip çıksa olmaz mı…

dudaklarını jacoba değdirdi eleni…gün geceye varmadan birkaç saniye daha ayırdılar tüm bu aleve,ve sonrasında ortaya çıkan küller herşeyi eskiye döndürdü,zamanı geçer kıldı…

kimler geçerken yüreğimden bir sen vardın melekleri imrendiren,biz burda...

eleni güldü…

hep beni oyalıyorsun sen,hasana baksam iyi olacak…

jacob hasanın odasına çıktı…kapısını tıklattı hafifçe odasının…ses gelmedi içerden…çevresine bakındı ve içeri girdi…jacob yoktu…nereye gitmişti ki bu saatte,haber vermeden,tek bir iz bırakmadan kayıp gölgeler gibi,aniden hayatlarına girip sonra hesap vermeden çekip gitmişti…jacob aşağı indi…

hasan yok…gitmiş…

eleni doğruldu biraz yattığı yerden…

ne demek gitmiş…burda kalmayacak mıydı…

jacob çevresine bakındı…sanki bir köşeden çıkıp geleceğini bekler gibiydi…aniden çekip gitmiş olamazdı…hala bahçede duruyordu akşam küllendirdiği sigara kutusu…

sigarası…bahçede…gitmemiş…

dışarı çıkmıştır belki biraz nefes almak için…

belki…niçin haber vermedi bize…

çünkü uyuyorduk…

bahçeye çıktı genç adam…hala nedenini anlayamadı şeyler vardı…arkadaşı burda mutlu sanıyordu…huzuru yerinde sanıyordu…ve biliyordu…ne olursa olsun o haber vermeden gitmezdi…onu burda öylece bekleyecekti…beklemek her şeye çare olacaktı…sabırsızlığa,geçmişe,hatırlanan ve sorgulanan hayatlara,peki ya yeni doğan ve zorla küllendirilmek istenen aşklara…

zaman önemli değildi…öylece durdu bahçede jacob…

başını kaldırdı,yağmur biraz durulmuştu ama beklediği ve konuşmak istediği kişi az önce içeri girmişti ve biraz ıslanmış görünüyordu…kendini boşluğa atarcasına dışarı atmıştı…ne için gidip ne için geri gelmişti…neler geçirmiş,kimleri görmüştü…

hasan…seninle konuşmalıyız…

iyi olur…benimde seninle konuşmak istediğim şeyler var…daha doğrusu öğrenmen gereken tek şey…belki iyi belki kötü olacak…tek bildiğim sana söylemeden rahat nefes alamayacağım…

sırlar,beslenen umutlar zamanın tozlu rafları ve geçmiş bir kez daha ya aydınlatacaktı yada sonsuzluğa gömecekti…bilinmeyenim ol,sonsuzum ol,bir tek senle rahat edecek geçmişim bana huzursuzluk veren belirsizliğim…
    Konu BERNA tarafından (21-04-08 Saat 13:02:34 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    celine18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İnciReçeli
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Post Ebruli Gözyaşı

3. Bölüm

Kalbin,ağrılı,sancılı…bir tane ağrı kesici…hayır geçmeyecek sancısı…gün gelecek kalbinin sancısı onun kalbini de sancılandıracak,gün gelecek…ördüğün tüm duvarların kalbinin daha çok yara almasını sağlayacak…o gün…kıyısında yaşadığın yaşamdan atlayıvereceksin denize...

Ürkekti,hiç olmadığı kadar titriyordu bedeni…bir eli kıvrık hala genç adamın göğsündeydi…düşünceler seli beynini yıkıyordu…duyguları birer birer gömmüştü kendi içinde kurduğu duvarın arka tarafına…

ötesi mi…hayır..şimdi ötesini göremiyordu…

Geri çekti kendini zenan…gözyaşlarını sildi…burnunu çekti hafifçe…yerde yatan koraya baktı…onu bu halde bırakmaya içi el vermiyordu…

Zenan:suat…ben gerçekten çok üzgünüm…şu an sağlıklı karar verebileceğimden emin değilim…aslında ne diyeceğimi bile bilmiyorum…senden sadece biraz zaman istiyorum…lütfen…

Genç adam önüne baktı…yerde yatan siluete…yanlış diye düşündü…

başından beri yanlış…

Suat:peki sen bilirsin…cevabımı aldım sanırım…hoşça kal…

Suat kapıya yöneldi…nasıl geldiyse öyle gidecekti…zenan peşinden gitti…göz göze geldiler…genç adam gözlerini kaçırdı…

gene o noktaya gelmişti…yaşamın kıyısı…hep kendini orda buluyordu…bazen isteyerek,bazen istemeyerek ama hep sürüklenerek…

Zenan:görüşürüz…

Kapı kapandı ardından…yerde yatan baygın adamın yanına gitti zenan…yanağını elledi..dudağının sol köşesinden çenesine doğru kan süzülüyordu…

bir parça pamuk aldı eline…sildi acıtmadan…

su sürdü yüzüne…en iyisi ayılmasını beklemekti…

Koray nihayet gözlerini açmıştı…

ve şimdi gözleri tek bir noktaya dikiliydi…zenanın gözlerine bakıyordu…

neden sonra bilinci yerine geldiğinde doğrulmaya çalıştı…zenan tuttu kolundan…

Zenan:iyi misin….

Koray:o adam kimdi…

Zenan:sana hesap vermek zorunda değilim…

Ağzında ki pamuğu yere attı Koray…bir yandan zenanın koluna tutunuyordu…anlamaya çalışıyordu zenanı...sustu…ne yapsa,ne söylese onun kalbinde açtığı yarayı düzeltemeyecekti…zenanın da yardımıyla banyoya gelmişlerdi…soğuk su açıldı birden…yüzünü,tüm bedenini ıslatmaya başladı…çenesi acıyordu…bunun hesabı burda kalmamalıydı…buz tuttu tüm bedeni bu suda…

Genç adam kolundan tutup zenanı da birden çekti duşun altına…

şimdi beraber ıslanıyorlardı...

Zenan:delisin sen..bırak kolumu…gene aynı şeyi yapıyorsun…canımı acıtıyorsun…ama sen nerden bileceksin ki canımı yaktığını…yada boşver hiç bir şeyi bilmediğin gibi bunu da bilme…unut en iyisi…

Koray:senin canını yakmayı hiçbir zaman istemedim biliyorsun…beni sen zorluyorsun…bu gece benimle olabilirdin…unuttun mu…24 aralık Pazartesi…yada ertelenen nikah günümüz mü desem…bir sürü şamata…gelinliğin hala odamda duruyor biliyor musun…

Zenan duşu kapattı…

Zenan:ne önemi var şimdi tüm bunların…geri dönüşü yok nasılsa…

Onu banyoda bırakıp yatak odasına gitti genç kadın…saçlarını kuruladı…üzerini değiştirdi…salona geçtiğinde Koray ellerini önünde birleştirmiş kanepede oturuyordu…salonla birleşik olan mutfağa yan taraftan geçip kahve makinesinin ağzına bardağı dayadı…

elinde bardaklarla usulca gidip onun karşısında ki koltuğa oturdu…zenan da aynı Koray gibi ellerini önünde birleştirdi ve gözünü yere dikti…tek bir noktada sabitlendi gözleri…derin bir nefes aldı…içini yakmıştı bu nefes…geçmiş, bir cam parçası gibi batmıştı tekrar içine çünkü…yaşayamadıkları,erteledikleri şimdi karşındakinin pişmanlığı olmuştu…

Zenan:hadi kahveni içsene…ayılmana yardımcı olur…

Koray elini yüzüne götürdü gözlerini ovuşturdu…

Koray:içtim biraz…dengemi kaybettim…özür dilerim…yalnızca hazmedemiyorum hepsi bu..

Zenan:ya benim hazmedemediklerim…tek bir gecede beni yok sayman…ama hayır..bu gece hesaplaşma gecesi olmayacak…

Kimse duymamalıydı…genç adam içinden fısıldadı…

Koray:pişmanlıklar gecesi oldu bile…

Zenan:24 aralık…çok geç bir zaman…her şey için çok geç…

Cesaretlenmişti birden…ses tonunu yükseltti Koray…

Koray:nasıl acı çektiğim umrunda değil değil mi…sensiz nefes alamadığım yada bu dünyanın bana ne kadar ağır geldiği…istediğin buydu…tamam…acı çekiyorum…sensizim,pişmanım…

Zenan kahve bardağını masaya koydu…

Zenan:hayır Koray…şimdi pişman olmanın zamanı değil…yaralarım çoktan küllenmeye başladı biliyor musun…vuslat geri gelmeyecek…şimdi saat çok geç oldu…izninle uyumak istiyorum…

Korayı kapıya kadar geçirdi…arkasından kapıyı kapatıp,yatak odasına gitti…içi boş bir çuval gibi attı kendini yatağa…şimdi uyuyamayacaktı…bedeni yorgun değildi hayır…sadece kalbinin yükünü kaldıramıyordu…külleniyordu her şey birer birer…ve ardında hiç iz kalmayacaktı…seni seviyorum…çünkü seni seviyorum…

kulakları,beyni şimdi içinde yüzlerce arı vızıldıyormuş gibi uğuldamaya başladı…ya ben onu seviyor muyum…zaman…yalnızca biraz zamana ihtiyacım var hiç olmadığı kadar…gözleri kapandı ardından….döngü yine başlamıştı…zenanın biraz ihtiyacı olduğunu hissettiği zaman göz açı kapayıncaya kadar geçiyordu…güneşin ferahlatıcı ışınları en köhne binaların içini bile aydınlatmaya başlamıştı…

Melis hastaneye geleli çok olmamıştı aslında…ne var ki hastasının durumu acildi…ve koridorda söylenerek tek başına dolaşıyordu…

Melis:zenan,zenan…nerde bu kız…

Genç beyin cerrahı deskin yanında durdu…

dosyaları karıştıran hemşireye yüzünü yöneltti…

Melis:zenan…onu gelince hemen 3544 numaraya gönder…tüm bu dosyalarda onun…

Elindeki bir yığın dosyayı hemşirenin eline verdi melis…ve hızlı bir tempoda yürümeye başladı…merdivenlerin köşesinden hemen sola döndü ve gözden kayboldu…o sırada hastanenin giriş kapısından üstüne alelacele geçirdiği bariz belli olan asistan içeri girdi…elleri soğuktan kıpkırmızıydı ve koşturuyordu…

söyleniyordu içinden…

Zenan:kahretsin…yine geç kaldım…bu sefer bittim…işte ben bu sefer bittim...

Sesinin tonunu yükselttiğinin farkına varmamıştı…

birkaç kişi dönüp zenanın arkasından baktı…

Zenan:tüm bunları sesli söylemiş olamam değil mi…

Melis hanımın odasına yönelmişti ki hemşire zenanı geçmekte olduğu yere kolunu uzattı ve gözlerini kısarak zenana baktı…zenan önündeki eli gördü…ve işte yine dosyalar…

…bunları melis hanım verdi…ilgilenecekmişsiniz…ayrıca 3544 numaralı odadaki hastanın rutin tetkiklerini almanızı istedi….

Zenan:yine geç kaldım,yine geç kaldım…offfffffff

Hemşirenin elinden dosyaları alıp ters yönde yürüdü…suatın sesini duyar gibi oldu…istemsizce arkasına döndü tekrar…merdivenlerin altındaki duvarın arkasına saklandı…

Suat:melis hanım geldi değil mi…

…evet suat bey…

suat:tamam sağol...

tam zamanında arkasını dönmüştü zenan…o duvarın arkasında küçülerek suatın adımlarının yerde yankılanmasını dinledi…ve tekrar deskin olduğu yere yöneltti bakışlarını…suat çoktan gitmişti…

ve o hemşire…işte yine arkadaşıyla fısıldaşıyordu…

bir gülüş fırlattı suatın arkasından…

…evet…evli değil…ve çok yakışıklı…

arkadaşı söze atıldı birden…

…melis hanımla aralarında bir şey var sanıyordum…

…hayır saçmalama…melis hanım onun en yakın arkadaşı…

gözlerini kapadı zenan…derin derin nefes aldı ve içinden saymaya başladı…bu hemşire ne yaptığını sanıyor…suat ona karşı ilgi göstermiyor…

hayır…kendi kendine gelin güvey oluyor…farkında olmadan kaşlarını çatmıştı ve asansörün önüne geldiğinde arkasındaki sesle irkildi…

...sonunda görebildik sizi zenan hanım…

zenan arkasını döndü…melis ona doğru ilerliyordu…zenan çaresizce elini kaldırdı her hata yaptığında özür dilmeye çalıştığı gibi…anlayışla melise baktı…

zenan:ben gerçekten çok özür dilerim hocam…bir daha olmayacak…

başını eğdi genç kadın…

melis:peki…seni bekleyen dosyalardan haberin vardır umarım…ha birde bugün bir ameliyata gireceğiz…bunun için şimdi dosyalardan önce hastayla ilgilenmeni istiyorum…

zenan:3544…hemen gidiyorum efendim…

asansöre attı kendini…bir tek suat vardı asansörde…çekinerek adım attı ve başını yere eğdi…suat onu görmüyordu…yada görmemeyi istiyordu…

zenan:ben dün akşam için özür dilerim…suat…o benim sevgilimdi…yani eski sevgilim…sana bir teşekkür bile edemedim…

asansör açıldı…

suat:kendini bana bunun için borçlu hissetmemelisin …açıklama yapmak zorunda değilsin…

ve suatın çıkışının ardından tekrar kapandı asansör…zenan yaslandı arkasına…boğuluyordu…şimdi her yer dar gelmeye başlamıştı…herkes gereksizdi onun için…Koray onun için bir hiçi ifade ediyordu…

sevmek yetmiyor bazen…korku…sildim dediği geçmişin izleri kor gibi yakıyordu zenanı…dalgaları bir denizde sürüklenen duygular…sanki hiç kimseye güvenemeyecekti bundan sonra…

asansörün kapısı bir kez daha açıldı..

hastanın odasına girmeden önce derin bir nefes aldı…

…çok yoğun bir gündü değil mi…

suat arkasını döndü…hastaneden çıkmak üzereydi…hafifçe gülümsedi…karşında gülümseyen bir yüz bulmuştu çünkü…melis kollarını bağlamış,onu izliyordu…beraber dışarı çıktılar…

suat:oldukça yoğun…seninde yoğundu fazlasıyla heralde…karşılaşamadık…

melis:evet…cerrahlığa özgü bir şey değil bu aslında…yalnız tek farkımız adam kesiyoruz…

suat:bunu katillerde yapıyor…

melis düşünceyle suata baktı…

melis:belki de şiddet eğilimimiz vardır ne dersin…

…ve önemli olan bu şiddet eğilimini burnunu sokmaman gereken işlerde ortaya çıkarmamak...

