Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Doktorlar - Bölüm Yorumları (21)

Durum:
    deniz123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Doktorlar - Bölüm Yorumları (21)

Alıntı bostepeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ay hiç sorma halduna bende gıcık oldum bilmiyoya dediğin gibi daha zenan durumunu bilse şefliği vermez bence ya herkes elalara yükleniyo ela perişan oldu denizcim gördünmü ah o cadı kadın havası bakışları delirtti beni leventi şeflik vadiyle burda bıraktı bi özel hayata sebep haldun şefliği vermedi ona hakikaten sinir bozucu bi durum ama suatıda severim alsında sonunda bu şeflik gestapoya kalacak bakalım ay suatalar ne tatlıydı zenanla levente elinde çiçekler elada affedecek gibi gözüküyo ama aşk kazanacak gibi:img-yes:
    bende suatı seviyorum ama bu durum levente nispet yapar gibi oldu bence o nedenle halduna kızıyorum elaya çok üzüldüm ya o çiçekler kesin elaya affetsin leventi zenan suata bende sevindim onlarda mutlu olurlar artık burcu ya o bilgenin bakıları beni sinir etti fragmanda bi yerde ela leventin yanına gidio sonra arkasını dönüp gidiyo ve kıs kıs gülüyo bu gidişle denizden önce ben halledicem onu bence gestapo bilgenin karakterini anlıycak ve bilge gestapoyla karşı karşıya gelicek..

Durum:
    halka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

herkese merhaba:)

fragmanı gören şanslılardan biriyim.allahım ne fargmandı o öyle.zenanla suatın o halini görünce resmen gözlermi avuşturdum.nese ki bu hafta zenana kızmak zorunda kalmıcaz çünkü zenan ve suat aşka teslim:)

Durum:
    Oyuncu
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ya arkadaşlar fragmanı özellikle izleyenlere soruyorum şu swhilde leventin elinde beyaz çiçekler varya orda yanındaki bayan elamı yoksa bilgemi ya bilge gibi geldi bana saçları falan aynı ya bilge olmasın durduruyorum o sahneyi izliyorum yok bilgeye benziyo bu kadın yanıltmaca yapmasın levent elayı beklerken bu kadın gelmesin sizce o kim karanlıkta seçemiyorum eama ela değil gibi o değilse şok geçiririm delirirm ya cadıysa ne işi var orda
    o bilge burcu bence orası tam şöyle olucak levent elaya çiçek aldıktan sonra tekneden elaya gitmek üzere çıkıcak
    ama tkneden çıkarken bilge gilicek ama o çiçekler elaya ona değil kesinlikle ona olamaz..

Durum:
    sumisali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ..Yüreğimin saklı kenti..
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    19

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı prenses19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayy allahım inanın kafam durdu

kadının eski karısı olduğuna dahi sevinemedim çıldırıcam yaaa

bak leventimin saklamasının bi sebebi var

ayy bi su içeyim
    denizim bende şimdi şoka girdim.
    bu zöet nerden çıktı..
    diğeri ne artık iki özetmi gelmeye başladı........

özette çok parlak ya içim açılkdı dermişim.
    levent neden sakladı geçmişini ya..............

Durum:
    Oyuncu
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bencede fragmanda inatlaşıyo sanki gestapoyla bilge ne diyosa gestapo bilgenin suratı asılıyo eğer gestapo bilgenin gerçek kimliğini anlar bunu açığa çıkarmaya çalışırsa gestapoya kızsamda bir numaralı adamım olucak inş şu cadıyı gestapo gönderiri ah bilgenin bakışları yokmu keskin sinisi yüz mimikleri bile özgül bu rolün adamı deniz bana fenalıklar geldi nerden çıktı bu kadın ya yok bu kadını göndermeliyiz yoksa elimden kaza çıkacak
    bende senin gibi dedim burcu bu kadın elimde kalıcak sonra dedim bu gestapoyla tışıcak gestapo bunun gerçek yüzünü görücek eğer elayı ezmeye kalkarsa buna izin vermiycek gibime geliyor yani bize gerek kalmadan gestapo o 3.şahsın hakkından gelicek bence..

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri