Sayfa 11/201 İlkİlk ... 7891011121314152161111 ... SonSon
1001 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Doktorlar - Bölüm Yorumları (6)

Durum:
    bostepeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Trabzon
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Wink

Alıntı prenses19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa canım tek olmadığıma sevindim zaten ben her hafta böyle kafayı yiyodum ama especially geçen hafta o son sahneyi fregmanda gördükten sonra
    e bu hafta da fregman sonunda var beter bi sahne üstüne bi de sınav stresi düşünün artık halimi
    yok canım ben de tam hastanelik durumdayım anadolu hastanesi bu durumda kesin alır bizi ama alsa alsa psikolojiye artık ama bi değişiklik yapılabilir ben derim benim ilacım cerrahide bak gör o zaman hastanede nasıl şenlik var:img-hyste
    canım işin zor valla sınavlarda iyi notlar alırsın inşallah şu mum yaktıkları sahne az gösterilip bitmez inşallah o an benim halim kötüleşmiş olacak ama hastahaneye gittiğmizde beraber gideriz merak etme ayarlarız bişeler:img-wink: leventin hastası oluruz valla ondan başka kimseyi kabul etmiyorum ya suat olsa valla hemen iyileşir hastahaneden kaçarım:img-hyste ya suatla zenanın bakışları birbirlerine ne kadar keskin süper bakmışlar o sahnede ya hele kader olay bu bölümde burağı artık elinden kimse alamaz peki bu konularda hasan nerde olacak yazık ona ya konusu az azıcık onada bişeler yapsınlar
    Imza kurallarina gore izin verilen imza buyukluk limiti 600x110 dur.

MardiGras
    Super Moderator

Durum:
    crazygirl7500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    rüyalar aleminde memomla
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bostepeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım işin zor valla sınavlarda iyi notlar alırsın inşallah şu mum yaktıkları sahne az gösterilip bitmez inşallah o an benim halim kötüleşmiş olacak ama hastahaneye gittiğmizde beraber gideriz merak etme ayarlarız bişeler:img-wink: leventin hastası oluruz valla ondan başka kimseyi kabul etmiyorum ya suat olsa valla hemen iyileşir hastahaneden kaçarım:img-hyste ya suatla zenanın bakışları birbirlerine ne kadar keskin süper bakmışlar o sahnede ya hele kader olay bu bölümde burağı artık elinden kimse alamaz peki bu konularda hasan nerde olacak yazık ona ya konusu az azıcık onada bişeler yapsınlar
    cidden hasan tekk kaldıı ya süper bakıolarfdıı ya hasanın annesi çıksın ortaya we tbi teyzeleide biraz gülelim wede gestapuu ya nolcak acba onun bi aşkı sewgilsi fln olcakmı yada acba ewlimi

Durum:
    Oyuncu
    Yer
    Trabzon
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Wink

Alıntı sedosshh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HGG HEM SİTEYE HEMM DOKTORLAR AİLESİNE UMARIM BOL YORUM YAPANLARDAN OLURSUNN hasana bulurus birini de bence o çokk sona olcak 10 blüm sona fln daa çocuk ela için acı çekcek yaa
    ayy eet yaaa. bide anladığım kadarıyla hiç ciddi bi ilişkiside olmamış hasancımın yaaa. çok üzülcek çook.... ya 6 gün boyunca bekledim ama 1 gün bekliyemiom yaa çatlıcam meraktan kafamda bir sürü soru işareti var

sen merak etme bi bu bölüm yayınlansınn ben bol bol yorum yaparım
    ya hasanın acı çekmesine çok üzüldüyorum ne yapsın aşkı karşılıksız yağmur şu ekiple beraber gecelerinde pınarla konuşurken muhabir ona bi soru sordu ne konuşuyosunuz diye yağmur 4.bölümde özemli bi sahne çektik onu anlatıyodum yani demekki olay bölüm olacak önemli sahneler 1 yada 2 hasanın sahnesi olabilir fragmanda görülmeyen izlesek bir an önce ben acillik oluyorum tutmayın beni:img-hyste

MardiGras
    Super Moderator

Durum:
    Oyuncu
    Yer
    Trabzon
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Wink

Alıntı crazygirl7500 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cidden hasan tekk kaldıı ya süper bakıolarfdıı ya hasanın annesi çıksın ortaya we tbi teyzeleide biraz gülelim wede gestapuu ya nolcak acba onun bi aşkı sewgilsi fln olcakmı yada acba ewlimi
    bu dizinin yabancı versiyonunda gestapo evliymiş bu karekter ve hamilede kalıyomuş burdada olma ihtimali var belki hamilelik onu biraz yumuşatır genelde hamileler duygusal oluyomuşya bakalım hasan daha neler yapacak geçen bölümde çok güldüm ona elaya herşeyi papağan gibi söyledi şu belediye yaktı hasanı:img-hyste

MardiGras
    Super Moderator

Durum:
    ayko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    NE GÜZEL GÜLÜYON ABİM BE
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bostepeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu dizinin yabancı versiyonunda gestapo evliymiş bu karekter ve hamilede kalıyomuş burdada olma ihtimali var belki hamilelik onu biraz yumuşatır genelde hamileler duygusal oluyomuşya bakalım hasan daha neler yapacak geçen bölümde çok güldüm ona elaya herşeyi papağan gibi söyledi şu belediye yaktı hasanı:img-hyste
    öylemi hep çalıntı yapıyolar şu dizileri hiç kendimize özgün bişey yapmıyoruz yapsak neler olacak ? dondurmam gaymak filmi oscara gidiyor işte ondan dolayı :) işimize gelmiyor yeni bişeler yapmak hep çal çal bir klip çekiyolar bir bakmışın eros zamarottinin klbinden çalmışlar hırsız çok memlekette neyse sevgiler..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)