sesin sahibini yalnızca dün gece görmüştü suat…

suat:sen…

çantasını dolabının üzerinden alıp,son bir kez aynasına baktı…asistanlar odasından çıktı ve yürümeye başladı zenan…ceketinin fermuarını çekti…dışarı oldukça soğuk görünüyordu…

birkaç adımda soğuk havayı teninde hissetti…nefesi iz bıraktı bu soğukta…az önce gördüğü manzara içini ürpertti…durdu…ve fısıldadı…

zenan:Koray…

kusura bakmayın söz verdiğimizden birazcık geç oldu...
    affınıza sığındık...sürç-i lisan ettiysek affola...
    umarım keyifle okuyacağınız bi bölüm olmuştur
    yorumlarınızı eksik etmeyin...
    Konu BERNA tarafından (22-04-08 Saat 00:10:42 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    gulum15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ♥Ay$énuR'um♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Gerçek Aşk

Alıntı gulum15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.bolum

zenan eve geldiginde suat icerde onu bekliyordu onunla cok onemli bisey konusacakti
    zenan:suat
    suat:zenan otur konusmamiz lazim
    zenan:peki tamam
    suat:zenan bak ben bugun cok dusundum bir karar aldim biliyorum sen beni sevmiyorsun onun icin bosanmak istiyorum senden
    sonra emreyle evlenirsin cok mutlu olursun
    zenan:hayir ben bosanmak istemiyorum
    suat:istemiyormusun ?
    zenan:evet istemiyorum emrenin nasil biri oldugunu anladim ondan nefret ediyorum
    suat:eminmisin zenan
    zenan:hi hi eminim
    sonra kapi calar
    zenan:ben kapiya bakiyim
    ela:canim
    zenan:gel gir iceri
    ela:zenan ilk kez seni boyle mutlu goruyorum
    zenan:cok mutluyumda ondan
    ela:him ne guzel
    zenan:askim biz zenanla yukari cikiyoruz sizde leventle konusun
    suat:pe-ki tamam
    zenanlar yukari cikar
    levent:noldu buna
    suat:bir bilsem butun gun apti bilmiyorum bbana emreden nefret ettigini soyledi
    levent:hummm garip ama iyi olmus zenan mutlu baksana nasil gulumsuyordu
    suat:evet bana ilk defa askim dedi

ela ve zenan.......
    ela:musa gittin mi
    zenan:evet gittim herseyi analtim ve onlara mutluluklar dileyip ordan uzaklastim
    ela:canim benim yaaa
    zenan:suatla cok mutlu olucam
    ela:olucaksin suat seni cok seviyo ilk kez ona askim dedin
    zenan:evet ya ona askim dedigimde icim bir garip oldu ne bilim
    ela:himm nasil oldu
    zenan:ya bilmem iste garip oldum
    ela:tamam tamam anladim ben
    zenan:!neyi anladin
    ela:hic hic
    zenan:asik deyilim ben
    ela:taman tamam hadi asagi inelim
    asagi inerler
    ela&zenan:biz geldik
    suat:gelin oturun
    zenan:ya sey ben bisey diycem
    suat:soyle
    zenan:benim canim cok sikiliyo evde yaa ben bir kafe acsam
    suat:istersen neden olmasin
    zenan:nasil yani acabilirmiyim
    suat:tabi acabilirsin
    zenan okadar mutlu olmustur ki suatin boynuna atlar
    zenan:cok tessekur ederim sonra ayrilirlar
    suat:bisey deyil
    zenanin telefonu calar arayan esradir
    ela:kim ariyo
    zenan:esra
    ela:acma zenan
    zean:acmiycam zaten salak hangi yuzle ariyorsa diyip cep telefonunu kapatir
    levent:esra
    ela:bosver
    zenan:benim en iyi arkadasim bana ihanet ettide aman bosverin simdi ben kafemin adini ne koycam ay
    ela:dur kizim buluruz merak etme hem daha yerini bulman lazim
    zenan:evet oda var dur bi tolgayi ariyim sorim bi ona
    ela:tolga kim kis
    zenan:ya bir arkadasim okulda birlikte okumustuk sonra oo istanbula yerlesti zaten ben cok okumadim
    biliyormusun bende doktor olmak istiyordum ama babam okutmadi beni
    suat:peki ara bakalim
    zenan:alo tolga
    tolga:buyrun siz kimsiniz
    zenan:aaaaaa en iyi arkadasini taniyamadin ask olsun tolga yaaaa
    tolga:aa zenan canim senmisin
    zenan:evet benim
    tolga:ayy cok uzun zaman oldu gorusmiyeli nasilsin
    zenan:ben iyi sen
    tolga:iyi iyi emre nasil
    zenan:ne bilim ben ayrildik biz ben evliyim
    tolga:aaaa gercektenmi
    zenan:evet aman bosver emreyi sen bak ben bir kafe acmak istiyorumda bir yere ihtiyacim var
    tolga:dur bir yer var adresini sana veriyim git bak bakalim *********** bu
    zenan:aaaa bizim eve cok yakin
    tolga:him cok sevindim canim hadi benim kapatmam lazim gorusuruz
    zenan:gorusuruz öptüm
    zenan telefonu kapatir
    levent:eee buldunmu
    zenan:evet heme buraya cok yakin
    ela:aaa ne guzel yarin bir gidip bakalim ikimiz olurmu canim
    zenan:hi hi
    levent:hadi biz gidelim artik
    ela:yaaa ne guzel oturuyoduk iste
    zenan:evet
    levent:yok yok kalkalim biz
    ela:off levent tamam tamam
    ela ve levent gider
    zenan:suat hadi gel oturda kafenin adini bulalim
    suat:peki tamam bak mesela mavi ruya olabilir
    zenan:aaaa evet mavi ruya cok guzel bu olsun
    suat:gulumsiyerek peki tamam
    zenan:ben yarin gidip bakarim olurmu
    suat:tamam sen bilirsin bende geliyimmi
    zenan:istersen gel
    suat:peki tamam gelirim

kizlar simdilik bu kadar
    soru
    zenan kimi gorucek ?

4.bolum

sabah olmustu suat izin almisti zenanla kafeye bakmaya gidiceklerdi ilk uyanan zenan oldu
    zenan:suat kalk hadi
    suat:......
    zenan:suat ya hadi kalk
    suat:tamam tamam kalktim
    zenan:ne zaman gitcez
    suat:bilmem 11e dogru gideriz
    zenan:tamam
    suat:saat kac
    zenan:saat 8
    suat:neee peki neden beni bu kadar erken uyandirdin
    zenan:bilmem
    suat:ah zenan ya ben biraz daha uyuyorum
    zenan:hih uyu bende dus alicam zaten
    suat:peki tamam

zenan dusa girer zenanin telefonu calar suat seslenir ama zenan duymaz ustunde esra yaziyordu dunki kadin
    cok merak ediyordu ve acmaya karar verdi

suat:buyrun
    esrra:zenanla konusabilirmiyim
    suat:siz kimsiniz
    esra:ben esra zenanin bir arkadasi ya siz
    suat:kocasiyim
    esra:yaaaa sey zenan nerde
    suat:dusa girdi
    esra:peki o zaman aradigimi soylemeyin olurmu
    suat:neden
    esra:siz soylemeyin iste lutfen
    esra:iyi gunler
    suat:iyi gunler diyip telefonu kapatir

suatsa dusuniyordu neden soylemememi istedi nolmus olabilir kim bu esra
    zenana aradigini soylemelimiydi yoksa soylememelimiydi
    tam o sirada zenan cikar dustan

zenan:ne ooo uyumadinmi yeniden
    suat:yok uyku tutmadi ki napim
    zenan:ya bisey olmaz ben kahvalti hazirliyim
    suat:zenan gelirmisin iki dakika seninle konusmam lazim
    suat:gel otur suraya
    zenan:hihi
    suat:zenan bak sen dustayken telefonun caldi sana seslendim ama duymadin bende onemli biseydir diye actim
    zenan:peki kimdi
    suat:esra
    zenan:esrami
    suat:evet kim bu esra zenan
    zenan:sana herseyi anlaticam ama sonuna kadar dinliyceksin soz mu
    suat:soz tabikide
    zenan:esra ve ben kucuklugumden beri cok ama cok iyi arkadasiz emreyi cok seviyordum hem onun sayesinde bulusuyorduk
    yanimizda hep ooo olurdu bazende olmazdi babasinin yuzunden cok borslarimiz vardi biliyorsun iste seninle evlendim falan sonra
    hani ela gelmisti ya bana esranin emreyle evlencegini soyledi en iyi arkadasim bana ihanet etti ondan nefret ediyorum ve dun gittim musa
    butun herseyi emreye anlattim esrada yanindaydi ikisinin de yuzunu bir daha gormek istemiyorum ooo beni coktan silmis zaten
    suat:yani dun sen ondan mi
    zenan:evet suat ya kapatalim bu konuyu artik kahvalti hazirliycam bana yardimci olurmusun
    suat:tabi

zenan ve suat asagi indiler ve mutfaga girdiler zenan tomates v salataliklari kesmeye basldi ve elini kesti
    zenan:aaah
    suat:noldu
    zenan:ya elimi kestim cok aciyo
    suat:gel bi bakiyim

suat zenan yaklasti elini tuttu cok yakinlardi birbilerine zenan suatin nefesini hissediyordu suatta zenaninkini
    goz goze geldiler zenanin kalbi oyle hizli atiyordu ki
    elinin acisini hissetmiyordu bile ,ama birden aklina emre geldi onu bu kadar cabuk unutmus olamazdi suata asik olamazdi bu kadar kisa bir zamanda
    kendini geri cekti hemen

suat:ben pansuman getiriyim

suat pansumani getirdi ve elini sardi kahvaltiyida o hazirladi

suat:hadi otur bakalim
    zenan:cok guzel gozukuyo hersey
    suat:elin aciyomu hala
    zenan:birazcik aciyo gecer yaa simdi
    suat:peki tamam kahvaltimizi yapalim masayi toplayip kafeye bakmaya gideriz tamam

kahvaltilarini yapip masayi toplarlar
    saat 11 olmustu
    zenan:11 oldu hadi gidelim
    suat:cok heyecanlisin bakiyorum
    zenan:tabikide heyecanliyim ayyy bende caliscam
    suat:hadi gidelim derler ve cikarlar

yolda.....

zenan:of daha glmedikmi
    suat:zenan tamam geldik geldik

iceri girerler adam zenanlara hemen satar kafeyi cunku hemen fransaya gitmeliydi... zenan okadar mutluyduki
    mutlu oldugu gozlerinden okunuyordu
    zenan:cok mutluyum
    suat:gozukuyo
    zenan:hadi gel pasta yemege gidelim
    suat:him tamam gidelim

diyip bir pastaneye girerler ve ne gorurler emreyi

suat:zenan istersen gidelim
    zenan:yok hic bir yere gitmiyoruz neden gitcekmissiz ki hadi gel oturalim suraya

zenan emreyi gormezden geliyordu
    buna oo bile inanamiyordu nasil emreyi gormezden gelirdiki onu cok seviyordu
    ama belkide emreye duydugu ask gercek ask deyildi
    esra ve emre zenani gormustu

emre zenanin yanina gitti
    emre:zenan
    emre:konusabilirmiyz
    zenan:konuscak ne kaldiki
    emre:cok sey
    zenan:cok sey kaldi hadi baska pastaneye gidelim suat
    suat:peki zenan sen nasil istersen

ayaga kalkarlar emre zenanin kulandan tutar
    suat:hop noluyo karimin kolunu hemen birak
    emre:sana noluyo sen kimsin
    zenan:oo benim koca tamammi birak kolumu simdi hemen
    esra:zenan
    zenan:ya sen hic konusma tamammi ya suat kolum aciyo
    suat:ya birak karimin kolunu biyip emreye yumruk atar ve ordan hemen uzaklasirlar

arabada......

zenan agliyordu
    zenan:canimi acitti hayvan
    suat:tamam canim sakin oll cok mu aciyo
    suat:baya bi sikmis kolunu dur bi bakiyim aaaa kip kirmizi olmus hastaneye gidiyoruz hadi
    zenan:yok ya hastaneye gerek yok eve gidelim buz korum
    suat:hayir gidiyoruz
    zenan:ya lutfen gecti birazcik gitmiyelim hastaneye
    suat:tamam sen bilirsin

diyip evlerine giderler

ins begenirsiniz moralim okadar bozukki anca bu kadar oldu:icon_sorr:icon_sorr
    Konu BERNA tarafından (22-04-08 Saat 00:52:25 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    gulum15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ♥Ay$énuR'um♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Gerçek Aşk

Alıntı gulum15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4.bolum

sabah olmustu suat izin almisti zenanla kafeye bakmaya gidiceklerdi ilk uyanan zenan oldu
    zenan:suat kalk hadi
    suat:......
    zenan:suat ya hadi kalk
    suat:tamam tamam kalktim
    zenan:ne zaman gitcez
    suat:bilmem 11e dogru gideriz
    suat:saat kac
    zenan:saat 8
    suat:neee peki neden beni bu kadar erken uyandirdin
    zenan:bilmem
    suat:ah zenan ya ben biraz daha uyuyorum
    zenan:hih uyu bende dus alicam zaten

zenan dusa girer zenanin telefonu calar suat seslenir ama zenan duymaz ustunde esra yaziyordu dunki kadin
    cok merak ediyordu ve acmaya karar verdi

suat:buyrun
    esrra:zenanla konusabilirmiyim
    suat:siz kimsiniz
    esra:ben esra zenanin bir arkadasi ya siz
    suat:kocasiyim
    esra:yaaaa sey zenan nerde
    suat:dusa girdi
    esra:peki o zaman aradigimi soylemeyin olurmu
    esra:siz soylemeyin iste lutfen
    esra:iyi gunler
    suat:iyi gunler diyip telefonu kapatir

suatsa dusuniyordu neden soylemememi istedi nolmus olabilir kim bu esra
    zenana aradigini soylemelimiydi yoksa soylememelimiydi
    tam o sirada zenan cikar dustan

zenan:ne ooo uyumadinmi yeniden
    suat:yok uyku tutmadi ki napim
    zenan:ya bisey olmaz ben kahvalti hazirliyim
    suat:zenan gelirmisin iki dakika seninle konusmam lazim
    suat:gel otur suraya
    suat:zenan bak sen dustayken telefonun caldi sana seslendim ama duymadin bende onemli biseydir diye actim
    zenan:peki kimdi
    suat:esra
    zenan:esrami
    suat:evet kim bu esra zenan
    zenan:sana herseyi anlaticam ama sonuna kadar dinliyceksin soz mu
    suat:soz tabikide
    zenan:esra ve ben kucuklugumden beri cok ama cok iyi arkadasiz emreyi cok seviyordum hem onun sayesinde bulusuyorduk
    yanimizda hep ooo olurdu bazende olmazdi babasinin yuzunden cok borslarimiz vardi biliyorsun iste seninle evlendim falan sonra
    hani ela gelmisti ya bana esranin emreyle evlencegini soyledi en iyi arkadasim bana ihanet etti ondan nefret ediyorum ve dun gittim musa
    butun herseyi emreye anlattim esrada yanindaydi ikisinin de yuzunu bir daha gormek istemiyorum ooo beni coktan silmis zaten
    suat:yani dun sen ondan mi
    zenan:evet suat ya kapatalim bu konuyu artik kahvalti hazirliycam bana yardimci olurmusun
    suat:tabi

zenan ve suat asagi indiler ve mutfaga girdiler zenan tomates v salataliklari kesmeye basldi ve elini kesti
    zenan:aaah
    zenan:ya elimi kestim cok aciyo
    suat:gel bi bakiyim

suat zenan yaklasti elini tuttu cok yakinlardi birbilerine zenan suatin nefesini hissediyordu suatta zenaninkini
    goz goze geldiler zenanin kalbi oyle hizli atiyordu ki
    elinin acisini hissetmiyordu bile ,ama birden aklina emre geldi onu bu kadar cabuk unutmus olamazdi suata asik olamazdi bu kadar kisa bir zamanda
    kendini geri cekti hemen

suat:ben pansuman getiriyim

suat pansumani getirdi ve elini sardi kahvaltiyida o hazirladi

suat:hadi otur bakalim
    zenan:cok guzel gozukuyo hersey
    suat:elin aciyomu hala
    zenan:birazcik aciyo gecer yaa simdi
    suat:peki tamam kahvaltimizi yapalim masayi toplayip kafeye bakmaya gideriz tamam

kahvaltilarini yapip masayi toplarlar
    saat 11 olmustu
    zenan:11 oldu hadi gidelim
    suat:cok heyecanlisin bakiyorum
    zenan:tabikide heyecanliyim ayyy bende caliscam
    suat:hadi gidelim derler ve cikarlar

yolda.....

zenan:of daha glmedikmi
    suat:zenan tamam geldik geldik

iceri girerler adam zenanlara hemen satar kafeyi cunku hemen fransaya gitmeliydi... zenan okadar mutluyduki
    mutlu oldugu gozlerinden okunuyordu
    zenan:cok mutluyum
    suat:gozukuyo
    zenan:hadi gel pasta yemege gidelim
    suat:him tamam gidelim

diyip bir pastaneye girerler ve ne gorurler emreyi

suat:zenan istersen gidelim
    zenan:yok hic bir yere gitmiyoruz neden gitcekmissiz ki hadi gel oturalim suraya

zenan emreyi gormezden geliyordu
    buna oo bile inanamiyordu nasil emreyi gormezden gelirdiki onu cok seviyordu
    ama belkide emreye duydugu ask gercek ask deyildi
    esra ve emre zenani gormustu

emre zenanin yanina gitti
    emre:zenan
    emre:konusabilirmiyz
    zenan:konuscak ne kaldiki
    emre:cok sey
    zenan:cok sey kaldi hadi baska pastaneye gidelim suat
    suat:peki zenan sen nasil istersen

ayaga kalkarlar emre zenanin kulandan tutar
    suat:hop noluyo karimin kolunu hemen birak
    emre:sana noluyo sen kimsin
    zenan:oo benim koca tamammi birak kolumu simdi hemen
    esra:zenan
    zenan:ya sen hic konusma tamammi ya suat kolum aciyo
    suat:ya birak karimin kolunu biyip emreye yumruk atar ve ordan hemen uzaklasirlar

arabada......

zenan agliyordu
    zenan:canimi acitti hayvan
    suat:tamam canim sakin oll cok mu aciyo
    suat:baya bi sikmis kolunu dur bi bakiyim aaaa kip kirmizi olmus hastaneye gidiyoruz hadi
    zenan:yok ya hastaneye gerek yok eve gidelim buz korum
    suat:hayir gidiyoruz
    zenan:ya lutfen gecti birazcik gitmiyelim hastaneye
    suat:tamam sen bilirsin

diyip evlerine giderler

ins begenirsiniz moralim okadar bozukki anca bu kadar oldu:icon_sorr:icon_sorr

5.bolum

suat:ben buz getiriyim

suat buzu getirir ve zenaiin koluna koyar

zenan:ayyy
    zenan:acidi ya bastirma
    suat:tamam tamam hadi tut sunu da gecsin
    zenan:yok yok cek sunu aciyo aaaaa
    suat:hayir ben tutucam 10 dakka durcak
    zenan:nee
    suat:evet
    zenan:of of of
    suat:oflama zenan
    zenan:banane ay cek sunu
    suat:zenan kiziyorum ama dur bi doktorum ben dimi 10 dakka durcak burda diyorum
    zenan:gicik
    suat:inatci
    zenan:ukala
    suat:ukala ben mi
    zenan:evet sen
    suat:ya oylemi
    suat:tamam bu buz 20dakka kalcak
    zenan:hayir hayir tamam saka yaptim 10 dakka cok zaten aaa bak 7 dakka kalmis offff cok soguk ayy
    suat:aaaa zenan miz mizlanma
    zenan:hih tamam sustum
    suat:yok yok konus en iyisi
    zenan:hayir ss dedin susuyorum iste hih

5dakka sonra

zenan:hadi cek artik su buzu aaaaa tamam 10 dakka oldu
    suat:tamam tamam hala aciyomu
    zenan:birazik ama gecer hadi gidip masa ve sandalle secelim
    suat:bu halde mi
    suat:olmaz yarin gideriz
    zenan:ama sen calisiyorsun
    suat:izin alirim
    zenan:gercekten mi
    suat:;tabikide
    zena:ay cok tsk ederim
    suat:bi sey deyil
    zenan:ben aciktim
    suat:ben bisiler yaparim
    zenan:ya hayir ben yapcam
    suat:yok senin kolun aciyo hem parmaginida yaraladin ben yaparim
    zenan:ya banane
    suat:aaaaa zenan
    zenan:tamam tamam

suat mutfaga gider ve yemek yapmaya baslar zenanda arkasindan gider
    ve koltuga oturur

zenan:suat
    suat:efendim
    zenan:ben cok tessekur ederim
    zenan:bana sahip ciktigin icin
    suat:zenan birdah oo lafi agzina alma sen benim karimsin tabikide sahip cikicam
    zenan:ya ben sey (zenanin dili tutulmustu sanki )
    suat:ney
    zenan:su verirmisin
    suat:peki al der ve suyu zenana verir
    zenan:tsk ederim
    suat:bisey deyil

kisa oldu biliyorum ama siz istediniz diye ekliyorum
    Konu BERNA tarafından (22-04-08 Saat 00:52:50 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    melike_bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    °uMuDum YoK°
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Zaman

11.bölüm
    -----------------------------------------------------------------
    e:hamilesin zenan
    zenan sok olmustu bu nasil olurdu dili tutuldu
    bir an hic birsey söyleyemedi..hicbir tepki veremedi..
    ela zenanin bu haline cok korkmustu...
    e:zenan duymadinmi hamilesin birsey söyle
    zenanin beyninde bilerce defa yankilaniyorduo sözcük
    "hamilesin hamielsin"...
    e:susma konus zenan...hamilesin
    zenan daha fazla duymak istemiyordu..o anda elaya
    bir tokat atti ve..
    z:sus artik yeteeeer suuuus
    ela zenanin bu davranisina gercekten sok olmustu
    zenanda ne kadar büyük bir hata yaptigini anlamisti...
    gözyaslari süzülmeye baslamisti zenanin
    güzel yüzünden..
    z:özür dilerim ela..cok özür dilerim....
    ve elanin omzuna yaslandi...akan gözyaslarinin sayisi
    artmisti..elada arkadasini teselli ediyordu...basinioksuyordu
    ne kadar kötü bir durum oldugunu oda biliyordu..onunda cani
    aciyordu zenan biricik arkadasi o durumda..ve ela hicbirsey
    yapamiyordu..elanin sesi cikmiyordu..sadece zenanin hickiriklari
    duyuluyordu...bu sessizligi zenan bozar ve...
    z:ela ben bu cocugu dogramam bunu yapamam
    e:zenan bunu suata söylememiz lazim
    z:hayir bunu senden ve benden baska kimse bilmicek
    e:hasan...
    z:oda bilmicek
    diyerek ikiside hastanenin yolunu alir....hastaneye
    geldiklerinde ise hasan onlari kapida beklyiordu..
    h:ee sonuc ne
    ela ve zenan birbirine bakti..hasanin kendini tutamayacagini
    ve bunu suata söyleyecegini biliyorlardi...
    e:hamile degilmis
    h:ohhhh be..neyin varmis o zaman
    z:hic hicbirseyim neyse bizim gitmemiz lazim dimi
    e:evet hasan biraz daha idare edermisin bizi
    h:tabikide ne....
    hasanin konusmasina firsat vermeyerrek
    e:tamam sagol
    ve ikiside ordan uzaklasir...hasan birseyler oldugunu anlamisti...
    zenan ve ela kadin dogumcuya gelmisti..zenan icin cok
    zor bir durumdu bu...
    z:esref bey zamaniniz varmi
    es:evet zenancim ne oldu ??
    z:ben..sey..
    es:kötü birseymi var??
    z:ben cocuk aldirmak istyiorum
    yine gözleri dolmustu...ama alglamicakti kararliydi
    es:hamilemisin ??
    z:evet
    es:peki aldirmak konusunda eminmisin ??
    z:evet onu dogramam..hemen bu gün aldirabilirmiyim
    es:zenancim bir kac test yapmamiz lazim önce
    testler yapilmisti artik sadece beklemeleri gerekiyordu
    e:zenan istersen bir daha düsün
    z:ela kararliyim aldiricam
    e:peki....
    o sirada esref bey gelir ve...
    es:zenan sana kötü bir haberim var
    z:ne oldu
    es:eger bu bebegi aldirirsan...

_________________________SON______________________

yorum isterimmm
    Konu BERNA tarafından (21-04-08 Saat 17:17:57 ) değiştirilmiştir.
    Defne Joy Foster.. Seni Unutmayacagiz.. 02.02.2011

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)